• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek My se snažíme tak nějak od prosince 2013, kdy jsem vysadila antikoncepci. Zlobí mě dlouhé a nepravidelné cykly, přesto jsem v pátém kole otěhotněla, jenže se něco pokazilo už na začátku - takže bohužel zamlklý potrat. Dneska jsem 3 týdny po revizi, jakoby 22 DC.
19. srp 2014 v 19:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena S čípkem jsem naprosto ztracená... Podle toho se já vůbec orientovat nedokážu.
Jo, to já už jsem si taky stanovila nejednu diagnózu podle internetu - asi bysme neměly raději nic číst :grinning:
19. srp 2014 v 19:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme právě dorazili z chalupy z prodlouženého víkendu :grinning: jejda tam bylo parádně. Ani mi ani jednou nebylo špatně :grinning: takže to bude tou hnusnou Prahou a prací že mi je po ránu na blití :grinning: protože na chalupě nic, byla jsem naprosto v pohodě :grinning:
Jo a na kontrolu jdu nakonec už tento pátek, takže to je za pár... rovnou musím přinést i ranní moč a odeberou krev... a asi mi dají i těhotenskou průkazku :grinning: Už se těším jak malá, doufám, že bude vše OK.
19. srp 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena my by jsme taky nedali cely mesic ob den...proto jsem testila ovu testama...mas pravdu, to jsem na to myslela porad, ale zase v den kdy test vysel, jsem se uklidnila, ze ovu je a tim si pak zacala vsimat i priznaku ovulky...dva dny pred ni husty hlen, pak ridky jak kdyz jsem ucuravala a v den ovulky bolest...driv jsem to nemela tqk vysledovane. Snazili jsme se v den pouitivniho testu, den po a jeste ten dalsi den...to jsou nejplodnejsi dny a vic jsme se nucenym sexem netrapili...
19. srp 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak super, to nam pak musis dat vedet jak si dopadla.
19. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 drzim palce at mrcha nedorazi a muzes lovit // na tt :wink:
19. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jsi hodna, ze na me myslis, ale netrap se tim. Nikdo to bohuzel nezmenime a zivot musi jit dal. Ty si uzivej tehu a nic spatneho si vubec nepripoustej.
19. srp 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je dobre, ze je u tebe vse ok. Uz jsem si taky rikala kde te mame.
19. srp 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 u nas zatim nezjistili vubec nic, prikladame to pouze k tomu veku. Obe deti sly hned prvni cyklus po vysazeni ATK a vse v poradku, tak ted uz proste jen nejsme nejmladsi. A jelikoz pojistovna proplaci do 40, tak jsme nechteli zbytecne promarnit dalsi drahocenne mesice, proto to ani v CAR neprotahovali. Udelali standardni vstupni vysetreni, nic nenormalniho neshledali, tak se slo na prvni IUI. Uvidime co nam reknou ted.
19. srp 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a uz mas zase termin? Vim, ze si predtim cekala celkem dlouho.
19. srp 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, na prvni jsme cekali 3 mesice, ted uz je to rychlejsi, kdyz to neni vstupni. Musela jsem tam volat, abych zrusila ten termin na prvotrimestralni screening :frowning2: Tak jsem nas rovnou obj. a i kdyz mi rikali, ze maji plno, preci jen po dovolenych je hodne zadosti, tak mame termin 12.9. tak to je ok. Stejne budu tou dobou cekat na prvni ms po, takze nic jineho ani byt nemuze. Spis me zajima co nam navrhnou dal, jestli nas rovnou odepisou, nebo co.
19. srp 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :grinning: :grinning: :grinning: a tak to zase joooo....my zijici v panelaku mame zkreslene vnimani.....si myslime, ze kazdy ma doma automaticky nekolikatero schodu :grinning: :grinning:
20. srp 2014 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 jej, to me mrzi....ale na druhou stranu aspon vis, ze to u vas "jde". U nas si nejsem jista, protoze 11 mesicu vubec nic...tak se trosku bojim aby nebyl problem s plodnosti.... A neboj, ted uz vam to urcite vyjde, ikdyz chapu, ze zamlkly potrat musi byt strasna zkusenost....urcite se vam to povede a budes do konce roku tehulka :wink:
20. srp 2014 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ahooj, u tebe to vypada nadejne ze? :slight_smile: kdy budes testit? :slight_smile:
20. srp 2014 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no jo já se holt rozvaluji v 2 generálním rodinným baracku :grinning: to víš mám dobrého manžela. 1 kapsu má prázdnou a druhou vysypanou, ale peníze má v majetku, který zrovna malý není.....umělá jsem si vybrat.... I když do teď nevím kdo koho balil. Jsme zrovna popíjeli a jen si pamatuji, že jsme měli důležitý rozhovor z úst do úst :grinning: ale kdo to začal mě nikdo nechce říct. A návic o číslo si řekl on :grinning: :grinning: :grinning: no jsen jeden z mála lidí, co si moc nestěžuje. Štve mě jen to,že nefungujou baby. Moje máma materskej tip nebyla babi taky ne a co se tchyně týče, tak sama je dítě. Takže ji děti na hlídání svěřit nemůžu. Bohužel jsou chytřejší a rozumnější než ona...je sice fakt, že mám dobré to,že mě nestojí za prdeli a.nebuzeruje, ale radci bych brala tu... Kdo to nemá bohužel nepochopí. A my jsme z toho na nervy, když ji něco nemůžeš zaboha vysvětlit... :frowning2:takže buď neslyší, nebo slyší, ale nerozumí co jí říkáš a když už slyší i rozumí, tak ji to mozek nepochopí... Kdyby sel mozek transplantovat, tak je vhodnej adept. Veškerý problémy co má, tak za to může mozek a ten jí už nikdo nezpravi.... Ale zase má ten svůj i když uzavřený svět, ale je v něm šťastná. Konečně.... Ono taky po 30 letem teroru od tchyně, manzelovo babi byl neskutecnezlej člověk, tak se nedivím a i doktoři říkali, že za tu mozkovou příhodu mohly nervy, které měla, léčba byla dlouhá a obxas úplně vzdala boj o život, ale v Praže ji 2x zachránili život. Jsou tam machři
20. srp 2014 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda včera jsem si pobrecela fest. Jak dávali ten víkend s těma předčasné narozenyma detma. Ti doktoři jsou fakt machři, jak malý miminka zachrání... Fakt klobouk dolů
20. srp 2014 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
@lupinpupin holky, ja vim, ze to je osud v tomto a neovlivnime to :frowning2:, ale proste me to dostalo nejak moc, preci jen jsme tu bojovali spolu a konecne se i zadarilo a pak tohle :frowning2:... proste me to uplne rozsekalo :frowning2:... dnes jdu na krev do statusu, tak sem zvedava kdy budou delat utz :wink:... a do poradny jdu 4.9. Myslim :grinning:
20. srp 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my na to raději nekoukali,i když už jsem 35.tt u konce...většina předčasňátek si do života pak nese různé zdrav.neduhy.
20. srp 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky jsem na to koukala docela v šoku.
20. srp 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je za chvilku :wink: neodepisou, navrhnou urcite dalsi reseni. Stihate neste dalsi IUI do tvych narozenin? Treba to bude fofr a hned po MS ti ho udelaji a budes zase tehulka :wink:
20. srp 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeee tak to mame zase den po sobe. Ja jdu do poradny 3.9. :slight_smile: a ted v pondeli mam screening....na ten se uz nemuzu dockat az uvidim, ze je vse v poradku.
A co nevolnosti? Uz ti to ustoupilo? Me uz vcelku ano, jen bych furt spala.
20. srp 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tys me pobavila :grinning: pry jednu kapsu prazdnou a druhou vysypanou :grinning: to se mi libi, tu hlasku si "pujcim" :grinning: jinak moje tchyne je strasny dirigent, vse musi byt podle jejiho a jak neni, tak je zle....obcas mam s tim problem, protoze nesnasim, kdyz mi nekdo rozkazuje.....a muj drahy to ma tak trochu po ni, tak ho vzdycky musim usmernit, at to na me s nejakym poroucenim nezkousi, ze to ma marne, ze mam svou hlavu......nesnasim rozkazovani..
20. srp 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to já zase až tak moc taky ne,ale todle je moc.přece jen dětská mozková obrna, od narození je postižená, pak mozková příhoda a zánět mozkových blan.Manžel naštěstí po ní nemá nic.jde spis do táty. Ten jako malwj byl zdravej, ale v 18 bouračka rok v nemocnici bral silný antidepresiva,pak obrna od klíštěte, takže oba rodiče postižený, do toho jedináček, dirigujici babi, se kterou jsem musela mít poradnou vyridilku... Jaksi kočky v baráku, všude od nich výkaly a já těhotná a navíc nemam rada kočky, jsem zvyklá jen na pejsky.. Tak to tu bylo hustý obxas. A tchyně to odslajala ještě tím, že neslyší a nic jí na to nepomůže, protože za to může mozek. Poškodilo ji to centrum dorozumívání, řeči a chápání, logika žádná.... Proste ani neví, že když je horko, že se má vysvlece. Takže je hyc ona má teplé ponožky a když je zima, tak je v tričku s krátkým rukávem... V létě chodí ven ve svetru, spocena a pokud ji neřeknes ať se vysvlece, tak sama od sebe to neudělá :frowning2: proste jak malý dítě...navíc já lvice a ona jak je pomalá, tak mě to vadí. Mam rada akcnost, furt něco dělat. Proto 3 dítě. Ty mě zaměstnávají, jinak bych se zbláznila.
@ivet1987 jj ale fakt pěkný jaky jsou schopny zachránit děti. Já mám tydle dokumenty ráda i když pakvrvu jak želva.....
@vercik83 35 tt už je v pohodě.. Ale uteklo to vid. Já se připravují už na to,že si mě v porodnici nechají... Dneska v noci už velice slabé kontrakce, tak bych se mohla rozrodit sama.... No dneska umeju okno,dveře, večer znasilnim manžela a uvidíme... I když ono nic nepomáhá. Mam tvrdohlavy mimco a líbí se mu v bříšku, ale ze já trpím.... V noci mě budí pálení záhy tak,že je mi na zvracení, furt mě píchá spodek, bolí podbrisek... No 3 těhotenství u mě děs. Víc už nechci. Teď jen vyřešit antikoncepci. Prášky nechci, přes ty otehotnim! A podvazat vaječníky taky ne.s tím se dá taky otěhotnět. Tak asi zkusím nějaké tovtelisko.... Uvidím, ale nějak se chránit musím, jsem moc chytlavá a i kdybych ustihala ocásky u manzelovo spermií, tak věřím, že vajíčko k nim doskace nechá se oplodnit a uklidí se do dělohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mam těžké dilema v podobě kvalitní antikoncepce.....
20. srp 2014 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jeee ty se máš... tak budu v pátek držet palce a trochu i závidět.. taky už bych chtěla aby bylo alespoň 28. abych už mohla odpočítávat dny a dozvěděla se jak to s námi vypadá i když vím že stejně nic neovlivním.
Jinak jak jsi na tom s nevolnostma a jinejma příznakama po návratu z chaty? já se cítím furt nejistě, protože mi ustoupily ranní nevolnosti, už je to o hodně lepší, zůstávají jen drobné nevolnosti v autobuse, ale jinak v pohodě. teďka mě ale strašně bolí prsa, včera jsem musela jít do práce bez podprsenky :slight_smile: takže jsem si hrála na sexbombu :slight_smile: no a občas mě pobolívá pánev a záda... tak snad bude všechno OK a toho 1 už bude vidět srdíčko a konečně se dozvím v kolikátém týdnu jsem. :slight_smile: aach jo už aby to bylo.
20. srp 2014 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena to mě mrzí že to nevyšlo ani tobě :( tak hurá do dalšího kola a už se vám to holky určo povede. jinak jsi se ptala na cysty... o tom ti můžu něco říct :slight_smile: že máš cystu se může poznat nepravidelným cyklem, buď kratším jako to bylo u mě nebo delším, ale jestli máš nebo nemáš cystu ti řekne až doktor na utz. ty cysty se dělají každý měsíc před ovulací, ale po ovulaci by měly všechny zmizet, občas ale nějaká nezmizí a naopak se s dalšími cykly zvětšuje a pak dělá problémy, když je pak hodně velká může to i pěkně bolet, největší komplikace je když cysta praskne, protože můžeš dostat nějaký zánět pobřišnice nebo se může objevit masivnější krvácení.. takže pokud máš nějaké velké bolesti během cyklu nebo při ms které normálně nemíváš, radši bych skočila na kontrolu k dr. jinak dá se to pak léčit zvýšeným přísunem progesteronu který může zařídit vstřebání cysty protože v druhé půlce cyklu to přesně takhle funguje a nebo když se cysta nevstřebá sama musíš na operaci, většinou se to dělá laparoskopicky... ale já doufám že nic takového nemáš a nebudeš muet podstupovat.
20. srp 2014 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena a ještě jsem zapomněla dodat že když máš cystu tak většinou neovuluješ alespoň teda z toho vaječníku na kterém cysta je.. ale ty si děláš ovulační testy a ovulka probíhá ne?
Jinak z jiného soudku, mě ta cysta paradoxně pomohla... měla jsem prostě pocit že teď se to ovést nemůže, že musím počkat až se vyřeší ta cysta a pak se na to můžeme znovu vrhnout, tak jsme si to užívali, a šup vidíš výsledek dálnice jak bejk a malá bublinka... je to prostě v hlavě a přesně to jsem potřebovala nemyslet na to a hodit to za hlavu, já vím je to těžký, někdy je možná paradoxně lepší nějaký problém protože pak se opravdu odreaguješ od myšlení na mimčo a ono se to povede ve chvíli kdy s tím nepočítáš... ještě pořád tomu tak trochu nevěřím a nechávám to volně plynout, protože může se stát cokoliv. už se ale nemůžu dočkat na 1.9. na další kontrolu.
20. srp 2014 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já 39 tt a furt celá :slight_smile:
20. srp 2014 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin narozeniny mam v kvetnu, takze do te doby nam to jeste bude hradit pojistovna. No tesim se na toho 12.9. kdyz uz 1.9. nevyslo :frowning2: Aspon mam nejakou tu metu pred sebou a zene me to dal.
Jinak jsem byla ted na kontrolnim utz, tak jeste to neni uplne ok. Dali mi injekci na stahovani delohy a ze bych i mela vic krvacet, protoze tam jeste neco je a musi to ven a v pondeli mam prijit na dalsi kontrolu.
Taky jste to tak nektera mely? Nebo hned po zakroku bylo vse ok?
20. srp 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Už mi je i v práci líp, bříško už tak neboli, ale myslím ze to zase přijde. Špatně je mi jen z autobusu, jak to tam skáče, tak je mi z toho špatně. A docela ni pomáhá když nekoukám ven a celou cestu si čtu. A část co nejvíc skáče se asi budu vozit tramvaji. Ta je o dost lepší.:slight_smile: Jinak prsu a bradavku občas bolí a občas je mi zle z podprsenky jak mě svírá pod práva, takže doma a na chatě zůstane ve skříni. S těma mýma 3-4kama si nemůžu dovolit jít do práce bez podpory :wink:
20. srp 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no uvidíme :-zatím nedobehla mrcha :slight_smile:
20. srp 2014 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek