• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin jj, 6:30 nastup, kdy na radu, to nevim. Delaji to jen ut a ct, tak jsem na jednu stranu rada, ze to bude hned, protoze cekat dalsi dny az do ut a furt na to myslet, to musi byt na psychiku hrozne. Segra si nechala malou at me nevidi furt ubulenou a zitra ji pohlida a syn to zjistil, ten uz je velky, bude doma sam.
13. srp 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je něco jak se to okamžitě pozná, když to mimi vzdá. A my na tebe myslet budem. Budem s tebou. Ty půjdeš na revizi a pak to zkusís zase, jako lupinpupin. Avted jede 13 tt...
@lupinpupin jj teď už ti můžou nevolnosti ustavit. Ty jo to bych se zbláznila, kdybych máme oznámila tuto radostnou zprávu a ona měla radost. Ale toho se nedočkám :frowning2: na Ondraska se těšíme jen my.....

Jinak holky dneska jsem myslela, že jedu směr porodnice.nejdřív bolesti vždy v celou 10,pak po půl hodině,po 10 minutách a když jsem byla mezi 2-5 minuty, tak říkám dam teplou sprchu a uvidím, kdyztak bych musela volat sanitku, manžel mel pivo a děti spí. . No a ono to slábne. Tak teda poslicci poradny a jak sílí, tak mam takový dojem, že co nevidět porodim. Malej už se bude drát ven....
13. srp 2014 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak to mas dobre, ze jdes hned a nemusis cekat....to je pak na sisku. Tak hodne sil a drz se.
13. srp 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já měla velký stres také hlavně v době početí a krátce poté... U nás to bylo ale jinak, byl vidět pouze gestační váček, podle uzv v nemocnici pak max. náznak na embryonální pól (tím je to snad i pro mě o něco snažší - i když snadné teda určitě ne...). Takže se asi něco pokazilo hned na začátku, ale je možné, že stres v tom byl přes mé přesvědčení nevinně, to je jasné...
No,na druhou stranu jiná známá je čerstvě těhotná, měly bychom termín krátce po sobě; a taky mi přijde, že vidím všude samá miminka a těhulky...
13. srp 2014 ve 22:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 vidis, zrovna par dni zpatky jsme si tu psaly ohledne terminu, ze 13.3. je patek a ze ty bys mela termin +/- stejne a podivej, take to u me neklapne :frowning2:
13. srp 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já vím:frowning2: drž se, myslím na tebe...
13. srp 2014 ve 23:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj, to me moc mrzi :frowning2: drz se a bud silna! myslim na tebe!
14. srp 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem uz 5DC, strasne to leti tedka....teda tedka na nejake snazeni nemam ani pomysleni, ikdyz urco se snazit budem, ale tedka si na to ani nevzpomenu, no. Pohreb byl vcera a musim rict, ze v zivote me nic tak psychicky nesebralo. Uz at je aspon podzim, aby to aspon trosku prebolelo. No, ale stejne manzovi ty vitaminky koupim, ono to neuskodi..
@majdlena ahojky, tak jak jsi na tom? stale mrcha nedorazila? zkousela jsi tt? mozna jsi to tu uz psala, ale ja ty prispevky jen tak rychle proletela, tak se ptam.....drzim palecky :wink:
14. srp 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia myslim na tebe!!!!
14. srp 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Je mi to líto !! :frowning2: Drž se holka !!! Myslím na Tebe !
14. srp 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začíná mi být čím dál víc blbě. Musím neustále do sebe tlačit malé množství jídla aby mi nebylo blbě. Naštěstí po obědě se to srovná, ale pak mě zase rozbije 20minut busem domů. Vím že doporučují zázvor, ale mi strašně nechutná. Neznáte i něco jiného?
14. srp 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka zkus zvejkat zvejkacky v buse, me pomahaji, kdyz se objevi ten pocit hnusnej, ze se kazdou chvilku pozvracim :wink:...
14. srp 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok na, ale problém je, že mám stejné blby pocit i po minutě žvýkání a nemusím být ani v buše :slight_smile: to jsem už zkoušela :-/
14. srp 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka co lizatko? Ja mivala ty tehotenske a nebo i pak normalni...pomahalo mi to vic jak zvejkacky a nebo bonbony.
14. srp 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak konečně u kompu a jsou tady nejaké fotky ze svatby......Tak doufám,že se budou líbít....
14. srp 2014 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@donia myslim cely den na tebe!!! At je vse dobre a zitra si uz doma.
14. srp 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 parada!!! Mela si krasnou kyticku a jste doolravdy spokojena rodinka :wink:
14. srp 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jak zitra? ja uz jsem doma.
14. srp 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, tak to mam za sebou :frowning2: Je to des, kdyz jsem to tu ruzne na koniku cetla, nikdy by me nenapadlo, ze to budu taky psat. Je to, jak se o tom pise a rika - fyz. je to v pohode, o to vetsi sram je na dusicce.
Kdyz uz se to muselo stat, furt si rikam, ze lepe ted, nez nekdy pozdeji, treba v pulce tehu a dele, to musi byt na psychiku silene. Takhle jsem proste jedna z davu, musim to tak brat, i kdyz je to tezke.
14. srp 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prislo mi srdicko, vubec nevim jak to tu s nimi chodi, ale kazdopadne za nej moc a moc dekuji :wink:
14. srp 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Přesně jak píšeš. Musíš to brát tak že prostě se to tak mělo stát a lépe teď než později. A neboj stará určitě na miminko nejsi... Mi táhne na 30 a zatím děti nemam... Tak se rychle dej dohody ať na to můžete zase vlitnout :grinning:. Budu držet palečky ať je to co nejdříve.
14. srp 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak fajn že nepříjemné už máš za sebou a teď jen pofoukat dušičku a pak zase hurá na to, držím palce a myslím na tebe!
14. srp 2014 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahoj, jsem na tom úplně stejně už celý týden :slight_smile: nejvíc mi bývá blbě ráno... vstávám už v pět a pak nemůžu spát a je mi většinou opravdu hodně blivno. pak se to na dopolko usadí a pak zase odpoledne kolem druhý.... a ta bolest břicha a zad a dneska se k tomu přidaly i prsa... ale já věřím že bude dobře a na jednu stranu jsem ráda že ty nevolnosti a bolesti mám, alespoň vím že se tam něco děje :slight_smile: no těším se a děsím zítřka... furt mám ještě pocit že tam třeba nic nebude :slight_smile: tak mi zítra po 4 držte palce ať se dozvím dobré zprávy a ať už je třeba vidět srdíčko... dám pak vědět jak jsem dopadla.
14. srp 2014 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka a na ty nevolnosti mi dost pomáhají ty lízátka... toho zázvoru je tam fakt malinko, skoro tam ani není cítit, ale dneska ráno jsem se po něm pozvracela stejně :slight_smile:
14. srp 2014 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to já naštěstí nezvracim. Jen je mi hodně soufl. Kdybych zvracela,tak to bude problém, protože to nedokážu zastavit a zvracím pořád dál i když už nemám co. Takže to by asi bylo peklo.
14. srp 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha...tak to byl fofr....u nas se pousti druhy den, aby te meli jeste chvilku pod dozorem....doma je ale doma. Neboj...brzy bude zase dobre.... ja si taky rikala, ze to tak proste melo bejt. Po nejake dobe pak uz dobry, ale i ted si nekdy postesknu, ze bysme meli dvojcatka uz brzy u sebe a ted v tehu mam porad strach aby bylo vse jak ma...je to nepopsatelny pocit a ten kdo to nezazije, tak nevi.
14. srp 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, tady pousti ten samy den, kdyz je to ok. Takze 6:30 nastup, ale nez byl prijem, vysledky krve, utz a planovane operace, tak jsem na radu sla na 9 hod. Pak na pokoji a kolem 14 hod. me propousteli. Je to ty 4 hod. jak jsi psala, aby te meli pod dozorem, ale vstat jsem mohla hned. Sestra me hned co jsme prijeli ze salu, dovedla na zachod a pak uz jsem si chodila sama. To jsem byla rada, protoze prestoze jsem nepila, uz na sale se mi chtelo.
14. srp 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja prave nejak nemam ujasneno zda jsem pripravena ten pocit :frowning2: jeste nekdy zazit. Kdyby to nahodou nemelo zase vyjit...
14. srp 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je super! Zadny stres v nemocnici a pohoda...to ja jsem si tam vsechno pekne musela vycekat...
Ja jsem vzdy rikala, ze kdyz bych deti uzivila, tak jich mam klidne pet...po tehke zkusenosti se moc tesim, az budu mit miminko v naruci. Ale zase si rikam, ze to za to stoji. Bohuzel je ZT kazde pate a to je hodne vysoke cislo si myslim...bohuzel, ale stoji mi to za to!!! Neboj, dalsi tehotenstvi bude v poradku a uzines si toho vysneneho mrnouska :wink:
14. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to ja bych taky klidne deti 10, ale uz to vekove nestihnu :wink:
Tady je gyn. sousedici z porodnici, takze hned pri prijmu na luzkove vezla okolo nas novorozene na kojeni, to taky na nalade neprida. Pak je tam furt slysis plakat, taky desne. Ale stale jsem si rikala, jak to proste taky chci zazit jeste jednou, takoveho mrnouska mit v naruci, kojit atd. Tak musim sebrat odvahu a rikat si, ze to bude dobre. A kdyz ne, poprat se s osudem. Jinak to holt nejde.
14. srp 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek