• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin ju závidím ti to okopavani. Není hezčí pocit aspoň člověk ví, že mrne se má k světu a vše je tak jak má. Mě bříško a okopavani chybí a mrzí mě, že už to nezaziju. To po čem se mi fakt nesetkala je šílený pálení záhy.... To už není. Ale zase to prokleté šestinedělí, rvu i u ulice "ať žije kojení. Ale malej je jako Tynka, takže vypadá, že si to udrží. Rozkojuje mě dobře a to je mu 22 dni. Jeho bracha už byl prikrmovanej sunarem, byl línej tahat. Ondrášek zatím neví, co je flaška... Todle jsem kojila v Kauflandu, deka přes mimco a šel nejakej par a ten chlap, hele koukej jak kojí to mimco a ta ženská koukla a začala se smát :grinning: je to fajn, že lidem kojení na veřejnosti už přijde normální, za dob našich babiček, by tě lidi ukamenovali. V tomhle je lepší doba.... Teda to je děs, kojit nechce a rve, ale chovat HP ho nebudu. Každý den má rvaci hodinku....
24. zář 2014 ve 03:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo to mi nevadí :slight_smile: nějak jsem v pohodě. Dokonce bych řekla že jsem byla klidnější a teď jsem zase jako před těhu... Nervózní, nákladová, mam pocit ze mi běží čas... Ani nevím jak to popsat, ale zase dokážu byt zla, když si to ten člověk nezaslouží. Prostě jsem zase naprdnutá. Musím se krotit, nelíbí se mi to.
A s tím saháním na břicho, to dělá jen když mi leží hlavou na má a hlásím ho ve vlasech. Dřív mi to nebylo příjemné kvůli těm špečkům, ale zvyká si, protože vím že to manželovi nevadí. Vadí to jen mě ty špeky :slight_smile: prostě jen můj pocit. Ale to mam z toho, jak do mě šel taťka, brácha a pak dokonce i bývalý přítel. Manžel měl se mnou hodně práce aby mě přesvědčil že se mu opravdu líbím a že to byli hlupáci.
24. zář 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia presne vim jak to myslis...taky jsem odpocitavala
24. zář 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak co? pořád vyčkáváš?
24. zář 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak MS stále nikde, zatím se nějak necítím, že by měla dorazit, nic mě nebolí apod... no a jsem dnes 43DC, takže pecička :slight_smile: včera jsem mluvila s mamkou a tá mi nějak vymluvila dělat test tento týden v pátek, nebo sobotu, takže budu čekat do příští týdne do úterý :slight_smile: to bude 13 dní od telefonátu s paní doktorkou :slight_smile: a potom uvidíme, děj se vůle boží :slight_smile: takže Vás nebudu trápit po celou tuto dobu :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 tak to klobouk dolů :grinning: a teším se :wink:
24. zář 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak podavam hlaseni....vse je v poradku, mrnousek se prevaloval z boku na zada a porad neco smudlal...asi mel hodne prace :slight_smile:. Mam i fotecku, tak odpoledne ukazu. Dalsi kontrola je 15.10. A 14.10. mam druhej screening :slight_smile: tak to mrnoueka uvidim pekne dvojite :slight_smile:. Jo a vysledky tripltestu dopadli dobre :slight_smile:
24. zář 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 tyyy jo, to bych asi nevydrzela :slight_smile:
24. zář 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle, tak klobou dolů není potřeba :grinning: :grinning: prostě musím to vydržet.. a nedej bože pokud bude test sněhobílej a nebo nepřijde ms... to mě fakt zabije, protože bude zase někde nějakej problém... :unamused: :unamused:
@lupinpupin já už jsem vyškolená víš, tak budu muset vydržet. Jak jsem psala minule ty délky mojich cyklů, tak je taky možné, že prostě MS přijde, ale později a hodně pozdě, což už mám pár x za sebou... Buďto bude zkalamání v podobě MS a nebo sněhobílého testu, já totiž pořád nějak neveřím, že bych mohla být těhotná... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak super, ze je vse v poradku. Zas aspon tu chvili, co tam clovek je, si oddychne, vid?
24. zář 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 tak ja bych urcite take testla ted. Stejne to nezmenis, bud to tam je, nebo neni a oddalovani testu to neovlivni. Ale byla bych klidnejsi, bud, ze to vyslo a nebo, ze proste ne a budu vyhlizet ms. Ta nejistota by me ubijela daleko vic.
24. zář 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je to divný, ale zatím jsem v pohodě :slight_smile: já vím, že to nezměním.. :slight_smile: nechám tomu fakt volný průběh a uvidíme... :slight_smile: stále jsou dvě varianty buď a nebo.. :slight_smile:
24. zář 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, víte že, muzikál na ledě Popelka hraje o Vánocích v Brně :slight_smile: .
24. zář 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj pekne se uklidnim ze mrnousek je v poradku. Ted uz prece jen citim pokopkavani a postuchovani, tak se vzdy taky uklidnim i tim...uz to bude jine a lepsi hlidani kdyz da mrnous o sobe vedet...
24. zář 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle je nas mrnousek...vali se na brise a kope me do mocaku :slight_smile:
24. zář 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no pekny a jak je ti podobny, vid :grinning: :grinning:
24. zář 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj cela maminka :grinning:
24. zář 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@donia
@verik2
@jezura777
Tak holky, hlásím, že jsem smolař... Po dnešní kontrole mám zítra ráno nástup na druhou revizi :frowning2: Zbylo tam něco cca 2 cm velké... se z toho zblázním. Proč doprdele já musím mít komplikace, pořád na něco čekat. S tou druhou revizí mi posunuli termín od kdy můžem znovu za 3 měsíce nejdřív... takže se můžeme začít snaži až v lednu. No a to bude zrovna rok od toho co jsme se snažit začali. Fakt mě to sere, asi jsem se neměla bát toho, že to může vyjít napoprvní (všichni kolem to měli na první šťouch, takže jsem se bála začít hned po svatbě, že bych neměla odpracováno potom ani 3 roky, který potřebuju k autorizaci. Tak jsme čekali... neměli jsme čekat.
24. zář 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prebrala 3 krabice obleceni a muzem zacit prat uni oblecky a donest dalsi krabice....
24. zář 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je mi moc lito!
Je ted zbytecne resic kdyby kdyby...proste to tak ma bejt a bohuzel to neovlivnime. Ted je hlavni, aby si byla brzy fit a aby si mela i ten zbytek venku.
24. zář 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin to sice jo, na druhou stranu nemam doma nic. Žádné dítě :frowning2: bylo to první těhotenství. Všichni doktoři se mě na to ptají jestli už mám nějaké děti a kolik mi je let. Připadá mi to tak, že rizika jsou vysoká a proto se mě na to ptají.
24. zář 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prosím, kdo máte zkušenosti s ovu testy? Já ho dnes použila poprvé. Jsem 12DC. Testík na cukr mi ukazuje ovulaci - je tmavěmodrozelený. BT si měřím teprve první cyklus, takže nemám srovnání. Každopádně dnes mi BT klesla zatím nejníže, a to na 36,4. Jinak jsem teď po MS měla 36,8-36,6. Dnes dole cítím "vlhko" a tak nějak cítím, že by to ta ovulka mohla být. No ale vyzkoušela jsem první ovu testík a sněhobílo. Jsou opravdu ovu testy spolehlivé? Asi jsou, že? Děkuji za zkušenosti. Jo a ještě první měsíc piji kotryhelový čaj a jím listovku... :slight_smile:
24. zář 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka To je mi lito, drzim palce, at to mas rychle za sebou a je to v poradku. Ja to spis vidim tak, ze co dr. to nazor. Me take kontroloval pokazde nekdo jiny, dostala jsem 2 injekce a stejne ze me nic neslo. Ale na posledni kontrole, kam uz jsem prisla na lacno, kdyby me hned vzali na sal, mi sam primar rekl, ze to nema cenu hrotit, ze by to melo odejit s klasickou porevizni ms. Myslim si, ze kdyby me kontrolovala ta sama dr. co predtim, tak me na druhou revizi taky posle. Jde spis o to kdo jak to vidi. Na druhou stranu lepsi aby to vzali, nez abys treba dostala zanet a cekala pak jeste delsi dobu. S tim dalsim snazenim jsem to take resila, ze by se mi to druhou revizi posunulo, ale na druhou stranu jsou holky co se snazi hned po porevizni ms a necekaji 3 a vice mesicu. To uz je pak na tobe. Ja bych asi taky necekala, jen na tu prvni, ale kdyz jdeme do CAR, tak se chci ridit tim co mi doporucuji.
Myslim na tebe a posilam srdicko.
24. zář 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tqk ono je samotne riziko potratu vysoke...kazde 5tehu tak proste konci...neco se podela a nikdo a nic to neovlivni. :angry: .
24. zář 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmor ne me testy funguji jak hodinky, ale jsou pripady kdy na nekoho nefunguji...zalezi jaky mas prubeh cyklu...ja treba mela dva dny vlhko, pak plodny hlen a pak zase dva dny vlhko a ovulace byla prave ten druhy max treti den od plodneho hlenu.
24. zář 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Ještě jsem zkusila čípek a je měkký, takový roztažený. Tak fakt nevím... :confounded:
24. zář 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia děkuji za srdíčko :slight_smile: bude lepší to vyčistit. Od včera žlutě špiním, takže to asi není úplně ok. Ale tentokrát jsem dostala info papír jak na miniintetupci a tam je psaná 3 týdny sex. Abstinence. Tak uvidíme co mi řeknou na pooperačním. Třeba to nebude tak přísné :wink:
24. zář 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vím to číslo někde píší dokonce každé 4. Těhotenství. Ale to riziko... Jsem psala na tu revizi... Může se něco posrat, přeci jen budou znovu škrábat to co už jednou škrábali. Je tam riziko perforace si myslím... Větší než když to dělali prvně.
24. zář 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a jo, to mas pravdu, to jsi vlastne psala, ze mas nejaky zluty vytok, tak to urcite je lepsi at se na to znovu podivaji. Neboj, to bude dobre, proste musi :wink: Ja myslim, ze se i ptaji zda uz deti mas i kvuli psychice, protoze kdo uz deti ma, tudiz i jine starosti a zarizovani, tak se lip odreaguje, nez nekdo kdo deti nema. Tak asi aby i vedeli jak jsi na tom ty, vis. Ozvi se az budes zase na prijmu.
24. zář 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jo tak to jsem nepochopila...to asi jo...a nebudou to treba uzz jen odsavat bez zeskrabnuti?
24. zář 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek