• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verunka_korunka No teda :unamused: to jsou zprávy :frowning2: už sem moc nechodím, už mi to nějak lezlo na mozek to přemýšlení o tom, kdy a jestli...tak jen občas čtu...a tohle jsem teda nečekala :frowning2: Tak se drž, a hlavně, že víš, že to jde :wink:
9. zář 2014 v 10:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahoj,to je mi líto :frowning2: já ti tak fandila :frowning2: Přeji ti ať už to máš za sebou a můžete se zase začít snažit.Já to tentokrát měla lehčí protože jsem nemusela na revizi,pomohla jsem si sama.Myslím na tebe,drž se
9. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsterinka kdyby to bylo o 4 dny mladší, tak by to doktorka udělala ambulantně, takhle musím na sál :frowning2: no co, život jde dál :slight_smile: aspoň mužem do Budapešti do termálů a v listopadu naplánovat jakoukoli dovču. Jak říkám někdo ty špatné statistiky plnit musí, příště se to povede :wink:
9. zář 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka uděláme si hezké Vánoce s tím nejkrásnějším dárečkem :slight_smile:
9. zář 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka co? tak to mě moc mrzí :frowning2: ale příště to bude až do konce! Já když jsem ležela se špiněním v nemocnici, tak mi doktor řekl, že ikdyž proto udělá maximum, tak kdyby mělo mimi nějakou vadu, tak to příroda zařídí tak, že se nepodaří zachránit. jak píšeš asi to tak mělo být ikdyž to bolí a nedovedu... a ani nechci si to představit. :frowning2: hodně sil, zvládni to!!!
9. zář 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj.Snažíme se od září 2013 po zamlklém potratu... :unamused: A furt nic...
9. zář 2014 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ahoj, tak jak je a jak bojujes v praci? Ja uz to vyresila, mozna jsi cetla. Kolikaty den po revizi vlastne jsi? Ja ted ve ct to bude mesic, tak zacnu vyhlizet ms.
9. zář 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj, díky za optání :slight_smile:momentálně mám dovču dva týdny, takže to jde... ale pak se uvidí... v práci se to mele děsně, pořád další lidi podávají výpovědi... kéž bych měla tvoji rozhodnost :slight_smile: (dneska jsem nestíhala odepsat dříve, tak jsem alespoň "lajkla" zprávu o tvé výpovděi ) hledáš něco jiného?
jinak já ms vyhlížím o stošest a zatím bohužel marně - dnes je to přesně 6 týdnů od revize, tedy už 43 DC... evidentně mám hormony totálně pomatené, několikrát jsem velmi slabě zašpinila... už bych asi pomalu běžela na vyvolávačku, jenže pozítří odjíždím do zahraničí a nějak se mi příčí cpát do sebe umělé hormony před cestou letadlem... tak uvidím, jak zareaguje mé tělo na cestování - třeba se to rozjede... jinak pak hned pádím na gyndu pro injekci samozřejmě... ovu nebyla, takže to tak asi dopadne... snad na tom budeš lépe :slight_smile:
9. zář 2014 ve 23:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka :frowning2: ale ne, moc mě to mrzí... hodně sil posílám... je to bohužel pravda, je nás takových opravdu mnoho...
9. zář 2014 ve 23:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 tak to na tebe moc myslim, at nemusis jeste resit vyvolavacku a tak. Uz tak staci, ze ma clovek problemy s tim co se stalo a jeste resit nasledky, vid. Me rekl dr. ze kdyz to do konce zari nedostanu, at v rijnu prijdu, to by bylo 48DC. Tak uvidime. Vcera jsem zjistila, ze mam citliva prsa a zhorsuje se mi plet, tak snad to znaci, ze se neco blizi.
S tou praci je to tezky, ja vim. Zalezi jake mas zazemi, ja mam obrovskou podporu v manzelovi, proto jsem se take rozhodla tak radikalne. I kdyz to samozrejme jednoduche neni, clovek tam stravil tolik let a pak je vsechno pryc. Ale furt si rikam, ze u tehu se me taky nikdo neptal zda to tak chci a proste ze dne na den bylo vsechno uplne jinak. Taky musim jit dal.
Dovcu si uzij a pak dej vedet jak to s tebou vypada.
10. zář 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Děkuji, snad se odreagujemepořádně :slight_smile:
Právě ty možné problémy s cyklem mě děsí nejvíc - vzhledem k tomu, že už před otěhotněním to stálo dost za pendrek:frowning2:
No, já mám teď větší příjem než manžel... Ale stejně, pokud to prostě bude neúnosné, tak to ukončím a hotovo... Manžel už mi to kolikrát říkal, ať tam s tím seknu. Raději utratit úspory, než se tam oddělat. Doufám, že se snad něco alespoň malinko zlepší, protože vím z velmi dobrého zdroje, že si vedení začíná dělat hlavu s enormním počtem výpovědí v poslední době... Ale moc si to zase malovat nebudu... Uvidíme. Možná mě i dřív vyhodí oni, protože od potratu už nejsem ochotná být ve dne v noci a o víkendech na telefonu apod...
Tobě přeju, ať ms brzo dorazí a můžete jít dál :slight_smile:
10. zář 2014 v 09:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Tak jak je, jak to zvladas?
10. zář 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ahojky, jak se mas? Rekla ti tva dr. neco vic, kdyz dr. na utz byl strohy?
10. zář 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, vysvetlila mi vse co psal ve zprave, melo by byt vse o.k., uvidime jak v 16tt to dopadne :wink:... jinak to celkem jde, mlade uz ma kasel co je ve skolce, tak sem ho nechala doka do konce tydne :wink:... jinak bych furt spala :grinning:... a co ty?
10. zář 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No ja si uzivam volna, jsi jiste cetla, ze jsem uz v praci skoncila. A uvidim co dal. Ted mame termin v patek v Gennetu, to se fakt tesim, muj dr. to nijak neresi, rekl, ze doporucuje za ca. 3 mesice, co jsem cetla, tak nekdy i hned po prvni porevizni ms. Tak prave cekam na nazor z Gennetu. Hlavne kdo vi, zda to pujde samo, nebo by tomu zase museli pomoci.
Je fajn, ze je u tebe vse v poradku.
10. zář 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, koukala jsem ja ty novinky zde :wink:... je fajn, ze budes mit ted cistou hlavu a cas na deti :slight_smile:... ja tak trochu nestiham pc, tak fakt netusim co se tu deje :frowning2:...
10. zář 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia fyzicky dobrý, psychicky... Kdyby to udělali rovnou včera nebo dnes bylo by to lepší než čekat na pátek. Ale co můžu dělat? Nic. Jen čekat a čekání nesnáším :frowning2: Takže abych se zabavila jsem začala prudit chlápka na klientský změny k našemu novému bytu (máme přebírat v dubnu příští rok). Se mi celé prázdniny neozval ani na moje maily ani na telefonáty, tak jsem se už nenechala odbýt a od pondělí ho bombarduju ze všech stran. Musíme vyřešit totiž garáže... No a asi začnu projektovat novou kuchyň do nového bytu abych mohla vybrat podle ceny jednotlivých truhlářů. Musím začít, prý se truhláři objednávají na půl roku dopředu... A já je budu potřebovat v květnu :slight_smile:
10. zář 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak aspon, ze mas nejakou cinnost a zamestnas mysl.
Jo to mas pravdu, lepsi hned, kdyz uz :frowning2: Ja sla hned druhy den, tj. ve ctvrtek a kdybych se jim nevesla do programu, sla bych az dalsi utery, to jsem si nedovedla nejak predstavit. Tak na patek samozrejme drzim palce.
10. zář 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra začínám 5. měsíc, a za 3 měsíce budu končit v práci. Pupíček maličko vyrostl, ale nic moc :grinning: Už se těším na úterý, konečně zase po měsíci kontrola.
10. zář 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 No pekny. Uz jsi skoro v pulce, to fakt leti. Jako v dobrem, ale zavidim :wink:
Na utery samozrejme drzim palce a dej vedet jak dopadla kontrola.
10. zář 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jeee ty j3ste musis takhle cekat...to je na prdlacku :-/ to maji operacni dny jen nejake dny? U nas nastesti kazdy den, ale cekani jsem si taky prosla, ale to z toho duvodu aby vedeli jak na tom jsou doopravdy oba mrnousci. Tak at to utika a mas vse brzy za sebou.
A jak pises o tom novem byte, tak jsem si uplne vybavila mdyz jsme tohle resili pred 4lety. Jen si to uzivej, je to suler vzlkminka.
10. zář 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 juuu pekne pupik vykukuje :slight_smile:. Na utery drzim palce!
10. zář 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my od pondeli kuryrujeme aby mohla mala zitra do skolky...a vypada to, ze jsme to zvladli a zitra nastoupime do skolky...to je hrozne...bude to velka holka a dalsi krok za nama...to to ale leti.
10. zář 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jé Ivet, já jdu taky v úterý a moc se těším, jdu na poslední velký UTZ a i do poradny. Jinak bříško už hezky vykukuje,ale na 5.měsíc taky maličký :slight_smile: a už víš co tam nosíš? nebo se necháš překvapit?
10. zář 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Jo, pupek nikde, nejde to ani poznat normálně :grinning: Vím vím, ale neříkáme :slight_smile:)
10. zář 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky mi ze začátku moc nelezl a nešlo to vidět, ale tebe mám v přátelích a máš možnost to vidět.tak hlavně že je malé v pořádku! a jsem zvědavá jak dlouho vám to vydrží, my jsme to nejdřív neříkali a udělali jsme dobře z kluka je holka, ale pak už jsme to řekli :grinning: bylo to hrozný se hlídat abych se neprořekla :grinning: a jestli to vydržíte, tak máte můj obdiv!
10. zář 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle My to nechceme říkat jen nějakou dobu, ne až do porodu, ale kdoví :grinning:
10. zář 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jo je to na palici. Šla jsem do Podolí a vyprosila jsem si patek. Chtěli mě poslat až na pondělí. Kdyby to bylo o pár dní menší, šla bych ambulantně. Takhle mi řekli, že musím k obvodní na předoperační vyšetření, a ze to do patku tak tak stihnu. To měli pravdu. Dneska na krev (musela být nalačno) , zítra k obvodní na prohlídku. Možná se zalekla moji anamnézy na podezření roztroušené sklerózy. Chtěla mít o tom od obvodní záznam. Tak možná proto musím takhle čekat a tahat ten mrtvý plod skoro 2 týdny uvnitř. Není to pěkný pocit, hlavně když mizí prsa, plaskne břicho a v práci vidím těhotnou kolegyni. Tohle je fakt za trest. Kdybych to už aspoň měla za sebou... Tak už jen 2 noci a 1 den. Abych se v práci rozptýlit, tak jdu na obhlídku stavby zítra :slight_smile:
Holky, chvíli sem nepolezu, stačí když každým dnem očekávám SMS od sestřenice, že se jí narodilo druhé... Tak se na mě za to nezlobte, nechci se zbytečně trápit. Ale přeji vám to :wink: tak ať jde vše jak si přejete. Zatím papa <3
10. zář 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 je tak to je super, že tvá rodina měla radost. Užívej tehulkovani, uteče to strašně rychle. Mě taky prsa bolí, ale to je kojením. Já ani u 1 dítěte nemůžu mít mlika akorát, zase jsem jak továrna, musím odstrikavat. Jinak se mi začne tvořit zánět. Takže pakarna, všude teče mliko. Se nemůžu ani přes prsa připoutat v autě, okamžitě to teče.... Fakt mě jebne z toho.
11. zář 2014 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka drž se,myslim na Tebe
11. zář 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek