• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek já když 2x otěhotněla, tak jsen ještě menzes dostala a místo 6 dnů byla jen 3 a slabá, proste dívna a pak se ukázalo, že jsen tehu, další už totiž nikde. U posledního 3 tehu jsem měla špinění den. Ráno jsem začala a to jsem říkala hurá, menzes v terminu nemusím na vyvolavacku, ale večer už nic a za 4 dny jsem cumela na ducha na testu :grinning: tak uvidíš, co se z toho vyklube
@verunka_korunka no super aspoň něco hlavně, že je děloha dobra. A v prosinci budeš moc zalepit bolístky a budeš se snažit..... Kdybych mohla, tak ti dám svoji chytlavou dělohu. Fakt se bojím abych zase nebyla těhotná. Už ditko nechci. 3 stačí. Snad na mě tělísko už bude fungovat.
9. říj 2014 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka no super, tak na tu hruzu je dobre, ze ted uz je to ok. Ja si take rikam, jestli vydrzim i ten treti mesic. Ta prvni porevizni ms je jasne, to je stejne sestinedeli a to bych se bala. Pak na tu jednu clovek taky jeste vydrzi, ale pak uz je vetsinou vse ok, tak se cekat nechce. Tak uvidis jak to pak budes citit.
9. říj 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no tak to jsou same dobre zpravy! Tak ted relaxek a pak snazenicko a uz to 100% bude v pohode :wink:
9. říj 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak ted si mi uplne pripomnela me...1ms v poho, to bylo 6ti nedeli, druha se dala vydrzet a pak to zacalo...cekat se mi nechtelo, ale uspisit nic taky ne...
9. říj 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, tak me tesi, ze to tak necitim sama :grinning:
jen prave nevim zda po tehle ms co prijde to uz nechat a nebo pockat na ten CAR. No furt nevim...
9. říj 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo relax... Musím potkat šéfa, domluvit se na dovolené... Chceme zase 3 týdny a vyrazit bud Kambodža, Vietnam, Myanmar nebo Srí Lanka co se Asie týče. Nebo Karibik... Třeba Kuba, dominikánská republika atd. Záleží hodně na ceně letenek :wink: a to si ještě pohrávám s myšlenkou na Zanzibar, vím o letenkách zpátečních za necelých 10 tisíc B-)
Musím si něčím spravit náladu a nakopnout se k životu a těšení se na něco :slight_smile:
9. říj 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Joo, tak ten vyber destinace vubec nezni spatne :wink: Ja vim, ze o Zanzibaru jsme uvazovali loni a nakonec se nam na tom neco stale nelibilo, tak to nevim jestli je dobra volba. Ale asi jde take o cestovku co kdo nabizi.
9. říj 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, mela jsem to same....a kdyz to nevyslo, tak jsem si rikala, ze jsme ten mesic do toho mohli jit naplno a usetrit si jeden mesic, ale zase jsem pak byla rada, ze jsem dodrzela ty 3mesice a taky moje doktorka hned pocitala mesice od revize...ta mi doporucovala prave minimalne 3 mesice a ideal 6mesicu( to pro me nemyslitelne). No je tam spousta pro a sposta proti. Znama potratila 3xza sebou a vzdy se snazili hned po sestinedeli...az 4.tehu ji vyslo a to se snazili taky hned.
9. říj 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ono me by dalsi plodne dny vychazely zrovna na ty 3 mesice po, takze to by bylo akorat. Jenze dr. chce stimulovat az tu 3 ms, takze plodne dny po ni by vychazely az na zacatek prosince.
9. říj 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@verik2
@missuulle Holky dekuju:slight_smile: Dnesni carka uz byla silnejsi :slight_smile:) Bohuzel doktor ma dovolenou cely pristi tyden:( Musim vydrzet:(

Chci se zeptat je normalni, ze mam v brise krece obcas ? Takovy jako pichnuti? Ale nekrvacim nic .Dekuju
9. říj 2014 ve 21:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty tak aspoň už bude něco vidět, já měla pozitivní 15. nebo 17.3. a k dr jsem šla 25.3. a byla tam jenom tečka :wink: ale ta nejkrásnější tečka. A co se týká té bolesti, tak já jí měla až do 9tt a to jako fest bolelo to dost, pořád jsem se kontrolovala na WC jestli nekrvácím.
9. říj 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle moc dekuji jsem aspon klidnejsi:slight_smile:Taky se bojim pokazdy kdyz jdu na wc:/ Snad vydrzi:slight_smile: Dekuju :wink:
9. říj 2014 ve 22:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia my už zásadně nejezdím přes cestovku :slight_smile: koupíme letenky, zabookujeme ubytování pokud je potřeba a jedem :grinning: naše svatební cesta byla Čína sami 2 na měsíc... Kupodivu s 5ti vnitrostátními přelety a pár nočních jízd vlakem nás to nakonec vyšlo cca na 25 tis. Na jednoho se vším všudy B-) a tohle bez cestovky už jsem vyzkoušeli i po Evropě a docela se to vyplatilo :slight_smile: jsi svým pánem a to se nám líbí...
9. říj 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka taky jsme takhle cestovali... Ted uz to bude jine cestovani....
10. říj 2014 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je super, my vždycky cestovali přes cestovku, ale cestovat na vlastní pěst mě láká :slight_smile: fakt se to tak hodně vyplatí finančně? Cestovali jste tak třeba i k moři?
10. říj 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak třeba ten Zanzibar... Dokázala bych mít dovolenou cca za 15 tis na jednoho a cestovka je cca 30tis. Ta Čína byl hodně velký rozdíl... Poznávací na 14 dní (my byli měsíc) stojí asi 60 tis. A dovolenou co jsme jeli Krétu, letenky za 2500 a ubytování se snídaní za 2000 za jednoho. Teď bych dala víc za ubytování :wink: ale za ušetřené prachy jsme si na celý pobyt půjčili auto a objeli půlku ostrova. :slight_smile: takže, pokud hledáš, vyplatí se to. Ale občas jsme využili i cestovku, když byla cena hodně nízká, ale štvalo nás to, raději jezdíme sami, nebo ještě hodláme vyzkoušet německé cestovky :slight_smile:
10. říj 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak to je luxus, to mě hodně zajímá :slight_smile: a přes jaký server jste hledali letenky, jestli se můžu zeptat? Ty jo, to s tou Krétou zní skvěle....já myslela, že právě hotely např. v Řecku mají smlouvy s cestovkami a že se tímpádem nedají zarezerovat jinak než přes cestovku....... tak aspoň mám zase nový pohled na věc :wink: A ubytko jste hledali přes booking.com?
10. říj 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha...tak to bych zkusila uz normalne. To do te uz jsme sli taky naplno... a vyslo to po ctyrech mesicich od revize.
10. říj 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty super,ze sili. Drzim palecky. Boles v podbrisku bejva casta jak pracuje deloha...
10. říj 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak to je super, to ti moc fandim a je fajn, ze se toho takhle nebojite. Je to jednak o povaze a kdo co chce. My bychom takhle treba sami cestovali taky, ale s detmi uz je to necem jinem, je to velka zodpovednost.
10. říj 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Mas stale v profilu, ze jsi ve 43tt, tak si to uprav :grinning:
10. říj 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no uvidim jak to vyjde. Ted dnes i vcera se mi po utreni objevila slaba krev a to cekam dalsi ms az pristi tyden, tak ze by zase to me neustale spineni pred :unamused: No uvidim kdy a jak to nakonec dostanu a pak dej se vule bozi :wink:
10. říj 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek hledáme různě, ale základ je navázat se na termín a destinací. Třeba teď o prázdninách kdybychom mohli tak červen a červenec byl plný krásných letenek k moři. Ale dost často ze zahraničí, třeba Německo, Vídeň, Polsko... Pravidelně hlídám stránky www.akcniletenky.com teď jsem objevila pěkný vyhledávač na www.azair.cz a www.skypicker.com
Ubytování jsme zatím využili přes student agency a booking.com, chtěla jsem mrknout i na stránku hotelu.com nebo tak nějak, je prý oblíbená v Americe... Jo a ještě se dá přes tripadvisor.
10. říj 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka kočko, jsem moc ráda že je vše v pořádku, tak až se na to budeš cítit šup na to a tentokrát už to bude dobré uvidíš. Jooo dovolenou si krásně užijte ať pojedete kamkoliv, ty destinace zní super... no to my jsme taky plánovali že letos pojedeme a nebo příští rok... tak ani jedno se nepovedlo....ale co už :slight_smile: budu tady sledovat jak si vedeš. :slight_smile:
10. říj 2014 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka ta cina, to jste si tedy sehnali extra letenky, extra ubytovani (asi na vice mistech, ne?) a pak uz si program ridili dle sebe? videla jsi velkou cinskou zed? to je jeden z mych zatim neuskutecnenych velkych snu
10. říj 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia letenky jsme koupili za 12 tis. Praha-Beijing Xi-an - Praha, vnitrostátní lety jsme řešili na čínských stránkách co jsem našla, jízdenky měli pevnou cenu, ale byly dost vyprodané. Ubytování jsme raději bookovali dopředu přes booking.com, vesměs pěkně hotely nejdražší byl myslím v Shanghai za 300 na osobu, většinou bylo úbytku tak 150-200 na osobu. Jídlo venku většinou kolem 50 korun na naše. A na velké čínské zdi jsme byli taky :wink: jestli chceš, fotky jsou u mě ve fotobloku na beremese
Jediný problém byla čínština, ale nějak jsme to zvládli. Kvůli tomuto handicapu jsme raději objednávali ubytování přes něj a taxíky moc nejezdil, museli jsme je hlídat kudy jedou... Potvory. Jezdili jsme raději MHD a pak jsme byli za opičky ze zoo, turisty v MHD moc často nevidí, ale když jízdenka stala 3kc, tak nech se raději okrást taxikáře? To bychom byli hloupí :grinning:. A aspoň byla sranda.
11. říj 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no tak to ti moc zavidim, tu bych chtela taky jednou videt. Jak je videt, kdyz nekdo hleda, najde. Je fajn, ze si jdete za svymi sny a cily. Alespon ty co se daji ovlivnit :wink:
Na beremese nejsem registrovana, muzu se i presto podivat? Nejde mi najit jednotlive fotoblogy, neobjevi se mi tam ta kolonka, do ktere se zadava nekoho nick.
11. říj 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia myslím, že mám ty fotky přístupné všem :slight_smile:
http://www.beremese.cz/blog/verunka_korunka/album/veronika-ch-a-miroslav-p-k7peqr/
jj sny se mají plnit :slight_smile: akorát ta čína byla náhrada za indii a nepál :grinning: nějak jsme se tam neodvážili... bylo to trochu víc nebezpečné, tak jsme podle letenek vybrali Čínu :grinning: a nelitujem na jednu stranu a na druhou až bych tam asi znovu nejela, jedině do hor :grinning: Těch lidí jsem už pak měla fakt dost, hlavně když jsme končili v Xi-Anu (terrakotova armáda) a číňani měli skoro celý týden svátek a cestovali. To byl mazec, tolik lidí jsem ještě na jednom místě neviděla... a tak dlouhou frontu až snad nikdy stát nebudu
11. říj 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty já měla bolesti furt u posledního těhotenství. Hlavně začátek a konec, ale to říkali, že 3 těhotenství a rodila jsem vždy po 2, půl roku je děloha opotrebovana :grinning: ale začátek tehu jsou bolesti naprosto normální, protože se vajíčko yhnizduje, děloha se zvětšuje a zvyká si na těhotenství a to prostě bolí.... Takže toho se nelekej.
12. říj 2014 ve 02:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka krásný fotky a těch lidí.... Bylo vás požehnaně. Já teda měla pidisvatbu. Ono vdávat se s detma a břichem... Ale i tak jsem si to užila. A i když to bylo krásný už se vdávat nechci :grinning: ale s tím cestováním jsi dobrodruh. Todle je na mě moc adrenalinový. Do tohodle bych asi nesla ani kdybych byla. Bez dětí. Batoz se 3 detma.
12. říj 2014 ve 03:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek