• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek na zacatku rijna. Był fajn,trochu vic nekdy foukalo takze koupani leda ve velkejch vlnach.
31. srp 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je skvely, ja mela Down po tripple testech v mych 25 letech 1:130, nic moc, tak jsme pak cekali na plodovku.
31. srp 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka hm taky nanic. Ale stejně pro děti je nejdůležitější fungující rodina a to je táta a máma. A já jsem stejně nejklidnejsi když mám děti u sebe. Jen teď jsem zvědavá na dceru. V lednu to byde rok, co jsem přestala kojit, tak je moje.Syn chodí za tátou. U nás jsem já ta přísnější a táta leccos dovolí, tak toho pacholek využívá. Ale zase když manžel slyší, že něco nedovolím, tak to nedovolí taky
1. zář 2014 v 06:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mám vyspano, už neusnu, pocity se ve mě perou. Zachvili volám do školky, abych syna na týden omluvila a pak dobalit tašku do porodnice.do půl devátý tam mám příjem. A doufám, že večer už bude po porodu. Už mě fakt bolí celej člověk. Ale po bříšku a kopání se mi bude stýskat, jinak budu ráda, že mám odrozino. Jj je to blbý, ale kdo dobře otěhotní má těžší porod a naopak... Tak se uklidňují tím, že teď jsme čekali, tak by porod mohl být v pohodě... Magnezko neberu od 30 tt,Malinik jsem taky nepila, ten mě nepomohl, pohyb jsem měla, tak snad to bude rychlý a porodní cesty budou nachystaný. Tak mě držte palce, já až budu po porodu, tak určitě napíšu. Tak pa holky myslete na mě.
1. zář 2014 v 06:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 drzim palce a gratuluji maminko :wink:
1. zář 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Taky držím palce. Mne to čeká za chvilku, už jsem skoro 38.tt.otehotnela jsem rychle,tak mne trochu desi tva teorie o horsim porodu. Dnes desne me kope mimisek.veci mam vcelku koncentrovane v domovech (doma i na chalupe),ted jeste to nejak pripravit. Bojim se i tesim. Drzim palce at jde porod rychle.
1. zář 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Taky držím palce ať vše dobře dopadne a máš Ondráška brzo v náručí !! :slight_smile:
1. zář 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je skvělé, že jste zdravý!!! jen tak dál. Do prvního screeningu mi to vůbec neutíkalo .... a teď najednou už září ... poslední velký UTZ,pak předporodní kurz, no a pak už jen čekání, kdy malá bude chtít ven. :wink:
1. zář 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já už se tak těším, až budeš mít Ondráška venku a pochlubíš se nám tu :slight_smile: a jj čištění značí porod, tak snad fakt jo :slight_smile: myslím na vás, ať je vše ok, rychlé a "bezbolestné" :wink:
1. zář 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je fajn že špinění odeznělo a vše je v pořádku. no a snad bude mamka ráda až jí tuhle zprávu řekneš, to já s oznámením mým rodičům čekám... nebude to asi moc hezké :( no a tchýně už to ví a vypadá zatím nadšeně :slight_smile: tak alespoň jedna babička. No a já se dneska třesu na tu kontrolu, nejen radostí ale trochu i strachem... Jinak je mi celkem dobře, jen podbřišek a prsa bolí jako čert a taky se mi prsa zvětšily a zhutněly, což se manželovi líbí :slight_smile: no tak pak snad večer dám vědět jak jsem dopadla.
1. zář 2014 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No tak nevím, ze 2 prstů jsem otevřena na 2 cm a ještě mi chtějí dát tabletu na uvolnění porodních cest, takže dneska prej asi ne.Chjo
1. zář 2014 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tak hlásím že ms dorazila s týdením zpožděním . Tak na jednu stranu zklamání a na druhou jsem ráda ,že nemusim na vyvolávačku :slight_smile:
1. zář 2014 v 09:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 a jaké tam byly teploty? nebyla třeba večer už zima?
1. zář 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak jsem cera eodolala a poridila na cestu z porodnice pro naseho mrnouska. Vaneska mela od stejne znacky jen z hrochem, tak asi takova nostalgie :slight_smile:
1. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia tyyy jo 1:130 je hodne nizke...hlavne, ze vse dopadlo dobre.
1. zář 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 drzim moc palecky at jde vse hladce a Ondraska mas brzy u sebe. Tfuj, tfuj pro stesti!
1. zář 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moc hezký obleček !! :slight_smile:
1. zář 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 neboj...tak to neni...kazdy ma porod uplne jiny a vubec to neni o tom jak rychle otehotnis. Je to o tom jak tve telo proste porod zvladne, jak si na tom psychycky a co si ten mrnojsek vymysli... :wink:
1. zář 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj taky mi pripada, ze se ten zacatek vlekl...ldpocitavalq jsem kazdy den at je prvni trimestr za mnou...ted se budu tocit kolem male a skolky a za chvilku budou vanoce,pak materska a budem rodit :slight_smile:
1. zář 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. zář 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj přesně tak :slight_smile: budu tě tu pořád kontrolovat jak si vedete a co budete čekat, pokud si to necháte říct :slight_smile:
1. zář 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 myslím na tebe!!!
1. zář 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle tam to budes muset sledovat az do porodu...budeme mit prekvaleni :slight_smile:
1. zář 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin u Nicolky jsem mela riziko trosku mensi, ale take ne o moc, neco 1:150 (no do 200) takze take nic moc, ale to uz jsem vedela dopredu, ze me asi plodovka nemine a nejak to neresila. Ted jsem take cekala, ze budu muset, asi to mam nejak geneticky dane, ze mi to vychazi tak malo, resp. zvysene riziko + ted ten vek. Ale co jsem cetla o revizich a potratech, tak z toho mam vetsi hruzu. No, kdo vi jestli vubec bude duvod na ni jit.
1. zář 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem byla na kontrole po revizi u sveho dr. doted mel dovolenou, tak me jen prohledl, prohmatal, ze utz neni potreba, kdyz nekrvacim. Zopakoval mi, ze ms by mela dorazit 4-6 tydnu po, takze nekdy behem zari. Kdyby nahodou ne, tak v rijnu naklusu na vyvolavacku. Jinak ta prvni porevizni ms pry byva bud hodne malo, nebo naopak hodne moc. No, tak uvidime. Po pricinach nezdaru pry je zbytecne patrat, 2 deti mam a bylo to poprve, proste jsem jedna z x, ktere to bohuzel potka. Ja vim, ale clovek by rad patril do te druhe skupiny, ze. No a ze doporucuje 3 klasicke ms, takze kdyz bych chtela to jeste zkouset, tak kdyz budu tehu v prosinci, no klidne az v lednu, tak je to akorat. No, to jsem zrovna slyset nechtela a je to pro me ted strasne vzdalena meta. Tak nejak nevim co a jak dal...
1. zář 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha...no hlavni je, ze to vzdy dopadlo dobre. Neboj, ono to utece....me meje dr.rikala 3-6mesicu a ja cekala fakt na ty 3 od zakroku...je to spis o tom jak to mas v hlave nastartovane....nekdo musi proste hned a nekdo treba neni scholnej ani za rok.... poslouchej srdicko...to ti napovi nejlip. A uvkdis i co v Caru
1. zář 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jk a divim se, ze ti neudelal UTZ kdyz tam byl porad nejaky zbytek.... a jak s nemocenskou?
1. zář 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to bude super překvápko :slight_smile: přítel to chtěl vědět, tak my jsme si to říct nechali, já váhala zda jo či ne.
1. zář 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooolky, ve st jdu konecne na velky utz v 1tr. A pada na me depka jako prase :frowning2:... sleduji se furt, mam pocit, ze mam mensi bricho :frowning2:... jak to zastaviiit :frowning2:... proc nemuzu byt v poho :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. zář 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky jsem si myslela, ze si to bude treba chtit zkouknout sam, kdyz me vlastne vubec nevidel, ale jelikoz nekrvacim a nemam bolesti, tak to bral, jako ze je to ok. Tak me uklidnuje, ze jdu do toho Gennetu a predpokladam, ze tam mi utz udela, aby videla jak se to tam zhojilo.
Jo a neschopenku mi nechal do patku, takze od pondeli do prace. Ptal se jak to mam s praci, tak jsem mu na rovinu rekla, ze budu davat vypoved, takze je mi to jedno. No tak me nechal do konce tydne.
Uz se tesim az bude dnesek za mnou, cely den nemyslim na nic jineho nez ze jsme meli mit dnes screening v Praze a ja se tam tesila (a samozrejme obavala zaroven), ze bude vse v poradku a ja budu moct bez obav oznamit, ze jsme v ocekavani. Misto toho trapeni a uz to nikdy nebude jako driv. No ty to znas sama, tak ti me pocity a obavy nemusim vysvetlovat, vid?
1. zář 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek