• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@mikracek neboj, VŠEM zmíněným to růže přinese a až přijde tá doba, bude to přímo pugét :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice já měla kdysi dávno špatné jaterní testy, měla jsem u toho i anginu a měli tím pádem podezření na mononukleózu, ale to ti nehrozí. Na ty špatné výsledky mi ihned dali jaterní dietu. Ale neboj, zítra ti dr řekne víc.
6. říj 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, o víkendu jsme byli u kamarádů co mají měsíční princeznu, byla nádherná :slight_smile: Bohužel se nerada chová, tak jsem nemohla pochovat, ale s kočárem jsem drandila dobrou hodinku na procházce.
No, třeba to vyjde a za rok budu mít svoji...
6. říj 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka to vis, ze vyjde :wink: ja byla mesic po revizi taky u kamosky co mela v te dobe mesicni mimco, tak mi to bylo lito. ale prdolku jsem chovala a kamosce to moc preji, bylo to vymodlene.
6. říj 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak dneska mě to na kontrole u dr moc nepovzbudilo... Vůbec mě neprohlídl - a když jsem přišla, ptal se mě, co mám za obtíže, přitom to byl on, kdo mi řekl, že mám přijít, až odmenstruuju... Jakoby mě vůbec nečekal... Jak dlouho mám čekat, jsem se neptala (právě vzhledem k absolutně rozdílným názorům různých lékařů) a sám mi nic neříkal ohledně toho. Trochu jsme probrali mou bráci, kde bylo už několik potratů... No a řekl, že vzhledem k tomu, že jsem před téměř 8 lety podstoupila ozářky, že by mě možná mohli vzít na genetické vyšetření už po prvním potratu... Sám tedy řekl, že už je to dlouho, navíc to bylo ozařování v jiné oblasti...Ale že prý se mi na to zeptá. Moje depka se tím značně prohloubila. Samozřejmě už mě to napadlo i dřív, jesti bych nemohla mít problémy z toho, ačkoli mi nikdy předtím nikdo nic v tom smyslu neřekl, jen mě lékaři už nejmíň 5 let povzbuzovali, a´t jdeme do mimča... Jenže já hloupá to odkládala a teď jsem tam, kde jsem...
6. říj 2014 v 19:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Já jsem taky zatím bez úspěchu... Snažit jsme se začali loni v prosinci, v červenci místo radosti k prvnímu výročí svatby zamlklé těhotenství a revize a odteď tomu asi nechám tzv. volný průběh... Je mi čerstvých 35, bezdětná... Ale co, musíme věřit...
6. říj 2014 v 19:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice taky na tebe a miminko budu moc myslet, snad to bude v pořádku! a dej nám pak vědět.
6. říj 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 drzim palecky, to das! Si sikulka a mala taky. Zkusi si na bradavjy koupit krem v dm, mela jsem ho pri male, je to ta jejich znacka babylove, stoji kolem 50,- a nemusi si omejvat a byl uzasny! Kam se hrabou drahe veci z lekaren.
6. říj 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice take zkusenost nemam, ale moc drzim palecky a dej vedet jak si dopadla.
6. říj 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vcera jsme se tulili a dneska jsem mela takovej zvlastni hlen....konzistencne jak plodny hlen,ale byl trosku nazloutlej...myslite ze by to mohly byt zbytky spermoniku? Nemela jste to tak taky nejaka? Jinak me nic nesvedi,nepali...
6. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak přijď ke mě,moje poslední mimco by se furt chovalo. Ale musí ti něco téct z prsou :wink: jinak rve..
6. říj 2014 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin To neřeš, to je uplně v pohodě, je zvýšená tvorba hlenu :wink: Mám to samé pořád.
6. říj 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to me mrzi :frowning2: ale pozitivum je, ze aspon vite, ze to u vas jde, neboj, ono se to brzy podari, a ty donosis a porodis zdrave mimi :wink:
6. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem byla u dr., a rikal, ze po hormon.rozboru je dalsi na rade vysetreni pruchodnosti vejcovody... trochu jsem se toho bala, tak jsme debatovali jeste i o clostilbegytu, ze pry ma uspech celkem....tak jsem si ho nechala napsat... Pry ani pozit.ovulacni test jeste nemusi znamenat, ze ovu opravdu probehne, folikul treba nemusi prasknout....to jsem nevedela....
6. říj 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Snad se vsechny brzo dockame :slight_smile: diky za povzbudiva slova
6. říj 2014 ve 21:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 fakt? Ja to pri prvnim nemela, tak ted jsem se trosku lekla...napadlo me bud zbytky po sexu a nebo pak nejaky zanet, ale to bych zas mela svedeni...coz neni. Tak diky za uklidneni...pristi tyden jdu k dr. tak se pripadne optam kdyz by to pokracovalo.
6. říj 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Ahojky, kamarádka měla špatné hodnoty u jaterních testů a Dr ji víc hlídal, porod se pak většinou musí vyvolat dříve, protože těhu je pro játra velkou zátěží, miminko by mělo být v pořádku. Srovná se to většinou tak tři týdny po porodu. A máš svědění nebo tak?
7. říj 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co už jste matky,pokud v noci novorozene spinka,kolikrat ho budite? Mne se opakovane stane,ze probudim,nakrmim z prsu i umele a pak kouka,nezabira,v postylce plaka a trva to treba hodinu a pul a narusi to ten rozpocitany pocet hodin buzeni po trech hod.ted jsem se unavou nevzbudila a krasne spinka,ale je to uz 4 hod co nepapala a nevypada to ze by ji to schazelo,tak si rikam,zda ji v noci nekrmit jen kdyz se vzbudi a sve mliko bych jen odstrikala kdyz mam ty zrasene bradavky a pri kojeni stejne trpi,abych podporovala tu laktaci aby se vic rozjela.dik za rady.
7. říj 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 No možná prcka mateš tím umělým dokrmováním, páč si ještě pořádně nenavyklo na přirozené kojení. Sání z lahve je úplně jiné než sání z prsu. Miminko se nemusí budit přesně po 3hod, ale samo si řekne, kdy má hlad. Většinou prckové po umělém mléku usnou na delší dobu, protože jsou "překrmené", kdežto z prsu si to dávkují sami. Pokud Tě bolí bradavky, zkontroluj si, jestli máš správnou techniku kojení, jestli miminko tahá pouze za bradavku a jen saje, ale nepije, tak je to špatně, to Ti za chvíli odpadnou :slight_smile:
7. říj 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin u nás ve skupině porod únor se o tom právě taky bavilo a řešilo, je to ok. Jenom to otravuje :grinning:
7. říj 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chci se vam sverit s nasim snazenim. Snazime se od prosince 2013. Pred mesicem sel manzel na spermiogram do fertimedu v Ostrave-vysledek jen 2mil spermii a kvalita taky spatna.... Nyni sel na spermiogram do gyncentra v ostrave a 40mil spermii! Dnes jsem to rikala moji doktorce na gynde pri preventivni prohlidce. Tvarila se, ze tem centrum neveri, ze tahaji z lidi penize a proc to platit, kdyz to muze hradit pojistovna (mam tam jit na gyn.prohlidku)
Rikala, at tam nechodim a domluvili jsme se ze pockame do ledna a pak zacneme s vysetrovanim...rikala ze jsem mlada, zdrava a ze je dobre ze ani jeden nekourime. Jeste se ptala na zamestnani, manzel je ridic, ja sekretarkA........ Co si o tom myslite? Mate zkusenosti s CAR? Dekuji a omlouvam se za nepouzivani diakrityky, pisi z mobilu.
7. říj 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to mi pripomnelo meho gyn. ten me vlastne taky neprohlizel, resp. prohlizel, ale kontrolni utz uz nedelal, tak nemohl videt jak vypada deloha a tak. Takze jsem od nej odchazela akorat nastvana, ze rikal min. 3 mesice cekat. To same mi rekla v CAR, proto event. IVF az v listopadu, tj. stimulace treti porevizni ms. Pritom v nemocnici mi vsichni rikali, ze hned po te prvni se muze. Ja kdybych to neresila pres CAR, tak tomu nechavam po te prvni porevizni volny prubeh. Takze drzim palce a smele do toho :wink:
7. říj 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 zalezi jak ti jinak papa a jak pribira. Ja treba syna musela vylozene budit, spal by mi jinak celou noc. Coz je sice dobre na vyspani, ale jednak prsa tlacila a taky hodne malo pribiral, klepala jsem se na kazdou kontrolu, aby mel vice. Takze jsem si v sestinedeli fakt ridila budik, abych se vzbudila a pak sla budit maleho na jidlo, nechtela jsem, abychom skoncili na umelem, kdyz mliko bylo. Nakonec jsem kojila rok a malou rok a pul. A u syna jsem nemohla vedet, ze takove vyzle zustane naporad. Stale je sama ruka, sama noha :grinning:
7. říj 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heblisek Vitej mezi nami. Uprimne ten rozdil je fakt veliky a zda se mi to az nemozne. Slibuji po brani ruznych vitaminu po 3 mesicich vetsinou zlepseni, ale tohle je x nasobne.
Ja osobne do CAR uz chodim a jsem moc spokojena, dr. sice odmerena, ale profesionalne super a to je dulezite. Zalezi jak kdo ma pristup, ale urcite bych se tomu nebranila.
7. říj 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 ja jsem nikdy na jidlo nebudila. Proste az se vzbudila, tak jsem nakrmila a spala dal. Prijde mi to nesmysl budit v noci na jidlo.
7. říj 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jen bych podporovala laktaci jak pises.
Ahoj holky, tak už mám v ruce výsledky. Dr. mi znovu nabrala krev - na vpodrobnější vyšetření, znovu poslala moč do laborky a ve čtvrtek budou výsledky. Pokud by se hladina těch jaterních enzymů nelepšila nebo dokonce zhoršila - doporučuje hospitalizaci. Tak držte palce, at jsme na tom dneska líp...
@vercik83 Royhodně nebudit,miminko si na tzo pak zvykne a je to v řiti a nevyspíš se.Oni to sdohání přes den,ale chce to v noci vstát a torchu po těch 2 hodinách odstříkat.Mě si Ondrášek rozkojuje,by mě jeblo,mlíko mi všude teče,jsem olepená,všechno mokrý......Těžko říct co je lepší.A pij čaj pro kojící matky od Lerosu.Je chutově svělý a opravdu mě se po něm ty prsa víc nalejou,ale nemůžu odolat,ta chut je skvělá,tak ho piju každej den......Jinak konení nepodporuju i když malej spí občas i 4 hodiny,tak neostříkávám,on si mlíko řídí sám sáním....Ale já teda kojim i na tu vpáčenou bradavku.Od 14 dní se mi na ní chytne a utáhne to.Uvídíš až bude větší,třeba se taky chytne a budeš kojit jako já,chce to čas.Kdyžtak před kojením teplý obklad,podporuje spuštění mlíčka.
7. říj 2014 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2014 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2014 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek