• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 To já zas nepobírám tuhle holčičku....ta jim dala :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=qDqTBlKU4CE
7. říj 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak drzim palecky!
7. říj 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jejda co to tu čtu, držte se a já Vám držím palec ať je vše v pořádku. Už jen chvíli a budete na konci a bude určitě vše v pořádku :slight_smile: za chvili budem dávat fotky mrňousku co holky ?? @missuulle
7. říj 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova jj to máš pravdu já dnes byla na kontrole a malá má dost hlavičku dole,ale zatím jsem zavřená a CS2 tak se to pomalu chystá. a dnes jsem si asi objevila náznak strie a to mám nahoře jen 4kg, snad se mi má domněnka nepotvrdí a je to jen nějaké podráždění,ale i kdyby tak co. Jinak si pořád myslím že naše Kopička vykoukne dřív,ale nakonec můžu třeba i přenášet. no uvidíme.
7. říj 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak snad se výsledky vyhoupnou na dobré a nebude potřeba hospitalizace. tak nás musíš vždy obohatit zprávičkou :slight_smile: dlouho jsem tě tu totiž nezahlédla.
7. říj 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no mam takovou tu lahviccku co i z ni musi nasavat dost.bradavky rozkousala hned prvni den. Zvazim ji vzdy po kojeni,to poznam ze tak 20 ml upije,vic bych snad ani nevydrzela. Snazim se odstrikavat ted a davam ji i svoje, treba se to tak za 3 dny zahoji a bude lepe.ale proste chce tak 60 ml a to nedaj ta prsa. Zitra jsem si objednala laktacni poradkyni,tak uvidime.bradavky mam plossi a v kombinaci se stroupkama na nich,saala chudinka i trochu krev.
7. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to si taky resim,ze se mi ji nechce budit.pres den budim.nakojim,zvazim a dodam to umele,odsavam odsavackou a cekam az budu mit vic. V nocispinka,kdyz ji probudim na krmeni tak pak treba hodinu nezabere a poplakava. Dnes jsem ji probudila jen jednou,podruhy po dalsich 3 hod jsem ji nebudila,vypadala spokojene a pak jsem ji dala rano.chtela akorat vic nez jinak.teda to je na univerzitu to kojeni.
@lupinpupin jsem rada ze slysim ze nekdo taky nebudi,si rikam,ze neni nedonosena ani prtava ,sice zhubla po porodu jak vsechny,ale furt ma 3900g.dik.
7. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ty jaterni testy se zvysuji u jednoho syndromu,pak zpravidla hospitalizuji a dovysetruji,kontroluji se bilkoviny,tlak, ale neni to jako eklampsie.castejsi ve tretim semestru.ted se kamaradce zvysovaly jaterni testy kamaradce a to dost a pak se vyvolava porod,ted rodila na zacatku 38.tt a mimi je zcela ok.neboj,pohlidaji to..
@verik2 taky jsi me uklidnila,nebudu to hrotit,tak jen at uz se to zahoji.z jednoho pije hure.budu referovat...
7. říj 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Moc děkuju za podporu, dneska jsem taková slova potřebovala slyšet :slight_smile:
7. říj 2014 ve 22:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Moc držím palce, ať se výsledky zlepší a ty si můžeš užívat pohodového těhotenství.
7. říj 2014 ve 22:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 určitě jo. Zkus kdyztak hodně větrat a rozetrit na nich tvoje mléko má totiž léčebné účinky. Jinak mě na rozkojovani. Skvělé pomohla elektrická odsávačka od Medely swing. Je super. Když jsem se rozkojovala, tak jsem odsavala po hodině. U Tynky jsem několikrát skoro přišla o mléko diky horeckam 39,5, ale vždy se krásně rozkojila :wink: nabídka se prostě řídí podle poptávky. A ten čaj je taky super a ještě jsou nějaký kapičky, ale zkušenost s nima nemam já prostě kojím a jak vím, že to jde, tak to nehrotim a nechávám to na malém. Laktační krize nevím co to je. Tu ani nepoznám, že pije víc mlika rozkoji mě okamžitě svým sanim :grinning:
8. říj 2014 ve 02:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no dobrý... Mě u 1 těhotenství popraskalo břicho, během 14 dnů strašně vyrostlo, u dcery prsa, byla jsen pochodujici mlékárna, kojila 2 děti a stejně měla přebytky a u 3 boky, Protože jsem zhubla a pupik na každé dítě mám památku a neřeším to.ba naopak, je vidět, ze jsen máma a jsem na to hrdá. A mam 3x šitou pipku :grinning: :grinning: :grinning: i když u posledního porodu jen 4 stehy. Poranění bylo minimální :wink:ale blíží se ti to.budu ti závidět porod, úžasná emocemi nabytá chvíle... A výsledek nádherné miminko a to moje je rozmazlene na chování.
8. říj 2014 ve 02:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rekord Ondraska jsen kojila v pul desáté a vstával až kolem 2 na kojení... No už jsen myslela, že mi 1 prso praskne. Už bylo jak šutr.... Už aby pojmuly víc mlika...
8. říj 2014 ve 02:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a kdyz jsi pouzivala tu odsavacku na zacatku tak jsise odsala do mrtě vse? Taky mam pujcenou tu od medely,uz jsem dala. 30 ml z jednoho prsu,dnes poprve.ale kdyz to dam male tak ji to nestaci... Jako z obou. Budu vic odsavat casteji tedy.k tomu uzeni... Tak.vcera vecer jsme ji v osm po. Koupani a papa i ulozily,v pul 12 probudili,nakrmili no a pak plakala a nechtela usnout hodinu. Pak ale spala a jeste spi a to jesedm rano.ted ji musim vzbudit uz. Preci.navic nesmi byt hladova ani. Prekrmena na tu laktacni poradkyni.
8. říj 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra jdu na kontrolu po té druhé revizi, tak snad už bude děloha čistá, jít na třetí čištění by mě asi kleplo. Tak zítra držte palečky :slight_smile:
8. říj 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Myslim na tebe, dej vedet jak jsi dopadla.
8. říj 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky, jak se dneska máme? Já dnes beru první tabletku clostilbegytu...budu je brát 5-9. DC tři měsíce po sobě s tím, že ten další cyklus přijdu na ultrazvuk, aby dr. okouknul, jak dorůstají folikuly.....no a pokud tři měsíce s clostilem nepomůžou, tak v lednu jdu na laparoskopii, dělá se to pod narkózou, a vyšetří (případně napraví) nejen průchodnost vejcovodů, a dokonce prozkoumají i děložní dutinu....no a hned po tomto vyšetření poletí manža na spermio... :slight_smile:
8. říj 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 nejsi jedina, mala mi po porodu taky celkem pohubla a v den propousteni pribrala jen pouhych 50g vic ani tuk, tak jsem naslibovala hory doly aby nas pustili. V noci jsem i tak proste nebudila. Taky jsem vazila a jednou si vytahla 20 a podruhe treba 40ml...ale vzdy jsme kojili tak 2x nebo 3x z noc. Ona jak jedla malinko tak zhruba po tech 3-4hodinach si v noci stejne zarvala... Pokud mas ale ty malo mlicka, tak bych pres noc odsavala co ty 3hodiny jak bejva kojeni...v noci se nejvic stymuluje laktace, ale to jiste vis. Ja flasku nedavala vubec, oni jsou totiz potvurky mazane a preci jen z flasky jim to tece snadneji. Proste si dala 20 a pak znova 20 a postupne se to rozjelo. A hodne mi pak pomohl kojici polstar a zjistila jsem, ze z jednoho prsa mi pije lip v klasicke poloze a z druheho zase na fotbalistu...neumela jsem ji spravne totiz podrzet prso levou rukou.
8. říj 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka drzim palecky!!!
8. říj 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak dneska vykracuji do druhe poloviny tehotenstvi. V utery jdu na druhy screening a ve stredu zase po 3.tydnech kontrola u doktorky. Uz se tesim az mrnouska zase uvidim. Posledni dny tak necitim pohyby...jako myslim kopance stouchance, spis citim takove tlqky na roznych mistech...asi se tam mrnous spise prevaluje a vali se po deloze :slight_smile:
8. říj 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tento profil je náhradní . Nechci aby se to zatim někdo dověděl :wink: Toto je včerejší ranní test .HA neberu 3 měsíce . Mám 11 dní zpoždění . Ale ms nebyla zatím pravidelná . Minule zpoždění o týden . Ovulaci jsem nějak nehlídala tak netuším . Dneska jsem si udělala GS mama test obyč rano a je tam tohle viz druhá fotka . Co myslíte ? jsem z toho uplně mimo :slight_smile:
8. říj 2014 v 11:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@heblisek Ahoj, taky jsme byli v Gyncentru v Ostravě a moc spokojení jsme nebyli.Nevím ještě, jestli se tam ještě vrátíme.
8. říj 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já se osobně na porod už těším, jsem strašně zvědavá jaké to fakt bude a na tu první chvilku překvapení kdy spatřím tu naší cácorku, kterou jsme splodili a na ty pocity co budu mít. ještě ať mi chvilku v bříšku zůstane a pak najedem na přípravu k porodu :slight_smile:
8. říj 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty vidím tam ducha :slight_smile: na obou testech..
8. říj 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@medoureknaty já vidím hezky :slight_smile: tak snad bude sílit a potvrdí ti t i doktor:slight_smile: já měla taky takový a zachvilku rodím :slight_smile:
8. říj 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:angry: @vercik83 já odsavala jen to pravé prso, ale do mrtě ne.u mě se do 12 hodin po porodu nality prsa a to práve jsem odstrikala do uvolnění tlaku. Nikdy jsem neměla problém s nástupem laktace šlo to samo. A stále vesele plně kojím. A baví mě to.ale je jasný, že nabídla se řídí podle poptavky. A když jsem jednou prošla skoro o mliko, tak jsen co půl hodiny odsavala do posledni kapky a ta laktace postupně stoupala. Ale chce to mít tydle intervali i v noci to je hladina hormonu nejvyšší a nejvic se rozkojis
9. říj 2014 v 05:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj porod je úžasná věc. Rada na něj vzpomínám a mrzí mě,že to už nezaziju. Kort poslední jak byl rychlej. Ani jsen se nerozkoukala a malwj byl na světě. Nikdy by mě nenapadlo, že lehnu na porodní sál a za 15 minut porodim. To byla fakt strašná rychlost až to člověka mrzelo. Ale je fakt, že ta půl hodina bolesti stala za to.ta sprcha mě tak rozjela ty kontrakce, že to neslo prodejchavat, ale prohekat
9. říj 2014 v 05:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty 2 pozitivní testy. Ty čárky jsou zřetelné. Za 3 dny zopakuj,zda sílí.
9. říj 2014 v 05:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čaute holky, mě normálně skončila mrcha nějak brzy a byla slabá....to se mi stalo teda prvně.....vždycky ji mívám 5-6 dní, a teď byla jen 4 dny a slabá....tož co to je za bordel toto :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrolní utz dopadl dobře, děloha je skoro čistá, byla tam jen nějaká čárka a to říkala paní doktorka, že to je po tom zákroku, že to je v pořádku. Snažení až za 3 menstruace. Tak uvidím, jestli vydržíme i prosinec :grinning:. A na konci října můžu klidně do termálů, takže bude Budapešť :slight_smile:
9. říj 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek