• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verik2 to jsem ráda že slyším tak dobré reference na Benešovskou porodnici, přece jen to tam máme nejblíž... a manžel se tam taky narodil :slight_smile:
@majdlena a @mikracek holky užívejte si to dokud můžete, na všem zlém je něco dobrého, to já už si teď pivko nedám, nejen že mi smrdí ale vůbec mi nechutná :slight_smile: jsem asi opravdu těhotná :slight_smile:
Jinak dovča je super, nám se mrňous povedl taky na dovče, v polorozpadlým stanu na Vlkovských pískovnách v jižních Čechách. :slight_smile:
My jsme letos chtěli jet do Řecka na Zakynthos, no nakonec se nám to nepoštěstilo a ani příští rok se teda alespoň mě nepoštěstí, ale mám co jsem chtěla, hlavně aby bylo vše v pořádku.
28. srp 2014 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura 777 @ verik2 v bene souhlasim,lidi i prostredi prima. Detska tam je ted na novorozence dr.vařílková,starsi,fajn.
28. srp 2014 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 jo tak ji vyměnili. Tam byla snad nějaká cizinka. U kluka mě sjela, že nepribira a skončí na kapackach a jakej to byl butik. Jinak lidi super. Fakt jinam bych rodit ani náhodou nesla a to mám Benešov dal od baráku než Tábor. Ale v Táboře děs na kojení, a Příbram katastrofa. Všichni od nás jezdí směr Benešov. Jinam ne :grinning:tak to už se těším až porodim :grinning: už aby byl malwj venku, dneska pěkně kope. Zitea se s nima domluvím ať porod vyvolají co nejdřív. Už nemůžu a manžel potřebuje dovolenou v podobě osetrovaku :grinning: jako od 6 od rána v práci a chudák ještě není doma :frowning2: to je děs.... Ale na druhou stranu bude přesčas, jak nebude v práci zítra. Ráno v 10 jdu na monitor, tak doufám, že tam bude ta Fujerova, ta mě pochopí a odrodi :grinning:
28. srp 2014 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 No tak uvidim me nabizeli tablety ale pry je ucinejsi roztok rikali mi to
28. srp 2014 v 19:06  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
28. srp 2014 v 19:08 • mirunkaaal
@mirunkaaal to je mazec!!! Pro me teda uplne nepredstavitelne nebejt vysetrena tak dlouho....mi to pripada jak za krale klacka...
28. srp 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak hlavne at je to brzy v poradku.
28. srp 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Me to taky prijde divny ale pomohl mi hodne :slight_smile:
28. srp 2014 ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirunkaaal no asi takhle 1 porod tableta,po 4 hodinách epidural a do hodiny byl syn na světě.... U dcery jsem o pul noci začala mít slabé kontrakce,v 7 už byli pravidelně, dali půl tablety, ale.....okolo 11 se interval zkracoval a kontrakce slably, tak mě kolem pul jedné dali vykopat oxitoxyn, ten neudělal nic,pak mě dali další kapacku po NÍ(omlouvám se za výraz,jinak to napsat nejde) kontrakce silný jak kráva, rozdejchavat se nedali, jen prohekat, po hodině jsem byla sice ze3 cm otevřena na 8, ale bolest silná, epidural dat nemohli já už nemohla, řvala a hekala bolesti, tak mě doroztahli na 10 cm a rodilo se,ovšem při tlačení jsem si vytáhla kapacku a kontrakce 0, takže jsem dceru musela vytlačit sama. Takže po tabletě porod 5 hodin a uzasnej a s kapackama hodina šílených bolesti a zažít to už nechci.... Takže já si nechám porod vyvolat tabletu a popřípadě zase epidural, ale kapacky už ne.jako rodit od půl noci do 13:16 síla.... Nechci tě strašit. Jen kapacka je rychlejší, ale o dost, ale fakt o dost bolestivejsi.....
28. srp 2014 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Ja ale myslela na paleni zahy ne o porodu na to mam cas :slight_smile:
28. srp 2014 ve 21:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se dnes vyfotila :slight_smile: Tak co holky co myslite ze to bude? Ja sama nevim chceme prekvapeni :slight_smile: Nikdy si rikam ze v jakym jsem tt tak mam docela brisko
28. srp 2014 ve 21:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirunkaaal dobrý... No z tohodle mě nepomohlo nic, ty budeš mít třeba štěstí.... No a podle bříška? Řekla bych zatím ze kluk. Ale uvidíme co budeš mít ve 30 tt....my teď překvápko nechtěli a udělali jsme dobře, Ondrášek by sel z porodnice v růžovém, celou dobu jsem si myslela, že holka.... 1 jsem.se spletla....spis jaké máš chutě?
28. srp 2014 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
39+5= 40 tt....peknej pupek už mám. Zítra směr porodnice, tak doufám, že si mě tam už nechají.
28. srp 2014 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, týden byl klid a čisto, dnes ráno zase na papíře krvavé čmouhy. Jestli to bude silnější jdu zas do nemocnice na kontrolu. A to máme příští týden dovolenou. Fakt máme Pech. Ach to příjmení, to prostě není asi pro mě :frowning2: Třeba patřím k těm, co i do těhotenství se připisují menstruační cykly.
29. srp 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka drzim palecky at je vse v poradku. Radeji bych dosla hned na kontrolu abych mela klid na dusicce.
29. srp 2014 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirunkaaal a co mam povidat ja :grinning:
Holky, to mam pupendo co? A to je rano...vecer je jeste vetsi :slight_smile:
29. srp 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin ty se svým punkem jsi hustá :slight_smile:
Já počkám, když to bude zase slabý a za doporučenou to zmizí, tak to řešit nebudu (to mi řekl i gynekolog), když to přetrvá nebo zesílí, tak zajdu do nemocnice. Nemysli, taky mě to štve, že to neprobíhá normálně. Raději bych zvracela než neustálé špinění...
29. srp 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin :slight_smile: debilní mobil... Oprava: za dopoledne
29. srp 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka jj, roste pred ocima, ale vahove jsem zatim jen o 1kg vic.
Chapu jak to myslis...radeji kde co nez blbi spineni.
29. srp 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, tak zpráva z dnešní prohlídky u Mudr. Já hormonální profil v pořádku, partner spermio - ŠPANÉ a to to hodně. Takže nám napsala žádanku do CARu do Ostravy na IVF :frowning2: Ach jo. Chudák, nevím jak mu to říct, chce se mi brečet, ale vím, že kvůli něho to musím zvládnout. Ještě mi brala krev na HCG, protože se jí zdálo, že mám vysokou děložní sliznici, která odpovídá těhotenství, ale prý si myslí, že to bude negativní, ale jen pro jistotu. Sedím v práci a bulím, tady můžu. :slight_smile:
29. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Neplakej, v Caru pomuzou, vsechno se da resit. Poplakej si a pak hlavu vzhuru,at se manzel nezhrouti jeste z tveho nestesti :cry: budeme drzet palecky, ivf se povede :wink:
29. srp 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice Děkuji, jsme objednání na první konzultaci v úterý ráno, tak jsem zvědavá. Právě brečím v práci, ať jsem doma silná pro něho. :slight_smile: Děkuji moc za podporu, to zvládneme. :slight_smile: Kartářka mi předpověděla kdysi dávno 2 děti, takže ty prostě budou !! :slight_smile:
29. srp 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf To je mi lito, ale musis na to kouknout z te pozitivni stranky (i kdyz to jde tezko) - neco se deje a vite kde by mohl byt problem. Treba byste se vazne snazili dalsich x let "zbytecne" a pak si vycitali, ze jste meli hledat problem driv. Kdyz nabizi rovnou IVF, tak ma malo spermii, ze ani neuvazuji o IUI?
Neni moznost jit k dr. s partnerem, aby mu ten vysledek spermio sdelil/a sam? Treba by to pobral jinak a reagoval by take jiste jinak. A pro tebe by to bylo jednodusii.
29. srp 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, udělán hemilktonuv hmat, vůbec nebolel, pokud do neděle neporodim, tak v pondělí nástup do porodnice a uvidí zda pondělí či utery vyvolání porodu. Hurá. A jdu rodit o kilo těžší než když jsem otěhotněla.
29. srp 2014 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 jojo, to je fakt, věci přicházejí, když to člověk nejmíň čeká.... No, dneska jdu asi pít....minulý víkend jsem se opila jak ten dobytek, ale když byla dobrá parta, tak se prostě pilo, pařilo....až si říkám, že jsem se přes to léto až nějak moc rozjela :grinning:
29. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf je mi to lito, ale hlavni je, ze se to da resit IVF a v caru vam jiste pomuzou a mrnojska se brzy dockate :wink: . Drzim ace a posilam bodne sil!!!
29. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia No asi není, napsala tam přímo IVF. ALe v úterý jsem nás už oba do CARu objednala, takže jdeme na první konzultaci a tam se uvidí, co nám navrhnout a co dále. Už jsem se z toho trochu otřepala a partner bude taky v pohodě. Večer si dáme vínko a promluvíme si, všechno spolu probereme a bude to dobré. Taky jsem ráda, že už známe problém. Já si 8 cyklů dělala ovu testy a nervovala se s každou MS a teď už jsem v pohodě. Ovu testy vyhodím a nechám si jen listovku.
29. srp 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji za podporu. :slight_smile:
29. srp 2014 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Přistálo mi tady jedno srdíčko. Moc děkuji !!! :slight_smile:
29. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf drzim palcaky, aby jste slyseli uz jen dobre zpravicky :wink:...
29. srp 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek