• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2 gratuluji prevelice,morcata jsou prima vec,moje vzdy kvikalo kdyz jsem prisla do pokoje a pri hlazeni vrnelo. A jednoho dne se nafouklo a uz nebylo...
5. říj 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 a pod jakým jménem přesně? Každé miminko je krásné. Taky se na toho svého měsíčního 4 kilovyho drobka nemůžu vynadivat. V noci dokonce spal i 4 hodiny. Pak vstával po hodině, přej abych se nevyspala :grinning:
5. říj 2014 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj taky klika furt. Už se nechala i pohladit a pochovat. Papa, pije běhá, tak porod zvládla. Akorát jsem vyměnila seno, kde rodila, bylo už špinavé, tak ať mají čisté
5. říj 2014 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mariana,márinka
5. říj 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak co? MS stale nikde?
5. říj 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 neboj to bude dobre...jen se nevzdavej. Na nutrilon prd, jen at ma mala pekne tve mlicko. Ja se tak nejak zacala rozkojovat az nejaky 4den po porodu jak jsem mela cisar. Detem staci par kapek tech prvnich par dni. Jak je v prsech jeste mlezivo, tak to je hodne vyzivne. Ale kdyz vas pusti domu, tak se hodis do klidu a bude se kojit lip.
5. říj 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Už vás vidím! To je prďolka růžovoučká :slight_smile: Vypadáš moc šťastně :slight_smile:
5. říj 2014 ve 20:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin snad jo,ale jak byla velka tak zhubla tech 10% a tak primar pediatrie rekl ze dame nutrilon.jinak byla hladova,je to 4. Den zitra,no treba se to zlepsi,ale jen lehce upije,tak 10 max 15 ml z prsu a to ji nestaci. Z prsu si odsaju tak max 10 ml pri jednom kojeni a furt jsou tuha ale mlicka malo.uvidime zitra, popraskane bradavky twky hodne boli,potiram ciitronem,ale pak musim poradne omyt.a ono to asi zabira vcelku
5. říj 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to jo, pusinka n ase.diky.stastna,ale tochu me navecer vzdy chytaji hormony ...to ze to nezvladnu,ze je mi odkazana, nekojim jeste, celkove strachy....
5. říj 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdá se mi to, nebo jsem tu už (skoro) jediná, která se snaží od října 2013 a bezúspěšně? Začínám z toho být lehce nervózníí...
6. říj 2014 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek taky jsem si zrovna o vikendu rikala, ze uz to tu ridne, ty co otehotnely, sem uz tak casto nechodi (tedy ne vsechny, je tu par co stale vytrvavaji :grinning: - a to je moc dobre) kdyz uz jsme se tu tak pekne sesly.
Jo, ja sice jeden uspech mela, ale netrval dlouho :frowning2: takze se taky vlastne stale od rijna snazim. Takze urcite v tom nejsi sama. Zrovna jsem si rikala, ted jsem mela rok od operace kolene a hned jsme se zacali snazit, tak by me ani ve snu nenapadlo, ze do roka a do dnes stale mimi nebude a ani na ceste. Ach jo, to je holt zivot...
6. říj 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky jsem si před rokem říkala to samé, pamatuju si, že když mi kamarádka tehdy říkala, že mě chce za svědka na svatbě v srpnu, tak jsem si říkala, že to už určitě budu mít jiné starosti a možná už i porod za sebou.....a v životě by mě nenapadlo, že já budu mít problém s plodností. A jak Tobě se podařilo přemluvit chlapa, aby šel na spermiogram? Já mám trošku obavy, že u nás, pokud to stále nepůjde, tahle debata začne vyvolávat krizi, protože před 3 měsíci mi řekl, že na žádné vyšetření nepůjde....tak to mě docela rozsekalo....měla jsem na něj neskutečný vztek a říkala si, že co bych pak dělala dál, kdyby nechtěl jít na vyšetření ani třeba po letech neúspěchu? no, nevím :frowning2:
6. říj 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja tu jsem s vami furt, jen jak jsem jiz psala, tak me hodne zasahlo to co se stalo @donia a neco se ve me zlomilo a snazim se cist jen to hezke, jinak bych se utrapila myslenkama zda je vse o.k. :wink:... hlidam vas tu a tesim se z kazde dobre zpravy :wink:...
6. říj 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia Ahojky, vypadá to, že včera večer dorazila, takže ano dorazila :slight_smile:
6. říj 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek nejsi tu sama, jsem tu i já co se nedaří :wink:
6. říj 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a ty taky od října? :slight_smile: dneska klušu k dr. s dotazem, co dál.....dva měsíce jsem na to nemyslela a neřešila, ale teď jsem si řekla, že se k tomu nebudu stavět jako flegmoš, že mi nepomohlo ani upínat se na to, ani na to nemyslet....tak snad pomůžou aspoň doktoři :grinning:
6. říj 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja nastesti manzela ani premlouvat nemusela. Kdyz jsme se rozhodli, ze jdeme do tretiho, tak jsme si ujasnili, ze to nechame na prirode, proste bud to vyjde nebo ne. No jenze s postupem mesicu jak se nedarilo a my chteli o to vic, kdyz uz jsme se o to snazili, tak to prislo tak nejak samo. Vedeli jsme, ze dalsim krokem bude se nechat vysetrit, zda to vubec jeste ma cenu se snazit a tak to stale jde s nami. Urcite, kdybych mu na zacatku rekla, ze pujdeme do umeleho, tak by nadseny nebyl a myslel si, ze tak daleko to nedojde, ale jsem rada, ze to citi stejne a delame pro to oba co se da.
V tvem pripade bych se nejdriv nechala vysetrit co se zenske stranky tyce a uvidis dle vysledku. Pokud bude vse ok, tak snad i chlap pochopi, ze je potreba pro to neco udelat.
6. říj 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok Jsi hodna, vehnalo mi to slzy do oci jak na me stale myslis. Chapu, ze to negativne ovlivni i tve myslenky, to je jasne. Ale ja si stale rikam, ze to proste z nejakeho duvodu tak melo byt (mozna abych si vic vazila toho co mam a lepe pochopila ty,co se jim to take stalo) a verim, ze i ja si jeste mimco zaslouzim a dockam se ho.
6. říj 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a udělají mi ta vyšetření i s tím, že manžel na spermiu ještě nebyl?
6. říj 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je super, ze to tak beres, ale ja vim, ze stat se to me, tak uz do jineho nepujdu, hlavne by mi to asi dr ani nedovolil :frowning2:... neni nad to, kdyz je clovek zdravi :hearts::hearts::hearts::hearts:
6. říj 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak hormonalni profil a treba vysetreni z krve na stitnou zlazu by ti meli normalne udelat. Kamaradka byla i na laparoskopii, tak to prober s gyn. Uvidis jak se s nim da bavit.
6. říj 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia štítnou žlázu už mám vlastně taky za sebou, na té jsem byla u obvoďáka...a výsledky ok (což je dobře, protože v dětství jsem brala léky na sníženou činnost št.žlázy) takže teď jsem zvědavá :slight_smile: volala jsem dr., že mě dnes vezme a probere se mnou, co dál, tak uvidím, co vše mě bude čekat :slight_smile:
6. říj 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak u tebe je to trosku slozitejsi tou nemoci, to chapu. Ale nemysli, on pak clovek jedna dle situace. Ja se tohohle strasne bala a to bylo jedine co mi vhanelo chmurne myslenky na dalsi dite. Rikala jsem si, ze cely zivot budu spokojena jak nam obe deti sly na prvni pokus a nechci si to "pokazit" zlou zkusenosti, ze bych si to vycitala. Jenze kdo nic nezkusi, nic nezjisti. A jelikoz ta touha po dalsim byla vetsi, nic jsme si ani nepripousteli. A vidis, preci se stalo. Jsou veci, ktere clovek proste nekdy ovlivnit nemuze a musi se naucit zit i s tim. Jsou jiste horsi veci, takze ja doufam, ze se nam zadari do zdarneho konce a to miminko nam tohle smutne vynahradi.
To vis, pokud se nepovede, nebo se to stane znovu, budu jiste mluvit jinak. Takhle mi nezbyvalo nez se sebrat a jit dal.
6. říj 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no tak super, ze tam hned muzes jit. Tak na tebe budu myslet a pisni jak jsi dopadla.
6. říj 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek nene od prosince, ale taky bez úspěchu... :frowning2: u mě neprobíhá ovulace, tak jsem dostala prášky na podporu ovulace. No a dopadlo to tak, že jsem teď měla cyklus 53 dní, takže super. Zítra jsem měla jít taky k doktorce, ale když jsem to dostala, tak tam nepůjdu, zavolám jí a domluvím se co dál.. Asi za chvilec poženu přítele na spermio a uvidíme.. :slight_smile:
6. říj 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Nejsi tady jediná, já vás čtu, ale moc nepíšu, ale taky jsem snažila od prosince cca a taky bezúspěšně. Jenže já už vím, kde je problém a ten teď řešíme.
6. říj 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek neboj, nejsi sama... Sice jsem na tom podobně jak @donia co se pokusu a nezdaru týká, ale snažíme se od ledna a dřív než v lednu asi teď nebudeme moct pokračovat ve snažení. Uvidíme ve čtvrtek na kontrole, třeba s těma 3 měsícema změní názor :grinning:
6. říj 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia @lefik02 @lenkasaf @verunka_korunka holky, díky za podporu :wink: snad nám všem ta naše trpělivost opravdu jednou ty růže přinese, jak se říká :slight_smile:
6. říj 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tak mi před chvílí volala dr., že vyšly špatně jaterní testy - a at zítra rano hned naklušu, máte s tím některá zkušenost? Hrozně se o miminko bojím :(
6. říj 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak ja zkusenost nemam, ale drzim palce, at je vse ok. je dobre, ze se na to prijde a tehule pak hlidaji. zitra na tebe budu moc myslet, dej vedet co ti rekli.
6. říj 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek