• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lenkasaf to vis ze to bude dobre. Znate problem na mtery se zamerit a na caru vyberou tu nejsilnejsi spermii a soupnou ji k vajicku a bude drobecek na ceste.
Termin ti do caru ti dali rychlej...kdyz vezmu ja donia a ostatni cekaji. Ale to je jen a jen dobre, jen at se cinej a jde vse spravnym smerem.
29. srp 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo to je pravda, hned v úterý v půl 8. Ale přítel tam prý ani nemusí být, je to jen nějaký vstupní pohovor. Ale pojede se mnou, musí mě tam hodit, tak si to vyslechne taky. A jsem ráda, že se to hýbe. Stejně jsem s tím CARem počítala, psala jsem to tady už dříve. Tak snad tam nějaké spermoše najdou. :frowning2:
29. srp 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak kdyz by tam nenasli vubec zadne, tak by ti to uz rekl doktor ted a neposilal do caru ne?
29. srp 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Asi máš pravdu, já vůbec nevím, jak to funguje a probíhá. Snad tam nějaké mršky budou. :slight_smile:
29. srp 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka holka držím palce ať je všechno ok a špinění ustane a mrňousek se krásně dál vyvíjí, jestli to nebude lepší určitě jdi do nemocnice ať máš klid že je vše OK. no ty nevolnosti bych ti nepřála. :slight_smile: u mě je zase nějaký moc velký klid tak jsem neklidná jestli je vše OK , ale teď mě tak hrozně bolí žaludek po obědě že to asi není jen tak :slight_smile: myslím na tebe a budu sledovat jak si dál vedeš. my to zvládneme.
29. srp 2014 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf to je mi líto že jsi nedostala dobré zprávy, ale jefajn že víte na čem jste a neboj v Caru vám k miminku pomůžou, hodně sil tobě i partnerovi budu držet palce a vyhlížet dobré zprávy.
29. srp 2014 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Děkuji moc, jsi hodná !!! Taky věřím, že nám tam k miminku pomůžou. Ty se taky drž !!! :slight_smile:
29. srp 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak si to pěkně užij, každý den je důvod k oslavě :slight_smile:
@teok ať je brzo lépe zánět žil to musí být pěkně nepříjemné.
@verik2 tak snad už nejpozději v pondělí budeš mít Ondráška u sebe, držím palce ať to máš brzy za sebou a jde to bez problémů.
29. srp 2014 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 vid, me Hamilton take vubec nevadil, pritom se o nem pisou v diskuzich takove hruzy. To te moc nenechavaji, me nechali presne 10 dni, tady to tak delaji. Tak se drz, myslime na tebe.
Stejne je to zvlastni, zacaly jsme tu vsechny skoro stejne a ty jako prvni vlastovka uz rodis, tzn. ze 3/4 roku uplynulo.
Ja budu mit 23.9. vyroci rok od operace kolene, od te doby se snazime, no kde by me napadlo, ze do roka nebudu ani tehu :frowning2:
29. srp 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 můžu až v úterý, jsem otevřena na 2 prsty, a pokud se to nezmění, tak mě budou ještě připravovat porodní cesty a vyvolají porod nejdyl v utery....
@donia taky mě to zarazilo, jak některý psaly, že to bolí víc jak porod,já nic necítila.nenechávají mě dlouho,protože má malej tep má hranici 150. Takže stejně bych příští týden nástup měla. V Benešově nechávají přenášet max týden. Já mám termín zítra a tak budu přenášet max 3 dny....no jo když jsem otěhotněla 4.12 tak je jasné, že budu rodit mezi 1 :grinning: a ty se dockas. Mimco přijde až to nebudeš čekat. Já taky čekala, snažili jsme se už od září. V prosinci to hodila za hlavu a otěhotněla. Tak jsem tady zkejsla a je mi tu dobře. Sešly jsme se tu fakt dobrá parta.
Jinak děkuji všem, že na mě myslíte, dam vědět, fotky ale dám až přijedu z porodnice. Aby jste se pokochaly a nakazily
29. srp 2014 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf To mě mrzí, ty špatné zprávy. Na druhou stranu se konečně pohnete z místa a to ze jdete už v úterý na konzultaci je prostě parádní :slight_smile: budu držet palečky ať vyberou nejlepšího plavce a ať se udrží :wink:
29. srp 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Diky, od dopoledne je vložka čistá a jen při užívání je papír malilinko naruzovely, takže to bude určitě v pořádku :slight_smile: Jinak jediné co mě trápí, že pořád odbrkavam jídlo a sním strašně málo a musím jíst často. Musím kolegům v práci připadat nenahrává :slight_smile: Jo a šéfovi jsem to nestihne říct, jen se v práci mihnul, tak mu to bude muset říct můj nadřízený. Já mám příští týden dovolenou :slight_smile:
29. srp 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka joooo tak to znam. Neco snim a dve hodiny mi to krka....a kdyz nekrka, tak mam tezkej zaludek jak kdyz snim cihlu.
29. srp 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jeee no uz se tesim az nam mrnouska ukazes. A jak se vlastne ten hmat dela? Vim, ze to je, ale nikdy jsem nezmoumala jak to delaji.
29. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, přesně tak
29. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak a tady mate vecerni pupendo...
29. srp 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ja se uz bohuzel rozlevam do vsech svetovych stran :frowning2:... to snad ani fotit nejde :frowning2:
29. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jen sup sem s fotkou....vsak vidis jak to mam ja...jsem jam kdyz bych mela jit za chvilku rodit :slight_smile:
29. srp 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ja mrkam vetsinou odpoledne a vecer je mi tezko a uklidni se to az kdyz si vycistim zuby a lehnu si do postele.
29. srp 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No teda, to já a můj minipupíček :grinning:
29. srp 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 chi chi :slight_smile:... no jo jsem mala slonice :slight_smile:
29. srp 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak mi máme same neutrální oblečení takže v pohodě :slight_smile: Chute mam na ovoce a na zeleninu :slight_smile: Nemam rada sladke,kysele,slane a horke :wink:
29. srp 2014 ve 22:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moc pěkné :slight_smile: Není zase tak velke ja si myslim ze mam vetsi :grinning:
29. srp 2014 ve 22:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal hm to mi moc nenapovi. Já u všech 3 tehu jim furt ovoce a zeleninu. Jen zajímavé je to,že na začátku bez ohledu na pohlaví miminka žeru na kila pomeranče. 3 kila mě vydržely 2 dny a pak další a další a konec 3 měsíce a přestaly mě chutnat tak,ze jsem je nemohla ani cítit....
29. srp 2014 ve 22:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to ti při vaginarnim vyšetření pokud to jde, u mě jo jsem otevřena na 2 prsty do děložního hrdla dá prst,zezhora drží 2 ruku na břiše a tím prstem odtahne plodové obal od dělohy u toho čípku....některý říkají, že to strašně bolí, já nic necitola, jen tlak, že se tam hrabala.... No a od tu boby, tvrdne víc břicho, odchází už asi po 3 hlenova zátka, ale moc tomu nedávám. Řekla bych, že vyvolání mě nemine. Hlavně, že nejdyl v utery budu mít miminko u sebe....
29. srp 2014 ve 22:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 na mě bylo pokaždé tehu až po 20 tt,u 1 dokonce až 24 tt,ale když jsem šla rodit to byl lavor. Teď mám proti tomu břicho malé. Dobry tím, že vy si ho užíváte. Mě to nejdyl v utery konci. Ortel už po 3 vyvolavanej porod, mě fakt jebne, nemůžu se rozrodit sama. Ale díky Fujerove. Ostatní by mě nechali až do soboty, přenášet týden. Tahle ne,už to chci mít za sebou. Ta zaha mě totiž zabije, jak mě hrozně pálí..... Tak holky
@lupinpupin jen se pěkně kulatte. Ale ty mas teda fakt pupek :grinning: co budeš mít před porodem? To jsem na tebe zvědavá.
30. srp 2014 ve 04:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal no jo, ale ty si o 10tydnu predemnou :wink:
30. srp 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha...diky za vysvetleni...nejak jsem si pod tim nedovedla nic moc predstavit. Ale vim he ho delali sousedce a ta do 2 hodin porodila...
Jj, ja a moje pupendo :slight_smile: . Pri prvnim se me vsichni ptali nestli tam nemam dva prdousky, ze mam tak velke brisko...jak porostem ted se nechame prekvapit.
30. srp 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj já o tom věděla, ale kamarádkám taky nepomohl. Já se fakt nerozrodim. Jako břicho bolí. Občas odejde ještě hlenova zátka a to je asi vše. Ale na porod nic,takže vyvolavacka je jistá
A už se na to připravují. Man s rodinou poslední víkend 2v1.. Ale už chci mít malého u sebe.
30. srp 2014 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2014 v 09:20  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek