• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

10. dubna 2017 
@msadiq neboj ono se to srovná :wink:
16. led 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak telefon mam v opravě,takže nebudu moc číst furt Vaše příspěvky...jinak dneska se měla dostavit menstruace a nic mam takový malý mléčný výtok, takže jsem zvědavá , jestli se do týdne dostaví, dnes je poslední datum, kdy bych to měla nejpozdějí mít,tak se uvídí...jinak doma dobrý, dá se říct, sbalil mi vybavení a jak jsem přišla, tak byl na měkko, takže poslední šance..tak se uvidí:slight_smile:
16. led 2014 ve 13:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem akorat přišla z CARu. Dr. vyděl jeden krásně přerostlý folikul (jsem 19DC), které mu se nechtělo prasknout, tak mi prdnul Pregnyl a na dnes a zítra naordinoval tuleníčko :slight_smile: Držte palečky, ať je ten leden pozitivní i u nás :slight_smile:
Máte, pls, někdo zkušenost s lubrikantem podporujícím početí CONCEIVE PLUS od SASMARu? Dík
16. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin já taky to ještě zkusím v pondělí, pokud nic jiného nenastane, snad zesílí a taky bych zavolala doktorce. manžel to na mě vykoukal, chtěla jsem vydržet až to bude zcela jisté, ale on to na mě poznal asi jsem se culila...
16. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Noooo vidííííš!!! Tak jupííí! :slight_smile: Jsem říkala, není boha! :grinning: :sunglasses: Mám radost :-*
16. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin velká gratulace!!! snad i pro nás bude leden plodný :wink:, už se nemůžu dočkat :grinning:
16. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak si ho nakonc vzala na milost? :slight_smile:
Nevím proč,ale stále si myslím, že si také těhotná...
Držím palce,at je doma vše v pořádku!
16. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice noooo tak to je super, držím všechny palce co mám at se tuleníčko podaří :slight_smile:
s tím lublikantem teda zkušenosti nemám.
16. led 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 taky nám sem dej fotečku :slight_smile:
16. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok díky a držím i tobě palce :slight_smile:
16. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej, holky, gratulace a držím pěsti
16. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin děkuji, snad se zadaří, mám na to už jen do března a to se nechutně blíží :frowning2:
16. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je malý narozený někdy v září? Také jsem na to měla zhruba do března,aby to bylo jednoduché skrz mateřskou... Určitě se povede uvidíš.
16. led 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ne, ne, je v prosinci, ale chtěla bych ho dát už v září do školyk, teda když se vzdá plínek(zatím to vypadá, že je bude mít do 18ti :grinning: ) a to, když je v prosinci, tak můžu porodit i déle, nevíš??? mě jde o to, že můj zaměstnavatel šel do prdelky, zkrachoval a teď jsem tedy na pracáku, tak jak to budu mít s mateřskou, nevíš? když to stihnu do prosince, tak pokračuji na sebe, nebo chlapa, bo jak? vůbec nevím :wink: .-/
16. led 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím snažilky :slight_smile: jsem těď 30DC test sněhobílý:frowning2:, první cyklus po ukončení antikocepce 38DC a píšou že první cyklus by měl být o týden delší (anitkocepce Minisiston), tak uvidíme co mě čeká teď .... je hrůza nevědět kdy to má přijít a doufat, že nepříjde ... . Máte někdo zkušenost s touto antiko. a délkou cyklu po ní ? ? Děkuji :slight_smile:
16. led 2014 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, zrovna mi volal můj endokrinolog, že mám zlý kontrolní výsledky na štítnou žlázu, tak mám navýšit léky, za 4 týdny na kontrolu a do tý doby, než se to srovná bych neměla otěhotnět:(( tak se snaženíčko posouvá...ach jo :frowning2:
16. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok joooo tak to vubec netusim :unamused: my jsme v zari a tak abych nemusela pripadne na nemocenskou, tak bych musela nastoupit do datumu kdy se mala narodila na materskou....tak zkus zavolat na pracak, tam ti povi co a jak...ja si tam pokud bude vse ok pujdu prerozdelit rodicovskou...
16. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy tak to je mi lito! Drzim palce at se to brzy srovna!
16. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin podle menstruace,jinak bych řekla max 6 tt.
16. led 2014 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka a vis kdy si mela ovulaci? Treba je na test jeste brzy.
16. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuji :slight_smile: to čekání je na tom to nejhorší, takhle se to posune minimálně o dva měsíce..ale tak, vydžela jsem to doteď, zatím si užiju alespoň to, že můžu ještě nějakou dobu chodit na tataráček s pivem:slight_smile:))
16. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Podle hlenu max. do 6.1 , tak to s ovu testy zkusím od nového cyklu a uvidím :slight_smile: Aspoň, zde budu pozorovat i vaše příběhy :slight_smile:
16. led 2014 v 15:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy hmmmm dala bych si tataracek :slight_smile:
16. led 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka ja mela 4.1. A ted mam dva dny slabsi carky...tak treba se ti to tprv vybarvi :wink:
16. led 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj počkám asi delší dobu na další test :slight_smile: hodím pak info. Děkuji zatííím :slight_smile:
16. led 2014 v 15:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin když já sloužím noční, tak až v pondělí i s tou snad silnější druhou čárkou. objednala jsem se k doktorce, prý za 2 týdny. Alespoň bude něco vidět a kdyby to zamlklo, snesu to lépe:o)
16. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co myslíte? Menstruace měla být včera, dnes či zítra. Test jsem dělala teď odpoledne. Vím, že hladina je ráno vyšší, ale neměla by být čárka silnější? Myslíte, že se povedlo?
Děkuji za názor.
16. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kass86 to vypada nadejne....zkus testnout treba za dva dny a uvidis jestli dusik sili...
16. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka jj zkus za par dni.
16. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kass86 já vidím ducha, gratuluji :wink:
16. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek