• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mirunkaaal no to ti teče brzo mliko teda :grinning: mě už se o něm začne i zdát.... A dnešní noc a kojení co půl hodiny.... Teď už hodinu spí v měj posteli, já snidam a hubu už mám navrženou od zivani. Dcena taky spí, syn je ve školce a já už buch neusnula ach jo....
11. zář 2014 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj já splnila taky dokonce u 2 ze 3 těhotenství a miminka jsou donosena. Je to obxas běžné. Člověk neví a zase lepší o to přijít takhle než pak mít postižený dítě. Určitě se brzo zadari a ty budeš v ruce držet uzlicek jako teď já. Hlavu vzhůru a po 6 ti neděli hurá do dalšího přijatého snažení. Já mám ze 6 tt za sebou jen týden... Ale nevydržím, navíc ty 4 stehy jako by nebyly, nic mě neboli, jen svědí spodek jak se to hojí.... Takže to příjemné tě čeká....
11. zář 2014 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda děvčátka, super noc co půl hodiny vzhůru a oni prdici. Teď jsem na to přišla. Nožky na bříško, Ondrášek si zastrilel a už spí asi 2,5 hodinky.jsem si taky dala dvaciase a je mi líp. Zachvili mi přivezou novou pračku. A manžel má novou televizi. Už rok o ni básní, tak ji bude mít. Zaplaceno máme a doprava do 30 km zdarma a k nám je to 29 km :grinning: :grinning: :grinning: takže dobrý.... Jinak užívejte si snažení a tehulkovani, docela vám ty bříška závidím. Se mi po tom bříšku fakt stýská. Mam o 7 kilo min než když jsem otěhotněla, tak si připadám hubené. Už jen 9 kilo a mam váhu co jsem měla před 1 tehulkovanim....
11. zář 2014 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka aha, tak to asi bude tim podezrenim na RZ. U nas jinak delaji vysetreni primo v nemocnici a maji to do nekolika hodin, max do drubeho dne hotove.
Drzim palecky a brzy se nam sem vrat se samejma dobrejma zpravama.
11. zář 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka jééé co to čtu za špatné zprávy :( až teď jsem se dostala k odpovědi. Je mi to moc líto. drž se holka a budu držet v pátek všechny palce co mám ať už to máš za sebou a je všechno v pořádku a brzy se na to můžete vrhnout znovu a tentokrát už úspěšně až do konce. Je fajn že to bereš takhle celkem s klidem, užijete si dovču a budeš mít třeba krásný dárek k Vánocům. držím moc palečky a myslím moc na tebe!
Ach jo holky teď je kolem mě těch potratů nějak hodně a všechno tak ve stejném období jako jsem já, začínám se fakt děsit další kontroly ať se taky nedozvím něco takového i když si to snažím nepřipouštět. Všem které o mimi přišly přeju hodně sil a posílám pofoukání na dušičku. :slight_smile:
11. zář 2014 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak je fajn že jsi ten krok udělala a že ti ani nebránili, přeju hodně štěstí při hledání nové práce a ještě víc držím palečky aby se brzy zase zadařilo a užívala sis těhulkování až do konce. drž se holka.
11. zář 2014 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a @lupinpupin jo holky jsem ráda že to rodiče vzali tak dobře, měla jsem z toho hodně špatný pocit... tak se mi trošku ulevilo. teď se těším a zároveň děsím na další utz na konci září, snad bude všechno OK.
11. zář 2014 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok gratuluju opožděně k dobrým výsledkům na screeningu a u tvé doktorky, užívej si těhulkování a budu se těšit na další pozitivní zprávičky od tebe a @lupinpupin.
11. zář 2014 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 neboj, vse bude v poradku, uvidis. Ja si jdu v utery pro neschopenku a na ko trolu az 24. a uz se moc tesim. Ted zacanam 17tt a tesim se, ze bych mohla zacit citit nejake pohyby...u holky jsem citila od 18tt, tak jsem zvedava.
11. zář 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam takovej bkbej dotaz...jake to je kdyz pali zaha? Nikdy me nepalila, tak radoby nevim co ocekavat. Obcas citim jak kdyby se mi chteli vratit zaludecni stavy, ale nastesti to tak daleko nedojde. To by bylo ono?
11. zář 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jojo,to je ono.mne teď paliva děsně,permanentně piju mlíko pac mi nejlépe zabírá...vím že mi nedělá dobře čokoláda a sušenky,ale prostě si je dám s mlikem hehe.termín za 2 týdny,sotva se už vlecu,furt tuhnu,ufuf..
11. zář 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 teda tobe se to taky blizi kvapikem.....no vsak puvodne jsem tamy mela za 14dni termin....
no tak ja doufam, ze me ta zaha lalit nezacne kdyz na to mam radoby sem tam nabeh... ja jsem ziva na jogurtech a jablickach a mliko, to mam rada normalne, tak mozna to mi chladi zahu :slight_smile:
11. zář 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 dekuji, jsi hodna. Ted to v praci zacina prituhovat, zacinaji vyhazovat ve velkem a to i lidi, kteri tam jsou od zacatku co se fabrika stavela, tj. 10 let, tak to musi byt desny pocit po tech letech, ze se cloveka relativne lehce zbavi. No hlavne ze si tam nechaji ty nove, kteri toho tolik nevi. Nevim co v tom ma byt za strategii. Ale tak jsem asi zavcas odesla, nez bude jeste hur.
11. zář 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se holky tesim na zitra, mame ten termin v Gennetu, dokonce mi volali a posunuli mi ho hned na rano, tak jsem rikala, ze ted uz muzu kdykoli :grinning: Tak se bude neco dit a uvidim co nam dr. povi. Dnes je to presne mesic :frowning2: ,uz jsem mohla byt 13+4, to je silene, kdyz si to tak uvedomim. No, musim doufat, ze se jeste zdarne dockam.
11. zář 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj dočkáš a na zítra moc držím palčáky, budu myslet na tebe a @verunka_korunka.
11. zář 2014 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Je to ti závidím... Fakt můj poslední porod byl uzasnej a skoro bezbolestnej... Nikdy bych tomu nevěřila, že lze porodit v pohodě. Fakt jen poslední půl holka už byla fesna, ale ty 4 hodiny před tím jsem usinala mezi slabými a nepravidelnymi kontrakcema.... Tak tfuj tfuj ať máš stejně úžasný porod.... Fakt super, ráda na yo vzpomínám. A má to,že byl rizikový. 4 stehy, který už padají, spodek svědí, jak se hojí, to je děs....
11. zář 2014 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já ke konci žaludeční šťávy měla až v krku.... Ještě, že jak začal porod, tak přestala pálit zaha... Ale řeknu ti,mít takový porody všechny, tak mam klidně 10 děti. :grinning: fakt téměř bezbolestný porod, 4 stehy, 9 den po porodu a už padají. Hojí se to pěkně, až to svědí to je děs. Fakt super děloha rizikový porod s myomem zvládla skvěle, až se mi tomu nechtělo věřit. Jako ležet jen 15 minut na porodním sále, kdo to má :grinning: jsem přišla, porodila a odvezli mě. Po 2 hodinách jsem lítala po porodnici,doktoři mě krotili a já vždyť jsen jen poridila mě nic není :grinning: fakt krása. Po tom příšerný 2 porodu jsem si užila krásný, krátký a úžasný porod, ke kterému by manžel ani nestihl přijet :grinning:
11. zář 2014 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Drž se!!! Držím palečky a budu na tebe myslet, ať jsi brzy v pohodě...
12. zář 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky....tak už máme koupenou dovolenou....příští čtvrtek letíme na Kos :slight_smile: snad tam bude hezky.....a tento měsíc vlastně jedeme 13.kolo snažení, na ovulační testy se tentokrát vyprdnu, chci si dovču užít. Nepočítám s tím, že se to na dovči povede, a ani mi to zas tak nebude vadit....začala sezóna burčáku a to je něco pro mě :slight_smile: tak si aspoň dopřeju :slight_smile: Holky, přeju vám krásný a pohodový den :slight_smile:
12. zář 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak si dovču krásně užijte, snad tam bude hezčí počasí než teď tady :( a uvidíš jak to dopadne s mimískem, no a burčáček si taky užij... taky mi moc chutnal... no teď už si ho nedám :slight_smile:
12. zář 2014 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ahojky, moc děkujeme :wink: koukala jsem na 14denní předpověď počasí na Kosu a zatím tam hlásí samé jasno, tak snad to tak opravdu i bude :slight_smile: letos jsme si s manžou vybrali luxusní hotel, který měl i samé dobré hodnocení na netu, a navíc přímo na pláži, no a připlatili jsme si za pokoj s výhledem na moře, tak snad vše klapne jak má, a my si odpočineme od toho každodenního shonu tady :slight_smile: už ať to uteče a je čtvrtek :slight_smile: dnes jedeme s bandou na noc na takovou fajnou chajdu, kde není elektřina, a je tam jen studená voda ve studánce, je to na paloučku uprostřed lesů a je tam božský klid, ani signál tam žádný z operátorů nemá....tak se těším, že se zrelaxuju :wink: a dám si nějaké to vínečko :slight_smile: a jak u tebe probíhá těhu? A jak velké už je miminko dle ultrazvuku? :slight_smile: To strašně utíká, koukám, že už máš 10.tt :slight_smile:
12. zář 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, tak jak jste dopadli v Gennetu ?
12. zář 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ahoj, diky za optani. Krome toho, ze jsme tam prijeli o 20 min. pozde (objizdky a Praha rano total zasekana) tak jsem cekala lepsi zpravy. Ani me neprohlizela, tudiz ani utz neprobehl, tak jen muzu cekat na ms a z toho pak usuzovat zda uz je vse pryc. A pak mi rekla, co jsem slyset nechtela, ze cokoli se muze dit az za 3 mesice. Takze nam vysvetlila co obnasi IVF a v rijnu ji mame zavolat zda pujdeme jeste do IUI, nebo IVF, protoze schvalovani pojistovnou trva mesic, tak abychom to v listopadu kdyztak stihli, to bude ten treti mesic od revize. A ja tak chtela slyset, ze do te doby to kdyztak muzeme zkouset sami, jako mi to rekli tady v nemocnici. Tak se ted bojim to pokouset, kdyby nahodou to vyslo a pak nedopadlo, tak by na nas koukala hodne blbe a prosvihli bychom dalsi dobu na "pokusy", ta 40-citka je kazdy mesic proste bliz a bliz. :frowning2:
12. zář 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek teda to se někdo má.přeji ti co nejkrásnější dovcu... A s vínem to nepřehánějte,může být po něm pěkně zle..a nebo já neumím pít :grinning: nikdy jsem tomu nepropadla, burčák jsem snad v životě nepila a i víno je na mě silný. Manžel si dělá srandu, že až dokojim, může to trvat klidně i 2 roky,byla bych ráda, tak si dám 1 frisco a budu ležet pod stolem :grinning:no stačí mě málo... Nemohla bych žít na Moravě :wink:
12. zář 2014 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jééé tu chatičku ti závidím to bude žůžo, ale my teď budeme bydlet taky na zahrádce v době té rekonstrukce takže jen voda ze studny a elektřina, koupat se budeme muset jezdit domů do rozbořenýho bytu.... tak přeju aby se vám na Kosu líbilo a abyste měli krásné počasí. Jo jinak těhulkování si užívám, rostou a bolí prsa, bříško už začíná taky trošinku vykukovat a občas taky bolí a přidala se k tomu bolest zad... no ještě štěstí že nevolnosti celkem ustoupily, ale stále mám pět kilo dole. jo jo letí to už 10 tt nevím jak je teď mrňous velký podle různých článků asi jako jahoda, na utz jdu až za čtrnáct dní a kousek... tak se těším a děsím ať je všechno v pořádku. Tak se krásně zrelaxujte a třeba se zadaří na dovče s výhledem na moře, no u nás to taky dopadlo na dovče, akorát v polorozbořeným stanu. :slight_smile:
12. zář 2014 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to věřím že tě doktorka nepotěšila, mohla tě alespoň prohlédnout jestli je všechno OK. Já bych se řídila svým vlastním pocitem a šla bych do toho až na to budeš připravená a je jedno jestli to bude po první ms nebo za tři měsíce, budu moc držet palce aby se to povedlo ať už přirozeně nebo s IUI nebo s IVF. drž se!
12. zář 2014 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja se porodu dost bojim,tak hledam na netu nejake pozitivni clanky jak se na to hezky pripravit.predstavuju si jen komplikace des brr....
12. zář 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen píšu jak to dopadlo... Operace bez komplikací, po operaci bez komplikací, v 6 večer si mě manžel vyzvedl a už jsem doma. Nic mě nebolí, jen slabě krvácí a už to přestává. Ale Teda po narkóze to byl mazec... Asi z toho jak se uvolní velké množství hormonů. Převáželi mě ze sálu. Já se probudila, cítila jsem bolest na levé straně dělohy a začala jsem pofňukávat, protože jsem věděla, že je konec. Ale ještě jsem se držela. Jak jsem zůstala na pokoji potom sama, tak jsem se rozvzlykala tak, že za mnou přišla sestřička mě utěšovat... Ale tak do půl hodiny jsem se zklidnila a od večera se i usmívam. 2 doktorky a staniční sestra mi říkali ať vydržíme šestinedělí a pak se klidně můžeme začít snažit. Jo a dovolili mi i termály hned po šestinedělí, to je prodloužený víkend a od června jsme plánovali Budapešť, ale s těhotenstvím by to nešlo... :slight_smile: Tak jdu hledat dopravu a ubytování :wink: Jsem strašně ráda, že to bylo bez komplikací, jsem se toho strašně bála po přečtení co se může stát při tom zákroku... Nejhorší strašák byl odstranění dělohy. Jsem si to přečetla v buse domů ve středu a celou cestu domů jsem řvala jak malá želva a manžel mě uklidňovat asi hodinu. Ale dopadlo to dobře a jde vidět, že yo tam dělají jak na běžícím pásu. Tak a příště už to doufám vyjde :wink: Jo a aby toho nebylo málo, sestřenici stejně staré se narodila ve čtvrtek druhá dcera, takže to byla fakt skvělá pecka pro mě... No už je líp, tak se za ní půjdu někdy v říjnu podívat.
13. zář 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je fajn, ze davas zpravu a ze to probehlo bez komplikaci. Ono ted budes s psychikou jak na houpacce, to jsou proste ty hormony. Tak se tomu nebran, pobrec si a ono to zase bude lepsi. Ja brecela hned po probuzeni za salem, jeste na tom jejich lehatku, taky jak mi hned doslo, ze je konec, takze je to asi normalni.
O tom co se muze pokazit pri vykonu jsem nastesti cetla az pote, takze jsem tech nervu navic byla usetrena. Uz tak to bylo osklivy zazitek.
13. zář 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Žáha? kapitola sama o sobě - dnes o5 zase od dvanácti v noci nespavost, jak mě pálila. A jaké to je? jako když ti hoří krk a do toho máš pocit že se pozvracíš a nevíš jestli to udržíš nebo ne - aspoň já to tak mám a je to neskutečně hrozný. Prodýchávám to jako pejsek - tak to chladím a je to lepší, jinak piju hodně mlíka a teď jsem vypozorovala, že mi to nejvíc dělá paprika. Tak už jí jíst nebudu.
13. zář 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek