• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia jeee Sebastiana jsme meli napsaneho u holky :slight_smile:. Ted uz ho asi nedame...nemame teda ted vubec zadnou predstavu jaka jmena...holcici asi vybereme rychle, ale ty klucici...to je boj.
19. zář 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, vsechny vas zase zdravim. Mame se fajn, jen jsem najela uz na neschopenku a na vychazky...to je mazec. Doktorka mi dala jen 2 hodiny rano (to dam holku do skolky a pokoupim) a pak 2hodiny v poledne to akorat holku vyzvednu ze skolky a mazeme domu na spanek no a pak mam po prdeli...cele odpoledne doma. Ve stredu jdu ale na kontrolu, tak ji zkusim ukecat jeste o dve hodiny odpoledne, abych ji mohla vyzvednout vubec taky po spani a cestou domu si dat prochazku.
Taky se mi uz zda, ze zacinam cejtit pohyby, tak je to sranda. S vahou jsem na tom skoro stejne jako kdyz jsem otehotnela...az se divim...ale na pribrani casu dost. Brisko mi taky prestalo rust az si rikam, ze je nejake male :slight_smile:.
Tak ju, jdu dodelat buchtu a vrhnout se do dalsi prace...na vikend dorazi manzovi rodice...
19. zář 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A tady je dnesni fotecka...17+2 :slight_smile: leti to jako blazen...za chvilku zacnu 5.mesic a pulka bude pomalu za nama...
19. zář 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak to mame stejny vikend :grinning: , k nam zitra dorazi take manzelovo rodice a asi zustanou do utery? poradne nevim.
Jinak to leti, to mas pravdu, v profilu mas 18tt, to jo. Jen me prijde, ze se to vlece :frowning2:
Ale aspon se dostavila MS, nerekla bych, ze ji budu tak rada vyhlizet. Minulou nedeli jsme zacala spinit a stale takove nijake, tak jsem si rikala, ze treba to bude jen hodne slaba ms a poradna az priste a dnes se to rozjelo. Tak jsem rada, ze aspon funguju. No tak jeste vydrzet 2 mesice a doufat, ze pak uz to vyjde - nejlepe hned a az do konce.
19. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je fakt,je to těžké....držim palečky...
19. zář 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj podle posledniho UTZ byl prcek jen o dva dny mensi...jsem z toho jelen...uz mam treti termin porodu :slight_smile:. Tak hlavne, ze ti MS dorazila a telo se nastartovalo.
19. zář 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia copak se u vás děje?? Ja nestíhám číst zpětnou konverzaci, ale nějak si rikam, ze se neco děje...
19. zář 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia, tak uz jsem si neco málo dohledala sama... Mrzí mě co se stalo... :(
19. zář 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj, dohledalas spravne. po prvnim iui se nam povedlo otehotnet. bohuzel to mimi vzdalo, prestalo bit srdicko a v 10tt jsem musela na revizi. ted je to 5 tydnu. v listopadu bychom meli jit na umele a do te doby se mame chranit, ma byt 3 mesice po revizi klid, aby se telo srovnalo zase.
19. zář 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to mě moc mrzí, doufám že si v pořádku. Pět týdnu už je dlouha doba, ale jen v některých případech. Aha, takze do Listopadu nic jo? A jak to, že se Vám nezadari normálně, že víš o tom umělém ??
19. zář 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 co vím, tak tam rodí lékař Ondřej Cech a pak Markéta Fujerova..... Ale co se Ondřeje týče,tenkrát když jsen tam chodila na monitory na porodní sály, tak tam jednu rodil, ta tam byla v křečí a řvala ze ta bolest se nedá.vydržet a on v klidu přišel začal ji utesovat, ať se uvolní, aby se líp otevírala, ukázal ji jak dýchat a ona přestala řvát a krásné rozdejchavala.kontrakce.... Fakt o on má uzasnej přístup, ale osobně jsem byla nadšená, že mě rodila Markéta aže mrzelo, že jsem tam ležela jen 15 minut! Měla pravdu v tom, že ve 4 mě vysetrila a řekla, že zachvili porodim.... No ono co kontrakce posledních 15 minut, to půl centimetrů otevření. Proto teď vím proč jsem tak krvacela posledních 20 minut.... Protože se dost otevírala porodní cesta...hlavně úžasný je,jak ti všichni prejou a gratulujou mě i uklízečka :grinning: ta tam totiž přišla a uklizela po mě tu krev... Fakt uzasnej ludskej přístup až nechápu, že oni mají furt úsměv na rtech.... Nikdy jsem je neviděla se špatnou náladou :grinning: takže máš jména kluk Ondřej a holka Markéta....
19. zář 2014 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin si z toho nic nedelej, ja mam take tri terminy :grinning: 10,11,12.3 :grinning:
19. zář 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no jak nam to predtim nejakou dobu neslo, tak me vzhledem k veku poslal dr. do CARu, abychom tomu pomohli, ze to chce asi popostrcit. Tak jak je videt, opravdu to stacilo, kdyz se chytlo hned prvni IUI. No a tim, ze to bohuzel nedopadlo, jsme byli potom v CARu zase s tim, ze co dal. A dr. tam rikala, ze telo se musi dat dohromady, takze proto ty 3 mesice pauzu a ze vzhledem k veku by doporucila rovnou IVF, protoze tam je vyssi sance, ze to vyjde a kdyby nahodou ne, tak abychom do mych 40 stihli co nejvice pokusu.
Jo, 5 tydnu je relativne dlouho, ale zase si rikam, ze jsem mohla byt o 5 tydnu vic tehotna a byt ted v 15 tt :frowning2: Doufam jen, ze nam to jeste vyjde, aby tento smutny zazitek "prebilo" neco lepsiho, hezciho.
19. zář 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok chi chi, tak to je taky dobry...tobe to jde ale pekne po sobe. Ja mam 25.27.unor a pak 3.3. jsem zvedava co se dozvim na druhem screeningu.
20. zář 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia urcite to vyjde, to se neboj. Hlavni je, ze se to uz jednou na poprve podařilo, tak verim, ze se to i podari a na konec budes psat, jak uz citis pohyby atd. Uvidíš, bude to mit dobry konec. :slight_smile: jak jsrm psala, je to sice dlouha doba pet týdnu, ale zalezi v jake situaci. Tobe bude ted dlouhy kazdy tyden. Kazdopadne, dej se do pohody, udělejte si s muzem rekax vikend pokud je to mozne a nez se nadejes, listopad je tu. Utece to jako voda. :slight_smile: budu na tebe/Vas myslet. No a koukej se ozvat jak si dopadla, klidne i jen do zpravy. No a pro me je ted dlouhy kazdy den, nez si udelam test, fuuu.... :/
20. zář 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ty to mas hezky rozhazene:wink:... 3.3. Je muj bratr :wink:... sem tezzvedava kdy se koblizci ukazou :wink:... uz aby to bylo. Ja jsem fury unavena a byla bych schopna prospat cely dny :grinning: jinaknevolnosti uz nejsou diky bohu :grinning:
20. zář 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevim zda si pamatuju dobre, ale kdyz si udelam ovu test, je mozne, ze se mi ukaze i tehu na nem?? Myslim, ze nektere jste to sem davaly pro porovnání :slight_smile:
20. zář 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja uz taky nevolnosti nemam a nastesti i unava je lepsi. Bolest prsou taky trosku ustupuje, tak uvidime. Jedine co, tak nemam vubec chut na sex :-/. Manzel rika, ze je jak loudil...
20. zář 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj ovu testik taky kolikrat ukaze. Me ukazal, teok a maice taky :wink: vic si nepamatuju...
20. zář 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja totiz resim, jak dlouho jeste pockat :D jsem 39 Dc a nechci zklamani, ale zvedavost je silena :D a nejen u me, pritel uz zacal taky :D
20. zář 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak stejne vysledek nezmenis, zkus ten ovu test. Ja to takhle delala po tom iui, mela jsem testovat az 14-ty den, ale jak pises, zvedavost mi nedala a tak jsem asi 10-ty den zkusila ovu test a jelikoz do toho 14-teho dne stale silil, bylo to jasne. Tak sup a hned se pochlub :grinning:
20. zář 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ovu testy mam jen v praci v šuplíku, takze tak i tak musim počkat do pondělí. Jak tohle je pro me katastrofální... ale porad je to na pochybách, přece jen Ms byla nepravidelna, zacala jsem uzivat Fem+ a to ze by se hned zadarilo, uffff :slight_smile: nejradeji bych vzbudila toho svého space vedle sebe a zeptala se ho co budeme delat :D ale co kdyz zase nic?? Ja jsem desna.. :D a to jsem se posledni mesic snažila, sex si uzivala, nic neresila a pak me dostane par dnu rozhozeni... :D
20. zář 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no vidis, sex si uzivala, na nic jineho nemyslela a tak to vetsinou byva :wink:
tak bud vydrzet do pondeli alespon na ovu test a nebo skocit nekam do lekarny...
20. zář 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já 3.3 měla termín v roce 2012 u dcery. A pak 2.3 a nakonec jsem rodila už 17.2 :grinning: to je něco teda :grinning:
20. zář 2014 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a kolik dni mivas normalni cyklus?
20. zář 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak co? Znarodnila si lekarnu?
20. zář 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jooo jsem zvedava kdy to nakonec bude :slight_smile:
20. zář 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam tady krabicku a neco ovulacnich testu nechcete je nejaka? Dam vam je.
20. zář 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no moc normální bych to nenazvala a když už, tak poslední tri mesice maximálně. Jinak od března - srpna 36,49,49,37,26,33. Asi takhle.
20. zář 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 kocko nerodis už náhodou? Jak to s tebou vypadá? Furt na tebe musím myslet. Hlavně dneska úžasná noc,malej co hodinu vzhůru. Si mě rozkojuje. No jo budou 3 tt růstový spurt nastane :grinning: jal kdyby to tušil a rozkojuje si mě dřív :grinning: chytrej kluk....a co to jméno. Jak to mas poresene?
21. zář 2014 v 06:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek