• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@danielka1985 tak snad ti mrcha nedorazi...to by bylo moc fajn. A kam se chystas na dovolenou?
18. srp 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak uvidis co v patek...je to jak sevsim....co doktor to nazor. Hlavne at je Ondrasek vporadku.
18. srp 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska v drogerii prodavacka tipovala v kolikatem jsem mesici....no trosku se sekla...tipovala 5.mesic:grinning:
18. srp 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin necháme se překvapit:slight_smile:..no, nevím, ve středu poplatím své věci a ten můj taky a pak se teda uvidí dle peněz:D
18. srp 2014 ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak mě práce taky svým způsobem baví, ale nejsem z těch, co by se tomu byli ochotni věnovat téměř veškerý čas... Na to si moc vážím života. A poslední měsíce se to tam u nás opravdu vymyklo z kontroly a s... se to tam snad na všech frontách... A já tám nehodlám zrovna teď nechat všechny síly.
18. srp 2014 ve 21:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak si aspon odpocinete.
A co dneska mrcha?
19. srp 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, piju ho pořád, ale pokud se nezadaří, tak ho po 3 měsících vysadím a budu baštit s manžou selzink, ten je dobrý i pro ženy...jen tam chybí listovka, ale tak tu už dokoupím.... No, tolik peněz člověk vyvalí do testů a různých doplňků stravy, že dávám tomu ještě poslední šanci, jinak si za ty prachy radši koupím nové rifle :slight_smile:
@danielka1985 no, doufám, že to fakt dodržím a vyprdnu se na to :grinning:
@ivet1987 ty jo, ty už jsi ve druhém trimestru....ten čas letí jak sviňa.... :slight_smile:
Holky, samé břuchy kolem mě, mi se tam sice taky něco malého rýsuje, ale je to čistý ŠPEK :grinning: kdyby to bylo aspoň to mimi...aj trojčata bych brala, než se trápit s tím, že nemůžem otěhotnět :grinning:
19. srp 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ja ti uplne rozumim, tohle je hodne prace na psychiku. Proto to asi (i kdyz svym zpusobem nerada) ukoncim. Na jednu stranu behame po doktorech a resime to pres CAR a na druhou stranu se nervuju, ze jsem pred psych. zhroucenim. Tak to se asi miji ucinkem. A rikam, kdyby aspon vedeni nebo kolektiv stali za neco, ale o tom to bohuzel take neni.
Dodavate primo nejake automobilce, nebo dalsim vyrobcum automobil. dilu? My primo, takze prave kazdy den riskujeme zastaveni linky primo u zakaznika (Skoda, Audi atd.) takze to uz je pak o nemalych penezich.
19. srp 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ja ted mam pocit, ze take vsude vidim tehu bricha, ale je to tim, jak to clovek jinak a vic vnima. Taky bych jich tam mela najednou treba deset, kdyby bylo vse ok a mohla se na mrnousky tesit. No jo, tak snad se jeste dockam :frowning2:
19. srp 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia urcite se dockas...prave, ze my vsechny snazilky jsme strasne netrpelive....ale jak se tady divam do starsich diskuzi, jak tady holky zoufale psaly, ze nemuzou otehotnet a ted maji dve deti, tak me to povzbuzuje, ze dnes je prece i medicina na tak vysoke urovni, ze to nejak musi jit :slight_smile: ja bych strasne rada otehotnela uz ted, ale kdo vi, jak dlouho jeste budeme na toho vysneneho mrnouska cekat, no.....navic ja jsem neskutecne netrpelivy clovek...se divim, jak jsem ten skoro rok vydrzela. Tobe pichli pred IUI ten pregnyl, ze? Dava se to treba ikdyz mam ovulacnimi testy potvrzeno, ze ovulku mam? Kamaradka mi prave rikala, ze nemohla 2 roky otehotnet, tak ji pichli pregnyl na vyvolani ovu a hned otehotnela....akorat bohuzel se to nevyvijelo a tak v nejakem 6. tydnu potratila no :frowning2: ale ted po 3 letech a nejakem tom mesici se jim zadarilo prirozene (a to ji doktori rekli, ze prirozene nikdy neotehotni, ze jedina moznost je u ni IVF)..... :slight_smile:
19. srp 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ja jsem take dle testu normalne ovulovala, ten pregnyl je, aby meli jistotu kdy presne dojde k ovulaci (melo by za 36 hod. po pichnuti) a mohli provest to IUI. Take jsem cetla, ze nekomu jen pichli injekci, aby byla jistota ovu a vyslo jim to. Me take vysla hned prvni IUI a take bohuzel nedopadlo tehu :frowning2:
Nekdy si rikam, ze to ani neni pravda, ze se mi to jen zda.
19. srp 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ahoj holka, vse ok? Nejak se tu neukazujes.
19. srp 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj, to vyjde a brzy! :slight_smile: a vy jste museli pred IUI i na spermiogram, anebo to jde i bez toho? Ikdyz to uz je vlastne jedno, ze....stejne se udela do zkumavky tak jak tak... ja tez premyslim nad IUI, pokud se nam nepovede do konce roku...ja bych mela mit ovu v nedeli nebo v pondeli, tak v sobotu potestuju a uvidim, no.....uz nevim, co za "pomocnou metodu" jeste vyzkouset, abych zvysila sance na otehotneni...
19. srp 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj, na spermio se musi predtim, aby vedeli zda to ma vubec cenu se do IUI ci IVF atd. poustet. Takze jsem byli poprve kvuli vysetreni zda je vse ok a pak podruhe na odevzdani pri IUI.
Ja jsem zastance to urcite resit klidne i pres dr. kdyz to holt jinak nejde. Bud clovek prijde na problem a resi se a nebo se zjisti, ze je vse ok a je pak clovek klidnejsi a vi, ze to chce jen cas.
19. srp 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia Ano, bohužel také dodáváme přímo... A nedávno (zrovna než jsem šla na revizi) jsme dokonce zastavili jednoho z našich zákazníků (přední evr. značka)... A to bylo fakt něco... Já přímo na tomto projektu (díkybohu) nepracuju - což se ale může změnit ze dne na den (tak to aspoň u nás teď chodí). Vlastně tam asi balancujeme na hraně zastavení stále, samozřejmě za cenu ohromných výdajů na extra přepravy atd...Lidi v práci třeba 26 hod v kuse... :frowning2: Odráží se to všechno samozřejmě na všech projektech...Krom toho se bojím, že ve výrobě se používají lepidla a další fajnovosti... A já tam někdy chodím dost často... Stejně jako moje kolegyňka, která taky dělá jako já zákaznický servis a která byla na revizi dva dny po mě... A mám bohužel informace z různých zdrojů, že tam potratů bylo více...:frowning2:
Bohužel je to tak, jak říkáš - v takovém stresu ani moc nejde očekávat úspěch ve snažení... My zatím v CAR nebyli, teď nám to vyšlo (i když nevyšlo:frowning2: ) přirozeně. Dr mi teda napsal v červnu, když jsem byla na kontrole, Clostilbegyt, já váhala, jestli ho vzít - no už jsem to ani nestihla, otěhotněla jsem. Bůhví, co bude dál, i když se snažím myslet pozitivně. Moje cykly fakt bída.. Většinou délka okolo 42 dní, ovulace okolo 32 DC... Holt jsem si z HA zahrávala 15 let a to jsou následky bohužel... Teď piju poctivě kontryhel (to nevím, jak mi vydrží, až půjdu do práce), koupila jsem si i předražený Femibion, kdybych náhodou měla tu mutaci, kdy tělo neumí zpracovat obyč listovku (tu jsem jinak brala s měnšíma přestávkama od vysazení HA v 12/2013). Taky jsem měla tinkturu z drmku - zítra mi snad přijde další poštou... Budu se teď prostě snažit nějak "nastartovat".
A jaký je u vás problém, jestli se můžu zeptat?
19. srp 2014 ve 12:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Taky mám pocit, že vidím samé těhule a maminy s kočárkama... Otevřu FB a to samé :slight_smile: Snad budeme brzo taky mezi nima!
19. srp 2014 ve 13:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mě jedna spolužačka od sestry ze základky říkala, že jí na genetice řekli, že u ni otěhotnění nehrozí, že normální cestou se jí to v životě nepovede a už čeká 2 dítě a to jen díky tomu, že po sexu hned udělá svíčku a je takhle chvíli nahoře. Občas je fakt, že se to popostrkovat musí, ale je fakt, že medicína je na vysoké úrovni a v dnešní době otěhotní rada beznadejnych případů. Jednou ax to nebudeš vůbec čekat otehotnis
Já si furt říkala, že jsem těhotná a nic a v prosinci 1 měsíc kdy nic,tak jsem říkala, že to nevyšlo, že miminko nebude,psali jsme jezuchovi :grinning:,že by jsme miminko v bříšku chtěli a já 28.12 držela v ruce pozitivní test na kterej jsme oba dva cumeli jak vyorana myš. Pak další. Poxitivni, digitální pozitivní a pak i ultrazvuk viděl bublibku.... Ale bylo to 1 měsíc co jsem vyplatí,vyprala se na to,člověk pekl cukroví a řešil vánoce a ono bum...no a teď jen každým dnem čekám, že se rozsypu. Vyhánění nic.sex nepomáhá,mytí oken nic,skořice nic,uklízení nic...jen mě z toho tvrdne břicho a bolí celej člověk a malej se drží jak klíště. Jediný pozitivum je v tom,že se skracuje děložní čípek a já se otevírám....
19. srp 2014 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja taky tak, s tim Nosifolem. Se spekem jsem na tom podobne, tesila jsem se, ze budu tehotna a nebudu ho uz muset maskovat :slight_smile: aby me za chvili netipovali jako @lupinpupin , tak zacinam hubnout, ale az pristi tyden :slight_smile: jsem malinko v pokuseni si jeste ovu testy koupit, jak to vidis Ty? :slight_smile: ale jinak si rikam, ze je to fajn, ze nemusime resit antikoncepci :slight_smile:

@danielka1985 tak stale nic? :slight_smile:
19. srp 2014 ve 13:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 Muzu se Te zeptat - jak jsi psala o tech ovu testech, ze jsi testovala brzy a ovu byla az dyl- to jsi pak uz netestovala a poznala jsi to na sobe? A kdyz jsi otehotnela, to bylo nahodou a nebo jsi vedela/predpokladala, ze je ovu? Holky, ja jsem z toho tumpachova, jestli to mam resit ci ne? Kdyz to resit nebudu, tak muzem zkouset naslepo 10 let, pac cely mesic obden nezvladnem. Ale kdyz se budu sledovat, at uz ovu testy ci jinak, tak to tezko pustim z hlavy. Nevim nevim, je to vsechno nejaky slozity :(
19. srp 2014 ve 14:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Myslím si, že přibližné období ovu už na sobě poznám, ale 100% to samozřejmě není... A předesílám, že ty příznaky jsou určitě dost individuální záležitost. Já začnu mít citlivé bradavky - shoduje se mi to i s pozitivním ovu testem (pak to trvá ještě několik dní, možná týden, ale tak 2 dny před ms to zase vymizí), plus mívám docela dost nepříjemné křečové bolesti v podbřišku - ty trvají tak 24 hod (s různou intenzitou). Taky se snažím sledovat hlen, přibližně to u mě odpovídá, ale spolehnout bych se na to nemohla...
Nejsměrodatnější jsou u mě ty citlivé bradavky. Když jsem našla první pozitivní ovu test (zrovna jsem si ten den říkala, že už na testování kašlu, ale nakonec jsem se stavila v lékarně a večer jsem zírala na krásné dvě čárky), tak jsem chvilku na to zjistila, že mi bradavky úplně nepříjemně zcitlivěly. Řekla jsem si teda, že budu sledovat i dál, jestli se to shoduje... No, jenže pak se jsem začala mít ovu až později, takže jsem třeba testovala (příliš brzy), a vzdala to... Jenže pak mě začaly bolet bradavky a já zkusila test. Byl pozitivní nebo téměř pozitivní (já mívám celý cyklus jen slaboulinkého ducha, pak jeden den testovací čárka bývá o něco silnější a následující den je o malinko slabší než kontrolní, a další den už zase jen dušík... takže bohužel asi nemám postupný nárůst jako některé holky). Tak nějak to bylo u i když jsem otěhotněla: Byla jsem 32 DC, měla jsem zrovna ten den náhodou pravidelnou kontrolu na gyndě, kde mi řekl dr, že ovulující vaječník nevidí, o žádných folikulech se nezmínil (já se blbec ani neptala - pochopila jsem, že nic nevidí, že to snad bude i anovulační, byla jsem zklamaná, protože už několik dní se mi zdálo, že hlen by snad i odpovídal...). Jenže odpoledne jsem začala mít takový silný pocit jako při ovu - prsa začala pnout a později večer už zcitlivěly i bradavky. Udělala jsem test a testovací čárka byla skoro jako kontrolní (takže ne zcela pozitivní, ale takový, jaký předtím byl den po pozitivním; následující den už byl zcela negativní). Ten večer jsem měla docela hnusné křeče v podbřišku, pobolívalo to ještě druhý den, když jsme byli na výletě... Vím, že jsme se ten následující den ráno snažili a já pak ještě usnula na břiše (mám taky zakloněnou dělohu), ale možná taky bylo nějaké snažení asi dva dny předtím... Takže kdoví... Já totiž samozřejmě nevím, jestli ta bolest je u mě před ovu, při ovu nebo třeba i po ovu (podle jedné teorie tu bolest způsobuje tekutina uvolněná po ovu). Takže takto nějak poznám ovu - samozřejmě je to tak +-den až dva... Teplotu jsem zrovna ten cyklus neměřila (až pak nějak po ovu - a držela se vysoko). Jinak s teplotama jsem trochu na štíru, protože se mi zatím zadařilo měřit jen jeden cyklus a připadalo mi, že teplota stoupla až několik dní po poizitvní ovu testu, bolesti atd... Ty měříš BT nebo ne? Metoda obden je asi nejlepší :slight_smile: Můj manžel by s tím problém neměl ani v nejmenším, u mě je to trochu horší :grinning: Což mi připomíná, že bývám okolo ovu taky více "při chuti", ale to je možná psychické...
19. srp 2014 ve 14:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Teda to jsem sepsala román :grinning: Jinak když jsem zkoušela prvně ovu testy, měla jsem zrovna anovulační cyklus (a nakonec musela na vyvolávačku) - to jsem jich spotřebovala asi 25, takže to se fakt dost prodražilo...:slight_smile: Jo a ten cyklus se citlivé bradavky nekonaly...
19. srp 2014 ve 14:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Jee :slight_smile: dekuji za vycerpavajici odpoved :slight_smile: ne, ja teplotu nemerim, nedovedu si predstavit v mych podminkach merit rano ve stejnou hodinu, navic za mozne asistence nezvanych hostu :slight_smile: Vlastne jsem jen trochu sledovala ten hlen, ale nebyla jsem z toho moudra, nikam jsem nic nezapisovala, zkoumala jsem jen toaletak, nijak zevnitr. Delala jsem si jen ovu testy, ale vlastne taky jen trochu, bud mi dosly nebo mel manzel odjet, tak jsem orestala a tak...mozna jim dam jeste sanci, budu ale pritom sledovat i cipek, abych sledovala paralelne nejake zmeny. S tim snazenim obden bych taky mela problem hlavne ja :slight_smile:
Ovsem ja si s pomoci internetu stanovila uz celou radu diagnoz (anovulacni cykly, rozhozene hormony, nenarusta mi sliznice, cysty, manzel ma pomale spermie atd.), takze u nas je tehotenstvi v podstate vyloucene ;)
19. srp 2014 v 15:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya No, ja vlastne taky mivam asi +- od ovu citliva prsa a tenhle mesic jsem nemela a mela jsem ms zpozdenou, tak kdo vi, co se ve mne ted delo. A taky mivam tlak ci bolest v podbrisku, to ale prave taky nevim, zda je pred, pri ci po ovu. Cim vic o tom koumam, tim vic mi pripada, ze moznost poceti je asi 1:10 miliardam. :fearful:
19. srp 2014 v 15:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 spatne jsem Te oznacila v predchozi zprave, kdybys ji prehledla :slight_smile:
19. srp 2014 v 15:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hihi, zkus si dat beh do schodu parkrat po sobe, to by v tom byl cert, aby prcek nechtel ven ani po tomhle :grinning:
@baya66 jo no, presne tak....vsude kolem jsou... :slight_smile: a jak dlouho se snazite? My ted pojedem 12.mesic :frowning2:
@majdlena no ja jeste doma jeden ovu test mam, tak si dokoupim dalsi 2 (prodavaji zn.Life light 2ks v baleni), a pak s nema asi skoncim...pokud nemam otehotnet, tak neotehotnim ani kdybych se na hlavu stavela, a ono to bohuzel prijde az kdyz to ma prijit....a na nosifol se cca za mesic vyprdnu, pokud do te doby nepomuze... :slight_smile:
19. srp 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojky, u me snad vse o.k., ale nejak nemuzu rozdychat to co se stalo tobe a tak sem se trochu stahla ted :wink:...
19. srp 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mrcha furt nikde..a jsem 12dpo a 30dc...njn..asi se mi někde zdržela:D
19. srp 2014 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek hehe..sama tomu přeci nevěříš:D
19. srp 2014 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena furt nic,asi se mi to fakt o ty tři dny posune jako ovulka..takže zítra to budou tři dny:D
19. srp 2014 v 16:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no to bych se naběhla. Do baráku mi vede 1 schod :grinning: tak si dám 1 kolo a budu asi rodit :slight_smile: dik za radu....
19. srp 2014 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek