• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@vercik83 Obrovská gratulace a vybrali jste fakt pěkné jméno :slight_smile:
2. říj 2014 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 ono to rádi to je děs. No jo podzim, kluk povprve ve školce děs. No to to věřím, Mě pěkně potrhal Pátá a to mel 3580 u 3 porodu jsem měla jen 4 stehy. Mě trošku praskla jen kůže venku. Žádné vnitřní stehy či zranění. Skoro nic
Nejhorší je to u malého, ta rýma se mu pěkně rozjíždí. Má ucpaný nos,ještě že se učí dýchat pusou
Ten 1 měsíc to neumí... No tak se někdy lsejdeme třeba v Praže. Občas tam jezdím. Ty se často sprchuj a pak sem dej fotku miminka..
@lupinpupin jj děti ukládám v 8 a pak když spí, tak v klidu koupu Ondraska to víš 3 děti už je něco navíc jak jsme úplně všichni nemocní... Je to des, ale mě už přestává pomalu bolet b krku, zato začínám kašlat... Fakt ať žije podzim
2. říj 2014 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Trochu se toho doktora zacinam bat... Snad mi nerekne nic zleho. Ale rozhodne nepocitam, ze by mi rekl, at se zacneme zase snazit, protoze jeho sestra na me vybalila hned, jak jsem u ni byla na stehy po laparoskopii, ze ted budeme muset pul roku pockat. Zato v nemocnici (kde jsem zakrok podstoupila), kdyz jsem se ptala, tak mi dr rekla, ze muzeme vpodstate hned, ze tam, cituju, skoro nic nebylo... Takze zajimavy...
Kolektiv u nas byval uplne super, ted taky neni spatny, ale uz to neni ono, jak je nas moc a jak narusta stres. Ted porad nekdo dava vypoved... V tve byvale praci je to teda uplne husty, jesteze uz ti to muze byt ukradeny, v takovem prostredi bych delat nemohla...
3. říj 2014 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 moc gratuluju :slight_smile:
Jedna kamarádka teď rodila holčičku 4620g :grinning:
Dnes nás čeká velký ultrazvuk konečně, se těším :slight_smile:
3. říj 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, resim dilema, tak babo rad :grinning:
Dnes jsem volala (jak jsem mela) dr. do CAR jak jsme se tedy rozhodli s tim IVF. Jde o to, aby zacala resit schvalovani pojistovnou. Tak jsem rikala, ze do toho jdeme, nicmene muzeme az ten dalsi cyklus, tj. v listopadu. Tak jsem se ji ptala jak ted po dalsi MS v rijnu, jestli jako muzeme sami, nebo nesmime. Tak rikala, ze by se melo ty 3 mesice pockat. Na rovinu jsem se ji ptala, kdybych ji v tom listopadu oznamila, ze uz jsem, tak jako co a tak rikala, ze co by mohla delat, nebyla bych ani prvni, ani posledni. Tak me nahlodala, ze asi nechtela a asi ani nemuze rict na rovinu, at se snazime, ale mohla jsem to tak pochopit, ze jo :wink: No tak ted nevim. Zda tomu po rijnove ms nechat volny prubeh a kdyz to vyjde, usetrime si zakroky pri IVF a kdyz ne, budu vedet, ze jsme to zkusili a naopak IVF je tedy reseni. A nebo to striktne dodrzet, abych si nemohla nic vycitat, ze jsem pro to udelala maximum. Fakt nevim. Rikala, ze by se zadost na pojistovnu normalne stornovala. A co se sledovani tyce, stejne by me pry po potvrzeni tehu, tj. v 7tt predala k memu gyn. Tak ja fakt nevim...
3. říj 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po velkém ultrazvuku, všechno super, 23cm, 350g, a takové pěkné miminko to je :slight_smile:
3. říj 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 gratuluju k Mariánce, ať jste obě zdravé a spokojené. @teok super že je vše ok a je super že to bude asi holčička :slight_smile:
3. říj 2014 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu k vám pro radu, v těhu mám hrozný problém s akné, je to horší než v pubertě, nemáte některá něco co by mohlo zabrat? předem moc díky za každou radu.
3. říj 2014 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem. @lupinpupin jmeno to je vlastne latinske,ale mas pravdu,ze chlapské Marián slovenské.za chvilku budes mit taky mimise,my klucici jmeno nevedeli do posledniho dne pred. @ivet1987 co ultrazvuk,jaky to bylo?
3. říj 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 my jsme taky kluka vybírali dlouho. Už jsen začala uvažovat o Mareckovi a pak manžel, že teda Ondřej :grinning: a kdo tě vlastně rodil? Byla tam Fujerova? No mě umírá chlap, má jen rýmu a vypadá jak mrtvola, fakt děs a je mu zle,protože vypije i čaj s citronem. Mě nic není, Pata je taky zdravej a Tynka a Ondřej nají rýmu jak Brno? Až je mi malého lito, ale už aspoň nejí větší, mam takový dojem, že se dává na ústup. No jo síla mateřského mléka, odstrikam a vykapu tím nos. Ovšem na kojení je jal drak. Když vidí prso, tak se tak prisaje až se divím, že mě neboli. Správná technika kojení a nebo?je to tím, že jsem dceru kojila 2 roky? Netuším, ale jsem za to ráda :wink: jak jde kojení tobě?
4. říj 2014 ve 03:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tyyy jo, to to uteklo. Samozrejme vse zalezi na tobe a jak se citis. Ja jsem ten posledni mesic pred schvalenym snazenim tomu nechala volny prubeh...rikala jsem si, ze kdyz by telo bylo jiz pripraveno, tak proste otehotnim a kdyz ne, tak na to vlitnem dalsi mesic podle testu a nakonec jsem museka pockat jeste jeden mesic. Takze pokud se citis v poradku a doktorka ti nerekla zadne velke NE tak bych asi ten volny prubeh tomu nechala. A pripadne dalsi mesic IVF.
4. říj 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to jo...je pravda, ze na to pak mas klidek. Ja bych to ale mela asi naopak...mrnouse dat spat v klidu driv a pak v klidu ulozit malou...nebo aspon to tak planuju. Mrnouse opet ukladat kolem seste a pak Vanesku pekne v klidu po sedme...ale realita jiste ukaze neco jineho...jsem na to zvedava.
4. říj 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 ultrazvuk naprosto v pořádku, paráda, krásné mimčo :slight_smile:
4. říj 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, to je fofr...lamu posledni tyden z prgni pulky a pak hura do druhe...to snad neni ani mozny.
Predevcirem jsme spekulovali o jmenech a tak holcici se nam zatim libi Daniela a Sabina a klucici se mi libi Dominik a Nicolas....jsem zvedava jestli nejake nakonec vyhraje. Jo a Vaneska chce porad Terezku, ale rika ze to bude kluk, tak nevim nevim :grinning:
4. říj 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak nam sem dej fotecku toho tveho zlaticka.
4. říj 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, ja si to pamatuji, ze jsi po te druhe porevizni to uz neresila a stejne to vyslo az po te dalsi. No, tak nejak by mi to asi vyhovovalo. Mit pocit, ze uz muzu, at se clovek trochu zklidni, ze uz se neco muze dit a pritom nemit vycitky, ze se to uspechalo.
Zrovna vcera me bolely vajecniky, tak si rikam co se deje a ono ovu. Tim jak nic nepocitam, neresim, tak jsem nemela prehled a ejhle, ono telo stejne vi samo. Melo by mi to vyjit, ze nez prijdou dalsi plodne dny v tom nasledujicim cyklu, tak budu mit vysledky z te imunologie, tak pokud bude vse ok, asi tomu nechame volno.
4. říj 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nakonec me rodila vlckova, obe jsou fajn.co se tyce kojeni tak dnes se nalila prssa mala mi uz ale stacila zdemolovat bradavky tak trpim jak pes. Ma desnou silu,prisava se snad fajn ale mam plossi bradavky...
4. říj 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak kdyz budes mit vysledky z imunologie, tak bych to asi nehrotila...a jestli telo funguje, tak proc ne. Drzim palecky!
4. říj 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 a nezkousela si kloboucky? Ja jsem taky mela plosi bradavky, tak jsme par dni jeli pres ne a pak v pohode, oni se trosku "vytahly" a pak dobry.
4. říj 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dnes hlásím 1DC...a hurá do 14.kola....být to na mě, tak jdu do IVF, bo chci dvojčátka :slight_smile:
4. říj 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek a tak uz to budete resit i jinak nez jen doma? Preci jen je to vic jak rok. Jo, to bys pak dvojcatka mohla mit, to je fakt. Ja je chtela vzdy a vzdy tam bylo jen jedno :grinning:
4. říj 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zkousim,ale maj u same obrovske mi prijde.dnes odpoledne se mi najednou nalily totalne prsa,jsou tvrda au au,asi jsem malo prikladala,pac jak jsem stejne nic nemelo a holcina dost zhubla dali ji materske mlicko trochu co meli zmrazeno a mne ani poradne neukazali jak a zda prikladam dobre. Bojim abych nemela zanet,nalila se fakt az odpoledne a zacinam byt az plactiva hormonalne zblbla
4. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 dojdi si na novorozenecky pro odsávačku, půjčí ti ji a obsaj mléko. Jak ti začne prso tvrdnout a bolet, nás našlápnuto k zánětu. Já 1 prso odstrikavala, taky bradavku na nic a na 2 krásně kojila, ta je v pohodě. Jinak bradavky pomazni mateřským míčkem a nech na vzduchu. Já teď malymu kapala mliko do nosu na rýmu, dneska ji má 2 den a musím zaklepat, ale zdá se mi,že ustupuje.... Tu ani neznám. Já tam chytla akorát Fujerovou. Zná mě už z 1 porodu,ví co a jak a dělala i Ultrazvuk všechno. Tak jsen byla ráda... A já rvu furt. I u ulice mě tečou slzy. To dělají ty kojící hormony.
4. říj 2014 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, uz bychom asi meli... jen dokopat meho chlapa na vysetreni....to je nejvetsi problem....on totiz nechce :frowning2: a ted nevim, jak reagovat....jestli nebude chtit na vysetreni ani za pul roku, tak nevim, co si s nim pocit..
4. říj 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek verim, ze s vetsinou chlapu je to tszke dostat je nekam na vysetreni. ale myslim, ze temer kazdy k tomu stejne dospeje. ted jde jen o to kdy...
4. říj 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 a z toho agave nejakou vodicku, masticku nebo caj? Nebo jen prikladat listy? Mas s tim osobni zkusenost? Moc diky za radu.
5. říj 2014 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka konečně porodila i moje morcice. Tentokrát máme 3 mladatka a jsou strakatý
5. říj 2014 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kdyz ona se ta prsa jen naduřela,ani odsavacka nic nevzala ale dneska rano 5 ml z kazdeho prsu,asi to teprve zacina.musim pouzivat kloboucek, malá to prso ani nemuze vzit do pusinky jak je macate.pry ty,ktere maji pevna mensi prsa maj vzdy takhle k prasknuti otekly,je to jak se zduri ty vyvody.no snad se v dobre obrati, dnes dame 3xnutrilon nez se rozkojim abych mohla zitra domu. Je tak nadherna,nemuzu se vynadivat.jo,jsme na strankach ctrnactideniku Jiskra, na netu uz tam jsme,tak kukněte ale bylo to den po porodu a foti je tak zblizka ze maj oobr hlavy...
5. říj 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 sestra mela kytku a potirala z toho listu po utrzeni a zlepsilo se ji to. Ja osobne to nezkousela.mne pomahalauplne obycejna pletova voda a paradoxně norkový krem ...
5. říj 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek