• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek no, zatim nic nedorazilo :slight_smile:.tak se uvidí, jsem 13dpo a 31 dc:slight_smile:
20. srp 2014 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je super, ze to budete jeste stihat.
S tim UTZ me to mrzi....snad to vse z tebe vyjde a nebudes muset jeste jednou na cisteni. Kamaradka to takhle mela po porodu...nechali ji tam kousek placenty a delalo ji to neplechu, tak musela na vycisteni. Tak snad to z tebe vyjde ted po te injekci.
20. srp 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a kdy testnes?
20. srp 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no nestras. Rikala jsem si, ze kdyz bolesti nejsou, ze by se nedaly vydrzet, tak to bude ok a ono spis naopak, kdyby byla bolest a ono se to oddelilo a vyslo, tak to bylo lepsi. No nevim, ted se jen budu bat, kdy me to prepadne :frowning2: Tak to abych byla radeji doma.
Do toho mam mamku v nem. na kapackach po zluc. zachvatu a moc ji nezabiraj, tak ji je blbe. Kamaradka vcera porodila, tak jsem z toho vseho takova nejaka bez nalady a pada to na me :cry:
20. srp 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak na velky utz jdu 3.9. a 4.9. Poradna :wink:... nevolnosti jsou lepsi, ale vzdy se najde chvilka, kdy mam kousek k pobliti :grinning:, ale uz muzu celkem jist, tak dobre, unava je lepsi, ale nemuzu zase spat v noci :frowning2:... furt neco :grinning:
20. srp 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To mě mrzí, že máš problémy - snad ta injekce pomůže a bude to dobré! Moc držím palce, ať jsi ok a můžete se chystat na další IUI. A mamince ať je také lépe!
20. srp 2014 ve 14:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Jo, to je ta jediná útěcha, že víme, že to jde... I když to samozřejmě nic nezaručuje do budoucna.
A zatím jste to nikde neřešili? Já přemýšlím, jestli nezajít do CAR kvůli nepravidelným cyklům - nevím, zda to má smysl, nemám představu, zda tam takové problémy vůbec řeší, abych řekla pravdu... Dr mi zatím jen napsal Clostibegyt, který jsem zatím nezkoušela (ani jsem to nestihla - ale moc se mi do toho ani nechce, všech těch umělých hormonů se docela bojím, tak to asi ještě chvilku zkusíme "přírodně").
20. srp 2014 ve 14:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin asi příští týden, nechám ti až na týdenním zpoždění :slight_smile:
20. srp 2014 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to držím pěstičky ať MS nepříjde a přidáš se k nám :slight_smile: s // :wink:
20. srp 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 teď jsem chtěla psát :slight_smile: ty jsi ještě celá? :grinning: :grinning: :grinning: dle toho co jsi psala tak jsem si myslela že malý chce ven a nevydržíš do termínu.
20. srp 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jee, tak to taky moc držím palce!!!
20. srp 2014 v 16:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
@baya66
No holky uvidíme, zatím to je 13dpo, takže je ještě brzy :slight_smile:,sice je poslední den me nejdelší ms v životě, ale třeba jen se mrcha nekde pozapomnela :slight_smile:
20. srp 2014 v 16:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj přesně jak dělala sice 13DPO, ale myslela jsem si že z toho nic nebude,protože jsme se nesnažili, jen mi test zbyl a duch tam byl hezký a oto větší šok :grinning:
20. srp 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 óóó, že by konec seriálu???
20. srp 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes byl manžel na spermiogramu a špatné výsledky: Jen 2mil spermii, defekt hlavičky 43%, defekt krčku 31%, závěr: oligospermie... nevím co dál :/
20. srp 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heblisek Přemýšlím kolik jich měl manžel celkem, vím že to bylo nad průměrem, ale ty co nebyly defektuni, tak těch moc nebylo... Jen 10% bylo normálních a to byl v normě... To že je to špatný mas napsáno ve zprávě? Na druhou stranu, když tam jsou i ty dobrý, tak je to ještě ok a pomůžou vám v CARu. Myslím, že to bude v pořádku, neboj...
20. srp 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle hihi, po zkušenostem se mi nechce lovit duchy:grinning: tak počkám, nechci zbytecne strašit :slight_smile:
20. srp 2014 v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no nevim, muj život je celý seriál :grinning:
20. srp 2014 v 18:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heblisek hmmm, tak jsem se dívala a 2 mil. je opravdu docela málo. Ale třeba se to bude dát léčit a případně umělé oplodnění to jistí. Jak dlouho se snažíte?
20. srp 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj taky to tak vypadalo.jako poslicky mám už měsíc,furt tvrdne břicho,pernamentne bolí podbrisko, otevírám se,děložní hrdlo se zkracuje, všechno nasvědčuje tomu,že bych každou chvíli mohla rodit a nic.no zatím jsem 38+4 takže je ještě čas. Třeba zítra pojedu... Dneska mě to břicho bolí víc. Uvidíme,snad malej začne sestupovat hlavičkou do porodních cest, ale vzhledem k tomu, že budu rodit po 3, tak může klesnout ax 6 hodin před porodem klidně....
20. srp 2014 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 To jo, uteklo to děsně:o) za týden ve středu se jdu zaregistrovat + první monitor. Mně teda te´d taky krutě v noci pálí žáha, mravenčí prsty a kvečeru dost bolí záda a žebra. přes den je mi hej. Dneska jsem byla ve Vrchotových Janovicích, je to tam moc hezký na výletík.a musím uznat, že je vcelku fajn nemuset se každý den 40 km trmácet do práce...te´d peru a suším, přivezli mi žehlicí prkno, koupila jsem na chalupu žehličku abych ji nemusela z prahy převážet a příští týden se dám do žehlení a probírání věciček co jsem dostala od sousedů.Už se těším na miminko a jsem zvědavá zda to bude kluk anebo holka. Ale nevíme stále jméno pro kluka. plácni něco prosím....nic se mi nezdá dost dobré hehe....
20. srp 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka snazime se od prosince 2013. Nepisou tam ze to je spatne. V podstate to vubec nehodi. Byl tam sam od sebe, bez doporuceni tak asi proto. :(
21. srp 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Ja bych se toho clostiku nebrala, kamaradka po nem otehotnela. Upravi ti to cyklus a timpadem zvysi sance na otehotneni..... HA jsou taky hormony... Ja bych do toho urcite sla, kdybych mela nepravid.cyklus :slight_smile: ale samozrejme zalezi na tobe, jak to citis ty :wink:
21. srp 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heblisek Aha, tak to začněte řešit přes gynekologa. Určitě vás někam pošle. Já měla žádanku právě od svého doktora. Nechtělo se nám za vyšetření platit, když to může být hrazené pojišťovnou.
21. srp 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj, zajdu na gyndu. Nam to taky platila pojistovna.hradi to 1x za ctvrteti. Tak v prosinci asi pujde znova.
21. srp 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia neboj, urcite to bude v poradku a hlavne te hlidaji v nemocnici, tak to urcite nezanedbaji a budou to pripadne resit hned abys nemeskala cas.
Rozumim co vse te prepada...ja havidela kazde tehulce pupik, ze jsem mela taky a pak najednou nic. Nedavno jsem si rikala, ze bych mela uz jen lar tydnu do porodu....pak si rikam, ze to tak proste melo bejt...bohuzel na djsicce to budu mit asi do konce zivota.
21. srp 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jee tak to uvidime drobecky stejne :slight_smile:
super, ze je ti lip...uz jsme si to zaslouzili vid :slight_smile:. To ja bych mohla spat porad...rano vstavame kolem sedme po obede jdu spat s malou tak na 2hodiny a vecer chodim zase kolem 9 uz do pelechu...manzel rika, ze mam spavou nemoc.
21. srp 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no to jsem na tebe zvedava....drzim palecky! Takze testnes az nekdy v utery? To bych nevydrzela :slight_smile:
21. srp 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 je tak to je pěkný se probírat téma malinkatyma vecickama, kdy mas žehličku přes celé bodycka :grinning: já už mám vyzehlino 3 měsíce asi. Musela jsem dřív,hrozil předčasný porod diky myomu, ale já malého fakt donosila. Mam šikovnou dělohu. Zítra jdu do porodky já, tak jsem zvědavá, ale už chci mít malého u sebe. A porod za sebou. Včera jsem myla ty dveře, dělala dřepy a pěkně mě bolí koleno. Taky socialku, kde mi řekli ať si zkusím zažádat o přídavky na děti... Jako se 3 už nárok mám, ale se 2 jsem nárok neměla. Prej máme velký příjmy :grinning: no děti jsme vždy užívali.... Dneska se mi zdál sen. Nejdřív jsem se pohádali s tím mámy debilem, pak mi chtěli sebrat Patrika, tak jsem je honila,že na ně zavolám policii za únos dítěte a ve finále mi ho dali, ale zase jsen pak musela hledat Kristynku. Ta byla nakonec v tramvaji.... A brečela Ježíši to bylo strašný.... Až je mi z toho ouzko, vzbudila jsen se spocena a ty naše dětičky ještě stále spí... Jsou unavení, včera jsme se rochnili ve vaně všichni 3 je to byla bomba.... Tynka mi myla břicho a říkala Ondraskovi ať už vyleze z bříška ven... Jen mě štve, že jí za rok budu muset dát do školky. Je jí 2 a půl, pojmenuje ti prsty, už pozná fialovou, modrou a zelenou barvu a učí se počítat, by se doma nudila. Logopedicka kam chodím s klukem je hotová z toho jak mluví.. No kluk ve 3 letech nemluvil a Tynka mluví líp jak některý 5 lety děti, to je hrozný po kom je to ditko tak chytrý :grinning: ale oni ty 2 děti jsou rychlejší. To 1 se s vývojem flaka :grinning:
21. srp 2014 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heblisek jejda to je mi lito. Ale na guglu jsem četla, že je to špatně na hraně 2 milionů, kde je,takže možnost otěhotnění přirozeně je a prej. To může způsobit hormon či alkohol, cigarety a nějakou těžší formu. Třeba nějaký dětský nemoci.... Ale prej jsou prášky, které právě dokáží zvýšit počet spermií v evakuatu. Tak nevím. Já s tím zkušenosti nemám. I když bejvalej na tom bude zle.tenkrát jsem byla 4 měsíce bez prášku a pozor si nedával a nic a za 2 měsíce po nové známosti i přes prášky jsem otěhotněla. A navíc má manželku se kterou se snaží 2 roky a nic. Řekla bych, že chyba je v něm, já už čekám 3 miminko... A dětičky mám vzhůru hurá, jdu je posismat. Měla jsem prisernej sen.matka s tím jejím debilem mi chtěli vzít Patrika, tak jsem je honila a vyhrozovala policii,že jde o únos,pak jsem zase hledala Tynku,kterou jsem našla ubrecenou v tramvaji a vzbudila jsem se spocena. Fakt hrozny todle.ještě, že to byl jen sen..
21. srp 2014 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek