• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin ty jsi po revizi klasicky dostala ms, pak jeste jednu a pak uz jste to zkouseli, vid?
14. srp 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neni zac :wink: :-* opatruj se
14. srp 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ahojky, zitra na tebe budu myslet, at uz miminku krasne tluce srdicko :wink:
14. srp 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj přesně tak poprat se s osudem. Ale my na tebe myslíme a držíme ti palečky, ať to prejousnes a přece jen do miminka ještě jdeš. Já už se připravují na porod, to nejtěžší. A doufám, že si ho nevyzeru tak jak u dcery..... Tudle psali o 1 ženský, co potratila 5 děti, ale nevzdávají to a 6 už donosila a o to víc ho milovala. A z kamarádek a ze jich mám znám jen 1 a ta prodělala jak spontalni, tak i zamlklej potrat a má zdravého kluka.... Šrám na duši zůstane, ale další tehu bude v pohodě. Uvidis...
15. srp 2014 v 06:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska směr porodnice a něco mě říká, že už mě domů nepustí.... Největší strach mám z dcery. Syn je v pohodě,vazanej i na tátu, ale dcera je jen a jen moje...Jediný co mě těší je to, že mě můžou klidně zítra vyvolat porod, kdyby bylo zase něco špatně. Ale tydle noci děs. Moc toho nenaspim a furt lítám na záchod a nebo mě probudí pálení záhy! Nicmmene už mám namontovany i monitor dechu a cestovní postýlku, prebalovak, malej už se může narodit.... Už bude dopecenej.....jdu se oblékat a dobalit věci co si vezmu s sebou. Držte palečky
15. srp 2014 v 06:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verik2 pry dopecenej :grinning: :grinning: tys me pobavila :grinning: :grinning: tak drzim palecky, at porod probehne rychle a bez komplikaci :slight_smile:
15. srp 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dodrzela jsem 6ti nedeli, pak jsem nechala probehnout jeste MS a pak jsme to zkusili poprve....vychazelo nase prvni snazeni cca 3 mesice po revizi, ale podarilo se az ten dalsi mesic. Treba kamaradce doktor rekl, ze se muzou hned po sestinedeli...ale taky pockala jako ja. V nemocnici ji totiz rekli pockat 6mesicu...me zas v nemocnici rekli aspon 2.mesice a moje dr.3-6mesicu. Co doktor to nazor, ale rekla bych, ze je to spis o tom jak si nastavena a vyrovnana ty. Ja se tesila na dalsi snazeni, ale zaroven nechtela nic uspechat... Co rekli tobe doktori?
15. srp 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak dej vedet co a jak. Drzim palce at se jeste vratis domu. A neboj i holka to zvladne :wink:
15. srp 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no muj dr. mi rekl 2-3 mesice a v nemocnici dr. na prijmu i ta co me pak propoustela, ze po sestinedeli klidne. Proste do prvni ms, resp. hned po ni to muzeme zkouset. Taky me upozornovala, ze se sice rika sestinedeli, ale ze to nemusi byt presne 6 nedel, ale tak dlouho, nez prijde prvni klasicka ms. Nekdo ze ji dostane uz 14 dni po zakroku, nekdo az 4 nebo 6 tydnu po. Ted uz od vecera jen spinim, i kdyz po jsem celkem krvacela. Tak uvidim jak dlouho spineni a budu holt muset byt pripravena furt aspon s intimkou kdy ze prijde klasicka ms.Aspon, ze ta vedra uz pominula.
15. srp 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím mě pustili, ale hraniční monitor, divočina. V neděli jdu na kontrolní. Pokud se nerozrodim. Už začíná bejt na monitoru patrnna trošičku děložní činnost pokud v neděli bude zase na hraně, tak malého začnou hned vyhanet. Nelíbí se jim to....
15. srp 2014 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak jsi rada, ze jsi na vikend doma, ne? a uvidis jak to bude dal.
15. srp 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak uvidis jak se na to budes citit. Ja lrvni MS dostala 5tydnu po zakroku.
15. srp 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a jak mas jako hranicni monitor? Co se jim na tom nelibi? Minule si neco psala o vysokem tepu, kvuli tomu?
15. srp 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a mezi zakrokem a tou prvni ms byl klid, nebo jsi furt spinila?
15. srp 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia po zakroku jsem pres tejden lehce spinila...pomaloucku to slablo a pak byl klid az do MS
15. srp 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já třeba malilinko špinila ještě dnes dopoledne - v úterý to budou už tři týdny. Při kontrole v úterý mi doktor řekl, že to může být... Možná to dělají i moje divoké hormony... Přecejen teď tělo dostalo v tomto ohledu zabrat. Hned po revizi jsem taky krvácela dost, ale hned další den to bylo už jen špinění, které trošku zesílilo 2. den po revizi, kdy mě pustili domů - asi jak jsem více chodila, pak to zase sláblo...
Já pobyla v nemocnici skoro týden - protože mi dělali různá vyšetření, než se rozhodli definitivně pro revizi + laparo. To všechno mě stresovalo, taky jsem napřed myslela, že se to hned odbyde a já budu v nemocnici max přes jednu noc... Takže to jsi měla super, že jsi mohla hned domů.
Jinak já se svého doktora zatím raději ani neptala, kdy se můžeme znova snažit. Vzhledem k tomu, že sestra na mě hned vybalila automaticky, že si teď dáme půl roku pauzu (a já jí řekla, že to asi nedodržím), tak mi asi on řekne totéž... V nemocnici se ani neobtěžovali mi cokoli k tomu říct... Vím, že ty názory jsou na to různé (načetla jsem toho celkem dost na toto téma - a hlavně mě fascinuje, jak spoustě holek řekli různí doktoři úplně odlišné info), zatím žádné komplikace nemám a snad se ani nic nevyvrbí. Takže se asi zařídím podle svého pocitu, s tím, že šestinedělí dodržíme a pak se uvidí... Předtím se nám to povedlo po půl roce, v pátem cykly snažení (mám dlouhé a nepravidelné cykly, a to je můj největší problém, krom toho, že mi bude brzo 35).
15. srp 2014 ve 14:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj byl 150 i 160 a do 150 to berou, ale jelikož minulý týden byl taky vyšší, tak se toho začínají bát a nikdo neví z čeho tak vysoký tep je
15. srp 2014 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já jsem teď nestíhala psát, takže trochu opožděně - ale chci se ještě přidat k holkám - ať je brzy líp, jsem ráda, že zákrok se dal vydržet, myslela jsem na Tebe...a zní optimisticky, že zkoumáš možnosti dalšího snažení :slight_smile: určitě to ještě dáte :slight_smile: kamarádka otěhotněla v 39 a moje sestra teď ve 40 bez lékařské pomoci :sunglasses:

@mikracek děkuji za zeptání :slight_smile: to jsi hodná, že při všech svých starostech myslíš na mně :slight_smile:
Holky, já zatím stále nic, tedy ms nic. Jsem dnes už 37 DC, asi 14 dní od ovu a začínám skoro mít pocit, že navzdory ponělnímu testu, který byl negativní, těhotná možná jsem. Ale na druhou stranu se mi tomu nechce věřit, další test si udělám asi v pondělí, pokud stále nic. Nechce se mi věřit, že bych to stihla ten poslední měsíc před nástupem do práce :slight_smile:
15. srp 2014 v 15:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jak se to vezme. Jde přece jen o miminko. Pokud bude v neděli zase, tak už to asi nenechají a já se raději nechám hospitalizován. Porod kdyztak vyvolat můžou, porodní cesty se připravují,už minulý týden jsem se otevírala, takže to bude víc,navíc děloha pracuje, takže malej se bude cpát ven i sám
15. srp 2014 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ti říkám jsem na tebe prskla tehu bacila :grinning: dávej bacha, aby nebyla nakažena i malá s manželem :grinning: :grinning: a byla by jsi už baba :grinning:
15. srp 2014 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda teď jsem se vzbudila jsem hotova, zaha pálí, malej rádi... No večer si dáme tuleni a začneme to popostrkovat. Ven sealej začíná drát, ale jen to urychlit.... A dam si asi jablka se skořicí, zda to zaha dovolí
15. srp 2014 v 15:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Myslim na tebe, obzvlášť když se mi to taky blíží. já se musím objednat za týden na monitor, prý chtějí ve 36. tt. Kam mám volat?Asi je nějaké první vyšetření tam taky vi´d?
15. srp 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 tak to vis, ze jsem rada, ze jsem to mela (kdyz uz) takhle rychle a s mensim stresem. Cekat jak ty a stale doufat a pak nic, to je na psychiku urcite horsi.
Me sami rikali, ze nazory na to kdy potom se tak strasne ruzni, oni proste rikaji tohle. A zase si rikam, ze od nich je to asi nejblizsi nazor, protoze to v nem. primo provadeji a vidi jaky je to zasah do organismu a co se tam pri tom zakroku deje. Takze jim verim. A kdyz si vezmu kolik pripadu je, ze otehotnely hned po porodu (vyjimky i v sestinedeli, protoze to nevydrzely), tak to je urcite pro telo vetsi zahul, kdyz 9 mesicu to tam vse rostlo a zvetsovalo se, pak porod a event. poraneni, siti a presto to dopadlo dobre, tak to asi neni az tak nemozne zkouset to hned po te prvni ms jak rikaji. Nehlede na to, nam to uz "samo" ted ani neslo, takze tomu velke sance prirozene nedavam.
15. srp 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jo, optimisticky, ze zkoumam moznosti dale, to zni hezky :wink:
Boli to u srdicka, moc, mam navaly place, bohuzel nekontrolovane, takze mam strach kde me to prepadne, ale snazim se to krotit a poplakat si, kdyz jsem nekde sama zalezla.
Zacinam si uvedomovat jak i telo zareagovalo a prsa splaskla, nikde nic netahne, neboli, bricho v normalu, proste stav pred tehu, tak je mi moc smutno, ze brisko je prazdne. To me ted boli vic nez strach z dalsiho neuspechu. No, uvidim jak to budu citit pozdeji, az bychom se event. mohli zase snazit.

To by bylo super, kdyby ti to preci jen vyslo. To je pak skvele prekvapko, kdyz uz s tim clovek ani nepocita. Tak dej vedet jak jsi na tom. Ja bych do pondeli urcite nevydrzela.
15. srp 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 kocko monitor se dělá většinou v porodnici, tak se tam nech převést. A budeš tam chodit každý týden.jinak až v 37 tt dělali vnitřní vyšetření, s tím, že se už otevírám a ultrazvuk, kde mě řekli, že malwj má 2800. A dneska je mi hrozně a navíc zase krvavý hleny. Zase odchází hlenova zátka, bolí mě picni kost.
15. srp 2014 v 16:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak je tam bublinka asi 2 mm velká a je tam kde má být, jsme o dost mladší než jsem si myslela a než jsem doufala, takže vůbec netuším kdy že jsem to měla tu ovulku a kdy se nám to ovedlo... nevíte o nějaké kalkulačce kde by se dal zadat datum ovulace a hodilo by vám to termín porodu a v jakém týdnu jste? hledala jsem ale žádnou dobrou jsem nenašla.. takže jdu na kontrolu 1.9. a budu se modlit aby tam už bylo srdíčko, ani mi doktor neřekl v kterém týdnu jsem. říkal že uvidíme za čtrnáct dní... ptal se mě jak dlluhý jsem měla cyklus... copak já vím? :slight_smile: Jinak jsme moc šťastní, ale to si teda říkám že mi ty ranní nevolnosti a problémy začaly dost brzo co? :slight_smile:
@majdlena držím palce, testni dřív, podívej na mě, taky dlouho nic a pak dálnice. držím palce.
@verik2 myslím na tebe ať už máš porod za sebou a oba jste v pořádku.
15. srp 2014 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no můžu ti říct, že 3 těhotenství už mě zmaha, že se fakt těším až bude malej venku.... Ani mě možná.nedochází, že za pár dní budu sama rodit.manžel bude hlídat děti.... Takže si to užiju... Jen doufám, že budu rodit spontánně. Zatím se vše připravuje tak jak má
15. srp 2014 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 já když šla do nemocnice před 2 týdny, tak tam byla bublinkami 5,3mm a to jsem podle doktora byla 4-5tt což by sedělo. Když jsem tam šla, měla jsem tak 2,5 týdne od ovulace. Teď v pondělí co jsem byla po týdnu od toho prvního tak už tam byla housenka se srdickem velká 3mm a bublina okolo mohla mít tak 1,5-2,5cm. Takže 1.9. už určitě budeš mít srdíčko.
15. srp 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka díky za odpověď já si taky myslím že jsem tak 4-5 tt teď jsem našla jednu kalkulajdu a zrhuba by to souhlasilo... takže se nám mimi povedlo na dovče :slight_smile: no budu doufat, ale těch 14 dní bude zatraceně dlouhých. necháme to osudu, pokud máme mít miminko udrží se a bude to OK, pokud ne tak s tím stejně nic moc neudělám, ale musím říct že jak jsem vyšla z ordinace nevěděla jsem jestli budu brečet štěstím nebo lítostí že jsem se prakticky nic nedozvěděla.. teď už jsem zase víc v klidu. :slight_smile: a kdy ty jdeš na další kontrolu?
15. srp 2014 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777. V pondělí si zavolám svému doktorovi a budu se muset domluvit na kontrolu na další pondělí. Tak to mám napsané ve zprávě z nemocnice. Kontrola za 14 dní u mého gynekologa :slight_smile: takže ještě 10 dni.
15. srp 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek