• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
32tt a zaciname osmy mesic :slight_smile:
14. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@vercik83 porodu se neboj. Nebudu ti říkat, že neboli. Bolí, ale je to bolest která přejde. U toho posledního ty 4 hodiny byly bolesti jak při menzes, dalo se to,že jsem si říkala, že se určitě neoteviram, ale pak jsem začala krvácet a věděla jsem, že jsen něco děje a bum 6-7 cm a bolesti skoro žádné a pak jen půl holka to byl očistec :grinning: takže 1 porod 5,5 hodiny a 3 pořiď 4,5 hodiny. Fakt hrozně krátký porody. Ale ono to spíš vnímám jako emocemi prebyty období. Když pak vidíš toho malickyho človíčka, tak už kojis a na nějakou blbou bolest zapomenes. A to ti řekne každá ženská. Ze samotnou bolest z porodu už si nevybavi. A to mi věř a porodu se neboj. Až přijde, tak to poznáš. A nebo dej teplou sprchu, pokud to bude slabnou jsou to poslicci a pokud začínás rodit, tak bolesti zesílí. Já než vlezla do sprchy bolesti po 5 minutách a po sprše co 2 minuty a bolest jak blázen
14. zář 2014 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice kde to dítě mas? Takový pidi břicho. Najes se ať to nevypadá tak blbě :grinning:
14. zář 2014 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky když jsem otěhotněla měla jsem 84, šla jsem rodit 85 a teď mám 77 :grinning: tak uvidíme kolik schodim kojením, mlíčka mám dost. A udržet si tu váhu a bude to super... Jinak všechny 3 děti mají rýmu, Pátá přitáhl ze školky, tak malej má podloženou postýlku, ocenila jsem monitor dechu a ono je mu to šumák, že občas nemůže dejchat. Kojení si říká a řekla bych že to pomáhá. Večer mu bylo hůř... Ale před kašlem jsem ho ochránila.
14. zář 2014 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No jo, jsme prostě prtaví :slight_smile:)))
14. zář 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no to teda.... Ale ono to přijde :wink:
14. zář 2014 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 @jezura777 děkuju holky, jste zlatíčka :slight_smile: na chatě bylo skvěle, úplný únik od civilizace, totální relax :slight_smile: no a v den odjezdu jsme šli na bus (zastávka 2 km od chaty), a co se nestalo - bus nám ujel :grinning: a tak jsme se nenuceně prošli 12km až na vlakové nádraží :grinning: Holky, já včera myslela, že zabiju tchýni....pokaždé, když přijedem, tak sotva pozdraví a už mele, že kdo z nás jí umyje okna a kdo povytírá, kdo vypleve záhon....fakt mě dokáže neskutečně vytočit, s jakým diktátorským tónem ještě navíc... Ozve se, jen když něco potřebuje, a když nevyhovíme, ještě se urazí... je sice po operaci, ale i tak - má doma druhého syna, který tam nic nedělá, a nám furt volá, ať ji přijdem uklidit (a nějaké slovíčko prosím, to jsem snad ještě neslyšela). Doteď jsem se snažila jí vyjít vstříc, ale teďka už to kašlu, já s ní vycházet nepotřebuju a manža řekl, že je vlastně na mě, jaký si s ní utvořím vztah, že do toho mi mluvit nebude.....tak asi začnu být méně ochotná vůči ní, jelikož nemám ráda lidi, kteří jen využívají druhé a chcou to nejlepší hlavně pro sebe..
15. zář 2014 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek koukám, že všechny tchyně za něco stojí. :grinning:to je děs. Já si koupila novou pračku, která je 7 kil prádla a tchyně, ale já nikdy tech 7 kilo nedám, tak si budu prát ručně. 1 ruku nepohyblivou, vykoucenou obrnou, v 2 nemá pořádně sílu a manžel na ni, že je do 7 kil, že se tam může dát i min prádla a ona jo aha. No některý věci ji nedochází
15. zář 2014 v 07:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, tak to mě mrzí, že jste nedostali lepší zprávy. Ale jak píše @jezura777, asi bych do toh šla podle sebe, jak to budeš cítit ty sama. My jedeme příští týden zase do caru pro výsledky a za doktorem, tak se to zase kousek pohne a uvidíme, co nám řeknou. Tak se drž ! :slight_smile:
15. zář 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Takové hezké malé bříško !!! Za chvilku budeš mít Honzíka u sebe, to to letí !!!! :slight_smile:
15. zář 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf diky, jsi hodna. Take drzim palce, at vas to zase posune dal.
15. zář 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka kočko jsem ráda že jsi se ozvala a je fajn že už to máš za sebou a vše proběhlo v pořádku. Klidně si pobreč na tom není nic zlého, dušičce se uleví i když se s tím už nedá nic dělat. :( No vidíš pochováš si v říjnu malé mimčo a skončí šestinedělí a podaří se znovu a pak už to bude všecičko dobré. držím moc palce a posílám hodně sil. Užíjte si dovču v termálech. myslím na tebe.
15. zář 2014 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice a jak dopadl ten průšvih s tou probouranou zdí? už je to v pořádku? No my s rekonstrukcí začínáme dneska, takže od zítřka už budu mít net jen přes mobil takže vás tu budu sledovat ale nějak mi nejde přes mobil psát... tak opatruj minipupíček a ať rekonstrukci stihnete abys to mohla připravit pro mrňouska, hrozně to letí.
15. zář 2014 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se tu pěkně, ode dneška začínáme rekonstruovat byt a nebudu mít přístup k netu, jen přes mobil a tam mi nejde psát... nevím proč, ale sledovat vás tu budu. :slight_smile:
Jinak dneska jdu na odběry krve na gyndu a pro těhotenskou průkazku tak se těším. :slight_smile: no a za čtrnáct dní na utz... tak snad bude vše OK. až budu mít zase přístup k netu ozvu se jak dopadla kontrola. Jinak je mi celkem fajn, bříško i prsa rostou a bolí a občas je mi ještě špatně... tak se tu všechny mějte a maminkám, těhulkám i snažilkám moc držím palce ať se vše vyvíjí tak jak má. jsem tu s vámi. :slight_smile:
15. zář 2014 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 No zeď už nestojí, ocelová konstrukce ano... a barák nám na hlavu nespadl. Dělníci by měli odejít tento pátek. Pak ještě vymalovat, položit podlahy a počkat na kuchyn a nábytek do předsíně :slight_smile: No bude to tak tak :slight_smile:))
15. zář 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 hodne stesti pri kontrole a at mate tu rekonstrukci rychle a hlavne zdarne za sebou :grinning:
15. zář 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice sou koho jsi si nechala dělat kuchyň? Teď si chci dělat novou a nevím od koho, aby to bylo cenově přijatelné a slušně vypadalo a vydrželo. Nic z dřevotřísky Fajt nechci.
15. zář 2014 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ať žije rekonstrukce bytu... Taky rekonstruujeme, ale baráček. Teď už jen novou kuchyň, ale nevím od koho si ji nechat udělat.furt váhám.
15. zář 2014 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ty tchyně, to je fakt někdy neštěstí..... Ta moje prostě neustále diriguje, že jí máme přijet posekat trávu nebo že o víkendu ať si nic neplánujem, že se bude dělat velký úklid u nich na baráku...a podobně....jako né že by slušně poprosila....ale prostě to oznámí ve stylu "makat budete" .....a já to doteď vcelku snášela, ale teďka už toho mám prostě dost, já nejsem žádný její otrok...má doma druhého syna, který doma nic nedělá, furt jen někde trajdá a chlastá....tak ať tam on něco taky robí, my nebudem jezdit 30 km tam a zpět, abychom milostpaní pořád skákali kolem prdele a robili tam něco....do toho manžel bývá celé léto v robotě do noci....takže tam jezdím já pomáhat....ale teď už ji kašlu, jí se nezavděčím nikdy...a už o to ani nestojím, no.........sakra, já mám na ni vztek, že to by jednoho trefilo..
15. zář 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No nechali jsme si udělat návrhů víc..od soukromých truhlářů i kuchynských studií, nakonec vyhrál návrh od tety, která dělá v kuchyních Koryna - super přístup, invence, 3 týdny dodání, rozumné ceny a pro nás tedy ještě 50procent sleva na spotřebiče. Navíc nám k tomu udělali i vestavěné skříně do předsíně, botník a komody atd. A jelikož máme členitý byt, jediná skřínka není katalogová...ani v kuchyni.
15. zář 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak ať už žádné komplikace nenastanou a stihnete to a máte to doma hezký... no u nás už začínají komplikace teď, elektrikář který měl přijít zítra příjde až ve čtvrtek... se z toho pak zblázníme protože v pondělí už nám mají přijít pokládat nové podlahy... a mezitím ještě budeme muset o víkendu někoho schrastit aby nám zamazal ty díry po tý elektrice... taky budeme muset vymalovat, ach jo já už to chci mít za sebou :( všem co rekonstruují držím palce ať jim to vychází tak jak chtějí.
15. zář 2014 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek je škoda že máš tak blbý vztah s tchýní, naprosto tě chápu že když je taková tak máš chuť se na ní vykašlat a je fajn že tě manžel podporuje, nejhorší jsou mamánci. :slight_smile:
15. zář 2014 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 no právě on mamánek je a dost...ale na druhou stranu si uvědomuje, že ona je hodně vyčuraná a využívačná, a říkal mi, že ať se prostě nenechám a narovinu říkám svůj názor....tak jsem ráda, že mě v tomhle podporuje.....ale jde vidět, že ikdybych se na hlavu stavěla, tak pro ní dost dobrá nebudu.....ale naštěstí to ani nepotřebuju......jsem ráda, jak mám od ní klid, takže sama ji moc nevyhledávám :slight_smile: akorát potom chudáci děti až nějaké budou....jestli se bude takhle chovat, tak nevím, jestli za ní budeme často jezdit..
15. zář 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem na vážkách....dochází mi Nosifol a jelikož ho beru už od cca 12.července a nepomohl, tak ho asi vysadím....ale na krabičce píšou, že by se měl užívat 3 měsíce vkuse aspoň........tak nevím.....zkusit další balení? Spíše se koukám na nějaký levnější mulťák s kys.listovou...
15. zář 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jo to je něco. Já ji mám zase postiženou, neslyšící, horší jak malý dítě, takže si člověk nevybere. Člověk ji musí stát za zády a říkat i jak se má obléct. Pac když je hyc má svetr a když je zima, tak je v tričku.. Hlídání dětí je jen na nás. Nemam nikoho komu je svěřit. A nevadí mě to,aspoň mi je nikdo nerozmazluje
15. zář 2014 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ju super a nemohla by mě taky udělat nějakou slevicku? Kdyztak se jí optej a když je to i za rozumnější peníz.... Zeptej se na to prosím. Byla by jsi fakt hodna
15. zář 2014 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No mohu ti na ní dat mail, to není problem, pokud mas nějaký rys kuchyně, určitě ti udela treba i nejaký návrh a stanoví cenu :slight_smile:
15. zář 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 No my už máme doma dělníky měsíc...pak už "jen" vymalovat a položit podlahy a počkat na nábytek...ale to už v našem případě bude to nejmenší :slight_smile:))
15. zář 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak se po delší době hlásím....malá začala chodit do školky a jak má adaptační program, tak se nezastavím...lítám do školky, ze školky a za chvilku zase vyzvednout...no je to fičák,ale zase malá zvládá školku bravurně a tak jsem moc ráda. Na víkend jsme jeli naposledy k našim no a zítra si mažu pro neschopenku a pořád přemejšlím jak si ty vycházky rozhodím,abych nějak fungovala. No a taky zítra má naše cácorka 3 roky...to je mazec jak to uteklo.
A jak se máte vy? Doufám, že je vše v pořádku.

@maice koukám na tvou fotečku, máš krásné maličké bříško. Tak se pěkně opatruj.

@donia s tím carem mě to mrzí....asi bych to ale řešila tak jak to cítíš ty...mě v nemocnici řekli 8týdnu, moje dr. že minimálně 3měsíce optimálně 6.měsíců...no a já si tak nějak říkala, že nechci tělo podcenit a nechat ho trošku srovnat, tak jsem to nechala zhruba ty 3 měsíce.... 6 měsíců by pro mě bylo šílené. Takže poslouchej svoje srdíčko :wink: . A držím moc palečky.
15. zář 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já mám taky kluka ve školce a přinesl mi domu rýmu a chytl ji i Ondrášek, ale pere se s tim dobře. Už mu ustupuje, fakt zlatý kojení. Kašel malej nechytil, před tím jsem ho ochránila úplně, tak aspoň něco. 13 dni po porodu moje váha -9 kilo od otěhotnění :grinning: vypadali stehy, jen tu Očisty.... Nevím zda nejen na pohotovost, občas mě spodek bolí.a teče ze mě tmavá krev.... To by asi být nemělo ne?já je vždy měla jen týden a teď 13 dni a neslabne to. Tak nevím no.ale unavena nejsem, je mi skvěle. Ba naopak včera jsem žehlička, dneska uklizela, je mi skvěle
15. zář 2014 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek