• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 Moc gratuluji a ať jste oba zdraví !! :slight_smile:
2. zář 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jsme po návštěvě v CAR. Nejdřív po nás chtěli vypsat spoustu papírů, souhlasů se vším a dotazníku, pak nám zavedli kartu a šli jsem před pana doktora. Ten milému vysvětlil co a jak, takže příští týden oba na krev a přítel další spermio a od toho se bude odvíjet co dál. Pokud tam najdou pár živých mršek, bude to fajn, pokud ne, čekají ho další vyšetření a nakonec asi naříznutí varlete a z něho vysajou spermoše ( pokud tam nějaké živé má ) . Tak nás čeká ještě dlouhá cesta, ale aspoń se to hýbe a víme kde je problém.
2. zář 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Moc gratuluji, jsem ráda, že jste v pořádku. Opatrujte se !!! :slight_smile:
2. zář 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ty jo, to je hustý. Tak budu držet palečky ať se tam nějaké aktivní najdou :slight_smile: Určitě se najdou :slight_smile:
2. zář 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, máme dovolenou, venku prší, v Chorvatsku taky, takže jsme to vzdali a zatím zůstali u našich na Moravě. Snad se to nějak vyčasí a zajedem třeba na 3 dny do Beskyd. Začíná mě deptat, že nic nesmím a pak se tu nudíme. Asi vezmu menstruační kalíšek a zajdeme na bazén. I když i koupání mi doktor zakázal, ale s kalíškem to snad bude ok. Ten nic nepropustí, jen musím dát pozor na vytahování abych neudělala velký podtlak. Potřebuji aspoň něco dělat, ne jen ležet a nudit se. :frowning2:
2. zář 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Tak doufam, ze to nebude potreba, ze to zvladnete i bez toho. Drzim moc palce. Co na to rikal? To asi chlapa nepotesi. :unamused:
Musite byt statecni, to miminko za to stoji :wink:
2. zář 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Dobry, ze to nehrotis a jen se nepozorujes, ale na druhou stranu zase pozor, at si nic nevycitas. Neni tam jina moznost nez bazen? Jinak v lekarne se prodavaji tampony specialne pro tehotne prave do bazenu, k vode atd. Ja to tedy nikdy nepotrebovala ani nevidela, ale tak se treba poptat. Je-li tam moznost nejake lekarny pobliz. To by asi bylo vhodnejsi jak ten kalisek. A neboj, pocasi se ma vyjasnovat. My zacatkem srpna take meli osklivo, prvni 2 dny bourky, tak se take nic nedalo :frowning2: To si clovek moc nevybere.
2. zář 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No ten můj chlap to kupodivu bere s klidem, věří, že to vyjde. Prý mě napíchnou a budou z toho hned 2 a bude to jedním vrzem. :slight_smile: Zatím je to sranda, spermiogram se mu líbí. Co bude dál, uvidíme. Ale snažím se tu jeho pozitivní energii přebírat i na sebe a zatím to jde. Tak ještě nevíme výsledky, tak to jde. Co bude pak se uvidí. Ale v miminko věřím taky. :slight_smile:
2. zář 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin nestihl by ho.ve 4 mě vzali na porodní sál a ve 4:30 byl na světě
2. zář 2014 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Těhotenské tampony znám, ale kalíšek jsem četla ze je jistější... Já ho používala, ale teď ho prostě budu muset vytahovat delší dobu aby se neudělal podtlak. Ten se dělá jen při vytahování, když se tam nenacucava vzduch, ale to zvládnu, jen to bude chtít víc času :slight_smile: četla jsem, že spousta těhotných ho používá. Problém je spis ten, že gynekologové o tom moc neví. Když jsem si ho pořizovala tak můj gyndař, tehdy primář v nemocnici o tom slyšel poprvé a to ode mě. Ten kterýho mám teď, tak to samé :frowning2: doktorky by asi věděly víc. Mi teda naprosto vyhovuje a vložky a tampony jsem zahodil do koše. Možná ta neznalost je z toho, že ještě par roku nazpět to tu nebylo a dalo se to koupit pouze v zahraničí... Třeba v UK. Takže já víc věřím kalíšku než těhu tamponům :slight_smile: A počasí věříme že se teď na 3 dny zlepší... Budeme doufat.
2. zář 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak je fajn, ze vkte na cem jste a ze to jde proste kupredu. Brzy budete zavadet lllodnena vajicka a mrnousek bude na svete. Hlavu vzhuru, energii si ber kd toho sveho, je dobre he to vzal tak statecne.
2. zář 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ondrášek nás malinkej
2. zář 2014 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@verik2 je krásný a ještě jednou gratulace!!! a dle fotek, co jsi dávala ze svatby, tak je podobný tobě :slight_smile: Tak hlavně ať jste zdravý a brzo vás pustí z nemocnice. Taky se už těším na tu naší prďojku :slight_smile:
2. zář 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 krasne ciste miminko!!! Povedl se vam!
2. zář 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 moc gratuluju ke krasnemu Ondraskovi,ani nevypada extra pomuchlane.kdo te rodil nakonec?ja mam zitra kontrolu+monitoring rano. Mimi snad ok,ale litam po doktorech se sebou.no snad se v dobre obrati. V noci jsem mela vcelku poslicky zda to bbylo ono,az jsem si rikala,ze snad zacnu. Rodit.ted ok,ale mimi tam jezdi jak blazen,nevim kde bere tu energii a hlavne prostor.tak mamko zdar!!!
2. zář 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 snad to neni nic vazneho, pises, ze behas se sebou po dr.
2. zář 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle,
@lupinpupin
@vercik83 holky děkuji. Děti udělané z lásky jsou vždy krásné. Podoba se uvidí Jinak rodila mě Fujerova, ta která jsem chtěla aby to byla.na porodním sále jsem strávila 15 minut.! Stihli mě píchnout vodu, protože byli kontrakce a voda nic a po 2 kontrakcich se tlačilo....jen jak jsem nespala, tak mě to trvalo, netlacila jsem správně, ale porod nakonec vypětím sil zvládla. Mam 4 stehy, nic mě není, jen děloha po 3 porodu bolí jak prasátko.... A Kort při kojení.
2. zář 2014 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jsi šikulka :slight_smile: děloha se zatáhne a bolet pak nebude :wink: hlavně že jste oba v pořádku!!!
2. zář 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to je to co jsem psala, ze se to rika, ze ten treti porod je nejhorsi hlavne kvuli te deloze. No, tak to ti diky, to mam pekne vyhlidky :grinning:
2. zář 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia prestala jsem videt na jedno oko temer zcela a patrne to neni vlivem tehotenstvi.doted bezproblemove vse a ted na konci pred porodem takova tafka.bojim se. Snad bude mimisek ok a nebude to nejakou infekci na nej mit vliv.
2. zář 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ale měla jsem ho nejrychlejší. Jako rodit 4,5 hodiny a z toho 4 hodiny to šlo, to se povede málokomu :grinning:
2. zář 2014 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jeje, no tak to drzim vsechny palce at to neni nic vazneho. urcite davej o sobe vedet.
2. zář 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok na zitra drzim moc palecky, tak dej vedet jak po kontrole
2. zář 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zitra kontrola...snad bude vse ok. To jsou vzdy nervy vam povim. @teok drzim palce!!!
2. zář 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dekuju,je to des,i se blbe ridi a vubec mam obraz zdeformovanej.
2. zář 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 to je mi jasny, tak na sebe davej pozor
2. zář 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uz zase nejaka kontrola, jo? :grinning: ty se mas, tak at je vse dobre a uzij si to
2. zář 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ahojky, a co třeba fotokalendář se společnýma fotkama? :slight_smile:
3. zář 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dej vědět jak kontrola dopadla, jsem napnuta... Jinak já z gynekoligickwho hlediska jsem den po porodu na propuštění, už jen spinim, čemuž se divím... A malej už se chytá pěkně na kojení. Tak aby do patku přibral a půjdeme domu....
3. zář 2014 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin holky moje :wink:, já mám takové nervy, že jsem už i vyžehlila :grinning:, zapla jsem asi po 100letech počítač, jinak chodím přes telefon :wink: a ještě musím jít vyrábět dárek k narozeninám, naši nejlepší kamarádi nám poslali pozvánku na víkend a je to na rychlo, tak jsme museli zapojit i mozek a dostala jsem pro mě super nápad, pač je před mateřskou a výplatou a školka nebyla nejlevnější, tak nejsou peníze na rozhazování a tak dáme dárky z vlastní výroby, já jim upletu košík a do něj dáme domácí marmelády co jsme dělali, okurky a uschlé houby, trochu pro zasmání a jako hlavní dárek dostanou plátno s koláží jejich společných fotek, ale to asi nestihne dojít do pátku :frowning2:... jujky, sem se to ale rozepsala .-D, nervy, no :wink:... Vám též hodně štěstí a info bude nedřív ve tři :wink:...
3. zář 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek