• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
h@lupinpupin a@teok super holky že vám oběma kontroly tak dobře dopadly a že mrňousci se vyvíjejí dobře, budu dál držet palečky ať si těhulkování krásně užíváte a vše je v pořádku.
@donia neboj taky se dočkáš a budeš počítat s námi a budeš si to užívat a vše bude v pořádku, bude to už jen dobré uvidíš, držím palečky a myslím na tebe.
@verunka_korunka užijte si zbytek dovči, snad už budete mít lepší počasí a snad sis užila i plavání v bazénu. už se těším na další zprávy od tebe toho 9.9. to já si teďka na další utz počkám až do konce září... to bude nekonečný, ale 15.9. jdu na krev a pro průkazku :slight_smile: tak se těším. :slight_smile:
4. zář 2014 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak je fajn že si takhle užíváš a snažíš se odreagovat :slight_smile: třeba to příjde ani nebudeš vědět jak. :slight_smile: no a co když je to jen hnízdění :slight_smile: no uvidíš jestli se ti to rozjede nebo ne. držím palečky a jestli pojedete na Krétu tak si to tam s manžou krásně užíjte.. to byste si mrňouse mohli přivézt z dovči ne? :slight_smile:
4. zář 2014 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 dekuju, jsi moc hodna. Momentalne to na me zase vsechno pada, rikam si jak bych uz byla a nekde jsem cetla jeden prispevek od holciny, ze je ji desne, kdyz navstevuje mista, kam vstoupila jako tehotna a ted uz neni (po stejnem zazitku :frowning2: ) a tak tohle je taky sileny, musi to holt odejit s casem, az si zase clovek zvykne tam a tam chodit netehotny. Fakt ty emoce s nami dokazi hodne zamavat. Ted me desi jeste ten pondelni navrat do prace, kor po tom co vcera vyhodili kolegu z kancelare, se kterym jsme se zastupovali, takze jestli hned dostanu svou i jeho praci, to nedam. To je presne to obdobi jak jsem tu psala, ze jsem na pokraji zhrouceni a bylo to v dobe, kdy jsem byla cerstve po inseminaci, tak kdo vi jestli ten stres se na tom take podepsat nemohl. No uvidime jak to bude vsechno dal...
4. zář 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal yakOndrasek. Mel odhad 279 gramů, ve 40 tt 3700 a narodil se 41 tt a jen 3320 gramů. A teď má 3110. To zhubnul včera, dneska nic. Tak je deska spokojená, většinou ještě i ten 2 den něco dolů jde. Mlika mám nadbytek, dávám i na novorozence, tak jsou rádi :grinning:
4. zář 2014 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Myslim,ze do porodu mame co delat abychom stihli dodelat byt,zatim mame v obyvaku leseni :frowning2:
4. zář 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jj, užívám si teďka naplno....a modlím se, ať mi to vydrží, protože je to super přestat myslet na těhu a užívat si života :wink: no, hnízdění, to mě taky napadlo, ale spíše si myslím, že mrcha zas přijde o den dřív....ale nemusela by, má být krásně u nás, tak bych si ráda užila víkend bez mrchy :wink: a co ty, jak pokračuje těhu? :slight_smile: Doufám, že je vše jak má být a že si to maximálně užíváš :wink:
@maice určitě to stihnete, neboj :wink:
4. zář 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak přeju aby se ti to nerozjelo a abys sis užila super hezký víkend. No já si těhulkování užívám se vším všudy, ale jsem moc ráda protože alespoň vím že se tam něco děje, teď si na další ultrazvuk počkám skoro měsíc.... děsně dlouhá doba. teďka spíš řeším jak a kdy to oznámit mým rodičům, bojím se totiž trochu jejich reakcí... no ale to se vyřeší dřív nebo později a teď budeme taky řešit rekonstrukci stejně jako @maice, takže veselo :slight_smile:
@donia tak držím palčáky i s tou prací ať to dopadne tak jak si přeješ. Já si umím představit jak to musí být těžké, nemá smysl ti říkat že čas to trošku zacelí, na to příjdeš sama, teď mám v práci kolegyni, která byla ve stejném týdnu jako já a asi před 14 dny o mimčo přišla... není mi z toho moc dobře na dušičce kvůli vám holky, já se snažím těmhle myšlenkám bránit co to jde, ale mám taky strach samozřejmě. Doufám, že se vám zase brzy zadaří a že už bude všechno v pořádku, tolik bych ti to přála.
4. zář 2014 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@jezura777 Tak holky aby toho nebylo málo, dneska se nám dělník "omylem" proboural do jiného pokoje :( mně asi klepne...
4. zář 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no ty brďo... tak snad se to dá brzy do pořádku abyste celou rekonstrukci stihli než k vám zavítá mrňousek. budu držet palce ať už je rekonstrukce za váma. Já už se taky těším až jí budeme mít za sebou, budeme dělat elektřinu po celým bytě a nový podlahy...to bude bordel :(
4. zář 2014 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 nakonec si volno užíváme, skanzen, houby, kolo, lehce tenis, pěšky na horách. Bazén to vyřešil za nás, probíhá tam rekonstrukce :slight_smile: Ale Teda teplo mi chybí, já jsem jak had, co se potřebuje na zimu nahřát. A na kontrolu se těším, bříško je furt větší a prsa strašně bolí, hlavně v noci a ráno jsou strašně nafouknutá.
5. zář 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je vůl :grinning: a moc?
5. zář 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak je fajn že si nakonec dovču takhle užíváte, tak teďka začíná být už i hezky u nás, nejsou to sice žádný tropy.. ale díky bohu za to že zase na chvíli neprší. no to mě spíš rostou ty prsa bych řekla... a každý večer mě strašně bolí a podbřišek taky a nejradši bych chodila spát už tak v šest večer. :slight_smile: Tak to já se protahuju v práci a při masážích, včera jsem byla pěkně zničená. jsem zvědavá jak dlouho to ještě v práci vydržím. :slight_smile: Jinak furt dumám nad tím jestli to říct či neříct našim a případně jak... včera jsem mluvila s tchýní a je nadšená a těší se, jsem jí poslala i obrázek z utz. :slight_smile:
5. zář 2014 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jestli vis že rodiče nadšení moc nebudou, tak bych počkala do 2. trimestru. Pokud se tě zeptají sami, tak určitě pravdu vyklopit.
Jo a my zůstali u našich na Moravě, v Chorvatsku je teď docela peklo, tak jsem ráda, že jsme to sledovali a neodjeli.
5. zář 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevadilo by Vám kdybych se mezi Vás přidala, i když je to tady už tolik rozjeté? Byla jsem jen pasivní čtenářka, ale nyní po druhém neúspěšném IUI jsem se rozhodla, že napíšu a třeba mi to pomůže se z toho všeho vymluvit. S manželem jsme si přestali dávat pozor již v září minulého roku, ale od prosince jsme se začali snažit naplno. Po neúspěších mi bylo zjištěno, že i když neberu antikoncepci 2 roky, tak ani jednou od toho září jsem neměla ovulaci :frowning2: Můj gyndař vyzkoušel vše, včetně clostilbegytu, ale po tom se mi max. udělaly cysty :( Odeslal nás tedy do CAR, manželův spermiogram naprosto ukázkový, problém je ve mě. V CAR bylo rozhodnuto o IUI. Protože mi nepomohl Clostil, musela jsem si píchat Fostimon do břicha. První měsíc super, 2 folikuly, sliznice 9 mm (což jsem nikdy předtím neměla, vždy max. 4 mm), Injekce HCG a IUI. Bohužel neúspěšné, dostala jsem to již po 10- ti dnech. Teď jsem byla před 14-ti dny na 2. IUI (opět injekce), ale včera jsem to dostala. Pro jistotu jsem si udělala test, ale žádné překvapení. Jen /. Manžel je mi v tomhle velkou oporou, vyslechne si mě, rozebereme to, ale samozřejmě to neustálé moje opakování, že jsem vadná a otázky typu, kdy budeme mít mimčo ho už také vyvádí z míry. Klasický chlap, jednou to rozebereme a stačí. :slight_smile: Moje psychika je naprosto nanic, slušně řečeno. Teď máme měsíc nucenou pauzu a pak zase ten samý koloběh, injekce, IUI a čekat a čekat.
Jsem ráda, že jsem se mohla takto vypsat z toho všeho, protože mě to opravdu trápí. Snad již budu také brzy těholka jako většina z Vás, kterým tímto moc gratuluju!! :slight_smile:
5. zář 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube Urcite nevadilo, tak vitej :slight_smile: Nesmutni, bude zase lepe. Sama jsi se tu mohla docist jak jsme tu kazda prozivala kdyz ms dorazila, to je proste klasika. Z neuspechu se netrap, ono to tehu urcite prijde. Podivej na me, sice nam vyslo hned prvni IUI, bohuzel se spatnym koncem. Z vlastni zkusenosti ti mohu rict, ze je urcite lepsi oplakat, ze to nevyslo a prisla ms, nez tohle. To uz pak clovek ma spatnou zkusenost na cely zivot a pri dalsim tehu se budu moc bat. Tak hlavu vzhuru a s chuti do dalsich snazeni :wink:
5. zář 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia díky za přibrání :wink: JJ, četla jsem, co jsi sem psala a moc mě to mrzí. Snažím se na to moc nemyslet, práce a věcí na zařizování mám dost, ale nedá se to úplně vytěsnit z hlavy. Mám strach i z těch injekcí, přeci jen není to nic zdravého.
5. zář 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube tak ja nevim jak ty, ale ja mela pred jen jednu Pregnylu na presne nacasovani ovulace, jinak jina stimulace nebyla. Ted kdybychom sli do IVF, tak uz by to bylo o necem jinem.
5. zář 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já u svého gyndaře měla nejdřív clostil na 2 měsíce. nezabral. Pak jsem šla do CAR a když zjistili, že jsem už clostil brala a nic, tak rovnou injekce. První IUI jich bylo 13, druhé IUI 10 a pak samozřejmě u obou ovitrelle
5. zář 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube jezis, tak tos jich mela dost. To jako kvuli stimulaci vajecniku pred jo?
5. zář 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia přesně. Bez těhle injekcí se mi netvoří a nedorůstají folikuly a neroste mi sliznice :frowning2:
5. zář 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube ahojky, já jsem v téhle skupině už také od prosince a většinou to jen sleduji, protože se u nás stále nic neděje, mám ten samý problém jako ty, anovulace. Máme 6 pokusů s clostilem za sebou a 5 IUI a nic,vždycky jsem krásně zareagovala, ale stejně z toho nic nebylo. Nyní už stimuluju na 1. IVF a musim zaklepat, že zatím vše v pohodě, nemám žádné bolesti ani psychicke výlevy. Doufáme, že se to podaří. Tak ti také držím palce!
5. zář 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Taky toho máš dost za sebou :( Budu ti moc držet palce, aby se IVF podařilo. My jsme zatím s manželem rozhodnutí, že IVF nechceme. Jak jsem psala, já po prvním IUI měla 2 folíky a 9 mm sliznici. Po druhém 1 folík a sliznici 6 mm. Nicméně mě přijde, že to IUI mi nedělají ve správný čas. Objednají mě vždy, když má folík cca 15- 17 mm. ˇMinule to bylo tak, že v pondlí měl folík 17 mm a bez UTZ jsem si musela ve středu píchnout Ovitrelle a v pátek jít na IUI, před kterým mi taky neudělali IUI. takže mám trochu pochybnosti, zda vůbec došlo k prasknutí v tu dobu nebo zda vůbec. :(
5. zář 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks a kdy te ceka to IVF? Ja abych vedela jak dlouho trva ta stimulace. Asi je to ale take ruzne dle toho jak telo reaguje, nebo?
5. zář 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube Děkuji, určitě záleží na každém, v jaké je situaci. My jsme už od začátku snažení věděli, že máme problém a že to přirozeně nepůjde a když jsme vyčerpali clostil a ani 6x se nepovedlo, tak už nám prostě zbývá jen tohle. Ale jsem ráda, že jsem se do toho dala. S tím IUI jsem také občas měla pocit, jestli je to správné časování protože mě checkli 13.den a pak injekce a IUI a vlastně sme nikdy neskontrolovali jestli ten folikul prasknul, ale vzhledem k tomu, že jsem vždy dostala menstruaci přesně a neudělala se cysta, tak se dá předpokládat, že ano. Ta sliznice 6mm je taková hraniční, ale jsou případy kdy se i takto povede a ono přece jen za ty 2 dny třeba ještě doroste. Určitě pokud tě netlačí čas a máte dobrý spermiogram, tak zkuste nejdříve ty IUI, já jsem si po prvním neúspěchu ještě nechala testovat průchodnost vejcovodů, to je také dost důležité vědět. Jinak jak si psala o těch chlapech, že jim stačí si o tom jednou promluvit a dost, tak to mám doma snad klona, ten vůbec nechápe co furt řešim, vždyť už se to probralo a jede se dál:slight_smile: No, možná je to lepší než aby se do toho hrabalo víc lidí, protože já už si od toho prosince nazjišťovala tolik věcí, že už bych si snad ty léky mohla ordinovat i sama:slight_smile:))
5. zář 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj, teď jsem 10.den cyklu a stimulace bude cca do pondělí. Strašně záleží na druhu protokolu, který ti doktor stanoví (podle diagnozy, věku, počtu antrálních folikulů apod.) u IVF je výhoda narozdíl třeba od clostilu, že se ty injekce prostě píchají tak dlouho dokud to nevyroste do nějaké slušné velikosti k odběru. Pak je to opravdu u každého individuální, jak na to zareaguje. Už chodíš do nějakého konkrétního CARu? Nebo vás to teprve čeká?
5. zář 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Chodime do Gennetu na Letne, nikde problem nenasli, 2 deti mame hned bez problemu, tak u nas je to asi jen o veku. Tak tomu pomohli IUI, to se zadarilo hned prvni ted v cervnu, bohuzel to mimi vzdalo, prestalo v 10 tt bit srdicko a musela jsem na revizi. Ceka nas teprve prvni porevizni ms a v patek navsteva CAR co s nami vymysli dal, takze vubec nevim. Puvodne dr. chtela 2x zkusit IUI a kdyz to nevyjde, ze v zari IVF. Tim, ze vyslo hned prvni IUI, ale bohuzel nedopadlo, tak nevim co bude chtit zkouset dal.
5. zář 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jestli máte takovou situaci a šlo vám IUI tak ho možná ještě alespoň jednou zkuste, to si myslím je velká naděje, když se hned napoprvé zadařilo. Přece jen to IVF je trošku dražší sranda a určitě i pro tělo náročnější. To IUI jste měli s nějakou podporou léků nebo v přirozeném cyklu?
5. zář 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks u IUI jsem mela jen pred ovu injekci Pregnylu, jinak prirozene
5. zář 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je ještě lepší varianta, že ti vše funguje jak má, jestli na to nějak extra nespěcháte, tak bych ještě poprosila o další IUI, protože ten věk roli hraje, ale neplodná rozhodně nejsi. A i s takovou malou pomocí se zadaří, to bude dobré. Výhodou IVF může být maximálně to, že ti vyberou nejlepší embryo, ale zamlklé těhotenství nebo potrat se také stát může úplně lehce, je to prostě spíš náhoda, Nevím kolik ti je let, ale někdy u těch starších žen prý nebývá reakce na stimulaci dostatečná, tak se třeba dělá jen minimální stimulace kolikrát s lepším výsledkem než z klasického ivf, ale to se určitě poradíte v Gennetu. Držím palce!
5. zář 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já jsem asi divná.... Na 1 stranu jsem ráda, že jsen doma, ale na druhou.... Stýská se mi po porodnici. To že už nebudu na.porodním sále mi nevadí i když poslední porod jsem tam přišla a za 15 minut porodila :grinning: byla to super rychlovka. Porod 4 a půl hodiny a z toho 4 hodiny lehátko, bolesti slabé,pak posledních půl hodiny to byla síla... Ale ten personál, úžasná Fujerova, která mě odrodila už 2 miminko,poranění minimální ale i ze šestinedělí, dětská doktorka,gynekologove... Ach jo.ty hormony jsou svine
...nicméně Ondrášek spinká, já jsem pochodujici mlékárna, mlika nadbytek. V pondělí k doktorce aby se na toho krasavce podívala.... Já se nemůžu vynadivat. Jen škoda, že ty děti tak rychle rostou.
5. zář 2014 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek