• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2 ty konicku jeden:slight_smile:hihi, jinak ovu testy mam zase stejne zabarvene jako pred ovu, takže z toho mam srandu :slight_smile:
11. srp 2014 v 11:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak povedlo se vyfotit... i kdyz nic moc ten mobilo-fotak :slight_smile:
11. srp 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Holky, prave mi volala segra, ze mi umrela moje milovana babicka :frowning2:((((
11. srp 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak to je mi moc líto !! :frowning2:
11. srp 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek To je mi lito, uprimnou soustrast :frowning2:
11. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tomu "roztirani" po... se rika prstikova metoda, nekde jsem o tom kdysi take cetla
Clovek zkusi i nemozne, kdyz neco chce, jen bych se bala zaneseni nejake infekce, kdyz si tam bude clovek furt matlat. Asi to chce mit poradne omyte ruce, proto jsem mela obcas strach z neustaleho zkoumani cipku.
11. srp 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to jo, kdyz je to to same, me taky dr. rikal, ze na pravdepodobnost poceti to vliv nema a poloha je take jedno. Takze asi tak.
11. srp 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Tak to mate velkou sanci, kdyz jste stejni partneri a jestli vam holky sly brzy. Kolik jim vlastne je? My o tom s detmi nemluvili, i kdyz mozna ten starsi uz tusi, nevim. Zatim to vi jen mamka, segra a 3 kamaradky. Chci pockat az po screeningu, i kdyz pozorny pozorovatel by asi uz dle bricha tusil. Jestli me dr. posle do prace, tak to bude jasne vsem a nemusim ani nic rikat.
Jinak ti moc fandim, je to krasne, kdyz se 2 maji tak radi, ze chteji i po tech spolecnych letech a 2 detech jeste dalsi. Tak jsem to citili my, takze urcite to nevzdavej a je fakt, ze oproti me mas stale jeste 3 roky cas :grinning: My ten CAR honili hlavne kvuli pojistovne, nevim jakou mas, ale pouze VZP plati do 40 let, tzn. behem 39 roku, kdezto vsechny ostatni v den 39 nar. konci.
11. srp 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Děkuji za info, něco jsem už o té prstíkové metodě tady na koníkovi četla, tak si ještě něco načtu a při snažení pozkouším. :wink: Máš pravdu v tom, že člověk už pak zkouší i takové věci, nad kterými bych ještě před půl rokem mávla rukou a poklepala si na čelo. :slight_smile: Co bych pro to mimi neudělala. :slight_smile:
11. srp 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek To je mi líto :frowning2: Mně babička umřela už dávno, ale někdy se mi chce brečet ještě teď, mám pocit, že jsem ji měla snad nejraděj ze všech dospělých kolem sebe. :frowning2:
11. srp 2014 ve 13:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia My máme holky necelé 3 a 11 let. Děkuji za fandění :slight_smile: to jo, my se máme pořád hodně rádi a myslím, že nás už nic nemůže rozdělit, prošli jsme si spoustou špatných věcí a tak si teď o to víc vážíme jeden druhého, že se máme :slight_smile: My máme taky VZP. Právě, vím, že jsi psala o tom limitu 39. tak máme ještě čas :slight_smile: my to chtěli zkoušet jen do doby, než bych měla jít do práce, tj. v září. Jenže jsme to už přehodnotili :grinning: už to tak plánujeme i dál a uvidme. A manžel vždy, když dostanu ms nahodí takový hrozně lhostejný obličej, a že třeba už to nevyjde vůbec, že to hlavně nebudeme lámat..a já mu přikývnu...no a teď se mně sám ptal, kdy mám dostat ms...takže je vidět, že mu to jedno není. Asi to chce ještě nechat dozrát :sunglasses: na nějakou lékařskou pomoc, nicméně mám pocit, že se to naše odhodlání od původního "nebudem nic řešit, které dny atd..." už dost posunulo, tak uvidíme, jak dopadem :slight_smile:

Já dnes dělala ten test, nevyšel, nicméně moc mně to neuklidnilo, stejně se pořád pozoruju, pač ms nikde. Dokonce mi přišlo, že mi včera i dnes dopoledne bylo tak divně od žaludku...nejpravděpodobnější den, kdy ji mám dostat, dle předchozích cyklů, je dnes.

Tobě taky moc přeju, aby jsi už měla své krásné a zdravé miminko v náručí :slight_smile: a holky všem Vám tady taky , to je podle mého stejně ten nejkrásnější pocit, co jsem zažila, když mi poprvé miminko přinesli a viděla jsem ten pidiobličejíček :slight_smile:

A za to IUI se něco platí nebo je to se vším všudy na pojišťovnu?
11. srp 2014 ve 13:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Já jsem se také rozhodla, že příští měsíc tuhle metodu vyzkouším :slight_smile:
11. srp 2014 ve 13:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak asi ovulace neproběhla test byl pořád slabej nezesílil jako ten testovací :_(( ikdyž hlen (ale slabej ) byl. Tak to asi bude dost trvat než se to srovná :_(((
11. srp 2014 ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak to mame stejne, ja mela take prvni v 25 a druhe v 33 :slight_smile:
Pokud jste oba u VZP, tak se za IUI nic neplati.
11. srp 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No vidíš, tak na to třetí si ještě chvíli počkám :slight_smile:
11. srp 2014 v 15:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no, aspon ti davam nadeji, ze stale neni pozde :grinning:
11. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf mě to taky kdysi říkali, že normálně není a že budu mít třeba problém a místo toho jsem chytlavá a otehotnim lehce....
11. srp 2014 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no a já byla na koníčka, hned po tom jsem se zvedla, šla na záchod či se umýt a jsem těhotná po 3... Tak od 12 tt se mu srovná a po porodu se zase zahne
.takže mám pokaždé stejně podmínky
11. srp 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena :grinning: no tak šup do toho... Moje děti, že chtějí ségru a bude bráška.... Nic nenadělám
11. srp 2014 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 :grinning: no ty jsi případ. Já je nikdy nedělala a když jsem je zacalabresit, že je koupím, tak jsem melavobcas ruce pozitivní tt. :slight_smile:
11. srp 2014 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak manza me mile prekvapil...prisel za mnou s tim, ze by chtel brat nejake vitaminy na zlepseni plodnosti. Potesil me....bo nikdy do sebe "chemii" cpat nechtel a nechapal, ze ja beru vitaminy v tabletkach a ne ve strave :slight_smile: jinak zitra ma babicka pohreb, snazim se na to nemyslet co to da, stale mi to jaksi "nedochazi", ale nic neudelam, no :frowning2: holky, vsem vam preju pekny den bez starosti!
12. srp 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je parada, moc gratuluji :slight_smile:
12. srp 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek drz se.přeji upřímnou soustrast... Všechny rány se zahojí a zůstanou vzpomínky.... No u nás v rodině to taky nikoho čeká. Vždycky, ale opravdu vždycky, když se narodí dítě, tak někdo do pul roka zemře :frowning2: za patu jeho praprababicka, bylo jí taky 93 let. A za Kristynku babi bracha.... A jistě měla krásný život a dělá ti andelicka strážníka... A tvůj manžel je dobrej, fakt klobouk dolů, je vidět, ze miminko taky chce. Tak tfuj tfuj, posílám tehubacily dokud jsem celá. Přece jen za 18 dni mám termín. Tak už mít nebudu.
12. srp 2014 v 07:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ježíš, nestraš. Já budu doufat, že po porodu zůstane normálně.
12. srp 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se asi zblaznim. Rano po utreni cerstva krev :frowning2: Tak jsem si vzala intimku, at vidim co se tam deje a chvilku pockam a jinak razim na pohotovost. Kontrolu mam mit zitra, tak to asi nevyjde. Dnes tam muj dr. neni, jinak bych sla k nemu.
12. srp 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka nezůstane
My to máme v rodině a vždy se po porodu zase zahla kazdej z nás. A moje babi 2 děti, máma 3 a má ji zahrnuto a problém otěhotnět měla jen máma, ale díky obezitě. Jinak jsme chytlavý hned s touhle dělohu. Takže se ti na 99% po porodu vrátí děloha do původního stavu. Když mě nepomohlo ani 2 těhotenství, tak už nic :grinning: ale fakt to ničemu nevadí a má to dost holek. Není čeho se bát
12. srp 2014 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky si to 3 těhotenství vybíráš jak já. Občas špinění, narizenej klid na lůžku,sexuální absence do toho šílený bolesti... Ale mimco to zvládne jako můj malej. Je to bojovník, chtěl k nám a ty to taky dáš.
12. srp 2014 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já se toho nebojím, akorát mě štvou ty neustále hnusné bolesti podbřišku jak u MS. Je to hodně nepříjemné až se mi z toho dělá blbe a jsem malaga a nesoustredena.
12. srp 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak spermiogram je za náma. :slight_smile: Ani to nebolelo. A dneska se mi zdálo, že jsem si z porodnice přivezla vysněnou holčičku. Už mi hrabe. :unamused:
12. srp 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Nene, nehrabe, sny se plní :slight_smile:
12. srp 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek