• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 tak ono se neni cemu divit...preci jen si clo ek uvedomuje, ze je to pravdepodobne naposledy. Ale co, zase mas doma krasne, zdrave miminko a to je to nej! Jen si pekne uzivejte prvni spolecne dny :slight_smile:
6. zář 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím jsem ok :slight_smile: špinění už není (ani po sexu), bříško se boulí a jde už vidět, basa jsou tak min. o číslo větší... Potřebuji teď podporu E-F. Cítím se dobře, žádné zvracení, bolest v podbřišku taky ustoupila, chutě jsou v normě a včera jsem dala 18km túru po hřebeni Javorníků. Super :slight_smile: A nemůžu se už dočkat úterý a kontroly. Jsem zvědavá, jak mrňous porostl a jestli se už mrská, jak píšou že by měl.
7. zář 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj v 10 tt už jo. Ve 12 už vypadá jako pidi člověk. No jo těhotenství.... To už nezaziju. 4 děti stačí. Hlavně kojení po 2-4 hodinách ve dne v noci. Ondrášek je jedlik. V pondělí k doktorce tak uvidíme kolik nabral. Já už jsem ok únava ustupuje,spím dost o na zádech hurá, zaha nepálí nelitam furt na záchod a 3 porod super. Takže jsen spokojená :grinning:ty toho mrnouska pěkně peč ať roste a sílí a zachvili sem budeš dávat fotky :grinning:
7. zář 2014 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 gratuluji k mrnouskovi :slight_smile: ať vám děla kluk jen radost !! Je krásný.
7. zář 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na zitra mi drzte palce. Jdu po neschopence poprve do prace a vubec se mi tam ale nechce. Jednak jsem tam mela jit jako tehotna a konecne to moci oznamit a ne ze tam jdu s takovou osklivou vzpominkou a take pokud mi hned zitra da praci i za toho kolegu, co ho ve stredu vyhodil, tak hned oznamim, ze davam vypoved. Sama jsem zvedava jak to vsechno bude. Nejradsi bych sla na dohodu hned a bylo by to vyrizene.
7. zář 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia budu ti držet palečky. A jsem zvědavá jak ti to dopadne. Odpoledne napiš. Já jdu teď po týdnu do práce a obávám se, že to těhotenství všichni poznají :frowning2: a nebo že to roztroubil šéf.
8. zář 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia drzim ti na dnesek palce!!! Dobre to zvladni a pak dej info.
8. zář 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem 2DC a jedeme 13.kolo. Minulý cyklus jsem na nějaké myšlenky na těhu celkem kašlala, užívala si života a bylo to super.....a hodlám v tom pokračovat, jelikož teď mě čeká spousta akcí a těším se na dovču... No a v říjnu, kdy už to bude 13 neúspěšných měsíců, to asi pomalu poženem přes doktory......ale uvidíme, no..... teď už asi ovu testovat nebudu, nechám si to na jindy, na dovči chci mít s nějakýma myšlenkama na mimi svatý pokoj :slight_smile: A co u vás nového? Nějaká nová těhulka, snažilka, nějaké novinky? Přeju vám všem krásný a pohodový den :wink:
8. zář 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Držím ti palečky!!!
8. zář 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky na tebe moc myslím!!! snad to bude vše v pořádku a nástupem z5 příjdeš i na jiné myšlenky.
8. zář 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka čauky, to je super že je ti fajn :slight_smile: to mě taky většinou, ale v sobotu jsem zase šla hned po ránu hlavou do záchodu :slight_smile: takže takové střídavé oblačno :slight_smile: Jinak prsa taky tak o číslo větší a bolí jako čert, ale mám pocit že bříško zatím nic moc... i když to je možná jen můj pocit. :slight_smile: jééé ty se máš že už zítra uvidíš mrňouska, ti trochu závidím a budu držet palečky ať je krásně vidět a mrská sebou jako rybička. Jo jinak jsem se odhodlala a řekla to našim, jaké bylo mé překvapení jak byli nadšení :slight_smile: hlavně budoucí dědeček :slight_smile:
@mikracek to je škoda že mrcha zase dorazila, ale je fajn že to bereš pozitivně a užíváš si života, však ono to příjde budu držet palce do dalšího kola, třeba si mrňouska přivezete z dovči. :slight_smile: budu čekat na pozitivní zprávy od tebe.
@donia držím palce v práci ať to dopadne tak, jak si přeješ. Drž se holka
8. zář 2014 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 no tak to je super že se rodiče taky těší :slight_smile: to musíš být strašně ráda. Já jsem teda teď trochu nervózní, protože mě ráno nebolely prsa, ale snad je vše ok. Žádné jiné příznaky těhu nemam, podbřišku už tak skoro týden a něco nebolí, asi se už děloha otočila. Ještě že teď nešpiním, to bych byla hodně nervózní. Už jen chvíli, pak jít domů a spát a v 7:45 jdu na kontrolu :slight_smile:
8. zář 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tohle znám moc dobře, občas je mi úplně dobře a jsem nervózní co se děje, neboj zítra ráno už uvidíš hemžícího se mrňouska, budu sem občas načuhovat na nové zprávy. :slight_smile:
Jo jsem ráda že rodiče to vzali tak dobře... vždycky je lepší být příjemně překvapená než naopak. to já jdu příští pondělí na odběr krve a pro průkazku a za tři týdny na utz... mi to nějak neutíká, asi proto že se tak těším. :slight_smile:
8. zář 2014 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeee to ne super, ze to asi vzali dobre. Urcite to je moc mile prekvapeni kdyz ses tak bala.
8. zář 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka drzim na zitra palce!
8. zář 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ¨Tak to je paráda :slight_smile: Tak jsem zvedava na sebe.Ted pujdeme na testy kvuli cukrovce tak uvidime moc se netesim pac sladke nerada. :frowning2: a o mleko se zatim nebojim jsem nalita a uz mi i tece kazdy ze je to mlezivo a ono prd ono uz je to mleko podle lekare na prsa :grinning:
8. zář 2014 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo jo nečekala jsem pozitivní reakce, tak jsem alespoň příjemně překvapená... lepší než opačný případ. :slight_smile:
8. zář 2014 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jste hodne, ze na me takhle myslite a drzite palce, diky :wink:
V praci je to vyrizene, jedna kapitola uzavrena. Dnes jsem dala vypoved a dohodli jsme se na 30.9. Tim, ze mam jeste hodne dovolene, tak si ji mam vybrat a zbytek mi proplati. Takze zitra uz do prace nemusim, i kdyz prac. pomer mi konci k tomu 30.9.
Jak pronesl manzel, neco muselo skoncit, aby neco mohlo zacit. Tak to uz se na ten zacatek tesim :grinning:
8. zář 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky, bojím, bojím. Jsem v čekárně a honí se mi v hlavě černé myšlenky... Ráno zase slabé špinění po 2 týdnech klidu. Prsa mi už 2 noci nenatekly ale porad krkam, tak snad to bude ok.
9. zář 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka drzim palce at je vse ok. pak dej vedet jak si dopadla.
9. zář 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojky, no tak suler, ze mas vse vyrizene a urcite se ti moc ulevilo. A jaka byla reqkce v praci?
9. zář 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moje pocity jsou jeste ted takove smisene a ostatni - ono jsem to ani nestihla vsem, co bych chtela, rict. Priznam se, ze jsem si spis rikala, ze pote, co vyhodili i toho kolegu, budou radi, ze tam je clovek navic a budou chtit, at toho co nejvic udelam, pripravim a predam. No, nazor vedouciho (ktery byl rad, ze se me zbavil, protoze pracovne mi nemohl nic vytknout, to je ten, se kterym jsem v cervnu mela ten pohovor) byl ten, ze kdyz uz jsou v tom zajeti, tak at jim to za nejakou dobu zase nepredavam a ze se s tim nejak poperou. Nabizela jsem, at se treba zepta jich, ze ja na hned druhy den netrvam, ale to jim sanci nedal. No preci nerekne, ze me potrebuji. Tak se v tom budou opravdu placat, protoze na cast me prace me zastupoval ten co ho vyhodili a ostatni to neumeli. Kdyz mysli, ze je to tak lepsi.
Nejsem, co se prace tyce, nejak preletava, v te minule jsem byla skoro 10 let a sla jen proto, ze jsme se stehovali od Berouna pryc, jinak bych nesla, takze o to vic to zamrzi, ze clovek zase meni praci. Spis se mi v hlave honi, ze jsem chtela odejit za uplne jinych okolnosti a to jako tehule, no bohuzel nam ted nebylo prano. Tak snad tomu pomohu tim, ze budu v klidu a zadari se. Uvidime, zatim stale cekam prvni porevizni ms.
9. zář 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obavy se vyplnily. Plod je bez srdeční akce, velikost 9+3, takže se vývoj zastavil tak před 3 dny. Mam žádanku do nemocnice na revizi, takže tam rovnou jedí :frowning2: Holt to tak mělo být. Vím že příště to vyjde :slight_smile: ale štve mě to kvůli práci :frowning2: Teď na mě navalí ten projekt a já se z toho zblázním....
9. zář 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka To je mi strasne lito a ver, ze presne vim, jak ti je, ja to mela 9+5, kdyz mi to dr. oznamil, jeste ted to vidim na obrazovce pred ocima, jak to tam zkoumal. Take mi rikal, ze se to muselo stat v poslednim tydnu. Stejne jak ty jsem mela obcasne spineni, ale nechtela jsem te tim strasit, ty jsi byla takova optimisticka a ne vzdy spineni znamena neco spatneho. Drzim palce, at je to brzy za tebou, me teda hodne pomahalo vedomi, ze jsem jedna z x a bylo jich spousta prede mnou a budou i po me. Proste to tak je a nikdo s tim nic nenadelame. Nema smysl se v tom utapet a rikat si, proc zrovna ja, je nas vic nez dost, bohuzel.
Take me hned desila prace, protoze jen kvuli otehotneni jsem tam zustavala. No a vcera se to vyresilo uplne. Mimi z nejakeho duvodu jeste nemelo prijit a praci jsem vcera ukoncila. Tak musime jit dal. Myslim na tebe, my zensky musime byt statecne.
9. zář 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já jsem porad ráda, protože vím, že to jde. Špinění už jsem teď neměla a doktor sám mi řekl, že to mohlo být způsobeno buď vývojovou vadou nebo nedostatečným zásobováním plodů z placenty. Prostě je to tak lepší, melo se to stát. Nemyslím, že bychom něco podcenili. Po pravdě jsem si to myslela... Bříško bylo 2 dny menší a prsa nenapuchla přes noc. Prostě si uděláme pěknou dovolenou v listopadu :slight_smile: a zase se začneme snažit hned jak to půjde.
9. zář 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se s manželem snažíme a pořád nic. :frowning2: Poslední dva měsíce máme starosti s bytem protože je mokrej a museli jsme se odstěhovat, moc na to nemyslíme.. ale přesto NIC :(
9. zář 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo to si vlastne rikala, ze jste si s sefem nesedli. No jo, oni nemuzou dat najevo, ze jim clovek bude chybet a ze to bude bez nej mazec. Ja jsem u stejne spolecnosti uz 9let tak vim jak to myslis. Jedine co, tqk jsem na treti plzici...pomalu jsem se prokousavala na lepsi misto a stalo to za to.
Ted aby si nasla dobrou novou praci a bude dobre.
9. zář 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jee, to je mi lito. Hlavne at jsi brzy v poradku. Jak psala donia...to prdle spineni nezvesti nejak nic dobreho, ale stejne to clovek nijak moc neovlivni.
9. zář 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to špinění tomu nijak nepomohlo :slight_smile: myslím, že ho budu mít vždy. Měla jsem problémy i s antinou, splnila jsem v mezicyklu. Navíc strašně snadno se mi dělají modřiny. Myslím že špinění budu mít vždy a stresovat se tím nehodlám :slight_smile: Polovina těhotných co špiní to v pořádku donosí, tak se tím trápit nebudu. :slight_smile:
9. zář 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka spineni v mezicyklu jsem mela taky domud domtor nenasel spravne davkovani hormonu....to se spinenim v tehktenstvi nema vubec sponitost. V prvnim tehu jsem o spineni vubec nevedela. Jen jednou v 8tt zakrvacela, to jsem jela do Motola, vse bylo ok, dostala leky a mazala domu na klidovy rezim. Druhe tehu jsem spinika casto a dopadlo jak to dopadlo. Ted jsem zaspinila lehce 2x, dostala leky a tim to zkoncilo a mam klid. Samozrejmosti byl klidovy rezim a do nedavna bez sexu ci orgasmu. A kdyz bys videla moje nohy...modrina vedle modriny a kde knim prijdu...jo to nevim. Myslim, ze je spineni v tehu hodne individualni a kdyz si jednou necim takovym projdes, tak podruhe se desis jakekoliv kapky.
samozrejme ti preji, aby dalsi tehu bylo co nejdriv a bez te jedine kapky :wink:
9. zář 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek