• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 a doktor nic k tomu nerekl?
17. srp 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 aha...tak to je pak asi ficak...vim co byla holka v unoru semnou na pokoji, tak se nam tam dvere nezavreli jak tam za ni chodila jedna kolegnka za druhou...
17. srp 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co to mate taky bohuzel nezdarne ukoncene, jak jste na tom byly s bolestma? Ja ty prvni dva dny celkem v pohode a pak ta noc z patku na sobotu des, nestacily mi dva prasky po 2 hodinach, myslela jsem, ze pojedu. Jako nekrvacim skoro vubec, spis jen spineni po utreni, ale to bricho me nekdy boli fest, ale pak o nem zase cely den nevim. Tak ja nevim, ale asi je to normalni, ne? Na kontrolu jdu ve stredu, to uz dam, ale tak jsem chtela vedet jak jste to mely vy?
18. srp 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nic :(
18. srp 2014 v 08:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Jak nic, MS uz prisla?
18. srp 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, ms prisla a na testu nic :( ach jo, mela jsem pocit, ze urcite jo :(
18. srp 2014 v 09:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Tak to je mi líto, že to nevyšlo. :frowning2:

Já to tento měsíc taky nevidím, včera mi bylo celý den zle, prospala jsem celé odpoledne, bolelo mě břicho jako při MP, dokonce jsem i špinila a to jsem 13 DC. Tak jsem si na netu našla, že by to mohlo být ovulační krvácení, což je možné, ovulku čekám každým dnem, dneska mě bolí vaječníky jako hrom. Ale je mi do toho ještě nějak zle, nějaké střevní potíže, tak na nějaké snažení nemám ani pomyšlení, jen zalézt pod peřinu a spát !! :frowning2:
18. srp 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena to me mrzi, neboj, to spolu dame a budeme pak cekat na miminka ve stejnou dobu :wink:
18. srp 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jo tak strevni potize jsem mela vcera taky, to jsem si furt rikala jestli to jako patri k tomu zakroku nebo co. Takze mozna nekde neco lita :frowning2:
18. srp 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja jsem teda bolesti nejak nemela....jen asi treti den po me bricho bolelo, pak na zafhode ze me vysel takovy krvavy velky cucek a byl klid. Velke bolesti bejvaji kdyz tam neco zapomenou a nedocisti. Snad to nebude tvuj pripad.
18. srp 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena to je mi lito...drzim palce do dalsiho kola.
18. srp 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jeste tyden a jdeme na screening...se nemuzu dockat az uvidim, ze je vse jak ma.
18. srp 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak to asi ano. Za chvíli to v práci zabalím a jedu domů do postele, snad to bude dobré. A ty se taky opatruj !!
18. srp 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@donia
Dekuji za povzbuzeni :slight_smile: uz mi to premysleni o ovu a spol zacina lezt krkem :(
18. srp 2014 v 09:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Ani nevíš jak ti rozumím !! :frowning2:
18. srp 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
Dekuji i Tobe za palce a podporu :slight_smile:
18. srp 2014 v 09:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf muzem si zalozit skupinku Snazilky, ktere nesnasi snazeni ;)
18. srp 2014 v 09:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena
@lenkasaf
holky, mluvite mi z duse. Me to zacne nanovo, takze uz si to uplne vybavuji. Clovek si rekne, ze se nebude stresovat ovu, pak ji lovi jak sileny, pak ze nebude plasit do ms a uz tyden pred se clovek pozoruje, protoze co kdyby, ze :grinning:
Tak ja navrhuji, ze se pujdeme nekam spolecne ozrat a vycistit hlavy :wink:
18. srp 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin si zase rikam, ze bych ty bolesti mela furt a ne jen narazove. No tak uvidim ve stredu, to mi budou delat kontrolni utz. Vzhledem k tomu, ze muj dr. ma 14 dni dovolenou (proto taky muzu zaplat panbu byt tak dlouho doma), tak mi ho udelaji primo v nem. kde mi to delali. Takze kdyby nahodou neco, nechali by si me tam.
18. srp 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jsem pro :slight_smile: ono to netehu ma taky neco do sebe :slight_smile:
Prubeh meho dusevniho pochodu behem cyklu jsi popsala zcela presne :slight_smile:
18. srp 2014 v 09:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Já jsem pro !!!!!! :grinning:
18. srp 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj to bys mela asi neustale bolesti. Tak si doma jeste odpocines...to je dobre. A nenechavaji doma cele sestinedeli? Moje mamka byla prave doma cele to sestinedeli...byla teda po odstraneni cyst....
18. srp 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja vsude cetla max. 1 tyden. I dr. o tom mluvil, ale chtel me videt a tim ze ma dovcu, tak to nehrotil a nechal me doma az do toho 1.9. Jsem rada, stejne uz to asi v praci rozseknu a skoncim, tohle co jsem tam posledni tydny prozivala mi vubec nepridalo. A ted ten navrat me desi, uz pri predstave, ze uvidim ty sefy se mi dela spatne.
18. srp 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu po par dnech zpet....travila jsem cele dny s rodinkou, po tom pohrbu jsme se aspon trosku uklidnili tim, ze jsme byli vseci spolu, a ze babicka urcite mela radost, kdyz nas seshora videla vsechny pospolu, jak spolu drzime...
@majdlena ahojky, to je mi lito :frowning2: tak ten nas Nosifol asi nebude takovy super zazrak, ale tak ted uz se nam to treba povede.....muj zacal bastit selzink plus, tak uvidime. Ja uvazuju, jestli si mam zajit k doktorovi na nejake dalsi vysetreni, nebo se na to vykvaknout a pockat az do dalsiho mesice... planujem tu dovcu, cca na konec zari...ale ted nas spise tahnou Tatry nez more :slight_smile:
@donia ja se pujdu ozrat s tebou....potrebovala bych kompletni restart a vyplach mozku :grinning:
18. srp 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek od kud vlastne jsi, nemas to v profilu?
Jo, tak kompletni restart nas tu potrebuje vic :grinning:
Ja to prave nastartuji tou praci, dam si oddych a budu doufat v lepsi zitrky.
18. srp 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja bydlim kousek od Ostravy :slight_smile: me prave zamestnava hledani dovci, tak se tim odreagovavam, a jen cekam, kdy muj drahy dostane dovcu, at muzeme rychle neco vybrat..
18. srp 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty se máš, ja budu mit dovcu až ve středu a do stredy :slight_smile:tak se těším :slight_smile:
18. srp 2014 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak to je mi líto :(
18. srp 2014 v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia držím palecky, aby si co nejdrive byla fit a šla potom do toho s radosti:-*
18. srp 2014 ve 12:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek