• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Holky, jinak zvažuju, že tento měsíc budu testit ovu testy naposledy....pak už to asi kašlu :slight_smile: už jsem se s nima nanervovala dost :slight_smile:
18. srp 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha....ja to tenkrat nezkoumala kdyz jsem byla doma...ted zase spis resim prechod z matersmy na eschopenku abych mela vse vplradku.
s
S tou praci ti rozumim...v dnesni dobe je to hrozne....je tezke najit poradnou, sljsne placenou a jeste s do rejma lidma co by to bavilo...
18. srp 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to řekla v práci, šéf zalapal po dechu a byl lehce v šoku, ale pogratuloval :grinning:
18. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, já jsem moc bolesti po revizi neměla, napřed absolutně nic (ale je možné, že to přehlušovalo bolavé břicho u hlavně pupípu a na boku - po laparo; navíc ten den po operaci jsem měla 2x injekci proti bolestem), potom 2. den po operaci, jak mě propustili, tak jsem měla takové docela nepříjemné křeče jako při ms, vzala jsem si i prášek - asi to bylo, jak se stahovala děloha, zároveň se mi spustilo trochu znova i krvácení (což jsem ale přičítala hlavně zvýšenému pohybu po propuštění). Pak snad ještě další den chvílema to pobolívalo a jinak jsem bolesti neměla. Asi bude lepší, když tě zkontrolují -ale snad to bude v pořádku. Myslím ale, po tom všem, co jsem četla na netu, že to může mít každý trochu jinak... Já zase docela dlouho špinila - cca 2,5 týdne, teď už to vypadá několikáty den, že je po všem. Držím moc palečky, ať jsi ok!
18. srp 2014 ve 13:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jo, tak na tohle jsem se taky tesila. Cekala jsem az po screeningu, kdyz bude ok, tak jsem to chtela oznamit, aby furt neprudili a hlavne by me stejne asi uz nechal doma.
No tak mam smulu a vypada to, ze odejdu stejne, uz tam na to nejak nemam.
18. srp 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin @donia Moje kolegyňka, co byla bohužel na revizi asi 2 dny po mě, byla doma asi jen týden po... Já plánuju jít do práce asi tento čtvrtek (i když si to teda vůbec nedovedu představit - u nás v práci to stojí za houby - vlastně jí to celé tak trochu přičítám :frowning2: ), takže budu doma něco málo přes 3 týdny. Je to i tím, že jsem měla také laparoskopii. A u nás na gyndě mi řekli, že oni v tomto ohledu nepospíchají... Myslím, že člověk se potřebuje dát dohromady, i psychicky, a že to většinou snad i lékaři berou v potaz....
18. srp 2014 ve 13:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Ja spinim spis jen po utreni, jinak taky nic. Ted me zase boli vajecniky, ale ty me bolely jeste v nemocnici, si to dr. psala i do spisu. No vzhledem k tomu, ze je to prerusovane s tou bolesti, tak si rikam, ze se to tam nejak srovnava a vraci do puvodniho stavu. Tak ve stredu uvidim. Poucovaly me o krvaceni, spineni, ms atd. ale paradoxne o bolesti nikdo nic nerikal.
18. srp 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 a v praci tedy vedi, vedeli co s tebou je? To ti verim, ze se ti nechce, ja ten navrat take vidim blede, tak me utesuje, ze asi udelam radikalni rez a bude klid.
18. srp 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Koukám, že s prací jsme na tom taky podobně... Já mám taky pocit, že už to tam nedávám...:frowning2: Tohle byla tak nějak poslední kapka... Jenže problém je v tom, že u nás je to s prací bídné, navíc mám problém, že ani nechci už dělat v oboru... No a tady v té práci mám na region docela i slušné peníze, navíc nemít pak nárok na mateřskou by bylo na prd. Manžel má menší příjem než já, takže bychom na tom byly prachbídně. Ale jestli to tam nedokážu udržet v určitých mezích, tak s tím budu muset taky seknout, protože se nehodlám oddělat... Nehledě že snažení o mimčo to rozhodně nesvědčí... Najednu stranu je mi teď na té nemocenské tak FAJN!
18. srp 2014 ve 13:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Moje nadřízená to ví, řekla jsem jí to (ona je ale moc fajn - vlastně je to nadřízená především formálně) a ví to prý i náš manažer. Kdoví, třeba se mě budou chtít zbavit sami. To bych aspoň dostala něco "na cestu"... U nás je to fakt na h... - lidi se hroutí, neustále dává někdo výpověď a chaos je čí dál tím větší...
18. srp 2014 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No kdybych nešla na mateřskou tak dávám taky výpověď, je to tu čím dál horší pořád.
18. srp 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 a kde delas? mi prijde, ze pises o moji praci :grinning:
18. srp 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja nevim, ze si fakt nikde lidi nevazi. pro me to taky melo byt vysvobozeni.
18. srp 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Taky mi to tak přišlo :grinning: Pak jsem ale koukala, že jsi z Nymburka... Já jsem z Mostu a dělám tady na jedné průmyslové zóně v automobilovém průmyslu v logistice. Co děláš ty?
18. srp 2014 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 hm, tak ja delam uplne to same :grinning:
18. srp 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena @lenkasaf Já jsem si dneska měřila teplotu poprvé po revizi. Vlastně se teď docela i těším na lovení ovu a hlavně až začne zase opravdové snažení... Ale na druhou stranu už se taky vidím, jak budu otrávená, že ovu nikde... Protože jsem takové trdlo, že při mých převážně dlouhých cyklech mi to nedalo a kolikrát jsem začala testovat 9 - 10 DC... No a ovu pak až okolo 32 DC... Takže jsem to mezitím vzdala a pak to poznala podle prsou (zcitliví mi bradavky) a tak... No, bude to zase boj :slight_smile: Teď zatím hlavně potřebuji vědět, jak funguju.
18. srp 2014 ve 14:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia :grinning: hm, takže z tohodle chci utéct, to chápeš, že?
18. srp 2014 ve 14:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 naprosto. taky uz mam pocit, ze jsem po tech 15 letech v oboru unavena a nejvic me na tom ale stve ten absolutni nezajem a nepodpora vedoucich, nechteji proste nic resit. to je pak tezke, kdyz ne vse muze clovek ze sve pozice rozhodnout
18. srp 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to máš můj obdiv! já jsem proti tobě úplný začátečník - dělám tam něco přes 2 roky (plus kdysi jsem dělala ve fabrice podobného typu také v logistice asi půl roku)...
18. srp 2014 ve 14:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 me ta prace desne bavila, vlastne prace jako takova me bavi porad, ja se vyzivam v systemu SAP a Nj, ale to okolo me uz po tech letech unavuje. A kdyz vidis, ze nikdo neoceni co delas a nevazi si te praxe, tak to otravi a uz je to fakt dlouho. Delala jsem to skoro 10 let ve firme u Berouna nez jsme se stehovali a pak tady, tak jsem byla rada, ze jsem nasla v oboru hned v miste bydliste. Ale tady jsou lidi stale na sebe zlejsi a otravenejsi a to na nalade neprida. Jsem tu osmym rokem, takze vlastne dohromady vic jak 15let a tak si furt rikam, ze jsem neco dokazala a nemam za potrebi, aby se mnou takhle nekdo zachazel. Proto uz jsem mela nekolik vystupu s vedoucimi a to se nelibi, kdyz se nekdo ozve, to je jasny. Takze si myslim, ze svou vypovedi jim akorat udelam dobrou sluzbu, protoze jinak nemaji paky jak me vyhodit. Takhle jim vlastne vyjdu vstric. Ale musim myslet hlavne na sebe, to je pro me nejdulezitejsi.
18. srp 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ja jsem otravena, uz si taky ovu testy kupovat nebudu :( a co ten Nosifol? Pijes ho porad dal? Ja jsem si dneska objednala dalsi, ale asi to bude stat za prd :(
18. srp 2014 v 15:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 diky za utechu..:(...a co Ty? Stale nic?:slight_smile:
18. srp 2014 v 15:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vite nekdo neco o tom, jak funguji cysty? Ja o tom nic nevim, ale napadli me, zda jsem ji nemela a treba mi vcera praskla nebo zmizela, nevim, vecer jsem totiz citila takovou tupou bolest na pravem vajecniku, docela silnou. Ze by mi ta cysta zpusobila i to zpozdeni? ... ale nakonec ve vysledku je to jedno :(
18. srp 2014 v 15:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 To se Ti to testovani celkem prodrazi, vid? :slight_smile:
18. srp 2014 v 15:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to jsem si říkala taky a prd:grinning:
18. srp 2014 v 17:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena útěcha ne, ale povzbuzení :slight_smile:,ja čekám na mrchu jsem 29dc a 11dpo, a cyklus mam 28,ale beru 28-31dc:slight_smile:čekám :grinning:
18. srp 2014 v 17:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin podle doktora je to v pořádku a kdyby tam byla doktorka, tak už jsem po porodu :frowning2: ale no uvidíme. V patek tam snad bude ta doktorka zase. Je sympatičtější.
18. srp 2014 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po měsíci opět po kontrole, 15tt, mimčo se má k světu, všechno naprosto v pořádku, ale nechtělo se fotit :grinning: Škoda, doktorka má i 3D ultrazvuk, tak snad příště.
18. srp 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hihi,,asi se nerado fotí:D...a jinak blahopřeji, že je všechno vpořádku:slight_smile:
18. srp 2014 v 17:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak procházím fotky na netu a jakoby tomu našemu mimču vypadl z oka, tak se schovával, i velikostně odpovídá :grinning:
18. srp 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek