• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin no ja doufam, ze uz to bude dobre. Zatim stale nekrvacim, takze to neodeslo vse, tak uvidim jak v pondeli na kontrolnim utz. Snad nebudu muset znovu :frowning2:
21. srp 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no, v tom máme výhodu, že se můžeme mrknout na obrazovku. Ale Teda nevím od kdy jde srdíčko slyšet. Já ho minule jen viděla jak pulzovalo a nic slyšet nebylo, ale třeba to jde, jen to nedal pan doktor nahlas.
21. srp 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin holky, já to nijak nechci zlehčovat. I když mě to zatím nepotkal, dokážu si představit co může všechno žena prožívat, obzvlášť když je hodně citlivá. Nemůžu říct ze bych byla necítila, myslím, že se dokážu hodně vcítit do ostatních, ale taky jsem dost prakticky založena. Jsem teď šťastná ze to vyšlo, znám rizika, ale bát se předčasně je zbytečné a ničemu to nepomůže. A pokud se stane, tak holt to tak mělo být. No, uvidíme s jakou zprávou přijdu zítra. A myslím, že jste se s tím holky popraly statečně. Klobouk dolů :wink: a hlavně ať už je vše v pořádku :slight_smile:
21. srp 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahoj verunko tak já tě opuštím naše mimi k nám nechtělo,tak se radši nezačlo ani vyvíjet :frowning2: ,přeji ti aby tě potkalo jen to nejlepší :slight_smile:
21. srp 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ja brala antikoncepci 10 let nepretrzite... no a vysadila jsem a hned od vysazeni jsem mela pravidelny cyklus (plus minus 1 den). To, ze hormony jsou rakovinotvorne, to slysim prvne....ale chapu Te, pokud uz mas takovou zkusenost, tak to naprosto chapu, ze se dalsich hormonu bojis. To me mrzi :( Moje mamca mela zhoubny nador delozniho cipku, ale zjistili to brzy (pri pravidelne kontrole) a ted je v pohode...a mela pak jeste segru - ve 41 letech se ji podarila na prvni stouch :slight_smile: Muj manza basti Selzink plus a ja piju Nosifol od minuleho cyklu. No vidis, nechces zkusit Nosifol? Ten by ti mohl zpravidelnit cyklus...hodne holek si ho chvali. Ja sice mam cyklus pravidelny, ale pri piti nosifolu jsem mela silne pozitivni ovu test, normalne mivam stejne silne carky, ale tentokrat byla ta testovaci silnejsi nez kontrolni :slight_smile: drzim ti palecky..aby se zadarilo :slight_smile:
22. srp 2014 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsterinka jejda, to je mi moc líto. Jsme měli ty tt skoro ve stejný den :frowning2: Tak ať jsi brzo v pořádku a můžete se zase začít snažit. Budu držet palce ať se to brzy podaří.
22. srp 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem v čekárně, hlad mám jak vlk. A čeká tu se mnou dalších 5 ženských. Snad mě brzo pošlou na tu krev, jinak umřu hlady.
22. srp 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka na jake vysetreni jdes???
22. srp 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok konečně poprvé ke svému gynekologovi. Takže váha, tlak, moč, krev, ultrazvuk...
22. srp 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka aha, tak to jo, ja nastesti na gyndu na lacno nemusim, ale na hematogii joo a tam me trva jen cesta hodinu :frowning2:...
22. srp 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vše je v pořádku, jsem přibližně 7+2 (podle MS 10+0). Obrázek nemam, ale bylo tam schválené embryo s malými pahylkama a srdíčkem. Má asi 11mm. Jo a je to fofr, už mám žádanku na screening a mam se už objednat. Další kontrola 9.9. :
22. srp 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka super, jen tak dal :hearts::hearts::hearts:
22. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě poslali domu. Končím 39 tt a malej si rozmyslel, že se mu u mě líbí. Děložní hrdlo 2 cm a otevřená na prst. Takže prej mě opět nemyne vyvolavacka. Monitor bezvadnej, tak aspoň něco. Holt nebudu mít malé miminko. Za týden mám termín a mam o 1 kilo víc než když jsem otehptnela a teď už nepribiram... Aspoň něco. A opět nizkej tlak. Proto se mi furt motá hlava
22. srp 2014 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak co? Uz? Urckte to odejde a bude dobre, uvidis :wink:
22. srp 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak nic :frowning2: Furt nekrvacim, skoro ani nespinim. Tak jsem se ted delsi dobu sprchovala horkou vodou a manzel prave rozdelava cervene vinko :wink: Tak doufam.
22. srp 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka super, gratuluji!!! Jj na screening je to fofr, jsou dlouhe cekacky a tak se objednava hned takhle v zacatku.
22. srp 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to jsem ti chtela napsat at si das horkou vanu. A boli te neco?
22. srp 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Veru nám srdíčko taky nepouštěl,až další návštěvu :wink: a je to krásný zvuk. Hlavně že ho tam má a je tam kde má být! :slight_smile:
22. srp 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak ja myslim, ze v okamziku toho potratu a s potratem jako takovym jsem se vyrovnala asi vcelku rychle...pri te me tehdejsi nejistote jsem se tesila uz na vysledek at uz byl jakykoli a bylo to pro me tak trosku vysvobozeni vedet co jak je. Ale ted to tehu je proste cele takove bojacne a porad si rikam, ze vse bude urco v poradku a povidam miminku at je pekne v briskj schovane a pekne nam roste....ale ten strach proste tam je a tesim se az budu mit mrnouse v ruce a budu stastna, ze jsme to zvladli v poradku.
22. srp 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia chuděrko :frowning2: taky si musíš zkusit hodně, tak snad to s manželem rozhejbete po tom červeným víně a tak.
22. srp 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 holka, ty uz fakt nevis co chces :wink: :grinning:, prvne mu domlouvas, aby tam jeste vydrzel chvilku a pak aby jsi mladeho pana premlouvala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin neboli me nic. Ja uz to vidim, pri te me smule mi v pondeli rekne, ze musim znovu :frowning2:
22. srp 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to jsem teda zvedava kdy nam tveho synacka pekne ukazes. Hlavne, ze je vse v poradku!
22. srp 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia drzim palce abys nemusela a vse bylo dobre.
22. srp 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin diky jsi hodna
22. srp 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no myslwla jsem,že bude malé miminko... Jako jen nechápu ty poslicky, bolesti už pěkný a monitor nic...se obávám nejhoršího, sekce :frowning2: tak doufám, že se děloha vzpamatuje a bude to dobry a milospan se chce zkraslovat jako holčička :grinning:
@lupinpupin jj dnešní monitor byl ukazkovej... Tak mě porod prodluzujou a počítají s tím, že ho vyvolají. Jestli se zadaří a děloha zvládne přirozený porod. Ale ty poslicci mě fakt nebaví. Už mám pěkný bolesti. A vyšetřoval mě zase chlap a do teď pěkně spinim. Už mám 3 slipovku. Prej můžete trošičku zaspinit :grinning: no uvidím, snad to do rána ustoupí a bude klid...
22. srp 2014 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tohle nechapu...jak take muzou ysetrovat, ze pak az takhle spinis....to jsem nimde nezazila. I ted po te cytologii jsem sice zaspinila, ale uplne minimalne. Coz ale chapu, ze podrazdila cipek tim kartackem, ale jen po vysetreni.
Tak snad se cisare nedockas kdyz ho tak nechces...a kdyz by jo, tak to tak ber, ze je to pro maleho lepsi....takove jake to budes mit v hlave, tak ten cisar prozijes...
23. srp 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ono se ten čípek taky podpaždí, když zkouší jak jsi otevřena. Já nevím, ale vyšetřuje mě chlap a spinim a u ženský nic.a prej chlapi jsou lepší. U mě ani náhodou. Jen doufám , že se moje gyndarka uzdraví a už bude ordinovat ona a ne protivnej primář! No já se císaře fakt bojím, ani nevíš jak. Tak se modlím, aby to šlo normálně. A u mě se to budou snažit vect normálně. Už 2 děti spontánně šly, tak půjde i 3 a basta :grinning: no nic vstanu, dneska bude grilovacka, musím nakrájet zeleninu a maso je už naložené, koupit chlebik a pustit ven morcata.... Teda ale asi se tam něco začíná dít, mírně bolesti už od rána.... No uvidíme, snad se to pohne. Mam týden do termínu. To to uteklo to je děs. No u tebe taky už 14 tt,zachvili bude půlka těhotenství, to je děs. Necháš si říct pohlaví?
23. srp 2014 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak super že je vše v pořádku a mimísek se krásně vyvíjí, jen tak dál. no jsem zvěědavá a nás jestli je vše OK.. furt ještě tak dlouhá doba ach jo :( Jinak to srdíčko bude asi slyšet až později, vžd\ť i ty přístroje jako je angelsounds a pod. to garantují asi od 12 týdne? no uvidíme už se těším.
@donia přeju ať ty zbytky výjdou sami a ať už je ti lépe a nemusíš na zákrok a ať se můžete brzy zase začít snažit nebo jít na IUI.
23. srp 2014 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak snad se děloha a Ondrášek umoudří a půjde to přirozeně. držím palce.
23. srp 2014 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek