• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 Já jim od zacatku ovoce a zeleninu kazdy den musim neco mit v puse jinak jsem takova nervozni a nervni :wink: Ale jine chute vazne nemam :slight_smile:
30. srp 2014 v 09:22  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fuj já už nepiju....ty kocoviny po akcích....to je něco :grinning: Holky, prosím o radu, ve které dovolenkové destinaci je v říjnu ještě teplo? :wink: myslím začátek října.... co řecké ostrovy?
30. srp 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunkaaal to já mám až do teď. Moje večeře je jen ovoce a zelenina.Možná proto nepribiram. Za poslední 3tt váha stojí. Proste už nenaberu. Ale mě to nevadí a v porodnici s tím,že jdu rodit jen o kilo těžší než když jsem otěhotněla nic neříkají. Jen u dcery s těma -3 kg peskovali furt....ale jo jíme aspoň zdravě. To je dobre, miminko má vitamíny
30. srp 2014 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jen si to pekne uzivej...pak budes mit zase trosku vetsi frmol.
30. srp 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin diky za info :grinning: :grinning: :grinning: už se na to těším....

Jen holky začala jsem se čistit, neznaci to náhodou blížící se porod? Zatím nic neboli, jen jsem spava a hrozně piju a lítám na záchod. Asi kristyr nebude třeba
30. srp 2014 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ten ani ja nepotrebovala, jak jsem se procistila :grinning:
30. srp 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No já jim vsechno ale to ovoce a zeleninu proste miluju my jsme pribrali uz 5kg tak uvidime a beru jeste chytre miminko p¨rotoze ze zacatku jsem mela velke problemy po¨rad jsem zvracela,krvacela a nedavala jsem nic tomu diteti :unamused:
30. srp 2014 ve 13:34  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj tak je to dobry, takže to značí blížící se porod.... No uvidíme kdy přijde a nebo zda nebudou v porodnici rychlejší :grinning:
@mirunkaaal to je zbytečný, já u dcery zvracela do 5 měsíce,zhubla 7 kilo, do porodu nabrala jen 4 a byla pěkná. Brala si z mých zásob. Ani nevíš jaky je tělo továrna na vitamíny, pro miminko vždycky najde. A samo ovoce a zelenina jich má dost, aby jsi pal neměla 4 kilovyho burtika
30. srp 2014 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek kréta byla fajn
30. srp 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunkaaal jj ja taky beru vitaminy max v 1.trimestru kdy se miminku vyvyji nejdulezitejsi organy...dal uz to jde spis na vahu a velikost miminka a toho ja se bala a bojim, abych nemela obrika. Presne jak pise
@verik2
30. srp 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já Nebrala ani v 1 to jsem jedla furt ovoce a zeleninu, tak těch vitamínů je dost,navíc tělo si řekne,co potřebuje :grinning: teď jsem brala obxas lustovku, ale jen proto, že jsem šla z kojení do těhotenství....

Jinak holky vidím to tak,ze zítra fakt porodim. Ty porodní cesty se dobře asi uvolnujou. Dlouba tam,píchá,bolí, navíc spinim občas pěkně. Jo je to veselý. Jdu se pokusit usnout vedle chrapajiciho manžela!já nevím co to ty chlapi mají ve zvyku chápat! Kterej blb to vymyslel
31. srp 2014 ve 04:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 drz se mamino a at to mas co nejdriv za sebou a hlavne bez pomoci dr. :wink:... myskim na tebe a tise zavidim :grinning:
31. srp 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Řecko (ale vybírala bych ostrovy víc na jih), Turecko, Egypt :slight_smile: Tunis( ale tam se mi nelíbilo moře), kanárské ostrovy... Je toho dost, neboj. Taky bych jela, ale šéf mi dovcu určitě nedá :frowning2: zkusím usmlouvat listopad nebo začátek prosince na nějaký Karibik nebo tak něco :wink: procházet se po proprsenych zablacených horách v prosinci se mi u nás nechce :grinning: tak snad to vyjde
31. srp 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Tak dneska už je zase klid a čisto. Takže asi dobrý :slight_smile: Ale prsa bolí a jsou čím dál větší a takový hutnejsi. Jak jsi na tom ty?
Jo a dneska to budeme říkat mým rodičům. Mamina bude ječet radostí. Kor když ji řeknu, že pozitivní test jsem měla na její narozeniny.
31. srp 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ty budeš mít za 27 tt taky malý miminko a já už obrika. :grinning: takže nemáš co závidět. A ať a pomocí či bez pomoci, hlavně že malej bude u mě. Už jsem zvyklá na vyvolavany porody. A mě zabere 1 vyvolavacka, takže žádný problém....

@verunka_korunka jo to závidím. Mě vždy matka servala na 3 doby. Ani z 1 těhotenství neměla radost. S tím 3 jsem ji to řekla má svátek a ona mě řekla, že děkuje za zkažený celého dnu! Takovou já mám matku a je mi z toho smutno. Táta to nějak taky neproziva, protože se vrátil k bejvalej manželce, která má 8 děti. A manzelovo máma to taky extra neproziva. Nevím jaké to je.ale hlavní je,že máme radost my všichni.z rodiny. Děti se těší na brášku...
31. srp 2014 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tyyy jo, jsem jak na trni :slight_smile:
31. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já taky.dneska poslední den s bříškem a je ubrecenejsi i počasí. To bříško mě bude chybět! Jinak nic
31. srp 2014 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 na Krete jsi byla v rijnu? :slight_smile:
@verik2 no hodne uvazujem o Krete, Kosu nebo Rhodosu :slight_smile:
31. srp 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66
@lupinpupin
holky jak jste zvladaly to obdobi po revizi, kdyz jeste ani prvni ms nebyla v dohlednu? Ja mam dnes zase splin :frowning2: Uplakane venku (pocasi) i doma, dnes mi je ouvej. Bojim se, ze se v praci rozbrecim a nechci nikomu nic vysvetlovat.
@baya66 ty uz chodis normalne do prace?
31. srp 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj, jo jo, chodím už od konce předminulého týdne do práce, takže sem teď chodím teď zase jen málo... doma bylo líp, musím říct, práce nezklamala :grinning:
já začínám být docela na nervy, protože v úterý to bude už 5 týdnů od revize a asi před 10 dny jsem měla krásně "bílkový" hlen (alespoň si myslím) a měla jsem pocit jako, když se blíží ovu, ale nic (jak podle testů, teploty, tak podle prsou)... a taky jsem zase několikrát slaboulince špinil opět... byla jsem na další kontrole na gyndě a nic špatného na mě dr nenašel... snažím si opakovat, že někdo mívá první cyklus (cykly) po revizi anovulační, ale stejně nejsem klidná, kdy dojde ms netuším - když jsem měla cyklus bez ovu (druhý po vysazení HA), skončila jsem na vyvolávačce, takže se na to začínám trochu připravovat. Do toho teď plánujeme dovču, tak mě trochu i znervózňuje, že nevím, kdy (a zda) ms dorazí... No a před dovolenou na vyvolávačku nepůjdu. Prostě to mám zase nějaké divné, tak jsem zvědavá, jak bude tělo fungovat dál.
Ty jsi doma ještě?
31. srp 2014 v 16:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia vis ze ani nevim....snazila jsem se vymyslet s malou zabavu, chodili na krouzmy, do heren a tak. Ona byla vlastne mun hnaci motor. Rikala jsem si, ze mam ji a co by za to dali ostatni mit aspon jednoho spuntika doma.
31. srp 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my dneska byli kupovat pro malou darky k narozeninam a meli tam i krasne oblecky pro prcka....od stejne znacky ve ktere jsem si nesma malou domu....tak jsem neodolala a koupila bodynko a polodupacky na cestu domu :slight_smile:. Pak vam to vyfotim :grinning:
31. srp 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 muj gyn. sel akorat na 14 dni na dovcu, takze mi do neschopenky rovnou napsal kontrolu az se vrati, takze zitra odpol. k nemu jdu. Mezitim jsem chodila na utz do nemocnice. Ja bych se s tim tak netrapila jestli ovu byla, je ci bude, protoze stejne ma byt do prvni ms sexualni pust, tak je to teor. jedno. Hlavne aby byla pak :grinning: Ja od ct mela pocit stale mokra, ze jsem se i furt chodila kontrolovat jestli jsem se treba opozdene nerozkrvacela, ale nic, spis jako ze hlen, to bylo nejaky 14-16 den po, tak me prave taky napadlo jestli jako ze ovu. Hodne jsem cetla, ze dostavaly holky prvni porevizni ms 5 tyden, takze to bys mela akorat na ten pristi. Tak uvidis. Jo, taky uz pocitam kdy. Nejlepsi je se furt hlidat a asi chodit pripravena s intimkou, ne? kdyz clovek nevi jak rychle a v jake intenzite dorazi.
A jak to hodlas vest v praci dale? Stale se snazit a cekat az to vyjde? Ja uvidim jak bude nastup, ale tu vypoved dam, citim, ze musi nastat nejaka zmena, takhle to dal a do nekonecna nejde. Stale jsem na neco cekala a pocitala kdy a tak a ono je stejne pak vsechno jinak, neco clovek proste neovlivni.
31. srp 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jako ty deti me taky hodne drzi nad vodou, jednak se snazim nebrecet pred nimi a dodavaji mi silu dal, to mas pravdu. Zitra rano vedem Nicky poprve do skoly, tak je to take takovy dalsi meznik. Uz z ni bude velka holka :wink:
31. srp 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja jsem to dostala presne po 35dnesch od revize a mela jsem to uplne stejne jak predtim. Plodny hlen jsem citila taky hned po revizy a i hned nasledujici cykly. Tak to zni u tebe jako dobry znameni, ze se dava telo doporadku.
Nam nastup do skolky o tyden oddalili kvuli rekonstrukci, ale kdyz jsem doma, tak dobry...janak bych za 17dni nastupovala do prace...to to uteklo...hruza.
31. srp 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no jo, tak to ti vyslo akorat vid? :wink: Uz jsi jim to hlasila v praci, ze dorazis az nekdy za x let :grinning:
31. srp 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jo, tak mě jde spíš o ten pocit, jestli funguju nebo ne. Ono to u mě bylo s cyklem od vysazení HA problematické a teď se obávám, aby to nebylo ještě horší :frowning2: Jinak jasně že důležité je, aby byla ovu pak :slight_smile: No, mocráda bych už měla první ms za sebou... Jo a intimky teď někdy používám, někdy už mi to leze na nervy a kašlu na to , ale samozřejmě jsem z toho nervózní, kdy to přijde nebo nepřijde.
V práci vůbec nevím... Je to hrozné... Něvěřím, že bych něco našla a bojím se, abych pak nebyla bez nároku na mateřskou a hlavně, abych pak nemusela na tu čtyřletou varinatu RD. Jenže v práci jsem hodně nasupená, čekám, kdy mi prdnou nervy úplně a bude stejně konec. Ale asi by se mi ulevilo hodně... Každopádně, pokud to bude hodně zlé, budu to tam stejně muset ukončit, nehledě na finanční důsledky apod... Je to teď pro mě velký otazník.
31. srp 2014 ve 20:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, vyslo nam to v cervnu...uz jsme lak meli jen dva pokusy a ten druhy by byl jz hodne knop....v praci to uz vi od potvrzeni tehotenstvi doktorkou a poradne busicim srdickem. Mam dobrou sefovou a kolegynku a tak jsem jim slibila, ze dam vedet pripadne co nendriv aby se meli jak zaridit.
31. srp 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi holmy prisli dneska odpoledne vysledky screeningu. A zaver VYSLEDKY DOPADLY VELMI DOBRE...jupi dow.syn. je 1:14134 tusim...:slight_smile:
31. srp 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 To musí být těžké :frowning2: nezávidím ani trochu. Taky by mi to přišlo líto. Já to budu mít s hlídáním děti v pohodě u svých rodičů, ale jsou od nás 300km. Od manžela rodiče jsou rozvedení. Taťka si sice bere děcka občas na víkend na hlídání, ale jen ty velký, tak od 3 let... Ale mamka si je nevezme. Budem rádi když by případně pohlídala čast dne. Je to učitelka, má byt už v důchodu, ale nemůže, protože musí živit nejmladší dceru (té teď bylo 18 a bude dělat maturitu a pak ještě vysokou...) takže je docela vynervovana a o hlídání a těšení se na 5. vnouče asi nebude. Zatím to neví, no uvidíme jaká bude reakce :wink:
31. srp 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek