• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek já díky tomu, že ovulku nehlídám, tak ani nevím kdy proběhla.. :frowning2: FEM+ co mi doktorka doporučila brát, je z důvodu toho, že u mě nejspíše ani ovulka neprobíhala. Testy ovu jsem si dělala a to je 2-3 měsíce zpět.. Od té doby jsem si je nedělala, trošku mi to šlo na mozek. Takže teď nevím co dál. Na gyndu jdu až příští týden v úterý... a zajisté se dočkáme, ale kdyby mi tak někdo řekl kdy... Kdybych věděla, že do půl roku budu těhotná, tak oukej, beru počkáme si, ale takhle mě to užírá.. jsem blíženec a prostě bych nejraději chtěla všechno hned.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia urcite to ted dopadne dobre :wink:... prece clovek nemuze mit tolik smuly :frowning2:... zavzpominej a hezky se pri odchodu usmivej, at jim das najevo, ze jsi udelala dobre a jak se mas ted hezky :wink:... a to pujdes na pracak ted? Ja sem do konce roku na materske a pak hura pracak vola :grinning:
1. říj 2014 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no zrovna vcera jsem byla u kadernice, tak to mam cerstve, tak to bude videt hned, ze se mam dobre. No rano v pul 9 jsem u kadernice snad nikdy nebyla :grinning:
Ne ne, ode dneska me oficialne zamestna manzel, sam mi to nabidl, kdyz jsme se rozhodovali jak ja s praci dal, tak jsem lukrativni nabidku prijala.
No a ty z materske nastoupis skoro zase na dalsi ne? Pokud pujdes tech 8 tydnu pred porodem.
1. říj 2014 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ne, ne, muj zamestnavatel padl do insolvence, tak mam smolika :frowning2:... a ck budes delat u manzela? To je fajn, ze mas kam jit :wink:...
1. říj 2014 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok nic :grinning: :grinning:
zatim tu praci nechavame otevrenou, chceme max. vyuzit cas do kdy nam pojistovna hradi cykly, tj. do toho kvetna. Kdyz se zadari, budu stejne hned na rizikovem a kdyz ne, hledala bych si praci pak. Asi na dlouho by to spolecne neslo, ale takhle je to pro nas reseni. Stale doufam a pevne verim, ze nam to proste vyjde. No a kdyby ale fakt omylem ne, tak se bude lepe shanet prace, kdyz pujdu z jedne do druhe, nez z pracaku. Proto mi to takhle nabidl. Kdyz videl jak jsem ze vseho v praci vyrizena a to, ze jsme prisli o miminko nas dodelalo, tak rikal, ze tohle je jediny zpusob jak mi muze pomoci. Vic pro to take nemuze udelat a to co se stalo neovlivni.
1. říj 2014 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 taky si říkám, že kdybych aspoň věděla, že do tehdy a tehdy otěhotním, tak bych byla vklidu. Teda kupodivu jsem se po tom roce snažení dala do klidu, ale beztak mi zase v neděli, jak přijde mrcha, bude vrtat hlavou, jestli není nějaký problém.... To je na prd, že takové věci člověk nikdy neví dopředu a tak se pořád stresuje, no.....ale do Vánoc nám to snad už klapne :slight_smile:
1. říj 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak holky, dobírám antibiotika, dneska jsem nechala zrušit neschopenku, snad je vše ok. I když nějak trochu bícha v břiše, ale je to dost vysoko, žaludek nebo střeva... asi z těch antibiotik jak to vymlátí věškerou probiotickou kulturu :grinning: můj doktor mě vezme na prohlídku až za měsíc, tak jsem se na kontrolu za týden objednala do Podolí.
Co je ale blbé, že minulý týden mi dali něco podepsat a on to byl registrační formulář, tak teď nevím, jestli můžu přejít k jinému gynekologovi nebo ne. Po registraci se totiž nesmí 3 měsíce měnit lékař. A já si našla takovou dobrou doktorku, co zrovna nabírala... ale už napsala na netu, že nyní nebere nové pacientky z kapacitních důvodů... musím vymyslet jak se tam dostat... za měsíc si zavolám znova na pojišťovnu jak to je s tou registrací, to už budou vědět co a jak :frowning2:
Jo a dotaz, po revizi jste krváceli normální tekutou krví a pak špinění? Protože já teď krvácela po zákroku asi dny, pak to skoro přestalo... a od pondělí krvácím jako by to byla slabá menstruace, krev je tmavší a není tak moc tekutá.... Tak přemýšlím, jestli to už fakt není menstruace, protože první revizi jsme měla 12. září a druhou 25. září. Doktor mi dnes na to řekl ať si vezmu ascorutin.
1. říj 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 neboj dočkáte se holky ty i @mikracek ještě furt není nic ztraceno, já jsem taky byla u dr. nic tam nebylo dostala jsem vyvolávačku a za pár dní dálnice jak bejk, naděje ještě neumřela dokud nedorazí mrcha, budu vám oběma držet palečky a nakukovat jak jste na tom. je pravdou že čím dýl to trvá tím hezčí je to pak překvápko, protože už to opravdu ani nečekáš : někdy tomu stále ještě nevěřím i když mám první trimestr už za sebou :slight_smile: a navíc Murphyho zákony fungují stoprocentně, takže až se vám to holky bude nejvíce nehodit tak to příjde, třeba @mikracek už si nedá burčáček :slight_smile:

@verunka_korunka kočkooo bylo by super kdyby to byla mrška to by mohlo znamenat že už normálně funguješ a můžete se začít brzy zase snažit a tentokrát už to bude všehno dobré, tak ať se bolesti břicha umoudří, opravdu to může být z těch antibiotik. držím moc palčáky a těším se na další zprávy o tobě.
1. říj 2014 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@verunka_korunka ja bych MS cekala dyl jak ted...ted myslim, ze to budes mit jeste docisteni. Ja jsem chvilku krvacelq, pak jen spinila a pak jsem zacala zase krvacet a to jsem se docistila a pak jsem mela klid do MS. A pri cisteni jsem mela krev stejnou jak pri MS...nebo aspon mi to tak pripadalo.
2. říj 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok drzim palce na dnesni kontrolu. Dej vedet jak si dopadla.
2. říj 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lefik02 skoda, ze si nenasla // drzim palce at brzy vis jak si na tom.
2. říj 2014 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jo taky mě to mrzí, trošku jsem to viděla jako jasnou věc. No, ale tělo to vidí jinak... Nedá se nic dělat. Jen už chci, aby bylo útěrý a já věděla, kde je problém. :unamused:
2. říj 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin
@donia holky,tak sem doma, bohuzel nevim jak je velke, sem se nezeptala blb, ale vypada to na holku :wink:... jsme zdravi a maval mi bobek :slight_smile:....
2. říj 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok no tak hlavne, ze je vse v poradku a holcicka by byla prijemny bonus vid? :wink:
2. říj 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia to mi povidej, Teo je super, ale kdyz vidim to obleceni na holky, tak to je jako luxus :wink:
2. říj 2014 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin kdybych měla jen jednu, tak se nedivím, ale teď fakt nevím a na tu druhou revizi jsem dostala papír na miniintetupci a tam jsou jiné délky i na dodržení režimu šestinedělí jen 4 týdny a sex klidně po 3 týdnech... Tak jsem z toho trochu jelen. Ale ono je to v podstatě jedno, stejně se začneme snažit nejdřív v prosinci.
2. říj 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia V pondělí mám jít na kontrolu na gyndu, tak uvidím, ale jestli me neřekne nic zásadního, tak tomu minimálně necháme volný průběh.
2. říj 2014 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Tak to máš super s tou prací :slight_smile: Já pořád nevím, jak dál v práci... Je to stále jedním slovem děs.
2. říj 2014 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz mam holky taky miminko,holcicka,teda spis holka...4200g,55cm. Tyden po TP, 41+1, stacila 1tabletka preindukce a jelo to... Trochu me dole provrtala, tak jsem sesivana ale stastna. Jeste ze me nenechali do konce 42.tt,to uz bych ji asi neporodila...
2. říj 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lefik02 jo to se nedivim... tak snad ti to utece a v utery hura k dr.
2. říj 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no super ze je vse ok. A gratuluji k holcice!!!
2. říj 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 jeee gratuluji!!! A jake jmeno? Mala je teda pekny macek :wink:. Dobre si ji krmila :slight_smile:.
2. říj 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 teda to je kus ženský. Ondraskovi je měsíc a má 4150 za měsíc plného kojení nabral 1040 gramů. Ale ty mas obrici a štve mě, že jsem nemocná. Patrik přinesl zánět nosohltanu, Tynka má rýmu a Ondrášek,já a manžel jsme to chytli Id Patrika, takže bohužel se na tvého obrika nepřijede podívat :frowning2: nechápu jak jsi mohla porodit. Mě stačil malej Patrik a to mel 3580, ale dá se to zvládnout a v Benešově umí vyvolávat porod skvěle :wink: hned na poprvé. Rozrodi i kámen. Jinak ohromná gratulace, ty Odpočívej, sprchuj se Opatruj se a kojení zdar :grinning: je to skvělý kojit mimo :wink:
2. říj 2014 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
2. říj 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin teda už 20 tt? Si ty týdny pridavas ne? :grinning: to je hrozný jak to letí. A co pohlaví? Už aby jsi měla prcka u sebe.jdu uložit ty moje marody a koupat Ondraska, dneska se počural os hlavy až k patě prdelka moje
2. říj 2014 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 skoda,ze jste nemocni.no ja mela aky virozu,jeste trochu ryma,tak se hur dychalo a taky nevim jak jsem zvladla porodit,navic primipara. Byla jsem rada ze se nemuselo vyvolavat se vsim vsudy,nakonec se to rozbehlo samo...ale jsem dost sesnerovana,auau...
2. říj 2014 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 to je pekne....takove netradicni a rekla bych i Slovenske? Ja mam momentalne hokcici ted 3 jmena a klucici dve, ale jestli u nejakeho vydrzime, to jsem zvedava.
2. říj 2014 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj leti to jako blazen :slight_smile: jeste par dni a budeme mit pulku za sebou :slight_smile: a konecne me i opousti trosku strach jak citim pohyby... uz jsem zacala i chystat dokud je pekne pocasi at to pekne schne na slunicku. Mate koupani nejak dyl ne? Ja malou honim brzy do postele at mam vecer klidek :grinning:
2. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 Velika gratulace k holcicce, at jste obe zdrave. :dizzy_face:
2. říj 2014 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 Tak hlavne, at ti v pondeli dr. rekne, ze je vse ok. Dej pak vedet.
Jo s tou praci ti to verim. Nevim jaky mate kolektiv, ale u nas je i tohle spatne, resp. bylo, ted uz me to nemusi zajimat. Ale zrovna dnes byl v praci pro papiry (jsem slysela) ten kolega co ho vyhodili v tydnu pred tim nez ja dala vypoved a zasel do kanclu, no nikdo na nej ani nepromluvil, ten vedouci z kanclu ho ani nepozdravil. No, to musela byt uroven. Tak se mi tam zitra ani nechce. Po tech 8,5 letech aby si clovek jeste pripadal blbe a to jsem dala vypoved ja.
2. říj 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek