• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin,
@mikracek tak já to mám u matky. Na 1 místě je její přítel, silnej kuřák, alkoholik, na druhém jsou peníze, pak její děti, ovšem já na posledním místě a naše děti? Furt říká, že nemá peníze, no mají dluhy za nic,mě odkazovala od dětí, hypotéky.... A když mě se 3 dítkem hnala na sterilizaci, tak to prepiskla! Nezepta se mě ani jak se mám a co děti. Když vola, tak mluví jen o sobě a tom jejím magorovi. A tchyně má svůj Jinej svět, žije mimo realitu, takže tej je všechno jedno. Kdybych za ni nezaplatila to co má, tak se o to nezajímá. Žije mimo realitu, má ten svůj uzavrenej svět, kde je jen ona a její morče Kubík...
26. srp 2014 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak to mě mrzí, držím ti moc palečky, abys to zvládla :cry: :wink: Já dokončuji VŠ, pracovně jsem teď docela vytížená, ale neřekla bych, že jsem v takovém stresu. Ale je to jak kdy, někdy mám depku jako blázen, někdy jsem úplně v klidu. Oba víme, že ten stres je průšvih a rádi bychom někam odjeli, ale to si časově nemůžeme dovolit. :frowning2: Spermiogram mi slíbil, ale pokud nevyjde dobře, tak ho to položí asi ještě víc... no, uvidíme :slight_smile:
26. srp 2014 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Fakt? no tak to jsem ráda, že je na tom někdo stejně :slight_smile: A jak moc to řešíš, že to zatím nejde? Jsi úplně v pohodě? Já se těm myšlenkám občas opravdu nedokážu ubránit :frowning2: Do fitka zas chodím a neřeším to, je fakt, že ten sport člověka tak uvolní, že to opravdu nemůže být na škodu :slight_smile:
26. srp 2014 ve 12:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaryd no já už 5 nebo 6 měsíců dělám ovulační testy a snažíme se podle toho, zkoušela jsem pít kontryhel, teď piju Nosifol, no a manžovi jsem 14dní zpět koupila Selzink plus. Byla jsem na hormonálním rozboru, prý je vše ok. Takže za měsíc už asi nějaké další vyšetření, ale manžel na spermiogram zatím nechce, bojí se, že by špatně dopad.....blbá výmluva, no...ale snad nebude dělat krky a půjde, nebo ho tam za límec dotáhnu :grinning:DD
26. srp 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 @lupinpupin to moje tchyně je zase ten typ, že jí není nikdo dobrý :slight_smile:)) jen vlastní děti, ale jinak na každém hledá mouchy, no :slight_smile: tchyňu si člověk nevybere :slight_smile:
26. srp 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no bohužel a občas ti můžu říct, že bych radci měla semetriku než todle.u ni je nejhorší, že neslyší, když už slyší, tak nerozumí. No jo mozková příhoda a zánět mozkových blan a mozek má v řiti. Bohužel ji člověk musí stát za prdeli, říct ji jak se má obléknout, hlídat doktory, pleny,prášky. Nic si nepohlida, nic neřekne,nic neřeší. Je jí to úplně jedno, teď má vrozenou dětskou obrnu, takže má pravou stranu těla nepouzitelnou, špatně chodí.... No v podstatě jsem manželovi řekla, že pokud se sama prebali, dojde na záchod a nají, tak se o ní starat budu. Ale nemam žaludek na to,abych ji prebalovala, krmila a všechno. Po materskej chci jít do práce. Takže až se nebude moc nechat 8 hodin bez dozoru, tak to LDN. Bohužel jisti. Manžel ji krmit a prebalovat taky nebude.... Někdo na to má někdo ne,hlavně 3 děti, takže musíme a chceme kvůli důchodu chodit do práce... Jo kdo todle doma nemá nepochopí, pár lidí mě odsuzuje, že oni by tchyni i prebalovali, ale oni v tom nejsou.oni mají tchyni, kterej můžou svěřit děti. To já nemůžu ani tchyni a ani matce! Za 1 je pro ně cizí, nechtějí k ní a s jejím 140 kilama je neubeha. Sotva chodí. Tchána nemam, táta by se o mé děti nestaral a sestry jsou pro děti taky cizí, ani této jim neříkají a manžel je ke všemu jedináček. Proto máme kupu děti, ví jaky to je být sám..... Ale i přes to jsem spokojená, máme tátu a manžela, který nás miluje a nikdy by neudělal něco za našima zadama. Je to chlap na kterého se člověk může spolehnout... I když drobné chyby má, no je to chlap :grinning:
26. srp 2014 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nahlížím po několika dnech, jednak nestíhám a také jsem si naordinovala oddech od Koníka :sunglasses: , pač já potom pořád nahlížím kdo co píše a nechci mu věnovat tolik své energie :wink:
Předně chci poděkovat @jezura777 za srozumitelný a důkladný výklad ohledně cyst :slight_smile: a za všechna milá slova :slight_smile:
Jinak mám radost, že se všechna miminka zdárně vyvíjejí a rostou :wink:
Nedá mi to nevrátit se zpět, jak jste řešily, jestli je či není císař hrozný - za mně teda hrozný je, a není to jen o tom, jak se kdo dopředu rozhodne. Já jsem se na něj těšila, nebála jsem se ho, bolestí jsem taky neskučela, přesto mi bylo hrozně, nemohla jsem vstát ani 24 hodin po a když druhý den přišla rodinka na návštěvu, tak se všichni včetně mé osmileté dcery děsili, jak vypadám, že každou chvíli upadnu a omdlím. A naopak - normální porod - jsem se bála a pak moje první myšlenka těsně po něm byla : to už je celé? Čekala jsem, až to bude "to nejhorší" a nijak hrozné to nebylo. A neměla jsem epidurál ani jiné léky...takže ono je to vše individuální, nejde jen o to, jak se kdo rozhodne, že to zvládne...
A pokud jde o tchyne? Přidávám se do klubu :unamused: Děti letos viděla už asi 5x na odpoledne, bydlíme v jednom městě. Akorát mně vždy drtí, jak když tam jsme, tak se na malou vrhají a chtějí si ji pochovat a hrozně se divěj, že k nim nejde. :confounded: Proč asi, že ano? :rolling_eyes:
@verik2 No a co Ty? Už koukej porodit! :grinning:
@mikracek Ještě jsem si koupila dva Nosifoly, dávám jim šanci, ale další už kupovat nebudu. Je to drahý jak blázen. Budeš testovat? :sunglasses: Kolikátý den jsi?
26. srp 2014 v 15:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek A to už tě doktoři nějak vyšetřují? Mě řekl, že až po roce a půl snažení to se mnou bude nějak řešit, že zatím nemám nic řešit. Jenže tím spíš to řeším. Kontryhel jsem začala teď znovu pít a mám objednané ty doplňky pro přítele i pro mě. Potom uvidíme. Myslím si, že zásadní bude ten stres a potom i četnost milování. Prostě to máme rádi a když jsem partnerovi řekla, ať vydrží 1-2 dny před ovulací bez sexu, byl akorát nervní a po 3 měsících to vzdal, že se milovat chce jako dřív - každý den nejlépe několikrát a že uvidíme časem. Je pravda, že když ty 2 dny vydržel, bylo znát, že oba dva myslíme na to, proč se potom milujeme a nebylo to ono. Teď zase přišel ale s tím, že bychom se měli milovat obden, abychom trošku zvýšily šance :slight_smile: tak uvidíme. Ke spermiogramu má stejný postoj asi jako tvůj manžel, taky se bojí výsledku :cry:
26. srp 2014 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky sem každý den koukám, jestli jsi pořád 2v1 nebo už máš Ondráška venku :slight_smile:
26. srp 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena
@missuulle :grinning: teda holky vy jste vtipný, prej porod. :grinning:mo já bych ráda, ale Ondrášek si umyslel, že se mu u mě líbí a ze ven nepůjde. V pátečním vyšetření postup žádný, děložní čípek má ze 3 2 cm a otevřená jen na 1 prst. A podle doktora je hrozně vysoko, takže mě vyvolání porodu nemyne. V patek zase porodnice,v sobotu mám termín, ale jak dlouho mě nechají "přenášet "nevím. Ale ráda bych do konce týdne už porodila. Tak doufám, že se v porodnici rozumně domluvíme na vyvolání. Leni ty by jsi si pak mohla přijít pochovat malé miminko. To je nakazlivy :grinning: já si 1 takhle pochvala a i přes antinu jsem otěhotněla :grinning:
26. srp 2014 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj tak snad to bude co nejdrive :wink: musíš dávat info. A s tím, že to je nakažlivé, tak souhlasím :grinning: já to taky tak měla. jednou jsem si pochovala a druhý den bylo zaděláno. :grinning:
26. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak to prijdu :slight_smile: mozna prijedu na kole,abych zkusila jinou trasu :slight_smile: tak supky dupky do porodnice :slight_smile: a vidis, jak se psalo o tech porodech, nejvic ze vseho se bojim vyvolavani porodu...to nevim, jaky je...
26. srp 2014 ve 21:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja myslela,ze kdyz se bere nirmalni termin 38.-42.tt., tak ze se ceka do 42.tt kdyz se nic nedeje...
26. srp 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no a u 2 tehu jsem tehotnej sáhla na břicho a u 3 jen koukla do kočárku! :grinning: já už se nemůžu ani na dítě podívat fakt že jo.
@majdlena vyvolání není strašný. Můj vyvolavanej porod 5 hodin s epiduralem, byly velký bolesti a 2 sám rozjetej přes 13 hodin, takže jsem v celku ráda, že ho vyvolají! Možná zase bude rychlejší :wink:ti pak pisnu neboj :grinning:
@vercik83 v Benešově ne.u Patrika mě vyvolavali porod 40+2.sice spatnej monitor,ale odhad váhy 3800 a to jsem šla do kolen a nakonec mel 3580. Tak uvidím, zda udělají ult a podle toho se rozhodnou, ale už nemůžu. Strašně mě pálí zaha, v noci po hodině lítám curat, vypiju 3/4 litru vody. Fakt síla, takže..... A navíc občas vysokej tep, řekla bych, že malého vyhanet budou a nebo se s nima domluvím. Už ten porod chci mít za s sebou. Zažít tu bolest naposled a hlavně mít malého u sebe v ruce. Těším se na něj a jsem zvědavá jak vypadá. Pokud nebude opět přes kopírák,:grinning: asi sanzelem nic jiného neumíme :grinning:
26. srp 2014 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ahojky, u mě je na testování ještě hodně brzo, jsem 2DPO :slight_smile: ale opět asi testovat nebudu a počkám na den mrchy, buď dorazí nebo ne, a pokud ne, tak první nebo druhý den vynechání udělám testík :wink: taky tomu Nosifolu dávám poslední šanci, nebudu dotovat farmaceutický průmysl, když to nepomůže :grinning:
@katkaryd No my to máme taky rádi hodně často, tak si říkám, že aspoň před tou ovulací bychom si mohli dát 2-3 dny pauzu....ale nikdy nám to nevyjde hihi :grinning: No, mě doktor udělal ten krevní test na hormony už po 9 měsících snažení, když jsem mu řekla, že se snažíme podle ovulačních testů. Tak mi řekl, že běžně dělá jakákoli vyšetření až po roce neúspěšného snažení, ale že raději ji je udělá...a byly ok. Já si spíš myslím, že problém je na straně manžela...
@verik2 chápu tě, já bych na to taky asi neměla...
27. srp 2014 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co se snažíte. Zkuste chlapům koupit kapky kotvičník forte. Já jsem užívala kyselinu listovou a čaj kontryhel . Ten můj nejdřív vitaminy selenzin a pak ten kotvičník. Po dvou měsících snažení se povedlo. Pak jsem teda měla samovolný potrat, ale další MS už nedorazila a jsem ve 4měsíci. Tak držím palce. :wink:
27. srp 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radka116 teda hezký :grinning: jsi to vzala rychle,hlavní je,že se miminko vyvíjí tak jak má. Tak držím palečky...
@mikracek diky :slight_smile: aspoň někdo jako já.... Ono už to vysiluje, už ji tu máme přes 2 roky v říjnu to budou vlastně 3 a máme ji tady furt. Nikam nejezdí a domu se jí nechce. A když ji máš 3 roky 24 hodin denně na krku, tak to unavuje. Děti me nabíjí zase. Já jako lev u sebe nesnesu pomalý lidi a ona je teda silene pomalá, to jsen v životě neviděla.... Kdyby byla možnost ji obxas někam třeba na měsíc dat, ať si člověk odpočine, ale není :frowning2: a nejhorší je s ní ta domluva. Ona slyší, ale nerozumí, mozek ji to špatně přeloží a ona to neřekne když nerozumí. Všechno ti odkejve a pak nic neví. Když jde k doktorů taky neřekne co jí trápí, prej aby doktora neotravovala, ale už jí člověk nevysvetli, že otravuje tím, že nic neřekne... Je to těžký no.Fakt mě to ubiji a občas se už fakt těším až někde bude.... Nejhorší je,že se nemůžu sebrat a ject někam na 14 dni. S manželem nemůžeme ani na dovolenou. A jednou bych chtěla k moři nebo aspoň v lete k vodě, vypadnout ven,ale kvůli ní nemůžu, když ji nikam nedostanes....
27. srp 2014 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda 3 dny do TP a děloha je líná jak ves! Už tolik netvrdne potvora... Chytrej člověk kdo vymyslel vyvolavacky porodu. Já bez nich proste porodit neumím :frowning2: a navíc teď je úžasný počasí, je mi skvěle. Konečně chladno a prší.... Od 3-5 do rána jsem poslouchala déšť a nemohla spat, měla jsem vyspano a teď bych spala
27. srp 2014 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 Ahoj, děkuji za radu. A to je kupuje v lékárně nebo někde v obchodě s bylinkami ?
27. srp 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena není vůbec zač, já doufám že s cystama mít žádný problém nebudeš a že se brzy zadaří tobě i všem zbývajícím holkám tady, to čekání je dlouhé, ale já věřím že se zadaří všem dřív nebo později, taky se sem snažím občas mrknout jak tu válčíte.
@lupinpupin super že je vše v pořádku a viděla jsi vašeho drobečka jak se tam převaluje :slight_smile: jen tak dál mamino :slight_smile:
@donia to je mi líto že tam stále ještě něco je, možná bych si došla na dočištění ať je vše v pořádku a další těhotenství už bude bez problémů určitě, držím palečky.
@mikracek tak držím palce holka ať je tohle kolo úspěšné a případně ať se manžel nechá přemluvit na spermiogram.
holky ještě necelý týden.... už se to krátí, už se těším a zároveň děsím :slight_smile:
27. srp 2014 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, stal se zazrak :wink: prestoze jsem po te druhe injekci take nekrvacela, je to zase mensi. Alespon se po ni zase vic svinula deloha, tak byl primar spokojeny. Pokazde me utz nekdo jiny, dnes to vyslo na primare, tak ze je to skoro ok a to co tam zbylo by melo odejit s klasickou ms, tak to jsem zvedava. Obcas jsem cetla, ze ta prvni porevizni stoji za to - bolesti, hodne krve a obcas ty kusy, no to bude parada v praci :frowning2:
Ale jsem stastna, ze jsem tam nemusela zustat. Boli me jen bricho obcas s krecema, tak to jak se to tam asi rovna. V pondeli mam kontrolu u sveho gyn. (to bude po dovoleny), tak predpokladam, ze me uschopni. Uz ted se primar divil, ze se bezne dava 1 den, tak nevim. Ale uz vzhledem k psychice, coz by si meli uvedomit, je to strasne malo.
27. srp 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak to jsem rada i za tebe. :wink:... hlavne, ze to je v poradku a ted jen pockat na tu ms :wink:...
27. srp 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok diky, na tu hruzu to je ted ta lepsi varianta, mam 14 dni za sebou a ted za dalsich 14 budu vyhlizet ms. Tak snad to utece, bude vse ok a ja budu zapominat. Ted jen jak dal....Ta touha po mimi je stale, ne-li vetsi, protoze nechci mit tohle jako posledni vzpominku na nase snazeni, ale zavrsene zdravym miminkem, ale ten strach je o to vetsi. Stat se muze kdykoli cokoli a cim jsem starsi, tim si to clovek vic uvedomuje.
27. srp 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf v lékárně to nemají, protože ty kapky obsahují alkohol. Ale jen v malé části. Musela jsem si to objednat přes internet. V obchodech mají jen čaje, ale ty se mi zdají účinější za delší dobu. zkus to objednat odtud :www.pharmatica.cz Někdy mají i na ty kapky akce. A užívala jsem to i já. Protože když si o této bylině něco vyhledáš, tak se píše: zvyšuje elán a chuť do života a sexuální libido. Já jsem přes ty bylinky :grinning:
27. srp 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia já to říkala, že touha po mimi bude silnější než strach... Hlavně, že ty se s tím vyporadas sama a nemusíš na sál. Takhle se ti 6ti neděli neprodlouzi a ty se budeš moc dřív snažit a zase lovit 2carky. Todle už nezaziju. 4 děti už bych nedala a s tím, jaký mám teď těhotenství. Poprvé co to chci mít za s sebou. Už nemůžu
27. srp 2014 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuju :grinning: . Ani jsem nečekala že to půjde po tom potratu tak rychle. Ale byli jsme hned týden na dovolené, tak se zadařilo. Zatím je vše v pořádku. Příští týden jdu na tripltesty. Na screeningu jsem nebyla.
Přeji Ti, abys už měla porod za sebou. Obdivuji Tě, co všechno zvládáš ve své stavu.
27. srp 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak to jsou super zpravy. Ty krece muzou byt z te injekce na stazeni delohy...dava se to i po cisari a davaji k tomu i injekci proti bolesti. MS prezijes a pak uz bude vse paradni :wink: hlavne at je vse v poradku.
27. srp 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nevim jestli bych rekla cim si starsi tim mas strach vetsi...spis je to tim, ze uz mas dve tehu zasebou a i jedno nezdarene...to pak si uvedomis vsechny ty rizika. Neboj ale urcite se brzy zadari a budes mit krasneho mrnouska :wink:
27. srp 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, snaha od prosince 2013 a doteď nic... poslední jeden dva pokusy a pečeme na to. V lékárně jsem si objednala za šest stovek měsíční kůru Fertility Blend tak doufám, že to nebyly opět vyhozené peníze.
27. srp 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 děti jsou pro mě hnací motor a i když mám rizikové, tak neumím ležet a jen koukat na to jak kynu a čekat kdy přijde den D. Já jsem akční člověk. Takže procházky to je moje gusto... I když teď to flakam, bolí mě záda :grinning: no dovoleny, tam je zvrat. Ty taky zachvili budeš mít u sebe miminko. A jak je vidět vůbec nevadí, že hned po potratu jsi zase otěhotněla. Ta radost je silnější. A ten kdo chce miminko..... Tak udělá co koliv.
27. srp 2014 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek