• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
SOS prosim poradte v so bych to mela dostat.Boli me prsa , ale uplne jinak nez pred ms. Mam citlive bradavky jenom. Uz jsem se radovala , ale test z ranni moci je negativni(dr max).Je nejaka jeste sance?? Dekuju
Dnes v 08:58 • snaží se • Odpověz • •
21. srp 2014 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no u mě to je taky jako na horské dráze, někdy hůř a někdy líp ale ty prsa mě bolí pěkně, no taky jsem neměla dobrý ocit z toho že jsem šla mezi lidi jen tak, ale s tou podprsenkou by to bylo hrozný, občas mě ty bradavky pálí tak že mi vadí třeba jen tričko, takže občas doma chodím úplně bez ničeho :slight_smile: no já mám taky asi trojky takže taky nic malého :slight_smile: ty už to máš za pár... už zítra na kontrolu se těšíš co? jé já ještě dvanáct dní, ale uklidňuje mě trošku že nijak nešpiním... ťuk ťuk zatím :slight_smile: tak snad bude všechno OK. těším se co nám napíšeš o té vaší housence :slight_smile:
21. srp 2014 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 dokud nepříjde ms naděje neumírá, zkus testnout později, třeba je ještě brzo. držím alce.
21. srp 2014 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka188 když mám před menzes tak ano. Test se vyplatí dělat až po vynechání. Mě se ukázal duch 4 dny po vynechání
21. srp 2014 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak holky podle kalkulačky která se mi zdá nejpřesnější jsem dneska 6+4 no tak uvidíme jestli se to pak bude shodovat s utz... ještě dvanáct dní... to je strašně dlouho :(
21. srp 2014 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 je, těším se. A manžel taky, tak snad bude vše v pořádku. Jinak s tím špiněním ono je to jen občas a hodně slabé. Třeba dnes jsou to 3 malinké tečky na kalhotkách a jinak nic... Myslím, že bys to ani nezavnimala :slight_smile: Si z toho nic nedělám, prý je to v prvním trimestru časté..
21. srp 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jsi dobra, ze si z toho nic nedelas. Ja najit neco na spodarech tak mazu okamzite k dr. Kor po unorove zkusenosti. Ano byva to caste a nic to nemusi znamenat,ale bohuzel to byva i casto zacatek potratu :confounded:
21. srp 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dnes prisla a o víkendu jedu djerbu :slight_smile:hurá, konečně dovca :slight_smile:
21. srp 2014 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin jsem o tom četla hodně... A je to tak ze 50% z tech co špiní potrati. Ono asi záleží i jak moc špiní. S každým dnem je potrat min pravděpodobný... A další věc je, že jsem ráda a vidím, že to šlo. A jsem smířena i s tím, když to nevyjde. Prostě tělo bude chytré a zvolí nejlepší variantu. Víc než potrat by mi asi vadilo postižené dítě (tím myslím mentálně, to bych asi nerozdychala).
21. srp 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Dekuju moc za radu... Snad nedorazi budu se uplne modlit:slight_smile: A je mozne ze by mohl byt priznak ze mam i hrozne citlive dlane? Kuze je na prstech uplne hebká a jako napnuta citliva.:slight_smile:
@jezura777
21. srp 2014 ve 13:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo a ještě něco :slight_smile: Našla jsem článek s odborníkem co se soustřeďuje zejména na průběh prvniho trimestru a řekl, že doposud žádná studie nepotvrdila účinky prášku na udržení těhotenství. Takže asi měl ten doktor v Motole pravdu, že je to zbytečné předepisovat, protože to moc nefunguje a je to spíš placebo :slight_smile: Takže je to ve hvězdách :grinning:
21. srp 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 skoda, ze dorazila mrcha :-/. Dovcu si pekne uzite!
21. srp 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ono je spousty variant...priroda si to zaridi vzdy podle sebe a my to moc neovlivnime. Ja jsem nazoru, ze placebo ma kolikrat vetsi ucinky jak kde jake leky...ovlivni ti to myslenky a to dela hodne.
Vim jak to vse myslis, ale pokud clovek neprojde potratem nikdy nevi jake to je bat se kazde kapky.
21. srp 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jee tak potom poreferujes jak bylo na Djerbe....taky jsme o ni uvazovali :slight_smile:
21. srp 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vim, ze moc snazilek uz nas tu nezbylo, ale nasla jsem hezky clanek o asistovane reprodukci: http://www.ordinace.cz/clanek/asistovana-reprodukce-metody-umeleho-oplodneni/ Bo uz se na to psychicky pripravuju, jelikoz jedem 12.kolo a neni nam prano :sunglasses:
21. srp 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to věřím že se těšíte, takže manžel půjde s tebou? :slight_smile: to je fajn. ne opravdu jsem nezaznamenala nic dokonce už nemám ani žádný výtok... no a souhlasím s tebou, buď se to holt povede a bude to v pořádku nebo se to nepovede a příroda si poradí sama a asi je fakt lepší když to odejde dřív než pak mít mentálně nebo kombinovaně postižené dítě nebo o mimčo přijít později, to musí být na psychiku hrozné, takhle to taky není určo jednoduché ale tím že je ten človíček ještě nedovivinutý se to možná dá lépe snést ale chápu @lupinpupin že se bojí po jejich zkušenostech, ale neboj kočko teď už u tebe mimísek zůstane.
Já taky občas propadám takovým divným pocitům jako co když příjdu na utz a nebude srdíčko a nebude se mrňous vyvíjet atd. ale pak si řeknu a co já s tím teď můžu udělat? odpověď zní nic víc než co pro to dělám a to mě vždycky uklidní. držte se kočky my to všechny zvládneme a budeme mít krásná zdravá miminka.
21. srp 2014 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 škoda že mrcha dorazila tak si krásně užij dovču a šup do dalšího kola a pak mě budete následovat s dálnicí.
21. srp 2014 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek kočko nepropadej panice dyť ty mě s @majdlena budete následovat v dalším kole :slight_smile: stačí si to jen užívat a půjde to neboj, budu vám moc držet palce ať už to tentokrát výjde.
21. srp 2014 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka vem si mě jak jsem teď splnila, úplně čerstvá krev,několikrát a vždy vše v pořádku a duvok krvácení nikdo nedokázal vysvětlit. U Patrika jsem taky do 6 tt několikrát krvacela a v pohodě...je to fakt případ od případu.mam kamarádku,ta zaspinila 1 a okamžitě potrat. Příroda to zařídí a přesně jak říkáš, mentalne postižené dítě taky nechci.stačí, že je tchyně, má svůj svět,nechápe realitu :frowning2: avje od malička z toho života nic nemá a krátkodobá paměť ji už moc neslouží. Občas si něco zapamatuje, ale převážně ji to člověk musí opakovat 10x....
@jitulka188 tak s těma dlaněmi jsem to nikdy neměla. Vždy jsem to poznala,že mě silene bolely prsa a podbrisko, ale jinak než před menzes. Vždy jsem týden před tím poznala, že se připravuje. A v tehu nic.jen jiná bolest a až par dni před tím než měla mrska přijít a nedošla. Navíc u kluka dálnice v den menstruace,už po minutě pozitivní test, u dcery až v 7 tt já věděla, že jsem těhotná, test nic,gynda nic,krev nic a to jsem byla ve 3 tt a věděla jsem, že jsem těhotná. A pak všichni cumeli a já pomalu lovila duchy.a teď posledně vzhledem k nepravidelně menstruaci, která bez vyvolavacky nepřišla, tak jsem otěhotněla a nepoznala to. Test jsem dělala jen proto, že v lednu zase vyvolavacka a prášky na zastavení laktace, u těch chtějí právě dělat tehu test a on duch. Za 3 dny už vic viditelný a pak pozitivní i digitální test.... A já cumela, Kort když gyndar řekl, že jsem neplodna :grinning: tak už jsem pak byla a stále opravdu jsem :grinning: chce to počkat až budeš mít zpoždění. Držím palecky
21. srp 2014 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka188 uvidíš :( může to být příznak a nemusí... každá to má jinak. já jsem třeba dlouho neměla příznaky žádné a koukala jsem na tu dálnici jako puk :slight_smile: akorát jsem teda chodila víc na záchod, ale to jsem připisovala zánětu močáku :slight_smile: myslím že spolehlivý příznak je že nedojde ms a ukážou se ti čárky na TT :slight_smile: držím palce ať mrcha nedojde.
21. srp 2014 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ty jsi takove nase zlaticko tady, vzdy me mile povzbudis :slight_smile: snad mas pravdu :slight_smile: no prave jsem si uvedomila, ze nevim, jestli budu mit tento mesic cas testovat ovu, protoze ji mam mit v nedeli, a v sobotu delam svedka kamosce na svatbe, a budu u ni uz brzy od rana....tak uz se vidim, jak tam budu litat s pocuranym papirkem :grinning: :grinning:
21. srp 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 uz jen cekam na screening v pondeli a budu o mnoho klidnejsi. Diky za podporu, jsi zlata.
21. srp 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek možná tím líp... pak na to jen hupsnete a budeš mít překvápko a kdy se ti to podařilo se dozvíš :slight_smile: protože jsi netestovala :slight_smile: hele já taky netestovala ovulku a bylo to vůbec jsem nevěděla že jsem ovulku měla a kdy a pak jsem myslela že ségra kecá s tou dálnicí :slight_smile: taky už jsem nevěřila a myslela si že to budeme muset hnát přes CAR a navíc ta cysta... no a to mi paradoxně možná pomohlo na to nemyslet a pak se zadařilo. budu všem co tu zbývají moc držet palečky, nevzdávejte to holky všechny to zvládneme.
21. srp 2014 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak to budu v pondělí moc držet palečky ať se dozvíš jen dobré zprávy a uvidíš mrňouska v celé jeho kráse s bušícím srdíčkem... to já si počkám ještě týden po tobě... no taky se těším co se dozvím :slight_smile:
21. srp 2014 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ne ne, jdu sama. Ale zase mu budu doufám posílat vyfocený ultrazvuk :slight_smile: on je strašně zvědavý a nejraději by šel taky, ale musí do práce.
21. srp 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to mi ted mluvis primo z duse, kdo nepozna sam, nevi. Ja take vzdy litovala kamaradky, ktere potratily, nebo musely na revizi, bylo mi to lito, ale kdyz to ted mohu (bohuzel) porovnat s osobni zkusenosti, tamto jsou slova, ktera clovek slysi a rika, ale zazit to na vlastni kuzi je pak uplne o necem jinem. Kdyz si clovek uvedomi ty tehu priznaky, ktere uz jsou a reseni kazde nestandardni situace a pak kdyz je po, tak zase jak ty priznaky pomalu mizi, telo se s tim zase vyrovnava - zmensuje se bricho, prsa nejsou tak citliva atd. atd. Kdo zazil, nemusim vypisovat, znate to samy. Tak az ted po letech je dokazu opravdu poradne pochopit co musely prozivat.
Tak at uz je jen lepe :wink:
21. srp 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka188 s temi citlivymi dlanemi jsi mi pripomnela, ze ja vzdy zacinala citit prsty, delaly se mi na nich takove jakoby puchyrky a to jsem mela vzdy hned z kraje tehu. Takze mozne to je, uvidis co z toho nakonec bude. Drzim palce.
21. srp 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka škoda že nepůjde s tebou, ale tak si užije alespoň obrázek :slight_smile: to se mnou asi manžel půjde až bude slyšet srdíčko.. to s toho oba budeme mít zážitek, no už se těším... bohužel z obrázků mít nic nebudeme :slight_smile:
21. srp 2014 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Však já vím... Právěže HA (= hormony) lituju, že jsem do sebe tak dlouho ládovala... :frowning2: Asi na Clostilbegyt stejně dojde (už jsem vlastně byla téměř rozhodnutá si ho vzít, ale pak přišlo otěhotnění). Ale nadšená z toho nejsem - seznam možných vedlejších účinků opravdu stojí za to... Všechny takové hormony jsou rakovinotvorné bohužel a toho se bojím jak čert kříže (bohužel už jsem si nádorovým onemocněním prošla). Oproti IVF je to asi ale v tomto ohledu nic...
21. srp 2014 v 19:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia presne...vzdy jsem soucitila a rikala si jak je to silene a ono je to jeste uplne o necem jinem. Ale sup, mame to za sebou a svou smulu jsme si vybrali a ted bude jen dobre :wink: .
21. srp 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek