• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verunka_korunka ty jsi můj člověk....taky používám kalíšek a nedovedu si představit, že bych se někdy měla vrátit k vložkám....je to neskutečný komfort :wink:
3. zář 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok no to je moc dobre, ze se zamestnas i necim jinym, kor tu mysl. Uplne te chapu, tak uz jsem napnuta na odpoledne az napises. Ja take zehlim, musim jeste vyuzit, ze jsem dopo doma. Napad na darek jsi mela skvely, my takhle jednou znamym, co stavi barak, dali sranda darek - domaci lekarnicka: krabici od bot jsem polepila a oznacila jako ze lekarnicka a do toho jsme dali samozrejme nejaky snaps a dobrutky a jako bonus opravdu nejake ty obvazy, naplasti a prasek na hlavu, to se vzdy hodi :grinning: Jo a jeste takovou tu zednickou lzici s dirami pro panaky a na rukojeti je zvonek, aby se vedelo, ze uz se to nese.
Tak to budou mit urcite radost, vis, ze vyrabene darky jsou ty nejlepsi :grinning: :grinning: (nebo jak to presne rikal v Peliskach)
3. zář 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia jdu po mesici ke sve domtorce....prej zas :slight_smile: minulej tejden byl screening :wink:
3. zář 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 urcite dam vedet.
To jsou super zpravy, ze jsi v poradku a malej se pekne chyta. A co na Ondaska rikali sourozenci? A jak to doma zvladaji?
3. zář 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok ani mi nemluv...jsem objednana na 11 a uz jsem byla nekolikrat na zachode...jeee at uz vidim zdraveho mrnouska a UTZ a jsem v klidu zase na mesic. Pres noc mi zmizeli vsechny priznaky....jak nsem nervozni :grinning:
3. zář 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok
@lupinpupin
Holky ja se uplne dokazu vzit do vasich pocitu. Nekdy si prave rikam jestli to zvladnu znovu zazivat, to kdyz premyslim jak dal. Takove nervy (ted po te spatne zkusenosti jeste vetsi :frowning2: ) celych 9 mesicu, no nevim. a tim padem si to tehu vubec neuzivat.
3. zář 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia reknu ti, ze si to zacinam uzivat trosku az ted....ale prevazuje to, abych mela mrnouse u sebe a vedela, ze je vse vporadku.
3. zář 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin To je mi jasne, je to skoda, takove krasne obdobi (pro vetsinu by melo byt) a clovek si ho radne nevychutna. Ja se tesila jak tohle treti uz nebudu hrotit, vse v klidu a jen si to naposledy uzivat a ani od zacatku, nez nas to potkalo, to tak nebylo. Asi jak clovek uz vic vi co by se event. mohlo stat.
3. zář 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted mi akorat postacka prinesla dopis z Gennetu, byli jsme tam v cervnu na odberech krve kvuli genetice a tak zaver je, ze vsechny vysetreni co delali, mame v norme. Tak to jsem moc rada, ted jeste co nam rekne ta nase dr. pristi patek co s nami dal.
3. zář 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj clovek vic vi, uvedomuje si vic riziko co se muze stat a kolik tohk spatneho je kolem... ted ale doufam a verim, ze bude vse dobre. Ale ten strach tam proste je.
Stou genetikou je to super!
3. zář 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 No to bych nechtela burtika to bych ani neunesla.Ted neunesu ani dva hrnicky prichazim o silu jak jsem porad v klidu a nemuzu nic delat :unamused:
3. zář 2014 v 11:22  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No to doufam ze obrika mit nebudeme to bych neprezila ve 20tt jsme meli kolem 300g ale cm nevim protoze je to moc akcni :grinning:
3. zář 2014 v 11:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moje zlate, mrnousek je v poradku, mame 88mm. Srdicko tluce, velikost hlavicky a hrudnicku kdpovida. Dostala jsem zadanku do genetu a 2.screening a sla rovnou na krev. Kontrola za 3 tydny a 16.9. si jdu pro neschopenku.
Ptala jsem se na porod a zatim neni duvod pro cisar....toz na to jsem teda zvedava :slight_smile:
3. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin No tak to je skvele, to je fajn. Ani nevis jak ti zavidim, i kdyz v dobrem samozrejme.
Ja se prave dozvedela, ze ten kolega co to mel nahnute v praci, se dnes vratil po neschopence a hned dostal vypoved. Na hodinu, takze uz u nas nedela. No super, vzhledem k tomu, ze ho zastupuji, tak to me cekaji v pondeli pekne veci.
Do toho resim s malou doktora, hned jak ji vyzvednu ze skoly, tak jdeme na ORL, udelal se ji o vikendu opar (asi) pod nosem a uz se ji to rozlezlo do nosu, ma obe nosni dirky olezle a nevypada to pekne. Bojim se, aby to nebylo neco viroveho a neskoncila nakonec na atb. Tak uvidime co nam rekne dr. To by asi nemohla do skoly, ted v tech zacatcich zrovna a nekdo by s ni musel byt doma. No, takze buh vi jak to vsechno nakonec jeste bude.
3. zář 2014 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja dnes kontrola s monitorem,vse ok,oproti minule kdy se prtousek silene mlel a akce byla 150-160 tak ted ukazkove 140, bylo asi nerozkoukane po ranu.kvuli tomu oku nerikali ze bych nemela rodit prirozene,ale ac cisare nechci tak se o ty zbytky zraku trochu bojim. No treba se to uplne vyleci pak samo..hmm...holky,tehotenstvi je asi preci jen vcelku nebezpecna vec...
@donia opar je viroveho puvodu.maz herpesin,i kdyz uz je to vysypane.jde spis o to aby tam nenasedla nejaka bakterie.nevim od kolika let davaji herpesin v tabletkach...at je ji lepe.
3. zář 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 diky, uz jsme zpet, na orl rikala, at ten pod nosem mazeme dale herpesinem a na to do nosu ji predepsala antib. mast Bactroban nasal, no za 200,-Kc je ho tam tak na 2 dny, tak to jsem zvedava.
Ted odpol. koukam, ze se ji vedle toho u nosu zacina neco delat, asi se ji to rozleza, tak zitra odpol. jeste na kozni, dnes tam neni. Jj, neni to med ani po porodu, neboj :grinning: Stale neco, ale o tom ten zivot je.
3. zář 2014 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ani nevis jak se ulevilo me.
Nooo na ORL ti stimhle asi nepomuzou ne? Ja opar lecila normalne s moji dr. a na velke se davaji antivirotika....olar je vzdy viroveho puvodu a vzdy nakazlivej.
3. zář 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se holmy objednala na druhy screening :slight_smile: jdeme 14.10. do genetu, tak jsem zvedava. To ted bude frmol zase samej doktor a do toho nam zacne ta skolka....to ty tejdny zase poleti.
3. zář 2014 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no on zrovna dnes kozni nedela, nas detsky dnes odpoledne take ne a jelikoz to ma i v tom nose, tak jsem si rikala, ze orl prijemna dr. nas vezme a neco doporuci. taky ze jo, mame tu atb mast do nosu a zitra s ni asi pujdu na to kozni, to je tam odpoledne. No to abych se posledni dny doma nenudila, ted jdu zase se synem vyridit pas, me uz propadl a jemu ted bude propadat.
To jo, ted ta druha pulka tehu, ke ktere se blizis, uz bude utikat rychle. Ach jo, ja chci taky... Furt se mi honi hlavou v jakem tydnu bych byla, ted po tom co dnes vyhodili kolegu bych jim oznamila, ze take koncim a hned, jelikoz jsem na rizikovem, no to by koukali. Takhle me tam asi budou chtit drzet co nejdele, ale vypoved z me strany prijmout musi.
3. zář 2014 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak at to brzy zabira. Vim jak to myslis....taky jsem si to rikala a ted si to rikam s porodem... ze bych to mela za par.
3. zář 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia
@lupinpupin holky, tak sem mimiska videla, srdicko busilo jako o zivot, mrskal se tam jako rybka, mame 70mm a odpovidame 13+1. Jinak se dovima vice az to porovnaji s krvi :wink:... snad to bude dobre :slight_smile:... akorat nam pan dr.nic nerekl k utz, tak doufam, ze zitra bude moje dr.mt lepsi formu a dovime se vic :-P
3. zář 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Na to jsem taky pomyslela, ale podobný dárek ode mě dostal nedavno :(
3. zář 2014 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no tak hura, hlavne, ze je srdicko, to je zaklad uspechu. Tak jeste ze jdes ke sve hned zitra.
3. zář 2014 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak super!!!!
3. zář 2014 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Obrovská gratulace, přeji hodně zdravíčka oběma :slight_smile:
3. zář 2014 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok originální a krasnej dárek. Super... A nenervuj se všechno bude v pořádku. Jen si krásné úží oslavu, jistě bude o zábavu postaranno
4. zář 2014 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin doma to zvládají skvěle. Atinekse stará fakt skvelw, až sama čumím. Z brasky jsou usnesení..jo mě nic není, ty 4 stehy co mám neboli, rozkojila jsem se tak,ze opět dávám mlíčko na norozenecky, tak jsou fakt vděční. Pokud malému vydají pupeční pahyl, tak zitea domu.už pribira. Zhubl na 3110 a večer při koupání mel 3170, až jsem cumela jak krásně nabírá. Mam dobře mlíčko. Uvidíme co dětská vizita... Jen u mě doktorka v šoku, jak se mi rychle smrskava děloha :grinning:. Já se po spontalni porodu dam rychle dohromady. A navíc když jsem na porodním sále byla 15 minut a malej byl na světě. Úžasné rychlej porod. Tak už jen spinim... Jdu kojit papa
4. zář 2014 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice a co třeba nějaký společný víkendový pobyt :slight_smile:
4. zář 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf díky za přání a vám budu moc ;držet palečky ať se u partnera najdou nějaké živé mršky a brzy u tebe v bříšku taky rostě miminko, budu čekat na dobré zprávičky od vás. :slight_smile:
@verik2 ahoj maminko, moc gratuluju k Ondráškovi a je fajn že porod byl tak rychlý a bezproblémový. tak hodně zdravíčka celé rodince.
4. zář 2014 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak se dnes máte? Já tento měsíc těhu vlastně neřeším, házím na to bobek, mám teď jiné "zájmy" :slight_smile:)) sice tulení v době ovulky bylo, ale nijak se tím nezatěžuji, sdala jsem si 35km na bruslích, málem jsem se vysekala, pak jsem se ten samý den "ožrala" jak doga :grinning:D no, nějak jsem se rozjela, furt něco podnikám.....tam pivo, tam víno, tam slívku :grinning: mimi by mohlo přijít až ten další měsíc....raději :slight_smile: teď si naplno užívám poslední záchvěvy léta a chtěla bych zkusit i horolozit......no a hlavně, asi cca za 2 týdny možná poletíme s manžou na Krétu :slight_smile: možná.... ikdyž já bych raději Tatry a prolézt všechny vrcholy tam....ale jsme každý z jiného těsta a loni vyhověl s dovčou on mě, tak letos já jemu :wink:
Jo, jen abych nezapomněla...dnes trochu špiním, jsem 10 DPO......že by mrcha kráčela už dříve než obvykle, potvora jedna :slight_smile:)
4. zář 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek