• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@jezura777 jj Benešov je nejlepší. No uvidis každému nevolnosti přejdou jinak. A já si to vyzrala u Tynky zhubla 7 kilo a do porodu nabrala jen 4, :grinning: a teď poslední tehu a až teď ve 38 tt jsem se dostala na váhu co jsem měla, když jsem otěhotněla. Takže paráda, zase něco zhubnu. Jelikož máme v rodině obezitu, tak se musím brzdit. A na to ze budu po 3 dětech, tak budu mít menší váhu než ségry, který dítě ještě nemají. 1 nemůže přes rok otěhotnět a ta druhá se nechrání 5 let a taky nic
Nechápu, já už bych měla děti jako smetí.... Jj já jsem taky s manželem spokojená. Lepšího a hodmejsiho bych asi nenašla. A když už byl hodnej, tak byl nevernej. A na to manžel není naštěstí... Teda dneska si to vybírám, když mě tvrdne břicho, tak to bolí a střílí to až k čípku.... Ale já už malýma domlouváme ať jde ven.už mě to zmaha a ten myom k tomu je to děs....
13. srp 2014 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi holky, jakpak se Vám vede?
13. srp 2014 v 15:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je to v pr.... :frowning2:
Na UTZ bez srdecni akce, takze je konec - zitra rano nastup do nemocnice.... Jsem 9+5
13. srp 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin prosim te, jestli ti nevadi se k tomu vracet, jak jsi to mela, at vim na co se mam pripravit?
13. srp 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to mi je líto:(a je to stoprocentní?
13. srp 2014 v 17:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia holka to je mi tááák líto, tak ať je zákrok co nejméně bolestivý a po šestinedělí se na to můžete vrhnout znovu, držím moc palce a myslím na tebe :(
13. srp 2014 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taky jsem se ptala, jestli to nemuze jeste "nabehnout", ale koukal na to ze vsech stran. Sice mi rano asi budou delat utz jeste pred zakrokem, ale to by bylo asi sci-fi. Je fakt, ze jsem asi tak 2 dny mela pocit, ze mi splaskava bricho a vyuzila jsem ranni moc, co jsem nesla na kontrolu a udelala si tt a je slabsi nez pred 14 dny, takze je to bohuzel asi pravda
13. srp 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 rikal 2-3 mesice, ale ja prave stale premitam jestli vubec jit do dalsiho snazeni, nebo to brat jako takove vcasne "varovani" a myslenky na dalsi mimi se vzdat. Nevim, nejak se to ted ve me mele ty pocity. A to ty nejvetsi emoce urcite teprve prijdou...
13. srp 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha, tak to mě opravdu mrzí :(:(fnug, budu držet palecky, aby vše dobře dopadlo:slight_smile:
13. srp 2014 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To me moc mrzi :( ....take Ti drzim palce, at brzy lip...:(
13. srp 2014 v 18:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To mě moc mrzí :( holka, drž se! Moc na tebe myslíme!!!
13. srp 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia v 10 tt už musí být. Bohužel. U mě vždy naběhla v 7 tt.Nejdyl v 8. Ale takhle už je pozdě. Uvidis,že to zachvili zkusís zase.nedá ti to a 2 deti už máš... Takže tam bylo něco špatně a příroda se o to postarala.... Preboli to.Držím palečky ať jsi brzy fit....
13. srp 2014 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jestli myslis srdecni akci, tak ja ji mela, na poslednich 2 utz byla krasne zretelna, ale proste to mimi vzdalo :frowning2:
13. srp 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Dekuju :dizzy_face:
13. srp 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já dělám v architektonické kanceláři jako architekt / stavební inženýr, takže sedím u kompu celý den. Teoreticky můžu být v práci až skoro do porodu :grinning: (ne že bych chtěla), akorát musím dodržovat nějaké protahování a pohyb - hlavně nohy aby nenatíkaly a případně nehrozila trombóza... takže si dám hodinový připomínač abych se vždy na min. 5 minut prošla po kanclu :grinning:
13. srp 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aj aj :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to mě moc moc moc mrzí, nikdy nevím, co na tyhle zprávy mám psát. hlavně co nejvíce sil!!!!
13. srp 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jejda, teď jsem si to přečetla :frowning2: to mě mrzí. Jsi dneska druhá o které se to dozvídám... spolužačka z výšky to stejné co popisuješ, akorá už byla v 2. trimestru :frowning2: Tak ať to zítra dobře dopadne a ať jsi brzo v pořádku.
13. srp 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ja vim, ono se na to tezko neco pise, ale me pomaha, ze vim, ze na me myslite
13. srp 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no, to je prave to, ceho se bojim, to se proste muze stat kdykoli a preci jen vekem pravdepodobnost stoupa, tak to me trosku ted brzdi a vubec nevim co dal...
13. srp 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kocko, to me moc mrzi!!!! Drzte se doma a hlavne at je brzo fit dusicka :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
13. srp 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jejda...copak to tady ctu... :-/ moc me to mrzi!!! Ber to tak, ze to tak proste bejt melo, ze si to priroda holt zaridila sama jak potrebovala....neboj brzy bude lip... ja abych rekla pravdu, tak se mi revizi lak i trosku ulevilo jak jsem byla porad ve stresu co a jak, tak pak jsem najednou mela jasno.... ty si zase nejak spinila a nebo zakrvacela? Dlouho jsem tu nebyla...jsme na dovolene...
Jinak k te revizi....nic to neni, nemas se vubec niceho bat. Nic neboli. Ja byla nalacno....obvazali mi nohy proti tromboze a jeli jsme na sal, tam jsem prelezla na operacni luzko a odvezli me z predsali primo na sal a tam jsem zase prelezla na kozu. Tam me pripoutali, dali do ruky kanylu a tou slabou, kratkou narkozu...vic si nelamatuju. Pak jsem se probudila na pokoji a po 4 hodinach jsem mohla vstat z luzka. Nic nebolelo, jen tlak jak pri MS a jen jsem pak uz lehce spinila a po par dnech sem se trosku rozkrvacela a pak dobry.
13. srp 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Diky. To jsem zrovna vcera rozbila hrnecek, co jsme dostali v sade svatebnim darem a rikala jsem si, ale co, strepy jsou stesti. Dneska zrovna trinacteho :frowning2:
13. srp 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdyz jsem sem nakoukla, tak vas vsechny moc zdravim!!! My si uzivame dovolenou a nasim jsme oznamili ze cekame mrnouska a bylo nadceni a mamka kdyz se to dozvedela, tak to bylo jak kdyz to rozhlasim po meste rozhlasem...no sranda :slight_smile:. Jinak mi ustavaji zase trosku nevolnosti, ale nemuzu se dockat 25. az pujdu na ten screening.
A co je tady noveho?
13. srp 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Od toho posledniho spineni to bylo ok, co mi dal ty prasky. Jen vcera rano po utreni cerstva krev, ale jednorazove, tak jsem to pricitala nejake praskle zilce. Jinak nic, prave, ze az podezrele nic, tak ted uz vim proc. Tak treti den mam pocit, ze mi poplasklo bricho a i prsa jsem citila mene, tak ted vim duvod. Je to des, jak jsem koukala na tu obrazovku, mam to furt pred ocima. Mrnousek, ale hlavicka a koncetiny bylo krasne videt kde co ma. Jen to srdicko ne :frowning2:
Az po 4 hodinach z luzka? Tak to nedam, tak dlouho bez zachoda nevydrzim.
13. srp 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Diky, furt mi to prijde jak ve spatnem filmu, ze to proste neni pravda...
13. srp 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To mě moc moc mrzí...:frowning2: Copak se to děje??? Vím, že je to příroda, někdy taky vnější okolnosti (jako si myslím u mě velký stres v práci), ale poslední dobou je toho nějak moc...:frowning2: My jsme v práci byly na revizi s kolegyní ve stejný týden dokonce:frowning2:
Jinak taky bych řekla, že já byla po revizi taky ok, skoro úplně bez bolestí. Problémy jsem měla po laparo, kterou mi k tomu nadělili "přídavkem" kvůli jistému nálezu, který prý vyvolával podezření na mimoděložní.
13. srp 2014 ve 21:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha....to je bohuzel neovlivnitelne. Tak on ti dr. urcite i rekl kdy se vyvoj zastavil ne? Ja to pak podle toho zjistila ze to tak lroste odpovidalo...me jak se ted nevolnosti ustalujou, tak jsem taky takova z toho nekdy jak na trni, ale zase ve 13tt uz na to narok je a tak verim, ze to uz bude ok.
Jj ja vstavala tusim po 4 hkdinach...taky jsem se desila skrze curani, ale ono jak nesmis pit ani jist, tak to zvladnes v pohode...
13. srp 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, rikal, dle utz to neodpovida jen o par dni, takze rikal, ze se to muselo stat ted, proste behem posledniho tydne
13. srp 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ja mela fakt velky stres (hranicici se zhroucenim se) v dobe, kdyz jsem zrovna byla prvnich par dni, takze to nepredpokladam. Proste se to stalo, ja vim, ze je toho hodne a byla jsem vdecna, ze nas to nepotkalo, tak ted se bohuzel take budu pridavat do rad tech, ktere ano.
To je taky neco, ze vas to potkalo najednou obe ve stejnou dobu. Ja zase naopak, okolo me kamaradky a kolegyne ted cervenec / srpen rodi, tak to mam s horkou prichuti :frowning2:
13. srp 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je videt, ze na tele se vse pozna kdyz si ho vsimas... Na sal jdes hned zitra? Drzim ti moc moc lalecky at je vse v poradku a brzy se muzete zase snazit o mrnouska...
13. srp 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek