• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
Tak to je něco. Fo teď nebyl Pátá téměř nemocný, včera si stěžoval na bolest v krku, horečka 38,2 tak jsme jeli na pohotovost se strachem, zda to není angína
No verdikt akutní zánět nosohltanu, takže něco virového původu, horečku mu naměřili 38,8, takže dostal něco má srážení. Od tu doby zatím bez teplot, poctivě vuca pastilky na krk a budeme se modlit, aby se to z toho nevuklubalo fo angíny, vyhráno není. Takže pecka, počítám s tom, že Tynka to chytne taky a budu se modlit, abych Ondraska uchránila kojením. Když lehnu já tak nevadí, ale malej ne... Jdu spát. Už mi malej spí na hrudníku
28. zář 2014 ve 04:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky, tak jsem po víc jak týdnu tady :slight_smile: co nového, nějaké nové těhulky mezi náma? :slight_smile: Jinak já jsem krásně odpočatá po dovči....Nosifol už neberu, stál za ho**o :grinning: ale koupila jsem si alespoň vitaminy Gravital, kdyby se náhodou těhu povedlo, tak ať nemám výčitky, že se nestravuju zrovna příkladově :slight_smile:
29. zář 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj, tak to je fajn, ze jsi si odpocinula. :wink: Kde ze jste to nakonec byli?
Ja se zrovna dnes chystam si dalsi Nosifol koupit :grinning: Me sice ta prvni varka na 3 mesice k tehu nepomohla, ale ted po revizi jsem ho znovu zacala brat, pry pomaha na sliznici. Tak mam prvni baleni vybrano, tak jeste 2 a pak bych mela jit stejne do CARu, tak uvidim...
29. zář 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia my byli na Kosu, nádherně tam bylo :slight_smile: Sluníčko peklo každý den, ani jednou nám nepršelo, měli jsme průzračné a klidné moře a nádherný hotel....fakt jsem ten odpočinek potřebovala jako sůl :wink: No, mě ten Nosifol doporučil doktor, ale brala jsem ho necelé 3 měsíce a cítila jsem, že k ničemu není, tak jsem si koupila jen vitamínky pro těhu, ať beru aspoň něco dobrého pro sebe.... Půjdeš na další IUI po šestinedělí? My zatím návštěvu doktora neplánujem, jen jsme si o tom povídali, ale přece jen teď 13.kolo snažení - to už je docela dost.....ale manžel na vyšetření jen tak nepůjde a já nevím, jestli začnou vyšetřovat mě, když manža nebyl ani na spermiu :slight_smile:
29. zář 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Budou potřebovat i spermio manžela. Mi udělali hormonální profil, ale čekala jsem další 3 měsíce, až se partner odkopal na spg a pak to teprve porovnali a hnulo se to. Tak ho na to připravuj :slight_smile:
29. zář 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak ta dovca zni moc hezky, to je dobre. Ja uz po sestinedeli mam, prvni porevizni ms probehla a v rijnu mam volat do CAR zda jsme se rozhodli pro IUI nebo IVF. Dr. se priklani k tomu IVF, protoze uz moc casu neni a tak aby mi do kvetna stihli udelat co nejvice cyklu, kdyby bylo potreba. Chci ji volat ted koncem tydne a zeptat se zda by neslo stimulovat uz ted ten cyklus koncem rijna, ale to asi bude na ni brzo a nebude to jeste schvalene od pojistovny si myslim. Bojim se, aby se zase neco nepodelalo, takze chci pro to udelat maximum co se da, i manzel rika jit na jistotu, tak asi do toho IVF pujdeme.
29. zář 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já bych ve Tvém případě taky asi byla pro to IVF ;) a tentokráte už vám to dobře dopadne, uvidíš :slight_smile:
@lenkasaf ajajaj, tak to bude oříšek veliký dostat toho mého ješitu na vyšetření.....to asi bude stát hodně úsilí, nervů a hádek :grinning:
29. zář 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia ahoj, tak koukám, že už máš první ms za sebou, super :slight_smile: u mě ještě dobíhá... z dovči jsme zpátky asi už 10 dní, myslím, že mi to dost pomohlo... žádné testy a nic jsem s sebou netahala, ale cítítila jsem, že mám asi ovu a následná ms mi to skoro potvrdila... čekala jsem teda něco málo přes 8 týdnů, možná mě doktor trochu zprdne... ale jsem ráda, že to přišlo samo, i když poněkud později...
29. zář 2014 ve 21:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to je fajn, ze sis dovcu uzila a ms konecne dorazila. jak dlouho ted chces cekat se snazenim?
29. zář 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestiham vas bohuzel docitat tak jen vsem preju zdar at uz ve snazenicku nebo v tehulkovani a maminkam ve starostech o deticky.
Ja byla vcera na kontrolnim utz, vse je v poradku, mrnousek roste a srdicko tluce, jsem dnes 12 plus 5.
Nevolnosti jsou ted uz malokdy ale presto hubnu, doktor zatim nic nerikal tak snad dobry. Jinak vsechny testy v norme, zatim to na zadny geneticky problem nevypada. Rekonstruujeme takze bohuzel opravdu nestiham, mejte se vsechny moc krasne. Myslim na vas.
30. zář 2014 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, tak zítra jdu na test ráno, tak na mě myslete... V sobotu, jak jsem si dělala ten test, tak byl negativní, já tam viděla totálně, ale fakt totálně nepatrnou čárku, kdy jsem si to musela u přítele ověřit, zda mi nehrabe. No, ale večer jsem se podívala na ten stejný test a po " pidi " čárce ani známky, takže v to moc nevěřím, možná jsem si to jen v hlavě vsugerovala. No a zítra ráno bude ortel, buď tam něco bude a nebo ne.. Pokud ne, tak volám doktorce a jsem zvědavá, kde je chyba... a když tam něco bude? ufffff, těžko to rozdýchám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže dneska asi nedospím.. :grinning:
30. zář 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 teeeda ty mas vydrz. On test jak poradne uschne, tak carky zeslabnou. Drzim palce aby si tam zitra nasla poradnou dalnici.
30. zář 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 přesně tak, já taky lovila duchy a večer už tam nebylo, ráno test pozitivní. A i z nepatrneho sotva viditelného ducha mám skoro měsíčního synka :grinning:takže uvidis, budu na tebe myslet
30. zář 2014 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mě už jebne Ondrášek má koliky, nemůže se pořádně vyprdankovat, Patrik se uzdravuje, ale zřejmě ten zánět nosohltanu chytla i Tynka, s čím jsem počítala. Na mě se to snaží taky vlest, ale moje tělo se s tím zatím docela dobře pere, Ondrášek nic,protilátky má v mlicku... Jinak to vypadá nadějně, Patrik po měsíci už byl kojnej půl na půl dokrmovanej a toho malého prdolu bez problémů ukojim. Takže to vypadá, že bude jak Tynka a budu kojit minimálně do 2 let :grinning: uvidíme necháme se překvapit
30. zář 2014 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jéé, že by? Budu na tebe myslet, abys zítřejší testík byl pozitivní :slight_smile: a ty jdeš na krev, nebo budeš dělat další test? Už se snažíte taky dlouho, že? My 13.měsíc a zatím nic, žádné známky těhu, ale my se dočkáme, není boha :wink:
30. zář 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no uvidíme, uvidíme, zatím to tak nevypadá a necháme se překvapit testem. Každopádně jedeme do prosince, takže nevím, jak to mám brát :grinning: :grinning:
jinak si budu doma dělat test, kdyby náhodou byl test pozitivní, tak už to pak budu řešit rovnou se svou doktorkou :slight_smile:
jéé, vy se snažíte taky pěkně dlouho... :unamused: a vy už máte i vyšetření za sebou? jako profil, spermio apod?

určo se dočkáme, budu Vám držet pěstičky :slight_smile:
30. zář 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no já mám zatím za sebou jen profil, ten je ok....ale nevím, jestli mi doktor udělá další vyšetření, když manža nechce na spermio....zatím to neřeším, ale po novém roce ho tam dokopu, protože to už bude cca rok a půl snažení a to už je dost, no :-/ ale poslední 2 měsíce nemám nějak čas na těhu myslet, jako semtam ta myšlenka uteče, ale většinou mám jiné starosti, tak jsem ráda :slight_smile: tento měsíc jsme byli na dovči a ani jsem netestovala ovu, tak uvidíme, v neděli má dorazit mrcha, tak beztak zas dorazí jako vždy, ale aspoň budu vědět, že si můžu dát burčák :grinning:
30. zář 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek aha, tak to já byla na profilu a vypadá to, že všechno taky ok.. jen prostě nepravidelná MS a ovulace v mém případě taky nic moc, takže beru na podporu ty vitamíny. My řešíme taky spermio a přítel se na to moc taky netváří, ale půjde na to až nám doktorka dá doporučení... :slight_smile: na jednu stranu si říkám, že jako bych si příští rok užila na dovolené atd.. možná svatba, ale zase já nechci tak dlouho čekat už... :frowning2: :frowning2: v práci mě to leze krkem ( jsem tu přes 6 let ) všichni těhotní, odchází atd. , věk mě taky začíná štvát, s nynějším přítelem vím, že s ním dítě chci mít a zůstanu s ním, tak na co čekat.. no a ona si to příroda udělá podle sebe... potvora jedna.. :grinning: :grinning: :grinning:
jooo birčák, ten bych si taky dala asi o víkendu :slight_smile: :slight_smile: a uvidíš, třebas mrcha nedorazí, když si neměla čas na to myslet, tak by to just mohlo vyjít :slight_smile:
30. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 mám to podobně jako ty....taky už jsem tu přes pět let, práce i ti lidi v ní už mi lezou krkem, jsem na vrcholu demotivace :grinning: takže by to byl ideální a nejdůstojnější odchod odsud :slight_smile: já sice od těhu trošku upustila, ale pořád si říkám, že roky ubíhají a s dalšími roky ta plodnost bude klesat, tak není na co čekat....a taky je kolem mě spousta těhotných, to je mazec, všude samé břuchy, jak to ti lidi dělají, že se jim to daří? :slight_smile:))) jinak cyklus mám na den pravidelný, co 28 dní a ovu 16DC většinou...od května jsem testovala ovu testy, ale tento měsíc jsem se na to vykašlala, chtěla jsem si užít dovču a né lítat s počůraným papírkem, jestli tam jsou nebo nejsou // :grinning: :grinning: snad nám to oběma co nejdříve vyjde :slight_smile: a ty dej vědět, jak jsi dopadla :wink: budu na tebe myslet!
30. zář 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 kocko budu drzet palcaky vydrz... Ja jsem na dalnici cekala 14 dni od vynechani mrchy, dokonce i vyvolavacku jsem dostala :slight_smile: neboj dockas se ty i @mikracek az to nebudete cekat. U me to bylo taky pekny prekvapko. :slight_smile:
30. zář 2014 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ahojky, no to bych byla hodně překvapená, kdyby se to povedlo....ono čím dýl se člověk snaží, tím méně s tím počítá :wink: ale byla by to fajn zprávička :slight_smile:
30. zář 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jj, děkují dám vědět hned jak dojdu do práce a budu vědět co a jak... nebudeme se na nic upínat, spoléhat a snad tam najdu na testu něco zajimavějšího než jen /. Protože to už je celkem nuda.. :grinning: s tou prací, asi takhle.Já dělám na call centru, kde mám denně kolem 60 - 80 hovorů a už fakt nemůžu. Vedení má pořád nějaké hefty, že tohle nám trvá dlouho a tohle apod. pořád nějaké změny a novinky a už toho mám plné kecky.. :grinning: :grinning: takže ano, chtělo by to změnu a je právě vhodný čas otěhotnět a odejít... Zrovna dneska odchází kolegyně těhulka... :cry: :slight_smile:
@jezura777 děkují Ti moc, bylo by super, kdyby to vyšlo, ale to už píšu po několikáté :slight_smile: teď je to asi nejvíc co tuším, že by to mohlo vyjít, když i MS si dává tolik na čas, ale to bude zase jen moje vsugerování.. :grinning: :grinning:
30. zář 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 drzim palce a jsem napnuta s tebou :wink: tak rano hned hlas co a jak
30. zář 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahoj, tak kdy jdes na tu kontrolu? Psala jsi, ze tento tyden, ale nevim kdy.
30. zář 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 myslím na tebe, abys dnes konečně našla vytoužené // :wink: ale ikdyby tam nebyly, tak dokud nepřijde mrcha, není nic ztraceno :slight_smile:
1. říj 2014 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@donia
holky, tak doma snehobilo, takze opet a zase nic. Musim zavolat pani doktorce a vyresit co a jak, protoze ruku na srdce, cekat pokazde tak dlouho me moc nebavi. Nejvic me stve to, ze posledni mesice MS byla relativne v pohode. No nic, hura do dnesniho dne a hlavu vzhuru.

Jinak krasne rano vsem :slight_smile:
1. říj 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, jdu tam zitra po obede :wink:... celkem se tesim :grinning:... ne to hrozne cekat 4.tydny na dalsi kontrolu :frowning2:...
1. říj 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no prosim te, jak je toto mozne. Tak uvidis, treba dostanes vyvolavacku a pak budes tehu, jako nekolik holek tady uz :grinning:
1. říj 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, mesic se nekdy hrozne vlece, to je fakt. Ja si prave rikam, ze po tom IVF bych asi mela castejsi kontroly, tak by clovek byl snad vic v klidu, i kdyz asi ne, strach bude ted uz porad. Tak se zitra nahlas jak jste dopadli. :wink:
Ja musim do patku do prace pro papiry, ofic. jsem byla jeste do vcera zamestnana, protoze jsem si vybirala tu dovolenou. Tak mi to ani driv dat nemohli. Tak si tam nostalgicky zavzpominam a budu doufat, ze to utece a i ja budu zase lovit //.
1. říj 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a kdy jsi měla ovulku? Pokud třeba uběhlo méně než 2 týdny od ovulace, tak ještě nemusí být na testu nic vidět.... chápu tě, že je to stresující čekat každý měsíc takhle dlouho... ale my se dočkáme, na to vem jed :wink:
1. říj 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek