• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Ahojky, tak hlasim ze 3 den zpoždění ms, ale ranni test z moci snehobilý:frowning2: Co ted?:frowning2: A prsa jsou porad citliva hlavne bradavky.
25. srp 2014 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 zkus později jestli ms nepříjde vypadá to nadějně. držím palce.
25. srp 2014 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a @donia držím palce holky ať kontroly pro vás obě dopadnou dobře. hzítra ráno sem juknu jak jste dopadly.
25. srp 2014 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 tak u nas fungujou aspon nasi, ale kdyz je mame skoro 200km daleko, tak se vidime jednou za mesic a jsme radi. Jinak jsme na malou taky sami...tety sterdove nefunguji a tady ani zadne nemame... mam tady nekolik kamaradek, ale maji svoje deti a jsou radi samy za chvilku klidku.
25. srp 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 zkusit testnout pozdeji..treba bylo hnizdeni dyl. Drzim palce.
25. srp 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holmy, dopoledne pomalu fuc...za hodinku vychazime na bus smer Praha....jeeeje jsem nejaka nervozni :slight_smile:
25. srp 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 A myslite, ze je mozny, ze je test uplne snehobilej?není tam duch nic:frowning2: Bojím se abych nemusela na vyvolavacku, ze jen proste neprisla:frowning2: ted jsme s manzou na chate a me z to asi jebne:grinning:
@lupinpupin
25. srp 2014 v 11:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 no bud a nebo. Mě jednou vyšel pozitivní test chvíli před vynechanoy další menstruaci. Jde o to kdy byla ovulace a kdy se uhnizdilo popřípadě vajíčko. Já taky chodila na vyvolavacky a po 3 jsem otěhotněla ani nevím jak :grinning: jinak u posledního tehu 4 den zpoždění a duch sotva vidět a to už jsen byla cca 3-4 tt...
25. srp 2014 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no taky dobry. Já mám mámu 120 km a vidím ji tak 3-4 do roka a stačí mě to.veškerý kamarádky mám v Praže a taky mají svoje děti, takže bída. Ale jak říkám jsem klidnější když mám děti u sebe,nechám je max manželovi. Jinak ne.tobě držím palečky, ať je vše v pořádku a prcek se má cíle k světu a srdíčko tluče jak o závod. Doufám :|ze bude fotka, tak tfuj tfuj pro štěstíčko.
25. srp 2014 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ráda bych se k Vám přidala.O miminko se snažíme od února a zatím se nedaří :frowning2: .Teď jsem dostala od doktorky clostilbegyt.Ovulace podle ovulačních testů proběhla,takže čekam jak to dopadne.Dnes jsem 21 DC a beru utogestan.Snažili jsme se v den pozitivního ovulačního testu.Bojím se zklamání. :frowning2:.Prsa mám citlivé od 2 dne po ovulaci,ale to přisuzuju těm hormonům.
25. srp 2014 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kontrola za mnou, no nic moc. Stale tam neco je, taky aby ne, kdyz od soboty uz ani nespinim, takze injekce u me jaksi nezabrala :frowning2: Dostala jsem dnes dalsi a ve stredu mam prijit rano na lacno. Kdyz to nebude pryc, nebo lepsi, tak by me rovnou vzali zase na sal. Ach jo, cim jsem si to zaslouzila. Pri te smule mam jeste takovyhle pech. Zase by to bylo nanovo, vse si pripominat a zacinat sestinedeli.
Rikala, ze me samozrejme nutit nemohou, ale ze v pripade dalsiho planovani otehotneni je to lepsi, aby to bylo ciste a neriskovat, ze tam neco zustane a bude z toho nejaky zanet. Jenze to by zase znamenalo posunuti cekani a ja mam toho cas tak zalostne malo :frowning2:
25. srp 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jeé to je mi lito!!! Zkus procist jake by to mohlo zpusobovat problemy a jaka je sance...nestli to muze mitvliv vubec na otehotneni a podle toho bych se asi rozhodovala. Drzim ti mlc palecky.
25. srp 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jako rozum mi rika, jit na cisteni, kdyz bude potreba, ale vadi mi to dalsi prodlouzeni cekani. Rikala, ze kdyby clovek o tehu nestal, tak by nechali telo, jak si s tim poradi, ale v pripade zadouciho dalsiho tehotenstvi je lepsi to radne vycistit, aby to bylo nachystane jak ma a predeslo se nejakym komplikacim v podobe zanetu atd. Ja to vim taky, ale... no proste to nemohu mit jednoduche. A ja uz to tak chtela mit za sebou a pocitat dny co uplynuly, aby bylo lepe.
Do toho dnes porodila kolegyne z kanclu, druha z kanclu porodila pred mesicem, no fakt mi to na optimismu prida :frowning2:
25. srp 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jak jsi dopadla na screeningu?
25. srp 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak my se pred chvilkou vratili z Prahy a mam krasne fotecky naseho miminecka. Jestli jsem dobre koukala, tak merime 6,6cm....aspon myslim. Jinak skoro vse v poradku dow.syn. 1:14tis. Jedine co, tak nejakou krivku jsem mela na hranici normalu a nadnormalu, ale pry to bude v poradku, ze vysledek je po zapocitani teto krivky. Vysledky krve a celkove vysledky dostanu na e-mail maximalne v pondeli. Mrnousek se tam smrdlal, maval, sedel s nohou pres nohu :slight_smile:.
Jinak vam teda povim, ze me to celkem bolelo...nejsem nejaka cita, ale domtorka na ten utz tak tlacila ze jsem mistama kroutila palcema...
No a pridavam ase 3 fotecky a vecer se tesim jak zkouknu video :slight_smile:
25. srp 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo a termin mi posunula z 25.2. na 3.3. :slight_smile:
25. srp 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin krása. 3.3 jsem měla termín s Tynkou a rodila jsem 17.2 :grinning: hlavně, že se má miminek k světu.
25. srp 2014 v 17:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj to ma a jsem moc moc rada.
25. srp 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jsem moc rada,ze je vse v poradku,mimisek peknej,je to uz kusanec.takze breznatko....ja uz jsem 36.tt.,to to leti.skrobim klasickou zavinovacku,to je patlanina.poprva a naposledy.snad vydrzi naskrobena.
25. srp 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,blizi se termin porodu,uz jen mesic a my stale nemame jmeno pro ev.kluka.holka bude Mariana nebo Anděla.vlastne ani nevim jake z tech holcicich se mi libi vic.ale kluk,to fakt nevim,zadne jmeno neni dost dobre...
25. srp 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no krasa, jsem moc rada, ze je vse ok, taky si to zaslouzis :wink:
25. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 myslim, he to bude stejne unoracek :slight_smile: a moc dekuji. Jee skrobeni jsem nikdy nedelala...ja teda jela v rychlozavinovackach :slight_smile:
25. srp 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia diky moc. Bylo to moc uklidnujici kdyz jsem videla na monitoru krasne velke miminko s busicim srdickem a i jsme ho slyseli. To jsem si rekla, ze uz je vse ok a muzu zase vic strach hodit zq hlavu.
25. srp 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moc krásné fotečky :slight_smile:
25. srp 2014 v 18:32  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 tak to jsme měli taky problém u kluka. Holčičí jméno hned, ale kluk...já chtěla bud Ondřeje a nebo Mirka a manžel Tadease a Richarda. Což jsou tvrdý jména a navíc už má Patrika, tak kluk mohl být po mim.... A naštěstí to vyhrál Ondřej. Pro mě nej jméno. Ale už by jsi měla něco mít.každou chvíli můžeš rodit.já mám 5 dní do termínu a nevím jak dlouho mě nechají eventuálně přenášet. Malwj se ven vůbec nehrne, tak to bude asi peknej obrik. Byla bych ráda, kdybych do konce tohoto týdne porodila.....
25. srp 2014 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 joooo jmena...to je orisek :slight_smile:. My pro holku vybrano celkem bez prlblemu, ale s klukem jsme bojovali hodne no a ted si myslim, ze to bude to same.
25. srp 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 @lupinpupin kdyz manzel mimimu spis ze srabndy zacal rikat René,Reníčku a nejak to nejde odparat.pritom je to takove priteplene jmeno.ac se mi nelibi,nejde mi ted zadne vybrat.asi to bude muset byt holka...Richard se mi taky libi.
25. srp 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 ja cele tehotenstvi jsem rikala mimisek, mimisek jako on a lak kdyz vykoukla holka, tak jsem o ni mluvila jako on :grinning:
25. srp 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaryd ahoj, my se taky snažíme od října 2013 a stále nic... s tím fitkem bych se nebála, pokud se vyloženě nepřepínáš do vyčerpání, tak klidně choď :slight_smile: já si beze sportu nedovedu představit život :slight_smile:
@lupinpupin tchyne je nejaka trosku mimo ne? takove blbe reci by si mohla odpustit...
26. srp 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no ona ma hlavne prvorozeneho vnuka ktereho ma u nosu a hlida ho porad a my jsme az na druhe koleji...sory...vlastne az na treti na druhe je jejich zahrada a vareni.
26. srp 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek