• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Teda ten malej ne dává. Rozkojuje mě a aby toho nebylo málo,tak jsem ko kojila ve 22 hodin a pak si vstal až ve 2:30! Prsa jak šutr a potřebovala bych ještě 2 děti. Tak snad už vstane dřív. Odstrikavat se mi nechce. Už jsem odsávačku uklidnila. Asi ji budu muset zase oprášit. Ach jo.já nemůžu mít mliko akorát. Ten Ondrášek je drak. Magnet na moje vnady, ty ho poslouchají jak hodinky. Ale jo až na to,že mě věčné mliko teče :confounded:,tak mě kojení fakt strašně baví. Kort když to jde bez problémů. Takže snažení, těhotenství a kojení zdar :grinning:
12. říj 2014 ve 03:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ja teda taky uz zacla snad normalne kojit,vecer jsem ale mela malo asi, dodala jsem ji z predesleho dne odstrikane mlicko v 11 vecer a vis do kolika spala? Do pul 8!!!!Byla pokadena ale jen pobrukovala, no musela jsem ji doprobudit pac mi taky bolela prsa. Zvazila jsem ji pred a po a vypila 140 ml.Nevim zda mam v takovych pripadech odstrikat,zase aby to telo vedelo kdy ma vyrobit kolik.... A treba se pak vzbudi a budu tam mit malo. Reknu ti, je to veda. Bradavky prozatim zahojeny...
12. říj 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nezkousela jste nektera nosifol.
12. říj 2014 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 svatba byla super, bych si to klidně zopakovala... A cestování, v kanclu spousta lidí takhle cestuje, tak jsme věděli že to jde. Jazykové vybavení angličtina němčina ruština a kdybych chtěla, tak opráším základy španělštiny. Ta čínština byl trochu problém, ale měli jsme lístečky, čtečku a překladače na mobilu a nějaké znaky jsme si po chvíli zapamatovali. Ale se 3 dětmi by to nešlo, ta Kréta asi jo, to si dokážu představit :slight_smile:
12. říj 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak tento je z ranni moci:slight_smile: To uz vypada dobre, ze?k doktorovi jdu ve st nebo ct.Holky jak jste to dokázly tajit do o toho 3 mesice? Ja se bojim, ze to na me bude vidět:frowning2: A kdy vam přišli ranni nevolnosti?Ja kord píchání v podbrisku a velkych bolavych prsou nemam žádný priznak. Pachy me nevadi, nechutenstvim vubec netrpím.:slight_smile:
12. říj 2014 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pedotra Ahoj, ja ho na doporuceni dr. uzivala poctive ty 3 mesice v kuse a nic.
12. říj 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty ja to nikomu nerikala a kdyz na to dosla rec, tak sem to jen nevyvratila :wink:... a nevolnosti cca 7-8tt, casu dost :grinning:
12. říj 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty to buď ráda. Test vypadá skvěle, nechutenství byt nemusí. Do 12 tt mě bolelo každé těhotenství. Jen u 2 posledních to bylo něco. Nejhorší prostřední. Od 7 tt do konce 5 měsíce jsen blila jak Alík, hubla. Jinak každé tehu na mě bylo vidět až kolem 20 tt.1 dokonce až ve 24 vypadalo jako kdybych se prepapala :grinning: ale ty bolesti jsou běžné jednak se vajíčko dozavryava a začíná se roztahocat děloha a zvykat si na těhotenství a to bolí.... Do toho 12 tt by to melo přestat.
13. říj 2014 v 05:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no vidíš to super. Já už kojím skoro 6 týdnů, stále plně. Tak jsem ráda, že nezkusil flašku. S bradavkama jsem teď neměla problém. Takže mě to fakt baví to kojení. Ale malej je jedlik. V noci kojím co 2 hodiny. Jen co ho dávám v 9 spat po loupání, na břicho, jinak neusne, tak spí do 1-2, ale pak kojím co 2 holky. Ono až vypije víc, tak to bude lepší. Na to vstávání jsem si zvykla a dávat sunar jen proto aby vydržel dyl nebudu ani náhodou. Na to jsem líná.navíc mlika mám dost, prsa věčně nality a když začnu kojit, tak jsou jak kámen tvrdý. Ho Nakojim z 1 a ještě bych další 2-3 děti nekojila, takže občas musím odstrikat a uvolnit tlak, jinak to bolí. Už aby pojmuly 400 ml mlika. To až tak budou malymu 3-4 měsíce už yo jsou slušný zásobárna mlika. Občas jsen odstrikala o 700 ml a malá nakojena. U ni jsem měla děsně mlika, yo bylo šílený. Teď jsem ho stahovala, tak si ho občas doreguluji sama podle toho jak potřebuji a když stáhnu moc,tak mě malej okamžitě rozkoji. Tady mě to kojí všechno. I morče Nikita. Tak kojíme nastejno furt ve dne v noci :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2014 v 05:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka já teda na jazyky nebyla nikdy. Teda krom češtiny, ta mě celkem šla. Jinak jsem měla jen němčinu a tu jsem zapomela. Z angličtiny znám pár slov diky počítači, ale tu jsem se nikdy neucila a něco z ni pochopím. Tím končím. Jsi dobra, že umíš tolik jazyků. Já spíš byla přes matematiku, fyziku a na střední přenosová technika a elektronika, i laborky mě celkem. Bavily... Jsem jinak zaměřená no :slight_smile: :wink: jsem byla holt divná. Nesnášela jsem zeměpis, vytvarku, dějepis a němčinu... No nejsem vychovávala jak holka. Doma se hrabu i v elektrice. Takže si zásuvky, vypínače i lustr vyměním, není problém. A jističe nahasuju jen já, počítač formují jen já,manžel tam umí natahat jen viry :grinning: nejlépe trojskeho koně a když už tak aspoň 8, tak hned formují disk a mam klid. A nikam ho nepustím..... I zednicinu si doma dělám. Proste nejsem typická ženská :wink:
13. říj 2014 v 05:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já jsem taky na matiku geometrii a fyziku... Jsem byla v matematické třídě na střední :grinning:. Ale základnu jsem měla jazykovou, nikdy mě jazyky nešly a nebavili, ale praděda mi vždy říkal, kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. A asi měl pravdu, ne že bych umělá všechny perfektně, některé jsem hodně zapomněla jak je nepoužívám, ale porad se domluvím co potřebuji. Takže od základky němčina od 3., angličtina od 5., španělština jen 1,5 roku na výšce (původně jsem chtěla na Erasmus do Španělska ale kvůli náročnosti moje oboru jsem to pak nedala) a teď v práci mám ruštinu už 2,5 roku :slight_smile:
13. říj 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty Já nezvracela ani jednou a bylo mi pořád dobře, vidět to nebylo a dokud nebylo po prvním screeningu tak jsme to neříkali. Když se zeptali tak jsem řekla ne :grinning: vydržet to jde, Já to probírala s holkama tady :grinning:
13. říj 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medoureknaty to je super, gratuluji! Je to tam. Na me to bylo videt hned...pupek se mi vyvalil behem par dni. My oznamovali kdyz mi dr. potvrdila podruhe srdicko....cca 11.tyden ale taky to bylo tim, ze mame rodice daleko. U holky jsem oznamovali hned po potvrzeni od dr. nemohli jsme to vydrzet.
Nevolnosti mi nastali vzdy kolem 7tt a trvali do konce 4.mesice a obcas i ted mi je soufl, kazdy to ma jinak. U holky jsem nesnasela parky a jedla jen piskoty a presnidavky, ted nemam rada vseobecne uzeniny a jim hromady ovoce a jogurtu. Tak cekej a ono neco prijde a nebo neprijde.... Jo a prospala jsem prvni tri mesice.....
13. říj 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 tyyy jo 140ml? To je sikulka.
13. říj 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no dnes ráno i víc, nechápu, kam se to do ní vejde. Dnes ráno mě ale téměř vycucla a pak vypadala že by ještě chtěla ale už jen cumlala...chudák prsa, ta se budou muset otáčet. Ty už jsi v polovině, to to uteklo viď?? Jsem moc ráda, že se to takhle povedlo...
13. říj 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj, uz jsme zacali druhou pulku a zitra jdeme na druhy screening a ve stredu ke sve dr. se moc tesim az mrnouse zase uvidim.
Holka rekla, ze chce radeji do skolky nez semnou k dr. tak budem mit s manzou na to aspon klidek pokochat se :slight_smile:
13. říj 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pedotra ahojky, já jsem Nosifol brala 3 měsíce a k těhotenství mi nepomohl, tak jsem to vysadila, dle mě to jsou jen vyhozené peníze, ale to je jen můj názor, četla jsem v jiných diskuzích docela pozitivní ohlasy :slight_smile:
13. říj 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
Ahoj ja cetla take pozitivni diskuze.
Tak uvidime zatim ho beru 3tyden tak uvidime zatim jsem samej pupinek a boli me podbrisek.
Ale uz mam za sebou 3neuspesne ivf.
Tak uvidim
13. říj 2014 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po delsi dobe me pupendo :slight_smile: 21tt
13. říj 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin dekuju moc. Ve st jdu k doktorovi jsem uz na trni:slight_smile: Ja to musim vydrzet nerict kvuli praci musim si za sebe najit nahradu.A to jen na 3 roky. Abych se mela kam vratit.. Me jsou tesnejsi dziny coz je sileny :slight_smile:) Bojim se ,ze pak neprojdu dverma. Normalne jsem baculka:slight_smile:
Unavena uz byt zacinam , vecer jak si lehnu tak hned usinam:slight_smile:Coz u me neni zvykem:slight_smile:)Dneska se koukame s manzelem po jmenech :slight_smile:) Ale mame tipicky ceske prijmeni a k tomu jen tak neco nejde . Tak to bude sranda:slight_smile:)
13. říj 2014 v 19:24  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mam dnes za sebou dalsi screening, mrnousek ma vsechny organy jak ma mit, tak jsme moc radi. Jen jsme mrnouskove a tak jdeme za 3tydny jeste jednou na kontrolu do gennetu jestli spravne rosteme, ale podle meho delsiho cyklu a pozdejsi ovulace se neni cemu divit....spis me fascinuje jak jeden doktor nad tim mavne rukou a neresi to a druhej se nad tim pozastavuje...
14. říj 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 Njn co se da delat :slight_smile: Uz to mam za par ale rada bych to uz mela za sebou :slight_smile:
14. říj 2014 ve 13:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je pravda, co jiny resi, druheho nechava chladnym. Jak jsem psala, myslim, ze kdybych sla tenkrat po revizi na tu posledni kontrolu k te same dr. jako predtim, hnala by me na druhou revizi, kdezto primar rekl, ze to odejde s porevizni ms a muj gyn. pak ten se vubec divil proc me furt utz kontrolovali. No tak pak si vyber.
Neboj, to bude dobry, my taky nejste zadny cahouni, ne? Do Gennetu na Letnou ne, asi chodis do mesta, vid?
14. říj 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj naprosto souhlasím. Jen jak nad tím člověk teď přemejšlí,tak mám brouka aby vážně bylo vše ok. Zítra jdu ještě na kontrolu k mé dr. tak ta mi určitě poví co a jak a jak to uvidí ona. No manžel má nějakých 186cm a já 170cm. Za to moje mamka a brácha mají 160cm a jsou rádi...takže prťavost u nás není nic neobvyklého. A když se ptala jak byla malá velká,tak říkala, že byla taky prťavá,tak se pak trošku přestala tolik divit a když jsem jí popsala, že cyklus byl 35dní a ovu 24den, tak to bylo další k tomu. No necháme se překvapit. Říkám si, hlavní je, že orgány jsou v pořádku a tam kde mají bejt.
A do Gennetu jsem šla na Letnou, máme to blíž :wink:
14. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tohle je náš krasavec / krasavice :slight_smile:
14. říj 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, ja ze na letnou chodim ja a myslela jsem, ze ty prave kvuli dostupnosti do mesta. tak drzim palce a dej pak vedet.
14. říj 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooolky, dnes velky utz ve 20tt, tak na me myslete odpoledne :wink:...
15. říj 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok myslime porad :wink:
15. říj 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dekuji, i ja mam u vas myslenky, jen nestiham. Chytla sem bacila od mladete a modlim se, aby z toho nebylo nic velkeho :frowning2:...
15. říj 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to ty jsi si nenechala říct pohlaví? Ale utíká to zachvili rodis
15. říj 2014 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek