• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@senoritapetra pani,to je proslov,jinak tohle jsem s nim uz mela,ze jsem chtela odejit,..jak rikas byla jsem naivni,ze jsem doufala,dneska jsem mu i rekla,ze se ani nedivim,ze jeho byvalky od nej utekly,ze v urcutych vecech je kazda zenska stejna..myslela jsem,ze chce se mnou byt a mit rodinu,tak proboha jak muze chtit svobodu,nevim
15. led 2014 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dost o chlapech:slight_smile:mam fenku a ta mi staci:slight_smile:
15. led 2014 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verik2 Že jo, to mi říkávala babička, a že měla svatou pravdu .-D
15. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n kdy se chystáš prosím tě k doktorovi? A už si to řekla doma své drahé polovičce?
15. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Shodou okolností jsem se před pár týdny objednala na 29.ledna, aby mě zkontrolovala, že je všechno ok, kdyby náhodou...tak už tam půjdu těhotná :slight_smile:
A manželovi jsem to dnes řekla - koupila jsem přání, test nalepila dovnitř a napsala, že budeme mít děťátko :slight_smile: Měl radost :slight_smile:
Dnešek by zvláštní ještě v jedné věci, mám kolegyni v práci, velmi dobrou kámošku a taky se s manželem snažili, dnes večer se testovala a má // ... takže jsme to dnes zjistili obě dvě :slight_smile: šílenéééé !!!
15. led 2014 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tento mesic se nam to nepodarilo.... Tak snad pristi. :unamused:
15. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@michaela_n
Gratuluju, holky :slight_smile: Držím palce, ať je vše, jak má být.
15. led 2014 ve 21:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaela_n tak to máš dobré :slight_smile: já přemýšlím kdy volat aby nebylo brzy...u svého doktora co jsem mívala v Praze,tak měl tak 3 týdenní lhůty, tak jsem tam šla kolem 7tt a bylo aspon vidět už i srdíčko. Ale co jsme se přestěhovali a změnila jsem dr (byla jsem u ní jednou) tak jsem ted přemýšlela kdy mám zavolat a objednat se... Uvidím jak bude silit testík a pak asi zavolám tedy bud v pátek a nebo pondělí...
Jinak je super, jak se dneska ty testíky daří :slight_smile:
15. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavluska207 držím palečky na další pokus!
15. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 díky moc
15. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju @michaela_n a @lupinpupin . Já holky včera našla taky //, i když slabší ta druhá. A dneska je tam taky, navíc jsem testovala až odpoledne a ne ráno a to 1. den vynechané menstruace, pač mi furt je tak nějak blivno od žaludku. Doufám, že je to k tomu a ne nějaká viróza:o) Taky přemýšlím, jak to sdělit, ale manžel má vcelku přehled o tom, že mám mít měsíčky, tak to asi dlouho neutajim. Chtěla jsme taky mu ukázat až s fotkou, ale dr. bude mít taky později termín volný a nechci tam taky chodit extra brzo, a´t už je něco vidět zase.... tak gratuluju. jo a vypadá to, že to vyšlo dle Jonáše - ten kalendář. jestli to bude holka, tak to vyjde přesně.o)
15. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 dekuji a tobe take gratuluji! Ja jsem dnes vytiskla priblizne jak vypada mimi v tomto tydnu a nalepila to na papir okolo udelala srdicky a tam napsala Ahoj tatinku v zari se uvidime. Moc se tesim. Tvuj mimisek. Zitra nebo v pTek to bude mit v poste.
15. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, tak jsem to nevydrzela a dneska znovu testovala a testik zesilil :slight_smile:
16. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lupinpupin no tak ty to máš jasný...a jak dlouho jste se snazili?to je na poprvé? :slight_smile:
16. led 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ukaz fotecku...pro inspiraci :slight_smile:
16. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Já to měla úplně stejně tento měsíc, strašně bolestivá prsa a únava a MS o den dřív, což se mi nestává nikdy !! :frowning2: Tak tento měsíc znovu.
16. led 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já taky abych si ho mohla schovat.
16. led 2014 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dnešní dálnice,abych měla test schovanej :grinning:
16. led 2014 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. led 2014 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michaela_n je to je krásný :grinning: se daří,je nějaký plodný období.Too je jedině dobře:grinning:já už končím víc děti nechci...jen jsem chtěla otěhotnět do listopadu a pak až od května,abych v tom horku neměla pupek a doktorovi prognóza o mé kojící neplodnosti nevyšla.bOhužel malá je odstavena,už nechce a stejně mi mlíko zmizelo.
16. led 2014 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 pošleš mi odkaz na ten jonasuv kalendář?Já to dělala podle čínského,Ale teď mě tam vychází kluk,ale řekla bych že to bude holka,žaludek na vodě,nechutenství,únava,obličej samej bedar.Todle jsem měla u holky,s klukem vše v pohodě a kyseli jim u kluka jsem nemohla cítit ani lak z okurek.
16. led 2014 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Nádherná dálnice :grinning:
16. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra že jo:grinning: tu si schovam.Ale poprvé se čárka pozitivity ukázala hned a až pak ta druhá. To jsem cumela.Jsem to vytáhla a už tam byla.
16. led 2014 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, gratuluji, koukala jsem, ze mas krasne vybarveny testik, moc ti to preji. Ja jsem ze sebe uz jelen, vubec nicemu nerozumim. MS prisla o tyden pozdeji, ale po dvou dnech konec. To uz fakt nechapu :confused:
16. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ircas1978 no snad to bude jasné...ještě jeden testík udělám asi v neděli a v pondělí případně zavolám k doktorce.
Jinak nám to i tentokrát vyšlo na 2pokus. V lednu se nám nějak dobře plodí děti :slight_smile:
16. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice fotečka vložená :slight_smile:
16. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak v 8tt by bylo spíš divné,aby to nevyla taková dálnice :slight_smile:
16. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ve schránce na manžílka čekal dopis...viz foto no a byl uplně na měko, byl hotový a šťastný, že budeme mít druhé miminko :slight_smile:
16. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek