• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@teok ja myslela,ze ti ma dojit,jsem uz fakt mimo
15. led 2014 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 mě došla podle harmonogramu v neděli v noci :slight_smile:, ale byla jsem nemocná, tak si myslím, že to udělalo své :wink:
15. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hlavně se nech dobývat na tej večeři,chlapi nemají rádi lehkou korist :wink:
15. led 2014 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no dobrý,já když příteli oznámila,že mám myom tak se se mnou pohádal,šla jsem spát urvana on nic a druhej fen přijel pozdě z práce...ale měl v ruce velkou kytku...já ho zkrotim je to rak a ten na vladnouciho lva nemá,jsem cistokrevnej lev se vším všudy,tak se.ozvou a on se stáhne,nemá na mě.
15. led 2014 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jsou to prevíti no :frowning2:
15. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Vsem nove tehotnym moc gratuluju a preju at jde vse jak ma! :slight_smile:. My jsme zatim ve fazi snazeni (vcera podle priznaku byla asi ovulka) tak jsem zvedava. Akorat me stve ze na to nejak vic myslim nez poprve a bojim se ze to kvuli tomu nevyjde, protoze psychika dela fakt hodne. Uz jsem i uvazovala nad tim, ze to tu prestanu cist at na to porad nemyslim, ale neda mi to :slight_smile:. No uvidime co bude... Tak jeste jednou velke gratulace vsem novym tehulkam ! :slight_smile:
15. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin GRATULACE !!!!!! TO JE PARÁDA moc ti to přeju :wink:
15. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Miminko musí přijít do láskyplného prostředí, možná to teď bude lepší, když mrška dorazí a Vás dva to přejde, a pokud ne, pro jedno kvítí slunce nesvítí a pro jednoho osla jsi nevyrostla :-* :wink:
15. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@senoritapetra tak to je řečeno pěkně :grinning:
15. led 2014 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok njn ale s chlapem je to těžký,ovšem bez chlapa žít neumím...a navíc radci budu žít smutný život s láskou než veselý bez ní...ale já mám veselý s láskou,s přítelem se nenudim
15. led 2014 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova dekuji :slight_smile: snad v patek bude silnejsi a vse bude dobre.
15. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin určitě ;) držím plačky :slight_smile:
15. led 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Děkuju! První měsíc jsem to obrečela, že se nezadařilo, ale teď to beru v klidu a prostě to příjde až bude správný čas. Ale čím dříve to bude, tím samozřejmě lépe :slight_smile: Těším se na tvůj další testík a snad se nám tady s ním pochlubíš. Je to pro mě povzbuzující vidět tady fotku pozitivních testů :slight_smile:
15. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra me to uz netrapi,je to treti chlap s kterym ziji,ale prvni s kterym jsem to myslela vazne,sice mi neni dobre,ale to prejde,prehnal to a ve me to zustane
15. led 2014 v 16:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak jak si se rozhodla? Jsi u rodicu?
15. led 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo a prosim te v tom rossmanu si kupovala jaky test? Ted jsem na to koukala a ty jejich maji 25citlivost a pepino 10.
15. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a neboj, urcite to brzy prijde a taky budes mit testik pozitivni. Ja ted jen doufam, aby testik zesilil a aby vse bylo v poradku. Ted jsem koukala na testy co mam schovane od male a ten prvni byl uplne stejne pozitivni jako dnesni :slight_smile:
15. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ja kupovala v lekarne,pac jsem sla z banky a to ma 10 mlU lady max
15. led 2014 v 17:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem u rodicu,a asi se i prestehuji,co mam u neho,tak cast vybaveni prodam,stejne u rodicu mam trvale bydliste a maji to tu velke,takze zadny rozepre nebudou
15. led 2014 v 17:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jen lituji ,ze jsem vubec povolila,ze bych otehotnela
15. led 2014 v 17:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 si píšeš už i zprávy :wink:
15. led 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Taky jsem měla za sebou tři špatné vztahy, no a teď jsem vdaná :grinning: :slight_smile: a určitě neplýtvej svůj drahocenný čas na někoho, kdo Ti říká takové věci už teď.. Chlapů je mraky a kolem něj se TVŮJ svět faakt netočí :slight_smile:
15. led 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Nelituj, zlato. Ber to jako zkušenost! :slight_smile:
15. led 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ba jo,ja pisu z telefonu:slight_smile:
15. led 2014 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jasnačka, chápu :wink:
15. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra njn,ani se nerozhejbal k nicemu,nemam trvale bydliste u nej,nejsem vdana,nemam zazemi,..juj jsem asi fakt jelito...chlapu je,jen nesnasim kdyz mi rekne,ze nema sve soukromi a ze ani svobodu:slight_smile:..neboj ted se uzira,psal jestli pujdu na veceri,rekla jsem ne,a pak kdy se vratim a ja ze nikdy. A pak zda mu spocitam rozpocet a dluhy a jestli mu to pak zaplatim,ze dal penize na stranu a ja ze spocitam,ale asi neobehnu,pac mam nepojizdne auto:slight_smile:zitra ma sveho kluka,tak se s nim bude muset poprat sam
15. led 2014 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jsi silná a zvládneš to :wink:, najde se jiný, lepší :wink:
15. led 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak to jo...ja vim ze si psala o rossmanu...
budes mit u vasich aspon klidek. A nejaky lepsi chlap co si te bude vazit se jiste brzy najde. Jsi pekna holka, tak o napadniky urcite nemas nouzy a jeste si chvilku uzijes :wink:
15. led 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jen ho nech pekne vykoupat...at si namele hubu :grinning:
15. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já jen vím, že když jsem se už jednou rozešla nebo se musela stěhovat, nikdy už to nebylo dobré, byla to slepená nit, na které se dělaly další a další uzlíky, no a nakonec jsem se sama v sobě naštvala, řekla jsem si, že proto mě naši nevychovali a co dělám špatně, že mi ty vztahy furt nevychází (co by, pořád jsem si vybírala stejné typy - agresivní, až moc sebevědomé, žárlivé, dělající naschvály, jak strašně neměli svobodu - mohli všechno, já nic, takže asi tak.. atd. atd.), no a řekla jsem si, že je načase to změnit. Takže kdokoliv další projevoval známky chování, které jsem už znala nebo něco z toho, řekla jsem promiň, už musím domů a už se neozvala. A taky mamka mi vždycky říkala - Peťulko, u nás máš vždycky dveře otevřené! A nechápala jsem, proč mi to pořád říká. Přestala, až když jsem potkala Romču, protože on se ke mně chová tak, jak snad nikdy nikdo, najednou mi připadá, že mi vynahrazuje všechny ty zmařené roky :slight_smile: No.. jsem se rozepsala .. a napsala bych toho víc, ale to nemá smysl. Ty se teď musíš rozhodnout sama, dát si v hlavě dopořádku, co chceš a co určitě už nechceš, lidi se přizpůsobí, ale nikdy je nezměníš :slight_smile: ani ty se nikdy nezměníš :slight_smile: Je to pořád dokola, když dotyčný udělá něco špatně, ignoruješ to v naději, že se ten člověk změní a když udělá něco hezky, tak si pak namlouváš, že vlastně není tak špatný, omlouváš ho, i jeho chování, a pak vlastně tímpádem nevidíš, že to prostě není partner pro Tebe :slight_smile: A je úplně jedno, kolikrát si zajdeš do fitka, na kafe s kamarádkami nebo kolikrát změníš účes, pořád si budeš říkat, co je špatně. A aby to bylo fakt fajn, je jen na Tobě, nikdo jiný to za Tebe neudělá :slight_smile:
15. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek