• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@enalga no aby to pak nebylo tak,že to hodíš za hlavu, přestane se to řešit a otehotnis ani nebudeš vědět Jak....dost často se to stává. Držím palecky. Navíc 2 děti už máš. Takže u tebe problém není
27. srp 2014 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No asi není, protože na všech vyšetřeních jsem už byla a jsem fyzicky ok. Partner ale děti ještě nemá.... Je mu 36 let, k doktorovi chce jít až po roce snažení, tedy v prosinci nebo v lednu. Já už bych se na to vykašlat chtěla, protože je to dost nápor na nervy, ale na druhou stranu to miminko opravdu moc chceme.... Jen jemu se asi nechce k nám :frowning2:
27. srp 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 Děkuji, kouknu na stránky. V pátek jdu pro výsledky ke své dr. z horm.profilu a spermia, tak pak uvidím co budeme řešit a jak to dopadne. :unamused:
27. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga aha, tak to bohužel bude chyba u tvého partnera. Tak by měl jít na spermiogramu a uvidí podle výsledků. Ale třeba moje ségra, snaží se rok,nemyslí na to a nic.mimco k nim asi fakt nechce,mají být plnej koček. Tam si nemáš ani kam sednout, protože se tam povaluje kočka. Já teda zastánce koček nejsem. Jsem psí máma. Ale mít v baráku přes 10 koček a všechny doma. No smrad, všude chlupy. Děs.... A ta to neřeší. Je jí to jedno.... A druhá ségra se nebrání 5 let,měla už 3 partnery a taky nic a já si jednou vrznu a jsem těhotná.. Todle sama nechápu jak je to možné.
27. srp 2014 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 naše bábi taky chová kočky...pravda, jen dvě, ale úplně to stačí :slight_smile: takže chápu. My se teď chceme odstěhovat od rodičů ( už si lezeme krkem) tak doufáme, že až budeme ve svém a přestaneme se nervovat, tak to snad přijde. Na spermio půjde, ale jak říkal, ne dřív než po roce snahy.
27. srp 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Já si taky myslím, že žádný problém s nimi nemám, nějaké mimořádné bolesti při či mimo ms nemám a zpoždění čas od času mívám, tak možná třeba byla a praskla nebo co já vím...u dr jsem byla v červnu, kde mi dělal i utz, takže kdyby tam byl nějaký problém,tak by si asi všiml a dál o tom už nechci přemýšlet. . Už mám toho snažení dost, čím víc se sleduju, tím víc si nacházím "zaručených" problémů a diagnoz. :sunglasses:
27. srp 2014 ve 14:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek chce to ty chlapy dokopat no....My ženský se se špatným výsledkem nějak popereme, ale pro chlapské ego je špatný spermiogram asi úplně ubíjející. Ale to nějak dáme :slight_smile: Nakonec se všechny stejně dočkáme :slight_smile: V našem případě, čím déle budeme čekat, tím možná lépe, alespoň dokončíme rekonstrukci bytu, přítel rozjede podnikání a já dokončím VŠ :slight_smile:
27. srp 2014 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek No tak to jsem Tě nestihla :slight_smile: já myslela, zda budeš tesit ovu testy? Dělala jsi? :slight_smile: Já už je dělat nebudu.
27. srp 2014 ve 14:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena já si taky myslím že problém s cystami nemáš, dyť ovulka normálně probíhá podle testů ne? neboj podaří se, možná je lepší vyprdnout se na testy a na snažení a ono to příjde samo a pak to bude krásné překvápko. mluvím ze své zkušenosti. myslím že ty i @mikracek se dočkáte a to ve chvíli kdy už si budete myslet že je vše ztraceno nebo že teď se to už nepovede a zajeď si k @verik2 to chování miminek a šahání na těhulky fakt zabírá :slight_smile:
27. srp 2014 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a jak jsi ty na tom? co nevolnosti a jiné příznaky? a kdy jdeš na další kontrolu? no u mě zatím v pohodě, sem tam nějaká nevolnost, ale poslední dobou mě dost bolí podbřišek a prsa no snad je vše v ořádku, jinak vstávám každé ráno v pět a pak bych spala přes den, jsem strašně unavená. jsem zvědavá na pondělí jestli bude srdíčko a jak jsme staří... no snad se to už dozvím. myslím že jsme tak týden po vás :slight_smile:
27. srp 2014 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, testila jsem, myslela jsem, že mi to nevyjde, ale nakonec jo, tak pozitivní ovu test byl v neděli, tak v pondělí jsme na to vlítli :slight_smile: no ale tež už mě to spíš obtěžuje si ty testy dělat...
@jezura777 no já právě tolikrát teď šahala na těhu břicho, chovala mimča a ono nic :slight_smile:
No, holky, říkám si, že tak to prostě má být, že se prostě teď nedaří z nějakého důvodu, který my se nedovíme :wink:
27. srp 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jj proto už budu muset dávat ruce i oči pryč od miminek. Se divím, že jsem neotehotnela když jsem si před 3 měsíci malý miminko chovala :grinning: to je nějaký divný, čím to asi bylo? :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2014 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 občas zaboli podbřišku, ale už málo. Teď mě 3 dny strašně bolely prsa. Jinak jak beru Ascorutin, tak zmizelo i špinění. Tak jsem ráda. Další kontrolu mám až 9.9. a jsem objednaná na prvotrimetrialni screening na 29.9. do Genetu. Jinak už mám průkazku a příští týden dovolenou, ale zatím nevím co podnikneme, když počasí moc nepřeje. Jo a do kontroly mám rozmyslet, kde chci rodit, protože Apolinář i Podolí a myslím, že i Motol mají registraci od 14tt. Respektive když to nestihne ten jeden den kdy jsi 14+0, tak se tam už nedostaneš :frowning2:
27. srp 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to jsem si říkala taky :slight_smile: a zrovna když jsem měla pocit že se mi to nepovede a že se mi to nehodí to přišlo :slight_smile: musím říct že v první chvíli jsem nevěděla jestli se mám smát nebo brečet... ty Murphyho zákony prostě fungují dokonale, neboj dočkáte se no hele na mě to taky nefungovalo hned to chování povedlo se to až asi po měsíci a půl tak vydrž :slight_smile:
@verik2 no to je teda fakt divný no :slight_smile: no jo tak to abys sis je svázala za záda až nějaké krásné malé mimčo uvidíš :slight_smile:

@verunka_korunka tak to je fajn že je ti dobře, já tím jak ještě furt nevím na čem jsem, tak jsem občas nervózní jestli je všechno v pořádku když je mi dobře, ale to břicho a prsa mě bolí pěkně... no tak to už zase celkem brzy uvidíš mrňouska jen týden a kousek po mě. No tak to je hustý že už se musíš tak brzo rozhodnout kde budeš rodit... dyť se může takhle na začátku stát spousta věcí.... no tak to máš zajímavé rozhodování :slight_smile: no a už ti stanovili termín?
27. srp 2014 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nevim jestli to tu muzu dat ale šílene me palí zaha snad jsem zkusila vsechno ale nic nepomaha v noci nespim jen brecim bolesti v lékarne uz si nevi rady a poradili mi aby mi na gynde napsali neco na predpis ale muj gynekolog ma uz 2mesice dovolenou a neda se to uz vydrzet co pomahalo vam Mockrát Děkuji :slight_smile:
27. srp 2014 v 17:31  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka motol pred 2lety delal registraci jen do 12tt. Ono to neni ze tam musis primo ten jeden den, ale do toho dne by ses mela haregistrovat.
27. srp 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal tvuj gyndar musi mit urcite nekde zaskok...tak si skoc tam a nebo do nemocnice :wink:
27. srp 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukam, že se to tu za ty čtyři měsice pěkně změnilo, zdravím známé tváře :slight_smile: My se od srpna znovu snažíme, tak jsem zvědavá jak nám to pujde :grinning:
27. srp 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin No práve ze nema záskok ale od pondeli by tam mel byt ale jak to vydrzet. Dnes jsem sla k obvodakovy a ona ma taky volno tento tyden :unamused:
27. srp 2014 v 18:05  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal a to si ani ty dva mesice nebyla nikde na kontrole??? Tak jeste leda tu nemocnici...nejakou pohotovost.
27. srp 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Motol jsem si nečetla, ale Podolí a Apolinář mají přihlašování přes internet. Nejdřív se můžeš přihlásit když jsi 14+0 a v podstatě ten den mas i skoro poslední šanci. Hlásím se totiž na přesný den porodu a třeba v Podolí na ten den berou jen 12 ženských. Takže prvních 12 se zaregistruje a 13ta má smůlu. Takže přesně ten den budu muset v 8:00 byt nastartování u registračních stránek :frowning2: A ano, můžu se zkusit přihlásit 2dny po, ale s největší pravděpodobností bude můj termín zaplněn.
27. srp 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal mě také nic nezabíralo až na mandle, tak pokud jsi nezkusila, tak to zkus, jinak zajít k jinému Dr. či pohotovost. :wink:
27. srp 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jo tak to maji jinak jak Motol...tam se prave muzes registrovat maximalne do 12tt. Kdyz jsem tam totiz byla pri prvnim tehu na pohotovosti, tak mi nabizeli jestli nechci rovnou zaregistrovat a to jsem byla 8tt.
27. srp 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ty to máš už za chvilku. Už budeš určitě mít srdíčko. Ty bydlíš taky v Praze, nebo se pletu? To bys pak musela taky tu porodnici řešit docela brzo. No a termín... Zatím mám napsaný dle MS, takže 20.3., ale na kontrole to Budem opravovat, a do genetu jsem se hlásila podle velikosti embrio..
27. srp 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Já jsem zkousela orisky,tums,renne,malox,mleko,colu atd...a nic
27. srp 2014 ve 20:03  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Byla na ultrazvuku ve 20tt v nemocnici to me tam posilala sestra :slight_smile:
27. srp 2014 ve 20:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal tak zkus opravdu ty mandle, normální oříšky nic nebo jiné,
27. srp 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal jsem si rikala, he by te nechal uplne bez dozoru...
27. srp 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Byla jsem na ultrazvuku v 13+3tt a pak az ve 20tt ale od toho 13tt me nikdo nevidel jen ultrazvuk ve 20tt a vidim se ze me nehlida kdyz jsem mela ze zacatku problemy :slight_smile:
27. srp 2014 ve 20:16  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Motol neber.Z Prahy je nejhorší. Vyhlasenej je Apolináře a Podolí. Jednou jsem byla za známou v Motole a přístup sester na šestinedělí a jak s detma zachazeli, katastrofa! Tam fakt nelez.
@mirunkaaal mám to samy. Pálí mě zaha furt, nic nepomáhá, v noci moc nespim.... Výhoda jsem 40 tt za pár dní budu konečně rodit,opět vyvolavane
27. srp 2014 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek