• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia kočko tak co? myslím na vás.
12. srp 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no teda...ale určitě to bude dobré!! Musí! :slight_smile: Držím Ti palčáky a napiš nám!
12. srp 2014 v 10:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No vidíš, to je hezká zpráva, s tím manželem :slight_smile: Ono to na ně asi chce pomaleji.... :wink: mně doporučovala moje kamarádka porodní bába, že prý je na to dobrý celer, že to opravdu funguje, dělat saláty a tak...tak najeďte na zeleninku :sunglasses:
No a já ms stále nikde :unamused: , už mně to štve, protože ve mně pořád hlodá, jestli jsme náhodou přece jen neuspěli...takže mi včerejší testování stejně žádný klid a jistotu, na čem jsem, nepřineslo. :angry: Včera jsem měla pořád odpoledne pocit, že už jo a pořád jsem chodila na záchod, ale nic....tak nevim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2014 v 10:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf taky se mi zdal sen, ze se mi narodilo miminko...dokonce dve....dvojcatka :slight_smile: ale to jeste predtim, nez prisla mrcha...tak snad dalsi mesic, no.. A kdy budete mit vysledky spermia?
@verik2 dekuji...no uz aby bylo aspon zari, at se to ve me trosku utrepe....to s tim umiranim a narozenim jsem taky uz slysela, nekdo umre, nekdo se narodi....u nas se zatim ted nikdo nenarodil jeste....ale treba to prijde teprve ;)
12. srp 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia :frowning2: To bude určitě ok. Já včera říkala doktorovi, že špinění už skoro není a včera večer jsem na papíře po utřeni zase špinění s červenou krvi. Ráno taky a teď zas nic. Akorát nevím co udělat s tou dovolenou... Chtěla jsem letět na týden k moři ale když zas spaním tak zas nevím... Ke svému gynekologii mám jít za 14 dní. Teď má ještě týden dovolenou... A na mě tlačí šéf ať si vyberu dovolenou v srpnu. Ach jo :frowning2:
12. srp 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Myslela jsem, že výsledky budou odpoledne, ale doktor říkal, že nám výsledek neřekne, že to pošle mojí doktorce a tam jsem objednaná až 29.8. Ale to nevadí, hlavně, že se tam konečně odhodlal a dál se uvidí.
12. srp 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia drz se kocko a dej vedet :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
12. srp 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak budu drzet palecky, aby dopadl v poradku ;)
12. srp 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak zkus udelat testik zitra....to by bylo fajn, kdyby vam to vyslo :wink: vypada to celkem nadejne :wink:
12. srp 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děkuji, snad ano. :slight_smile:
12. srp 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zatim je to dobry. Tak snad to byla rano jen nejaka praskla cevka, protoze to bylo jednorazove, ale strach pri kazde navsteve toalety mam. Rano to byla cerstva krev na celem papire po utreni s asi dvema min. kousky neceho (krvavy hlen? sliznice?) Utestuji se tim, ze me nic neboli, tak uz se ale tesim na zitra. Kdyby se neco melo objevit behem dne, vecera znovu, tak samozrejme jedu na pohotovost, ale snad to bude ok. Jsem doma.
To je presne to, jak jsme se tu nedavno bavily o vychazkach, prestoze je ted treba mam, tak jsem doma, protoze rozum vitezi a vim, ze vic, nez byt v klidu, pro to udelat nemohu. Tak nechapu, proc by tehule nemohly mit zase neomezene vychazky, kazda si je pak zodpovedna za to jak se chova a dela.
12. srp 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek no já jsem zvědavá. Po Vánocích umřela manzelovo babi, ale nikdo ji na pohřbu nebyl. Jednak jsem 2dny zvracela jak Alík, manžel tam ani nechtěl a mohla si za to sama. Než umřela všechny rozhadala. Byl to tak zlej člověk, že ani lidi z vesnice nerikali nic.když viděli parte mavli rukou a šli dal, nikdo se s ni nebavil nikdo ji neměl rád. Ale to prej neplatí. Přej ten dotyxnej umře až po narození. Tak jsem zvědavá, snad se to poruší. No i když babi moje teda ze už je na řadě, už chce umřít asi 5 let,furt o tom básní, že byde mít klidná proto hulí jak dan. Netýká ji ruka a k doktorovi nejde a má zakázány kouření a o to víc kouří.... No uvidíme. Vsak už jí bude 80 taky peknej věk. A je cipernejsi než moje máma a tej byde 50...
12. srp 2014 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je dobře, že je to ok. zítra čekám další zprávu :slight_smile:
12. srp 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tady koukám jak válčíte :slight_smile: @donia držím palce ať je vše v pořádku @majdlena nevěš hlavu, dokud nedojde mrcha tak naděje neumírá, podívej na mě :slight_smile:
@verunka_korunka gratulace k srdíčku a k housence. já jdu k doktorovi v pátek tak jsem zvědavá co tam uvidí a v kolikátém týdnu jsme.
Jinak holky mě je furt blbě, dneska je teda zrovna nějaký dobrý den že mě jen bolí podbřišek a záda, ale včera jsem v práci několikrát málem zvracela na klienty :slight_smile: no a i svatba byla spíš ve znamená nevolností.... a to je na prd, protože rodičům to zatím opravdu říkat nechci... ale mám pocit že něco tuší... pak dám v pátek vědět jak jsem dopadla a jak to s námi vypadá. Jinak manžel je moc rád a stará se o mě :slight_smile:
12. srp 2014 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle
@jezura777 holky, diky
12. srp 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to je dobre, jen at se stara :wink: to uz ta svatba byla jo, to fakt leti. Nejak nekdy nestiham ani sledovat co je za den.
12. srp 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kdyz pisem o svatbe, tak jsem si vzpomnela, ze jsi nam slibovala fotky z te vasi. Uz nejake od svedkyne mate?
12. srp 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no to mám, ale sem nejde nic vložit. Kolikrát 10 minut vkládám jednu. Pokud máš fce, tak si mě dej do přátel Veronika Stiborová, jako profilovku mám svatební fotku.
12. srp 2014 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ahoj:slight_smile: dekuji za povzbuzeni :slight_smile: a kdy jsi si delala ten test, co byl negativni? Ja to snad ani nechci psat, ale me uz je treti den docela soufl, predtim jen rano a dnes cely den...to je dobre, ze se o Tebe manzel stara a hycha si Te :slight_smile:
12. srp 2014 v 19:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena první test jsem dělala asi 32 DC a nic, druhý 39 DC a nic, pak jsem dostala 40 DC vyvolávačku a další jsem si dělala 45 DC a dálnice jak bejk a pak další a ukazuje mi to dálnice i z večerní moči asi po necelé minutě :slight_smile: dneska jsem asi 51 DC
12. srp 2014 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ty jo, az po takove dobe. Tak nervy to musely byt slusne, kdyz tak dlouho, ms nikde a test stale nega, ale pak pak ta mega radost a prekvapko - to muselo byt :grinning:
12. srp 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 No teda :slight_smile: tak to jsi si pekne pockala, vid? A uz jsi to nejak pocitove tusila a nebo vubec nic? Ja se porad krotim v doufani, ze holky tady uz mely 10 DPO a ty takhle :slight_smile: pekneho cervika jsi mi nasadila do hlavy :slight_smile:
12. srp 2014 ve 20:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 To je dobře že se stará. O mě se taky ten můj stará. Vždy přijedu z práce naprosto vyřízena z autobusu. Je to jediné místo kde je mi blbe, ale myslím ze je to z nedostatku kyslíku. Tak držím palečky ať ti tam doktor taky najde srdíčko :slight_smile:
12. srp 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka za 1 vydejchany vzduch, za 2 cestování vysiluje a za 3 mas teplo, lidi se potej a ten smradek z toho taky nic moc....ale za 25-27 tt nastupujes na mateřskou,to uteče jako voda.
13. srp 2014 v 05:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
@majdlena holky já jsem byla právě furt skeptická, že to je kvůli té cystě a tak... žádné pocity jsem neměla ani špinění nic....a pak jsem ségře nevěřila že tam jsou :slight_smile: teď už tomu věřím když mi je tak blbě :slight_smile: no jsem zvědavá co se dozvím v pátek.
@verunka_korunka jo přesný, v autobuse a u nás v práci je tak strašnej vzduch že je mi z toho blivno....no a rána jsou těžký :slight_smile: jo a s tou bolestí podbříšku jsem na tom úplně stejně, protože mám taky dělohu dozadu... takže se mi asi taky narovnává... naštěstí šikovné manželovy ručičky pomáhají :slight_smile:
13. srp 2014 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka
@jezura777
holky a kde pracujete, budete moct az do konce?
13. srp 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ta děloha tě bude bolet tak cca do 12 tt pak už to bude lepší a ke konci budeš mít taky pěkný bolesti. Už tím procházím po 3 a teď už to bolí fesne.... Takže vím o čem mluvím. Zahrnuto dělohu má dost holek. Koukám, že teď je to móda, tak aby jsme nebyli pozadu ze? :grinning: jinak užívej si tehulkovani a blikání. Taky jsem si to užila a u holkyvdo konce 5 měsíce to bylo hrozny prozvracet půl těhotenství.... To víš jak už škrtům dny, 17 dni do termínu, ale dlouba mi i u čípku, tak se tam něco začne asi dít. V patek jdu do porodnice a už se připravují na to, že tam zůstanu. Takže uvidíme jak se malej předvede a jakej bude mít tep. Posledně byl 160-180 a to už je vysoko... Tak uvidíme, ještě 1 a budou vyvolávat porod a teď už můžou v klidu. 3 kila mít už bude a průdušky to zvládnou, hlavně furtvskyta, tím se dostává plidovka do plic a ty zrajou :grinning: tak se Opatruj, pak dej vědět a doufám, že ti bude líp. A jen ať se manžel stará, mas toho nej chlapa pro sebe... Já taky doufám i když mě občas pěkně s......:grinning:
13. srp 2014 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já kromě toho že masíruju tak pracuju v Praze na Neviditelné výstavě.. myslím že to masírování zvládnu do doby, dokud si přes pupek dosáhnu na klienta :slight_smile: ale u té výstavy fakt nevím... je to tam dost nebezpečné protože můžeme ve tmě provádět skupiny až o osmi lidech, navíc je tam strašnej vzduch vydejchanej a to já teď těžko dávám a navíc jestli bude krutější zima než byla letos tak se budu bát jezdit do Prahy abych s sebou někde nesekla... myslím že tam to vydržím nejpozději do listopadu/ prosince... no poradím se ještě v pátek s doktorem.
13. srp 2014 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 díky jo já vím že mě spousta věcí ještě čeká, tak jen doufám že ty nevolnosti nebudu mít až do pátého měsíce :slight_smile: už teď jsem za týden zhubla tři kila :slight_smile: Jo jo mám nejlepšího chlapa na světě a zvládneme to spolu... a moji rodiče ať si trhnou ploutví. :slight_smile:
tobě přeju ať je vše v pořádku a ať porod proběhne bez komplikací a ať už se můžeš těšit z malinkého Ondráška... taky budu asi rodit v Benešově až to bude u mě aktuální. :slight_smile:
13. srp 2014 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak to je skvele, ze existuje takovahle prace, ktera paradoxne pro tebe, jakozto nevidomou, je lepsi nez pro ty, kteri na tu vystavu chodi. A nevidomy maser je u nas taky a hodne si ho chvali, holt mate pak vyvinutejsi jine smysly :wink:
Je fakt, ze ta zima vetsinou byva jedna slabsi a druha silnejsi, tak letos by to vychazelo na tu silnejsi. Taky z te jizdy ve snehu mam hruzu, kor ja pri sve vysce mam sedacku posunutou max. k volantu, takze bricho o nej pak otiram. Jeste ted si pamatuji, jak jsem pri tehu s Nicolkou nedobrzdila a vjela do krizovatky. No stesti, ze nic nejelo, bylo to o fous. A to jsem jela fakt krokem, protoze jsem tusila, ze to klouze. Nekdy to proste nevyjde.
13. srp 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek