• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@vercik83 jejku a o čem přemýšlíš? máš nějaké v top výběru?
18. zář 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle uz ani ne,manzel porad prichazi s nejakema extra jmenama...ted je v kurzu bud Bořivoj (Bořek,Bořík prý) anebo Hubert (Hubertík,Bertík). Normální Vojtěch se mu nelíbil,vlastně extra nic co jsem navrhla.Ale popravdě ani žádné přání nemám.I když jsem chtela nejake aby nemel problem s nim v zahranici.No treba to bude holka, ta je v pohode....k prijmenimu jde skoro vse....
18. zář 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 mě teda odrodila v noci. To mě v pondělí ráno přijali ona tam byla,večer mě zavádění tu tabletu a ty porodní cesty, tak jsem ještě zklamaně řekla, že.kdyby něco,tak tam nebude a ona ze jo,že má ještě službu a odrodit mě stihla za což jsem byla opravdu strašně ráda
Odrodila mě 2deti ze 3 to je perfektní. Nechápu, jak si udržuje furt. Tak dobrou náladu.... No ono asi jak vidí kolik se rodí děti. 2.9 a Ondrášek byl 700 dítě narozené v Benešově. A to těm den já ráno přirozeně, pak tam měli 3 císaře a večer další prirozenej porod a.vše zvládli. A líbí se mi,že císaře berou až v nouzi, že se snaží o přirozený porody...
19. zář 2014 ve 04:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jinak my taky měli problém s klučičí jménem. Když se manžel k ničemu nemel už jsem přemýšlela nad Mareckem a nakonec teda ze Ondřej
Toho jsem chtěla vždy. A nebo Mirek, ale jelikož se tady tak jmenuje půl vesnice, tak to neprošlo. Ale mám Ondraska. Ale Borka ani Huberta bych nechtěla. Manžel chtěl Tadease a nebo Richarda... Jméno Richard nevím jak mi dítě vyslovovalo. Patrikovi bude 5 a ještě R neumí. Mě by jeblo ten kluk vzbudil i holku a ze chce do školky, já z něj zesilim bože....
19. zář 2014 ve 04:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 tak z toho co píšeš, tak se mi nejvíc líbí Bořek. Já mám sice jiné vybrané (Pepíčka a Davida) ale každému se líbí jiná a já to respektuji, jak by asi vypadal svět, kdyby se všichni jmenovali stejně :grinning: :grinning: :grinning: Ale mám kamarádku a ty ještě v porodnici neměli vyplněné jméno pro holku, tak její manžel si stáhnul do mobilu aplikaci a tam jim to vyplivlo pár jmen které se nejvíc hodí k příjmení a hned se zamilovali do Laury a nakonec Lauru mají - nevěděli co budou mít stejně jak ty.
19. zář 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
@verik2
@vercik83
Holky s temi jmeny jste mi pripomnely, kamaradka dela na porodnici a kdyz sla sama rodit, tak nevedela co to bude, ani jmeno a kdyz ji rodil primar, se kterym si tyka, tak rikal, ze je to kluk a jak se teda bude jmenovat. A ona, ze nevi, ale ze treba Ales po nem :grinning: No tak maji Alese.
Jinak nam se moc libi Sebastian, Benjamin a Oliver.
19. zář 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia tak to je dobrý a Alešek se mi teď taky líbí :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a jak se teď máš?
19. zář 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No vidis, hned mas tip na klucici jmeno :grinning:
Jinak diky za optani, posledni dny je mi nejak vic smutno, zase to na me doleha. Nekdy propadam beznadeji, ze uz se miminka nedockam. Bud se mi nepodari otehotnet, nebo se to nepovede :frowning2: Preci jen ten vek asi dela hodne. Na druhou stranu jsem predtim zadne problemy nemela a je dost stejne starych nebo i starsich rodicek, tak to preci jeste musi vyjit.
19. zář 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ms zatim nepřišla :slight_smile: a test asi až příští týden, jsem ted 38 dc snad to píšu dobre :D nejhorší na tom je, ze jsem vcera odpadla vecer s horečkou a dneska mi pořad stoupá. Vcera vecer 38,1 a dneska 38,4. Takze zábava... :(
19. zář 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak to se šetři a lež a max paralen, nebo se poradit radši s Dr. no já doufám, že ti to konečně vyjde. a máš teda zlatou trpělivost, já bych už testovala, ale ty hezky vydrž jak ti to Dr. říkala :wink:
19. zář 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no to ne, u nás prostě bude Pepík, pokud se na podruhé povede kluk a když holka tak to bude Josefínka. Neboj se, hlavně se nestresuj, vím že mě se to lehce říká a těžko se to dělá :frowning2: zatím nestrácej naději a jak píšeš je hodně starších maminek než jsi ty a hlavně jsi neměla žádné problémy až bohužel teď :unamused: ale asi to tak mělo být a teď už to bude dokonce. A co práce? ještě jsi doma? nebo už máš novou práci?
19. zář 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle trpělivost nemám, jsem zvedava jak hrom, ale díky tomu jak jsem to měla nepravidelné v předchozí době, tak te to vyléčí :slight_smile: a naučí trpělivosti. Sranda je to, ze ja to poslední měsíce měla 33, 26, 37. Takze čekám :blush::blush:
19. zář 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jak pises, asi to tak melo byt. Manzel pronesl, ze jedno muselo odejit, aby udelalo misto pro dve :grinning:
S praci zatim nic, jednak jsem stejne nevedela do kdy budu mit vypovedni dobu a ani bych to novemu zamastnavateli neudelala, ze bych nekde nastoupila, kdyz je to otazka casu kdy bych odesla a dr. by me urcite nechal na rizikovem. Treba bych si zbytecne zavrela dvere nekde, kde bych pak mohla delat po MD. Zatim budu doma, jak jsme se dohodli s manzelem, do mych 40-tin, abych byla v klidu a udelali jsme max. pro to, aby se to povedlo a kdyz to do kvetna nevyjde, tak bych si hledala praci.
19. zář 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahojky, zrovna pred par dny jsem si na tebe vzpomnela co asi delas :wink: Tak drzim palecky :dizzy_face:
19. zář 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jo tak vy jedete na dvojčátka :slight_smile: to je pěkné,ale i pěkný záhul :wink: no vidíš budeš v klidu a pohodě a prostě se to musí povíst. a budeš čekat nebo kdy to zkusíte?
19. zář 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no tak to jsi měla zajímavé, ale věřím a přeju ti aby ti to vyšlo! a těším se až nám sem hodíš tu skvělou zprávu. :wink: mě to tu pěkně uteklo za týden budu už na MD a už se těším, že nebudu omezená vycházkama.
19. zář 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahojky, to si hodna, ze sis na me vzpomněla :blush: dekuji za palečky ja doufám, ze to k něčemu bude :blush::blush:
19. zář 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ja chtela dvojcatka vzdy, ale ted no nevim, spis se bojim rizik, nez ze bychom je nezvladli. Mame mit pauzu, resp. se chranit a v listopadu pres CAR umele - zalezi na nas zda jeste zkusime IUI, ale dr. se priklanela k IVF. Sice nam obe deti sly hned na poprve, ale ted uz to neslo samo a po jejich pomoci to bylo hned. To telo fakt neoblbnes, tomu je proste tolik, kolik je, i kdyz se clovek citi na min. Tim, ze nas tlaci cas to nechci nechavat nahode, protoze nam utecou drahocenne mesice a pak uz by nam pojistovna nic nezaplatila. Byt mi o 1-2 roky mene, tak to nehrotim a nechavam jak to vyjde, vis.
19. zář 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no hele, priznaky chripky patri k zacatkum tehu, ms nikde, tak kdo vi, treba se dockas // - tak to uz jsem napnuta i za tebe.
19. zář 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Jj dost zajímavé. No a poslední měsíc jsem o zábavu měla postaráno taky. No ja bych vam rad dala tu dobrou zprávu na vědomi, ale moc tomu nevěřím, ze by to vyšlo. Pri poslední kontrole měsíc a neco zpět, mi paní doktorka rekla, ze u me neni asi ovulace, tak mi dělala hormonální profil a byl v pořádku. Prijde mi zajímavé, ze bych prášky za měsíc tak fungovaly :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
19. zář 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha, tak to by byl mazec :smiley: je pravda, ze takové horečky atd jsem dlouho neměla. Akorát minuly tyden jsem byla taky nalomena a v pohode jsem to vyléčila az vcera jsem lehla.. :slight_smile: fuuu jsem napjatá čím dal víc :innocent::innocent:
19. zář 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jinak u tebe to pěkně uteklo :slight_smile: věřím, ze se tesis az nebudeš omezována vycházkama, super :blush::thumbsup::thumbsup:
19. zář 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to chápu, no tak třeba pod stromečkem pak najdete s manželem // ne-li dřív :slight_smile: pokud by ovulka proběhla někdy na začátku listopadu :wink:
19. zář 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak hlavně že se už něco začalo dít - měnila jsi Dr. viď? a ono když to právě nejmíň čekáš, tak to právě příjde :wink: tak na tebe příští týden třeba vykoukne překvapení :slight_smile: a to tvé špinění bylo jen hnízdění.
19. zář 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Jj měnila jsem, ale už je to delší dobu, každopádně vsechno bylo v pohode, teda myslela jsem si.. No a az jsem skončila v nemocnici a potom sla ke své dr. Sama rekla, ze mi ten h.profil udělá. Je to proste neco jiného, je super :slight_smile: no špinila jsem 2x 2.9 a teď 16.9. Tak nevim. Dam určo vedet :blush::blush:
19. zář 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no, taky me napadlo, ze bych mela veselejsi Vanoce. Na druhou stranu se bojim, kdyz bychom se v tom listopadu snazili, resp. sli do umeleho, tak aby se neco nepokazilo a nemela jsem ty Vanoce naopak hodne smutne. Ale clovek nesmi byt takovy pesimista. Jen kvuli tomu to urcite odkladat nebudu. Ja proste musim a verim, ze nam to vyjde.
19. zář 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no tak takhle ani nepřemýšlej!!!! vím rizika tam jsou a kord se bojíš teď, ale vánoce budeš mít krásné!
19. zář 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to uz mi taky napadlo,pojmenovat po doktorovi,ale doufam spis v doktorku.... Jinak drzim palce,ale urcite bych se ted nechranila,treba to vyjde a bude to lepsi, nez ladovat se hormonama pred IVF. Pravda je,ze to chce optimismus.ale to se mi to rika,ja otehotnela po 3mesicich a to uz jsem si rikala ze to nejak nejde rychle....
19. zář 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 kdyz ono je to tezke, nam vylozene rekla, at se chranime ty 3 mesice a pak v listopadu, kdyz uz muzeme, tak mame rovnou prijit, takze ono tam prostor na snazeni doma ani neni. Samozrejme mohu tomu dat sanci prirozene a event. IVF odsunout o mesic, o dva, ale bojim se, ze nam utece cas, ktereho uz moc nemame, vis.
19. zář 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek