• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
tohle sem nasla : V normálním stavu - tj. po menstruaci či ovulaci je čípek tvrdší, delší, trčící do pochvy a jeho otvor uzavřený.

Pokud má žena dostat měsíčky, začne se asi dva dny před tím zkracovat (což se nedá až tak přesně určit), ale hlavně otevírat! V době menstruace čípek "zaniká" a zůstane jen větší otvor přímo do dělohy.

V době ovulace má čípek poměrně stejný tvar jako normálně - tzn. trčí do pochvy, jen malinko změkne a hlavně se otvor asi tak na dva dny otevře.

Pokud se žena snaží otěhotnět, je již před termínem MS značně nervozní a lítá do lékárny pro testy na potvrzení těhu, které většinou stejně nic neukážou, protože je ještě brzy. Pokud budete mít svůj čípek dostatečně nastudovaný, poznáte těhu i bez testů. Stačí si tak dva dny před termínem položit bříško prstu na čípek a ucítíte, zda se otevírá či zůstává uzavřený.
16. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ja teda piju i kdyz spim :slight_smile:, taky beham curat v noci, simuz ani nepamatuji, kdy jsem spala celou noc :grinning:
16. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 strašně špatně jsem ho hledala a nemohla jsem nahmatat tu "dirku" ted už ho nahmátnu...je teda taky dost v zadu,ale nahmatám ho
16. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin a mas ho otevreny nebo zavreny?
16. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi jsem blb, ale ja ten cipek nemuzu najit :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok to jsem měla při kojení...měla jsem pořád šílenou žízen a chlastala jak duha,ale ted už ne...loknu si trošku před spaním a pak až ráno... Když bych ještě chodila pít a ještě sem tam k malé,tak bych toho v noci moc nenaspala :slight_smile:
16. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ja mam piti u postele :grinning:, tak nebeham nikam :grinning: jen na zachod :grinning: a musim pit od te laryngitidy hodne, ale litam kazdoz noc nehlede na piti :pensive:
16. led 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 joooo to nevím, nevím jak poznat jestli je otevřený a nebo zavřený,ale předpokládám, že zavřený když je test pozitivní...
Někde jsem četla, že u druhého těhotenství se už to uzavření a otevření hůř sleduje protože je to po tom prvním už trošku jiné..
16. led 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
16. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin co tu je k smichu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok at děláš co děláš vždy v noci čůráš :grinning:
16. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jo, to je pravda :grinning: a pri prvnim tehu jak jsem litala, tak zacala se mnou litat i nase fenka, jsem rada, ze to po ke nevyzaduje i ted :grinning:
16. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tady to máte s návodem i obrázky ;) http://www.rodina.cz/clanek3775.htm mě hodně pomohl
16. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova super, a ten jak jak je v období ovulace je i jako když otěhotníš? Řekla bych že to sedí a konečně pořádné stránky kde jsou obrázky a dá se to představit :slight_smile:
16. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mě tak chybí vařící sprcha...miluju ji večer na prohřátí,ale ted s tím mám útrum :-/ ,ale co bych pro mimíska neobjetovala, to je jasné :wink:
16. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviks No pokud to nevyjde,tak znova clostil a pregnyl :wink: kontrolni odbery atd...
16. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova A já zas četla na Womenzone: Děložní čípek signalizuje těhotenství tím, že je na dotek měkký jako ret, tzv. Goodellovo znamení, tak nevím :slight_smile: a jsem zmatená :grinning:
17. led 2014 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice urcite to vyjde uvidis :slight_smile: drzim palecky!
17. led 2014 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova jj mesic sviti jak k*ava :grinning:
17. led 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to je uplne prvni testik a dnesni testik...nejak jsem neodolala :slight_smile:
17. led 2014 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no to je ale nááádhera, čárka pěkně sílí. Nezapomeň nám poslat vše jeden těhu bacil :slight_smile:
17. led 2014 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmarsik bacil uz je poslany :wink:
jen odvaha zavolat k dr. zatim neni :grinning:
17. led 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no tak zvedni telefon a volej mudr.... :grinning: :grinning: to je uplne jasny krásne ti síllíííííí
17. led 2014 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jen volej, aspoň co nejdřív uvidíš svoje-vaše semínko :wink:
17. led 2014 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978
@mmarsik
holky abych rekla pravdu, jsem z toho nervoznejsi jak u prvniho tehu :grinning:
17. led 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin nebuď a neváhej :slight_smile:
17. led 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jo tak to ja jsem nervozni taky ..... :grinning: ale volej rekne ti kdy mas prijit je to
17. led 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin i my by jsme jeden bacil prosily, staci poslat za tyden,to budou plodne dny :wink:. Dekuji mooooc :grinning:
17. led 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jo 31.1. Ve 12 hodin :slight_smile:jeee to jsem na to zvedava :grinning:
17. led 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek