• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 jeste ne,ani poslicky nemam,je mi prima a mam pocit ze prtouskovi je uvnitr taky pekne.termin mam za 3dny,ale kde nic tu nic.asi budu taky prenaset.no aspon dodelame nedodelavky....ale mele se hodne a stve me ta pohybova omezenost.jo a zacinam si uvedomovat tu nasledujici nekonecnou odpovednost za miminku/miminka. Vcera v hospudce do pulnoci,asi posledni na delsi dobu...
21. zář 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj zodpovědnost to je.ale krásná. Jen počkej až budeš mít miminko v ruce je to neskutečně krásný pocit.já poslicky měla no. Ale nechali mě přenášet jen 3 dny a v Benešově nechávají týden, takže do 10 dni rodis :grinning: a omezení už nebude.. No jo uvidis.. Ale možná kdybych potřebovala na nákup a bylo by to o víkendu, tak bych se stavila v poradce se na tebe podívat. Občas někde jezdíme. Mohly by jsme se sejít zda chceš
21. zář 2014 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 aha...tak podle toho se toho moc nepozna. Drzim palecky!
21. zář 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, ve stredu na kontrolu a uz se nemuzu dockat az mi rekne doktorka, ze je vse v poradku...to jsou zas myslenky...chjo.
21. zář 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin prave. Tak jeste budeme cekat, nevim zda jen do patku nebo fakt az do dalsi stredy. :slight_smile:
21. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vsechno bude v poradku, nebojjjj :slight_smile:))
21. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak se po nejake dobe ozyvam, rekonstruujeme tak trochu nestiham. :slight_smile: @lefik02 drzím palcaky at mrcha nedorazi. @vercik preju klidny porod doufam ze verunkakorunka uz je v poradku at se muze zacit zase snazit. Mejte se tu holky, az budu mit nejake nove zpravy ozvu se. Snazim se sem obcas juknout.
21. zář 2014 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 dekuji. Taky se modlíme, aby nedorazila a bylo to kvuli mimiskovi a ne kvuli nějakému problému. :slight_smile: odpocitavam kazde dny, jak kdyby nevím co.. :D
21. zář 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No budu mít u sebe asi tablet, tak dám vědět kdyby to vypadalo na nějaký určitý den:o) Ale asi budu ze všeho dost vyplesklá...
@jezura777 děkuju, děkuju, uteklo to děsně rychle
21. zář 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do 28.9. Vas tu budu strašit, snad kazdy den. Opoledni klid byl prerusen pote, co jsem se vzbudila a behem pul hodiny sla asi 3-4 na malou. Tohle me teda nebaví. :D jeden den to vypada tak, druhy den onak. Dneska bych test nedelala, spis dle cetnosti navstevy wc bych rekla, ze jsem se nachladila. Kdyz jsem nemocna, tak se vsim vsudy... :D jooo a mejte prosim se mnou trpělivost. :grinning:
21. zář 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 v poho, jen nam to tu pekne povidej :grinning:
21. zář 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia bude vam ze me hrabat, pokud se jiz nestalo :grinning:
21. zář 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jasne a ty bydlíš přímo v Benešově? Já tam občas jezdím. A do porodky stejně potřebuji dat tam papír na pojišťovnu, aby mi proplatit pobyt. Takže bych spojila příjemné s užitečným. A jukla se na malý miminko. To víš malwj má přes 2,5 kila. Mam asi dobrý mliko dost nabírá. :frowning2:a rychle roste, ach jo.... A porod zvládneš. Já byla poprvé paf jen z porodu. S mimcem problém nebyl
21. zář 2014 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 drzime urcite vsechny palcaky, kez by ti to vyslo a pribyla tu po nejake
dobe nejaka nova tehule. :slight_smile:
@vercik jo hrozne to leti, ja uz v nedeli zacinam trinacty tyden... Se ani nenadeju a budu na tom podobne jako ty. :slight_smile:
@verik2 pekne ti ten tvuj cvalik pribejv
a, jen tak dal.
@lupinpupindržim palce na stredecni kontrolu, vse bude v poradku neboj a uzivej si tehulkovani, uz se moc tesim az ucitim pohyby, ale ja mam jeste dost casu. :slight_smile:
@donia a @verunka_korunka drzte se holky moc myslim na vas at se rany na dusicce trosku zahoji a brzy se zase zadari, sleduju tady napjate kazdou zpravu od vas. Posilam hodne sil.
22. zář 2014 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 děkují Ti moc... akorát si myslím, že je to zbytečné, protože jsem si zkusila ze zvědavosti udělat ovu test a druhá čárečka nebyla ani viditelná, musela bych použít lupu... takže já si myslím, že kdybych byla těhu, tak mi to ukáže ovu test, ne?? a teď jen čekat kdy mrcha dorazí... a pojedeme další kola... :frowning2: :frowning2:
22. zář 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať zijou internetové diskuze! Jedná pipinka se do mě pustila kvůli kojení. Za to, že ona kojila 2 dny já nemůžu, ale ze se jí nezdá kojení do 4 let. Bože co je na tom špatného? A ještě mi napíše, že jsem jednoduchá :grinning: no to je asi ona? Holt někdo si myslí, že jsem blbá a někoho jiného jsem moc chytrá. Ale čo ta holka má v hlavě, to netuším.... Bože proč jsou někteří lidi tak zlí
22. zář 2014 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nene,bydlim v Praze,ted jsem na chalupe.na vesnici. Moje male odhadem pred dvema tydny rikali 3,5 kilo,tak doufam ze to bude minus tech 500g co se udava to rozmezi. Kazdopadne dam vedet,az tam pojedu hehe zatim se mrnousek uvelebil a nechce se mu,ani poslicek jeden....ale aspon ze se tam hemží abych vedela ze je ok.
22. zář 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 mě říkali 3700 a mel 3320. U těch větších dětí už říkají víc.u 1 syna řekli 3800 a mel 3580, takže taky přidali... Jj i do Prahy občas jezdím
22. zář 2014 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uzij si dnesni kontrolu, ja jdu az za tyden :frowning2:...
23. zář 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lupinpupin
Holky, vy se mate. Ja chci taky :frowning2: Vy mi strasne pripominate kde jsem mohla uz byt, kdyz jsme meli terminy okolo sebe. Ach jo.
Ja si prave odbyla prvni porevizni ms, prisla v terminu jak rikali a uplne normalni jako vzdy - ca. 5 dni predem spineni, 2 dny klasicka a pak dospineni. Takze u me klasika, zadne, ze bud vic nebo min. Tak jsem se tak tesila, ze pak to budeme zkouset, resp. nebudeme se tomu branit a tim pohovorem v Gennetu mi udelala caru pres rozpocet. Ja vim, ze zakazat mi to nemuze, ale jsem opatrna, Ted zrovna v jine diskuzi holcina psala, ze otehotnela jeste v sestinedeli, takze nejen, ze nedodrzeli co meli co se sexu tyce, ale jeste to treba neni poradne zacelene a uz je zase tehu. No, je to odvaha a doufam, ze bude mit vse v poradku. Ale ja bych taky tak chtela se tesit na miminko...
23. zář 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jinak @lupinpupin psala, ze ma kontrolu ve stredu a dnes je utery :grinning:
23. zář 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia berusko, ja vim, ze ti jen vse pripominame a ver mi, ze z toho nejsrm dvakrat nadsena :frowning2:... nevim jak sr mas zachovat, als adi diky veku a touze bych poslechla co ti rekla dr. :wink:... no ja vim, ze stat se to me, tak to beru jako znameni a do dalsiho mimi nejdu :frowning2:... stdjne by mi to uz dr.nefovolil a tim si sem na 100% jista :frowning2:... drz se a at se brzo dockas :hearts::hearts::hearts::hearts:
23. zář 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia fakt :grinning: me dnes boli dost hlava :grinning:
23. zář 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Diky za podporu :slight_smile: už je mi líp. Zítra jdu na kontrolu. Snad to bude čisté. Čeho se bojím je nějaká infekce. Dneska mám žlutý výtok, takže tipuju, že mi dají antibiotika. Jinak je to ok, až na to, že postava je zase zpátky. A co zůstalo, jsou špeky na břiše, takže jak budu moct zase začne drezura :wink: protože mě to štve. Takhle mě manžel hladí po břiše, které nedávno bylo větší, že tam byl malý prdola a teď jsou tam jen špeky. Takže špeky nechci a chci ploché břicho jak na svatbě.
23. zář 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok diky...ale jdu az zitra... :wink:
23. zář 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj, urcite se brzy dockas a budes mit pod srdickem zase mrnouska a pak budeme zase zavidet mi, ze uz pupika nemame....
Ja mam dnes termin porodu dvojcatek a do toho nam umrela skvela sousedka....takze nalada pod psa. Holce zacina ryma, venku hnusne fuci no snad zitra bude lip. Hlavne se tesim az uvidim mrnouska. Pekne me zacinava pokopkavat :slight_smile:
23. zář 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to teda vazne leti, ze uz bys byvala rodila mrnousky. No a vidis, jsi skoro v pulce :wink: dalsiho tehu. Tohle uz bude v pohode az do konce. Ja cim vic o tom premyslim, tak mam strach, takze asi udelam maximum pro to, abych si to nemohla vycitat, kdyby cokoli. Tzn. ze v CARu chteji, abychom se chranili cele 3 mesice, tak budeme a v rijnu tam zavolam, ze chceme jit do IVF a bude to. I manzel rika, ze by sel na jistotu. Takze pro to udelame vse co je v nasich silach a pak uz to bude zalezet na stesti.
23. zář 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka na zitra drzim palce, at je vse v poradku. Radsi atb, nez aby se neco zanedbalo, vid. A manzelovi "dovolis", aby ti sahal na bricho? Ja si pamatuji, ze nez se to vratilo do normalu, tak tech prvnich ca. 14 dni mi vadily dotyky na bricho a prsa, hned me to rozesmutnelo. Je to fakt zvlastni jak to s clovekem a emocema zaclouma.
23. zář 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, vse strasne leti...vsak za par dni pujdu do 5.mesice... dnes jsem nachystala skrin na oblecky, tak zacnu tahat ze sklepa karabice.
Myslim, ze by jsme meli uz mrnousky doma....no radeji na to nemyslet a zit lritomnosti.
a s tim carem myslim, ze jste to vzali za spravny konec....vem si, ze mas uz 6 tydnu za sebou a to je pulka za tebou a za chvilku budes tam.
23. zář 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to mas pravdu, kdyz na to kouknu takhle, tak to utika. Jen me mrzi, ze ten cas moc neprozivam, stale hledim do budoucna a tesim se uz aby byl listopad. Snad me chapes jak to myslim, v myslenkach ten cas posunuji a chci aby to uteklo, misto abych si uzivala kazdeho dne. Ale snad je to pochopitelne.
23. zář 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek