• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@teok Neboj, musis si rikat, ze je to ok a tu smulu si tu uz vybraly jine z nas, tak u tebe to bude ok :wink:
Drzim palce, moc na tebe myslim a ve stredu hned pisni.
1. zář 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nemáte nápad co manžeovi pvnímu výročí svatby?
1. zář 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ja to vzdy cbtela vedet do te doby nez jsem otehotnela...od zjisteni tehu mi to je uplne jedno :slight_smile: . Samozrejme mam svuj til a prani, ale neni to takova ta zvedavost.
1. zář 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, to zadnes. Miminko je urckte v poradku! Brisko se prece pk nejake dobe trosku zmensi...jak tu nekdo psal.
1. zář 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj tam te urcite okouknou. Tve pocity znam...ja to mam ted tak, ze si rika, ze bych za par dni rodila a mela bych drobecky u sebe...no nic...ted se tesim na stredu na kontrolu az dudu zase vedet, ze je vse ok.
1. zář 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak my to nejak neresime....dosli jsme si na veceri a udelali pekny vecer. Co treba pivni lazne pro oba? My je dostali me svatbe a bylo to fajn. Jen ja nepila pivo mi nechutna a ani jsem nemohla. Ale skvely relax. Pak jsme se valeli na slame :slight_smile:
1. zář 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
@lupinpupin holky dekuji, jsem zaskocena tim, ze jsem do ted bricho poradne nezatahla a hnes bez problemu, no ve st budu chytrejsi, ale jdu az na 14hod, ja umru :frowning2:... jedine co me drzi, tak ze me neboli nejak extra bricho a nespinim, tak snad to bude o.k., myslete na me :hearts::hearts::hearts::hearts:
1. zář 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky tak jsem zpátky z kontroly, všechno je v pořádku, měříme skoro 20mm a jsem 8+1 srdíčko tluče :slight_smile:ˇmoc se mi ulevilo. Máme i obrázek... škoda že to zrovna já nedokážu ocenit, koukala bych na něj každý den :( jinak za dva týdny na odběry a vypíšeme průkazku a za měsíc na UTZ jeeejda to bude dlouhý :slight_smile:
@donia tak je fajn že tě nechal na nemocenské ještě týden, neboj vše bude v pořádku a zadaří se a tentokrát už to výjde, budu moc držet palečky a taky uvidíš co ti poví v Caru. drž se holka.
@verik2 hodně sil do porodu a ať už máš Ondráška brzy u sebe.
@teok držím palce na velký UTZ neboj všechno bude ok, budu na tebe myslet a posílat pozitivní energii.
1. zář 2014 v 16:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 moc dekuji a tobe velka gratulace :wink:... budete jiste skveli rodicove a hlavne ty maminka :hearts::hearts::hearts::hearts:
1. zář 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 no to jsou skvele zpravy, tak jen tak dal. To je neuveritelne jak to leti, ja pocitam dny od revize, prijde mi, ze to vubec neutika a pritom ty uz jsi 8+1.
1. zář 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Neboj, to bude dobry, musis tomu verit, jinak se z toho zblaznime. To je stejne to jedine co pro to muzeme udelat, byt co nejvic v klidu a doufat a verit. Tak se drz a ve stredu hned referuj.
1. zář 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia díky za gratulaci, neboj i tobě to uteče a pak budeš počítat týdny s námi a vše bude v pořádku.
1. zář 2014 v 18:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeee super!!! Velkou gratulaci posilam!
1. zář 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja vim broucku, jsi moc hodna, ale po te tve zkusenosti se ve me neco zlomilo :frowning2:... proste me to vzalo asi vic, nez melo :frowning2:, ale vis jak :wink:... vim, ze to je priroda, ze to neovlivnime, ale to me sejri :frowning2:
1. zář 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 super zpráva :slight_smile: tak to už jsi klidnější. A slyšela jsi tedy to srdíčko nebo ti to jen doktor tlumočil? Já se těším na 9.9. to jdu na kontrolu :slight_smile:
1. zář 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dekuju, je to moc mile, ze se mnou takhle soucitis, zahralo to u srdicka. jen me mrzi, ze se mnou nemuzes ted prozivat neco veselejsiho.
1. zář 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia urcite driv nebo pozdeji bude neco veseleho na obzoru :hearts::hearts::hearts:
1. zář 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jen tlumočil srdíčko je slyšet asi později , myslím že jsem někde četla že na utz od 10 týdne. jinak všem moc děkuji za gratulace, snad to tak úpjde i nadále :slight_smile:
1. zář 2014 ve 21:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja uz nevim,je to dlouho.ale sedavali jsme v lehkem svetriku vecer na terase.ale pocasi je ruzne....
2. zář 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak v pul desáté večer zavedena tableta na douvolneni porodních cest, s tím, že ráno porod vyvolají a já asi už začínám rodit... Nespim, od 12 slabé kontrakce s 9 minutových intervalech a jak prší, tak se mi nedaří stejně usnout. Takže budu rodit unavena a nevyspala. Asi ve 2 půjdu na porodní sál, ať mě porod dovyvolaji. Takhle bych rodila celej den.....
2. zář 2014 v 01:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tak jsem porodila bez vyvolavacky. 41 tt a Ondrášek má 3320 a 49 cm.narodil se ve 4:30 a měla jsem jen půl hodinu ukrutnych bolesti. A jinak celej porod 4 a půl hodiny
2. zář 2014 v 05:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@verik2 velika gratulace :wink:... asi zabrala ta tabketka na dozrani :wink:... az budes mit chvilku, tak se tesim na foto :wink:...zase tak malicky nebyl jak te strasili :hearts::hearts::hearts::hearts:
2. zář 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 super, moc gratuluju, ať jste zdraví!
2. zář 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 strašně MOC gratuluju. Až mi ukápla slzička :dizzy_face: . Přeji Tobě a malému hodně moc zdravíčka a ať jste brzo doma. papa
2. zář 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no na 41 tt mel váhu menší. Ale vytlačit ho po noci nespani a po 3 porodu příšerně bolí děloha. Je fajn, že mám jen 4 stehy, takže jsem v pohodě. Jen ten spankovej deficit dohnat teď nemůžu usnout....
@ivet1987 diky,taky dává o sobě pořádně vědět. A je malinkej, oproti těm, co mám doma. Ale jo dostala jsem pochvalu za rychlej porod. Strávit na porodním sále 15 minut a mít odrozeno :grinning: paráda. Poslední porod,sice bolestivejsi, tech posledních půl hodiny byla síla, ale super rychlej :grinning:
2. zář 2014 v 07:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 mě taky kape. Ale štěstím a radosti, že už mám odrozino :wink: ale 3 porod nejlepší :grinning:
2. zář 2014 v 07:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak jsi si to tentokrát užila jak jsi chtěla :wink: bez vyvolávačky. Super, mám radost :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No slava, je nas zase o jednoho vice :grinning: Moc grataluji a preji tobe brzke zotaveni a malemu moc stesticka do toho zivota.
Vidis, se rika, aspon jsem to hodne slysela, ze treti byva nejhorsi, i potom, ze se pomalu a bolestive stahuje deloha. Tak se dejte brzy do kupy, at muzete domu. Ja malou prenasela 10 dni a mela 3,38 kg, takze si myslim, ze je to normalni. My teda podvyzivene nevypadaly :grinning:
2. zář 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 suuuper, parada!!! Moc gratuluji a preji hodne zdravicka tobe i Ondraskovi!!! Pekne si odpocin, ale presne vim co myslis, ze nemuzes zabrat....ja taky po tech vsech emocich nemohla spat celou noc a spala az tu dalsi...ale stejne jen na pul oma protoze jsem furt hlidala kdy mi ji donesou na krmeni. A co manzel? Byl u porodj? Meli jste hlidani?
2. zář 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak gratulace k Ondráškovi :slight_smile: těším se na fotečku. Jsi statečná a snad spánkový deficit nějak doženeš. Zachvilku budeš doma a tam ti pomužou :slight_smile:
2. zář 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek