• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin No naprosto krásná poloha mimča :grinning: Teď nevím, jestli jsi psala, zda kluk či holka, nebo nevíte.
Jinak já už konečně vidím, že to mimčo někde je, půlka těhotenství za mnou, jupí :slight_smile: Na 2. screening až příští pátek, už se moc těším. Nahoře zatím 3 - 3,5kg.
Foto 6tt, 20tt :slight_smile:)
24. zář 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin nene, jsem se ptala. Ono i při odsávání se to dočišťuje kyretou. Ale budou to kontrolovat ultrazvukem, i když teda nevím jak, když přes břicho toho moc neuvidí jak mám tu prevracenou dělohu. Jo a je to převrácený dovnitř do těla, k páteři.
24. zář 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no pěkný teda. Já jsen zvědavá na sebe.vždy jsen měla Očisty týden a teď už 3 tt ale to půl dne spinim pak den nic, pak jednorazovka, kdy vyteče čerstvá krev, jako když se zvednes a mas menzes, tak cítíš, jak to teče, z toho jen špinění pak zase nic.no pecka a do toho mě bolí děloha, ale to bude tím myomem. No uvidim, stejně na gynde vyšetřovat nesmí, tak uvidím hned za 3 tt se objednám po 6 ti neděli a uvidím jak to dopadne ultrazvuk udělá. Jinak jsem unavená v noci kojím cca co 2 hodiny, ale po sunaru sahat nebudu když mám dost mlika, abych plnne kojila. Je to škoda, ale jako rvu i při ulici. Ať zijou hormony. Na zprávy moc nekoukám, bych je prorvala celý! Jinak malej bude asi pěkně rozmazlenej. Yo vis poslední mimco, furt bych ho chovala. Ale jinak občas hodinu leží v měj posteli, postýlka je mu malá :wink:,a je spokojenej. A nejvíc kecá u kojení. To jsou zvuky občas! No jo chlap :grinning:
25. zář 2014 v 01:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmorahoj no bazální teplota stoupá po ovulaci zpětně cca o 2 dny. I když mě teda až 14 dni. Ale jsem fakt výjimka. Mě BT stoupá b polovině cyklu a přitom Ovulku mám při nebo hned po menzes. Jsem asi divná :grinning:
25. zář 2014 v 01:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jsi se jen v neděli přejela ctvrtkachnickou a nemůžeš ji ztravit ne,?:grinning: to bříško ti závidím, jak mě chybí? Ale jsem ráda, že mě neboli záda a nepálí zaha. A mam malého u sebe i když pěkně roste a furt jen kojím :grinning: to bude zavislak jako byla ségra, taky ji zajímaly jen moje prsa :grinning:
25. zář 2014 v 01:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ne to byla celá kachna :grinning:
25. zář 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nook pekny pupik. Ja jeste 14dni a mam taky pulku za sebou.
Pohlavi nevime a ani vedet nechceme. Mrnous se valel puvodne na boku, tak to byl takovej mimozemstan a najednou sup a lezel na brise...no sranda :slight_smile:. Me pripada, ze mi pupik zatim stoji...ze mi hodne vylezl hned na zacatku a ted odpociva a kilove mam +2 tak zatim taky dobry...
25. zář 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak pokud malej ji co 2hodiny, tak bych po sunaru taky nesahala...myslim, ze ty dve hodiny i kdyz je to narocne jeste jdou a hlavne kdyz tak pekne pribira. My jsme taky dlouho kojili co 2-3hodinky...vic mi proste nevydrzela a ani v noci. Posilam hodne sil!
25. zář 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka aha...u nas prave psali, ze v nejaky pripadech se to jen odsava v nejaky i vyskrabuje...ale presne si uz to nepamatuju....se divim proc to teda nekontrolujou rovnou tim ultrazvukem...vsak by spouste zenskejm usetrili dalsi zakrok...
25. zář 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin oni to asi hned nepoznají. I po těch 5 dnech nevěděli jestli je to krevní sraženina nebo obaly... Až to ze se to nevyloučilo vedlo k čištění. Ale nevím proč to dělají poprvé poslepu.
Jinak už jsem po operaci. Teď čekám na doktorku a večer mě snad pustí.
25. zář 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak co, uz mas nejake info? Vse probehlo dobre?
25. zář 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin už jsem doma :slight_smile: byla tam doktorka co včera a navíc jsem ji měla i na sále. Přizvala si tam pro jistotu ještě nějakého docenta, kontrolovali to při zákroku i ultrazvukem. Byl tam malý zbytek. Takže za 2 týdny na kontrolní utz a domluvila jsem se, že zajdu zase do Podolí a na toho svého se vykašlu. Já mu už ani nevěřím a to bych lékaři měla. Paní doktorce asi donesu Rafaelo nebo něco podobného. Strašně moc se o mě starala a hlavně psychicky podpořila. Škoda že nemá ambulantní praxi. Jo a mam na týden antibiotika. Tak snad už vše bude v pořádku.
25. zář 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no tak super, ze si dala tak zalezet a urcite bude vse v poradku. Tak si odpocin a naber silu.
25. zář 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mi rychle povezte co je nového:grinning: nemám čas sem ani mrknout!já mám dnes zítra ovu tak sexuju:sweat_smile: měli jsme dovcu a pak mooooc práce, ted kupujeme domecek-doufam ze to vyjde bude to jen víkendové ale krásné 1200m2.Ještě to vytoužené mimo=nesesli jsme se při ovu :wink: dobrý ne?
25. zář 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka je dobre, ze uz jsi doma, tak ted uz bude jen lepe :wink:
25. zář 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, pořád nicccccccccccccc :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: a do úterý daleko :grinning: :grinning:
26. zář 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 a vis kdy si mela zhruba ovulku?
26. zář 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vzhledem k tomu, že si testy nedělám ani BT nic podobného, tak absolutně nevím... 2.9. a 16.9. jsem špinila. Jinak nic nevím... už jsem si přestala psát i kdy byl sex, prostě jsem se na to přestala upínat :slight_smile: a takhle to vypadá.. :unamused: :grinning:
26. zář 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holkyyyy, furt nic, nějak se mimisovi nechce na svět......
26. zář 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jeste ma cas :wink:
26. zář 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mam 2 dny po terminu a prenaset nechavaji max.tyden,potom vyvolani brrr
26. zář 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, první katalogová :slight_smile:
26. zář 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lupinpupin jj zbytečnost ale teda teď čumím. Kojila jsem v 9 večer a spat do tedka :grinning: 4 hodiny. Vypil prso a teď poctivě skyta :grinning: takže má i dobré chvilky, že se člověk trosku vyspí
27. zář 2014 v 01:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no teda taky 41 tt.mě nechali přenášet 3 dny. Ale blby monitory a už sel. Tak jsem rodila v utery. Morálně by mě nechali do soboty. A v Benešově nechávají max týden, jsou porodnice kde i 10 dni, to už je hrozný no malému bude 25 dni to je děs jak to utíká a zatím mě nespapal :grinning: spis si mě rozkojuje, mě furt protejka mliko a já si včera krucipisek nekoupila prsní vložky... Ta mateřská :grinning: no jo už 5 let doma, co bych chtěla :grinning: a 3 roky predemnou poslední. Teď už si dá manžel pozor.... 4 dítě už fakt ne
27. zář 2014 v 01:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ju to je krásný, sluší ti to strašně moc... Tiše závidím to pifibrisko... Ach jo mě to břicho fakt chybí
27. zář 2014 v 01:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak to je sikula :wink:
27. zář 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 tak on je normalni termin porodu az do 42tt...zalezi na porodnici jak maji nastaveno. To vis to je pro takove pripady jako treba ja, ze je pak dyl ovulka...
27. zář 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice krasna fotecka!
27. zář 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že zatím jsem v pohodě. Krvácení přestává, neschopenku mám do středy a když bude vše ok, tak ve čtvrtek jdu do práce. To bude asi trochu těžké, hlavně jak se budou vyptávat. Budu to muset hrát do autu. Ale teda nevím jak dám příští víkend. Kamarád chce slavit 30tiny a bude tam mít svoji měsíční dceru, bojím se, že to nedám a budu bulet...
27. zář 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin v Benešově kde bude rodit nechávají přenášet max 7 dni pak ihned vyvolání
28. zář 2014 ve 04:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek