• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
holky jupiii podařilo se mi rozchodit psaní i přes mobil. :slight_smile: včera jsem byla na krvi, vysáli ze mě čtyři zkumavky a dostala jsem těhotenskou prúkazku, za dva týdny jdu na kontrolní utz už se nemůžu dočkat.
@maice tak ať už doladíte tyhle detaily a máte to tam hezké a obyvatelné, to já se hrozně netěším na ten nepořádek a chaos, už aby to bylo hotové.
@mikracek tak to s tím mamánkováním není tak zlé, znám i horší, je fajn že tě podporuje. S toim nosifolem nevím, je to dost drahé, záleží jestli máš pocit že ti to alespoň nějak pomáhá jinak bych se na to vyprdla a brala třeba jen listovku.
16. zář 2014 v 06:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin kdyby slo jen o me a me pocity, nebranila bych se tomu hned po te prvni porevizni ms. sice bez pocitani plodnych dnu a tak, proste nechat to osudu, ale tim, ze to resime pres car, tak je to v tomhle slozitejsi. mam ji v rijnu zavolat jestli jdeme do ivf, aby to stihla vyresit pres pojistovnu a je mi blby ji treba za mesic rict, ze jsem, kdyz jsme doma meli mit pust. resp. jen s ochranou. aby na me nekoukala blbe, no hlavne, kdyby to nedejboze nedopadlo. rikala, ze ve 40 je sance, ze se jedna o zt nebo se proste potrati 50:50. to je docela silene. pritom okolo sebe vidim tolik tehotnych starsich.
16. zář 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to je taky pekne...ja malou kuryrovala pred skolkou a doufam, ze dlouho nic nechytne...davak hlivu ustricnou s rakytnikem, tak snad to bude mit nejaky ucinek. Na rymu u deti je pry super materske mleko striknout i do nosu, krasne je to procisti a dobre se jim dycha. S vahou jdes teda pekne dolu... no a ty ocistky...to mi prilada celkem hodne a dlouho uz...ja nevim ja kdyz jsem sla z porodnice, tqk jsem uz jen spinila a pak jsem spinila asi jeste 14dni a pak klid...a jestli te boli bricho, tak bych radeji k dr dosla...abys tam nemela zbytek placenty nebo neco...pripadne budes mit jistotu, ze to sou fakt jen ocistky...
16. zář 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo to se musis rozhodnout sama, ja bych sla asi podle toho co citim ja to citila tak jak jsem psala...nechtela jsem hned aby si telo stacilo odpocinout, ale zase kdo vi jak dlouho cekat se mi taky nechtelo. Myslim, ze kdyz by si otehotnela, tak v caru jsou na tydle pripady zvykli....a je to jen tve rozhodnuti. Bohuzel s tim potratem mas pravdu....cim vysi vek tim vetsi riziko...ale neboj, to spatne je za tebou a ted uz jen to dobre :wink:
16. zář 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin placentu vždy kontroluje a byla celá. Ale já mám ten myom může to dělat on. Teď už teče světlejší, tak uvidíme co to udělá. Já jen vím, že moje menstruace s myomem byla příšerná, fakt jatka. Dneska už nic neboli. To fakt bude dělat ten blbej myom. Bolesti a silné krvácení byly furt... A navíc jsem 14 dni po porodu. Jsou ženský a znám jich dost, které krvacely celé šestinedělí. Uvidím, jak mě bude, ale kdybych krvacela z těla, tak už začnu být zeslabla, unavena, spava a jja jsem v pohodě.nic mě není, hlava se mi nemotala a uklizim, zehlim, funguju na 100%....jj váha jde dolů ax se tomu divím
Jen jde o to nenabrat. Bohužel mám v rodině ze všech stran obezitu, ale fakt všude.na to, že jsem po 3 dítěti, tak mam nízkou váhu oproti ostatním. Já mám 75 a matka měla už asi 120. A sestry taky váží víc a to nemají dítě ani jedma:grinning: takže mam radost. No jo výhoda kojení... Matka kojila asi měsíc pak přestala, babi mámu vůbec... U nás není nikdo kojnej jako já. Já do tydle bláznivý rodiny nepatřím.... Jinak výkon. Malého jsen za noc kojila jen 3x,už si prodlužuje intervali mezi kojením
16. zář 2014 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak vis co driv se nekojilo....driv byla spis raritka kdyz nekdo kojil... tak u me kojeni na hubnuti neplatilo...mohla jsem kojit jqk jsem chtela a stejne prd...cas na jidlo jsem si vzdy nasla. Placenta se vzdy konteoluje, ale je taky dost pripadu co jim tam kousek zustal...treba u nas v baraku 2 maminy co museli na revizy. Tak se radeji ohlidej.
16. zář 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kocko dobrý. V noci jsem začala silně krvácet, to jsem cítila jak to teče, ženu na záchod a taková sraženin krve přes celou vložku, tak říkám hm dobrý, tak počkáme do rána a pojedu na pohotovost a už jsem se viděla na sále na revizi.... A ráno vložka čistá. Id rána kapka krve, kapku spinim, když se umírám.... No vidím to tak na revizi to bylo, ale děloha se mi vycistila sama. Takže stehy všechny venku, nepočítala jsen 4 a to špinění slábne. Mam.šikovnou dělohu. Proste se toho zbavila sama.
16. zář 2014 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a nešlo by poslat číslo? Já přes mail téměř nekomunikuji. Teď nemám čas ani zapnout toho mého staroyse. Navíc dneska v noci jsem začala silně krvácet, to jsem cítila, jak to proudem teče, hnala jsem na záchod a na vložce srazenina přes celou a všude krev. Tak říkám dobrý, tak ráno jedem na pohotovost a už jsem se viděla.na sále na revizi... No a do rána nic,za celej den kapka krve a trosku když se utru... No mě se normálně děloha vycistila sama. Jinak bych na tej revizi skončila. Takže pokud nebude nic nechám to,jak začnu zase krvácet, tak už jedu směr Benešov a holt na sál... Ale už mě nic neboli a je mi skvěle
16. zář 2014 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to jsem rada,ze ti to nevypada na revizi,to by byl opruz.mne je fajn, mimisek porad se prevaluje a tlaci,zitra monitor a zacinam 40.tt !!! Minuly tyden mi bylo vic tehotne nez ted,jsem vic v pohode.nechavaji pry prenaset max.tyden vid. Manzel renovuje postylku po sobe,brousi,lesti,lakuje,dela ji se stahovacim bokem.az si rikam zda to ma cenu kdyz druhou do prahy jsme koupili i s matraci za 900kc.ale treba je to neco co mu dela radost ze se na vyrobe podili.
16. zář 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj to urcite. Chlap je rad, ze se muze angažovat
To přenášení je individuální. Někde nechají týden,někde 10 dni. Každá porodnice to má jinak. Mě teda 39+6 udělali hemilktona a ten stejně nic neudělal. Max mi po něm tvrdlo břicho a měla jsen tlaky.... Ale na druhou stranu vyvolavanej porod je o dost rychlejší, ale zase bolestivejsi. U 1 jsem měla epidural, u dcery dat nesel a 3 jsem ho ani nepotřebovala. Na samotnej porod mě soupli jen oxitoxin. Ale než začal působit, tak jsem porodila :grinning: to byla taková rychlost... No uvidíme, zase jsem začala trosku krvácet, ale jde světla krev a bez sraženin. Tak uvidíme, ale nic neboli
Ještě 3 dny zpět mě děloha bolela... On tam bude dělat neplechu asi ten myom. Vůbec nevím jak je velkej. To uvidím až po šestinedělí. A 16 dni máme za sebou :grinning:
17. zář 2014 ve 03:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem raději skončila zase v Podolí. Pořád mě bolel podbřišek, po zákroku mám v děloze bud krevní sraženinu, nebo zbytky. Dostala jsem vyvolávací injekci a nějaké tabletky a za týden na kontrolu, takže neschopenka pokračuje.... A asi vyměním svého gynekologa, když jsem tam v pondělí šla kvůli neschopence, tak mě to břicho už bolelo, říkala jsem mu to, ani mě nevyšetřil a protáhl neschopenku. Večerní bolesti jsem utlumit Ibalginem a čekala na ráno, ráno lepší, ale večer zase hrůza, takže dnes místo ke svému, který by mě zase nevysetril jsem zajela do Podolí a udělala jsem dobře. Počkám jak mě za to ten můj seřve a po ukončení neschopenky jdu jinam... Nevíte jestli jsou v nemocnicích v Praze i ambulance na preventivky? Na Moravě jsem chodila do Hranic do nemocnice k primáři a tady ty praktiky bez nemocniční praxe a opersterstvi už asi nechci. Slyšet znova že mě po týdnu jak je psané v propousteci zprávě vyšetřovat nebude, že si mě zkontroluje až po šestinedělí už asi zažít nechci. Navíc některé reference mají stejný zážitek a navíc na záněty ženským říká, že je to normální a čemu se diví. A nedá jim na to nic. Fakt tam končím... Jsem rozhodnuta
17. zář 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Tak to mas podobne jako ja. Pobolivani bricha (nekdy vic, nekdy min) k tomu patri a s tim, ze tam neco muze zustat, bohuzel to se take bezne muze stat. Delali ti ted UTZ? Ja dostala take injekci MEM a nic, za par dni dalsi a nic. Takze i kdybys po ni nekrvacela, tak se nedes, i tak to muze byt pak lepsi. Dr. mi rikala, ze i spineni muze stacit.
Tak drzim palce, at je brzy lepe. No a jak psychika? Ja dnes (skoro 5-ty tyden po) jsem zase takova teskliva. Ale to asi hormony, kdyz ocekavam ms.
17. zář 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka taky pěkný.. Já taky skoro skončila na pohotovosti. Ale mě se děloha vycistila sama, silné krvacwni a krevní srazenina. Od vxerejska jen spinim a břicho mě přestalo bolet,tak jsem ráda. Ale taky jsem se viděla u doktora. Už mě děloha bolela fesne. A přitom placenta byla celá, fakt nevím, co tam zůstalo. To je děs todle
17. zář 2014 ve 14:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty jo uz 16 dni,to mi ani neprijde...ja na kontrole ok,CTG ukazkove,pakbmi zatrasla bricham aby tam byla nejaka akcelerace a ja na to dostala takovej obr cutanec pod zebra,mimiskovi se to vubec nelibilo. Je mi docela prima,i kdyz unava narusta.navic manzel jede na 2dny na sluzebku, snad vydrzime...
17. zář 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka do které nemocnice to máš blízko ? U nás, ve Střešovicích , mají i ambulance.Chodím k jedné Dr., má teda i soukromou ambulanci na Břevnově, ale u nás ji má ve čtvrtek odpoledne.Je moc milá a chodí k ní většina sestřiček z ÚVN.Všechny jsou moc spokojené.Snad už se na Tebe štěstí obrátí :slight_smile:
17. zář 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no to mam přes celou Prahu :frowning2: teď jsme v Michli a pak se příští rok přestěhujeme k hostivarske přehradě, takže nejlíp něco líp dostupné... Thomayerova, Podolí... A pak už jsou jen polikliniky. Dívala jsem se že na hájích má ordinaci primář thomeyrovky. Tak asi zkusím to. Ale kdyby mi někdo doporučil, tak bych se mrkla :slight_smile:
17. zář 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia psychika dobrý :slight_smile: trošičku jsem teď zašpinila, tak snad to bude pokračovat. Docela mě nahodilá doktorka, když se mě ptala jestli už mám děti, když jsem řekla ne, tak řekla že by zvolila konzervativní přístup tedy injekci. Z toho mi plyne, že druhá operace, tedy docisteni je riziko... Prosím, ať se to vyčistí.
17. zář 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hodně mi pomáhá manžel. Má pravdu, co se stalo, stalo se. Změnit se to nedá. Ovlivnit to nemůžeme, takže můžeme jen čekat, užívat si, těšit se a doufat v příští úspěch. :slight_smile:
Jo a byla jsem dnes na 2 utz, jeden horší a druhý přesnější. Za týden znovu ten přesnější.
17. zář 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to vis, kazdy zasah do organismu je necim rizikovy. A taky uz mas tyden za sebou, dalsi revizi by to zacalo nanovo. Z toho jsem ja mela strach, kdyz po 14 dnech stale nevedeli zda druha revize jo nebo ne. Tak jsem jen doufala, ze uz ne. Ted zacinam spinit, tak ocekavam ms, ale bohuzel to je stale takove nijake, tak ani nevim, jestli se to docisti a bude to ok. No, snad... Dr. rikal, ze ta prvni porevizni ms je vetsinou uplne jina, bud hodne slaba (spineni) nebo naopak hodne silna. No, tak bych ted radsi snad tu silnejsi, abych mela klid.
17. zář 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak hlavne, ze te hlidaji pod utz, to je dulezite.
17. zář 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 nokk tak to vypada, ze ti tam fak5 neco zbylo...hlavni je, ze se stim telo popralo. Drzim palce at uz mas pokoj.
17. zář 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka drzim palecky at je brzy vse v poradku!!!
17. zář 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka s domtorem ti moc neporadim...ja mela skveleho, ale je to na Stodulkach.
17. zář 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj ještě včera jsem kapku splnila a dneska už nic ani na toaletka.... Ale co jsen se bavila s kamarádkou, tak prej to tak po porodu taky měla, že pokud nejsou teploty, tak je to normální.... Ale zase ta děloha mě bolela a teď nic
..těžko říct, hlavně že to přestalo a tělo se toho zbavila samo. Mam šikovnou dělohu... Včera si manžel tak prohlížel malého. A já či je a on no je to poslední a já no záleží jak si dáš pozor a on už by tě otěhotnět nenechali a já nechali, pokud bych nepotratila, tak bych mimco zase donosila. Zase rizikové těhotenství a i porod, ale není to překážkou v tom mít další dítě. Vsak si ze mě v porodnici dělali srandu, že jim tam do 3 let přijedu porodit holčičku... Jo kdyby nebylo všechno tak drahý a neměla bych na krku tchyni a babi by fungovali, tak jo, ale takhle ne.mam zodpovědnost a 3 porod jsem si užila téměř bez bolesti, tak už vím jak na to :grinning: proste se nebát, já si to nepripoustela a když to přišlo, tak to bylo krásný a rychlí... Jinak malej mel z porodnice 3120 a 49 cm a včera 15 dni 3500 a 51 cm a to stále jen kojím. D
18. zář 2014 v 06:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83, :grinning: hlavně aby jsi to měla za sebou. A měla krásný a rychlí porod jako já. Mě to pak už nutilo jen tlačit :wink: jj na monitorech jsen vždy pohorela, furt se jim něco nelíbilo a nenechavali mě přenášet dlouho za což jsem byla fakt vděčná :wink: fakt bezvadná Fujerova. Je to profesionalka. Vše vysvětlí, úplně v klidu probere, při porodu tě vede. Nemam ji co vytknout. A když mě rozrodila, tak si mě i porodila. Fakt nikam nesla a čekala až byde po všem. Jinak já jsem 16 dni po porodu, stehy fuč, Očisty nic už jsem zahojena jako kdybych nerodila :grinning: cítím se skvěle.... Výhoda spontalniho porodu, ženská se rychle zahojí a o ničem neví... Holt mel primář pravdu, když řekl, že odrodim levou zadní :grinning: kolem 20 tt podle ult doktoři tak optimisticci nebyli a před porodem zase pohoda... No prej kdyby byl myom hodně velkej a bylo by to na císaře, tak by ho viděli i přes to mimco a nebylo vidět nic.jsem zvědavá jak byde velkej po 6 ti neděli a budí muset pořesit antikoncepci. Ale prášky nechci, to by bylo 4 zachvili. A nevím zda může dát mineru, když kojím :frowning2: ta je hormonální.... No uvidim,domluvím se s nim
18. zář 2014 v 06:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska už je mnohem lépe. Bříško už tak moc neboli a není tak nafouknute. Bude to určitě příští týden v pořádku :slight_smile:
18. zář 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jojo,k Markete Fujerove taky chodim.kdyz to bude pres den tak me pry odrodi,pokud ale v noci tak nekdo jinej,ale vsici jsou fajn.a starsi je tam vzdy pritomen. Nad t ou antikoncepci taky premyslim,nechce se mi brat prasky.predtim pul roku jsme si davali jen pozor a ok,ale jasne ze to moc spolehlive neni....
18. zář 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky,furt nemame jmeno pro ev.kluka.......
18. zář 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po dlouhé době Vás tu zdravím. Jak pak se máme? co nového? Nějak nestihám pročítat, tak v rychlosti? :slight_smile:
18. zář 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no spíš jak ty a MS? přišla nebo ne a když ne, tak kdypak se bude dělat test? :wink:
18. zář 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek