• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@jezura777 no v to doufám. A jde spíš o dělohu ne Ondraska :wink: oni se mě kdyztak budou snažit rozrodit kapackama, císaře berou jako krajní řešení.tak uvidíme no, ale už chci mít malehovu sebe.Budu mít konečně Ondřeje. Moje vysněné klučičí jméno.
23. srp 2014 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nemohl ti delat Hamiltona, kdyz te to vic boli a spinis? To by odpovidalo, kdyz uz na porod jsi pripravena, tak ze by tomu pomohli.
23. srp 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 fakt se toho neboj, nic to neni...jen si to clovek musi srovnat v hlave :wink: . Ja sla proste do porodnice s tim, ze to bude v pohode, na prvni vstavani vstanu a budu fungovat sama a kojit budem a lroste to tak bylo. Nektere tam tak hekaly ze jsem si rikala, ze jim snad delali neco jineho nez cisare. Ja proste v noci ve 3h vstavala a podruhe rano a to uz jsem chtela vyndat cevku at jsem proste samostatna a nelezim tam lemra.
Neboj...na porod mas klidne jeste 3 tydny cas a malej si najde nejlepsi cas kdy na svet vykoukne.
23. srp 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, me ani nevadí, ze mrcha dorazila:slight_smile:jinak urco poreferuji, tak hlavně to je kvůli malému, jsou tam animatori, takže kluk bude mít o zábavu postaráno :slight_smile:..jinak jsme málem neleteli, zůstala jsem ve čtvrtek v německu stát, pac jsem nemohla nastartovat auto, a navíc jsem i naštěstí stihla pro prasky před odletem, kdybych nestihla doktorku kvůli receptu, tak je to v haji, ale stihla jsem to přímo za minutu dvanáct i časové :slight_smile::slight_smile:
23. srp 2014 v 16:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia to by asi nestihl a dost holek říká, že to bolí a nebo je to nepříjemné. On do mě jen sáhl a konec. A řekl by to asi a navíc se dělá až když se přenáší a já ještě mám týden čas. Tak asi ne,ale sice to ústava, ale spinim stále....
@lupinpupin dej mi pokoj 3 tt :grinning: nechci. Už nemůžu, všechno mě bolí, jsem nemotorna, je mi silene a ta zaha to je děs.... No jasne, že psychika dělá své, jednej holce jsem císaře vymlouvala, mohla rodit přirozeně, ale maminka zdravotní sestra, tak ji sekci zařídila a ta furt řvala bolesti, ale doslova řvala. No chtěla ho měla ho a pak si říkala, že já blba..... No co porod bolí ne ze ne,ale u Tynky po 13 hodinách jsem o ničem nevěděla, mohla sedět a 2 hodiny po porodu byla jak ciperka. Kdyby mě pustili, tak bych lítala dřív, ale 2 hodiny se prostě prej musí ležet. Já bych už z porodní postele slezla sama. No uvidíme jak bude.
23. srp 2014 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je fakt, ja prenasela, tak mi ho delali az ten den prijmu po 10 dne po terminu, resp. po 9, ten desaty mi porod vyvolali. Ja teda musim rict, ze me to nebolelo, jako tlak jo, ale ze by to bylo neco desneho jak jsem prave vsude cetla, to ne.
Kamaradka rodila pred 2 lety cisarem po bolestech (ne predem naplanovany), takze vi co to je a ted chtela zase, ze to bylo v pohode. No nakonec to bylo tak rychle, ze do hodiny od prijezdu byl maly na svete (rodila ted v utery) a presto rikala, ze ten cisar byl lepsi. Tak ti nevim, ale urcite se neboj, bude to tak, jak to ma byt. Ja myslim, ze po dvou nedavnych porodech budes pripravena na klasicky, neboj :wink:
23. srp 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to musela byt nejaka histerka nebo nevim....ano citis bricho, ale abych rvala bolesti....tak to ani nahodou. Ja proste po 12hodinach vstala, ale jelikoz jsem vstavala v noci, tak me nechali spat pak jeste do rana a pak jsem uz fungovala....ale tu noc jsem samozrejme nespala skoro vubec jak se mi vse motalo v hlave
23. srp 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no byla u ni máma a říkala ji,vždyť jsi před půl hodinou dostala prášky na bolest a ona jenže nepomáhají, bolí to furt strašně... No postižená holka, ale min než tchyně a ta přirozeně rodila, takže mohla i ona,a pak že byl malej hlavou nahoře, když ji udělali císaře, kde řežou břicho dole,tak šla 1 hlava. No výmluva, bála se bolesti a myslela, že hojení po císaři je lepší a rychlejší. A to říkala, že chce 2 děti... No nezvládá ani 1, takže už dítě neplánuje...ona není zvyklá dělat, vždy dělala všechno máma...
@donia necítila jsem nic,fakt do ne jen strčil prsty a zase je vyndal. Ale už nespitim, jen ty bolesti zůstali, poslicci... No taky si říkám, 2 porody 3 roky a 4 měsíce po sobe a teď tam mám 2 a půl roku, tak by to děloha zvládnout měla. No já co mám kamarádky, tak říkají lepší klasický porod než císař. A vím, že dost holek po 1 císaři řeší, zda můžou rodit přirozeně... Každá to zvládá jinak.Tak se nechám překvapit. Každopádně porodit každým dnem musím a chci mít malého u sebe..
24. srp 2014 v 07:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stal se zazrak, ja mam asi zpet cast te energie co jsem mela pred tehu :slight_smile:... vcera jsem se i dokonce namalovala, ne ze jsem do ted chodila jako smucka, ale znate to :wink:... no a dnes rano jsem hned zacala delat obed, uklizet, zalila jsem tu mou saharu tady, jeste ted jsou v soku holky :grinning: mo proste se prekonavam po ranu ,-).... juhuuuu
24. srp 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok já mám umyty nádobí, vydrhnutej záchod, jdu péct a vařit a taky plná energie z toho deště. Ale radci bych šla rodit. 40 tt a já jsen furt celá!
24. srp 2014 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to ti verim :wink:... snad se uz brzo dockas :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
24. srp 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme to konečně oznámili rodině, babičkám atd :slight_smile: Bylo načase v 16tt :grinning:
24. srp 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nevim no...me dali na bolest a na stazeni delohy rovnou do kapacky a nic jsem necejtila...jen tlak dole a pak samozrejme pri vstavani, ale nkc co by se nedalo zvladnout...spis takova tupa bolest. Ja resim taky jak budu rodit, ale z toho duvodu, ze se bojim normalniho a chtela bych zas sekci. To bych byla spkojena :grinning:
24. srp 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zavidim :slight_smile: ja se tesim ze uz dnes jedeme domu a budu moc chodit zase po obidku chrupkat s malou :slight_smile:.
24. srp 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 chi chi no to teda bylo na case :slight_smile: a co reakce?
my jsme to ted oznamovali manzelovejm rodicum a jejich reakce nas bohuzel zklamala...
24. srp 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak všichni byli rádi, se už očekávalo :grinning:
24. srp 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no v to doufám, dneska je klid. Ani poslicci nic...
@lupinpupin no vidíš jakej ty mas strach z normálního porodu, tak já mám takový strach ze sekce :grinning: po normálním porodu fakt pohoda,do 3tt vypadali stehy a já byla jak kdybych narodila. Sice ta bolest tam je,ale jen několik hodin a pak po porodu neboli nic...
@ivet1987 no jsi si dávala na čas teda :grinning: no a mě matka hnala i v mích 25 na potrat! Nikdy neměla radost. Jen táta, ale ten už bude dědek po 6, tak už to neproziva. Tady máme radost jen my no... Todle ti tiše závidím
24. srp 2014 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se také připojím k této diskuzi :slight_smile: Antikoncepci jsem vysadila už 28.10.2013 a od té doby stále nic. :( ze začátku jsem myslela, jak to půjde hned, začala jsem brát kys. listovou, kontryhel, přestala chodit do fitka, kdyby náhodou...atd...po asi 4 měsících mě to přestalo bavit. Takže nyní neberu nic, do fitka zase chodím a plodné dny nepočítám, šílené bolesti břicha mi vždy řeknou, že ovulace právě probíhá nebo proběhla. Partner chce jít v nejbližší době na spermiogram, abychom měli trošku jasněji. Jinak já mám jeden vaječník nedovyvinutý, takže otěhotnění bude celkově asi náročnější. Dneska jsem si rozhodla pro koupi Simply You Fertility Blend - pro mě a pro přítele Fertilan. A asi začnu znovu pít kontryhel. Máte někdo podobné zkušenosti? :slight_smile:
24. srp 2014 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je mi lito, ze asi nadseni nebyli. Jak na to reagovali?
24. srp 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja jsem se snad uz i dockala :slight_smile:. Uz se jen jednou vyspim a mazu na screening. Uz se moooc tesim az zitra uvidim mrnouska a doufam, ze se dozvime jen same dobre zpravy. Uz aby bylo 14 hod :slight_smile:
24. srp 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no tak ja nemam strach ani tak z te bolesti a nebo z toho porodu jako z neznama....ted uz prece jen vim do ceho jdu, tak je to takove prijemnejsi nez jit has do neceho uplne noveho :slight_smile:. Ono si asi s tou bolesti nevyberes...u jednoho trpis bolesti pred plrodem a v dobe samotneho plrodu a u drubeho zase po operaci. Coz ja byla ani ne 24hodin po plne funkcni. Kazde ma sve pro a proti. Zakladem je qby mrnojsek i maminka byli spokojeni a hlavne zdravi. :wink:
24. srp 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaryd i s 1 vajecnikem se to dá. Ten spermiogramu určitě nechte udělat, už se snažíte fakt dlouho. Mě posledně stačili 3 měsíce, ale přes rok.... A už jsi něco řešila s doktorkou?
24. srp 2014 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo nam taky...me je to lkto kvuli manzelovi a manzelovi skrz rodice.... mamka rekla " fakt jo? Hmm na jednu stranu je to super, ale na druhou si to musite poradne rozmyslet" Jako co si mam rozmejslet? Mrnouska jsme chteli a i kdybych otehotnela neplanovane a mela mit treti ditko, tak si ho stejne necham nemam si co rozmejslet. No a tatka jen "ja to vedel, jsem si vsim bricha"....tim to cele koncilo a asi za dve hodiny se teprv tchyne ptala jestli je vlastne vse v poradku. Jo a na zacatku se ptala jeste v kolikatem jsem a kdyz jsem rekla, zezaciname 4.mesic, tak cucela jak puk.
24. srp 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 snažíme se dlouho :( Ještě tím, že mě je 22 a partnerovi 25, tak jsme předpokládali, že to půjde rychleji. Doktor mi řekl, ať se snažíme do konce roku a pak že uvidíme. Teď jsem objednala ty přípravky a uvidíme. Na spermiogram přítele tlačím už 2 měsíce, ale nějak se k tomu nemá, ví že hodně kouří, podniká a má moc stresu, takže se asi trochu děsí výsledku. :unamused: :slight_smile: A ty máš taky problém s vaječníky, či co? :slight_smile:
24. srp 2014 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaryd ne já mám problém s myomem. Kterej už ve 20 tt mel 4*5 cm a teď nevím jak vypadá a proto se neví, zda děloha zvládne kontrakce.ve 22 letech to jsi mladoucka. Ale problém bude u tvého přítele. Nadměrné kouření... No třeba nevadí, protože když jsem ve 24 letech otěhotněla, neplanovane a pres prášky, tak teď už manžel vykouril krabku denně. Teď už teda 4 roky nekouří, ale to neudělá tolik jako ten stres z podnikání. Nervy dělají fakt dost a psychika taky.proto říkám, že pokud máš 1 vajecnik plnne funkční, tak to sice trvá, ale ne tak dlouho. Jde taky o to,jak jsi na tom s prací a spěchám ty. Vím, že dnešní doba je uspechana, ale občas to chce taky vypnout a uvolnit se.A na ten spermiogramu by měl jít.
24. srp 2014 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, to moc nepotesi. Ale jestli te to uklidni, u nas tchyne nerikala vubec nic. Jako chapu, ze to zjistila nahodou, kdyz ja kvuli tomu spineni nechtela nikam jit a manzel to svedl na to, ze me boli bricho a ona hned jestli nejsem tehotna. Tak nechtel lhat a rekl, ze ano. A tim to haslo. Zadne je, to je prekvapko, nebo to je pekne, nebo jak mi tedy je a v kolikatem vlastne jsem, no proste nic. Asi za 2 dny manzel mi sam rikal, ze ho to mrzi, ze se ho, jakozto sveho jedineho syna, ani treba nezepta jak mu je, jak se citi jako nastavajici otec atd. No, kazdy to holt vnima jinak. My jim pak jen rekli, at o tom nikde nemluvi, ze chceme pockat na ten screening. Aniz bychom tusili, ze se ho ani nedockame :frowning2:
Na zitra ti drzim palce, tesim se za tebe jak mrnouska uvidis, premerite ho a tak.
Ja jdu na kontrolni utz, take az odpoledne, tak jsem zvedava. Uz jsem prestala i spinit, tak normalne bych byla rada, ze je konec po zakroku a mohu ocekavat ms a takhle me to spis desi, co bude. No, stejne to nezmenim.
24. srp 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak to je taky pekne... Vcera jsem tu mela vecer kamaradku a tak jak jsme povidali, tak ona ma tchynitemer to same. Zadny zajem...je to smutne...babicky uz nejsou to co bejvaly....samozrejme ze ani bejt nemuzou je jina doba, ale prece to jak pomoc svemu diteti by mela byt porad stejna, ale prd kazdej se stara jen o sebe.
Na dnesek ti drzim palecky!!! A sobe taky. Dopoledne nam asi utece, zjistila jsem, ze jsme si meli do patku vyzvednout papiry skrz jidlo do skolky, tak to zkusim vyridit dneska.
25. srp 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin holky, drzim vam palce,aby to kazde dopadlo jak si preje :wink:...
25. srp 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin koukám, že to má dost holek. :frowning2: je fakt jiná doba. Já bohužel nemám ani tety ani baby. Manžel tátu už nemá, mámu má postiženou, takže práci pridelava a i 2,5 let dcera má víc rozumu než ona,bohužel. Manžel je ke všemu jedináček. Já sice 2 sestry mám, ale bydli daleko a moc se spolu nebavime. A děti bych jim nesverila, když je ani neznají... Ta prostřední ani se nezajímá o děti, Tynku neviděla a možná ani neví, že jsem těhotná.... Je to smutný, ale na děti jsme sami a mě to ani nevadí, aspoň se nemusím strachovat o to aby si někde něco udělaly. Takhle je mám furt doma pod dohledem a úrazy nemají. Modřiny na koleni nepočítám :wink:
25. srp 2014 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin Holky, ať vám kontrola dobře dopadne. Budu to tu sledovat :wink:
25. srp 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek