Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
ircas1978
16. led 2014
tohle sem nasla : V normálním stavu - tj. po menstruaci či ovulaci je čípek tvrdší, delší, trčící do pochvy a jeho otvor uzavřený.

Pokud má žena dostat měsíčky, začne se asi dva dny před tím zkracovat (což se nedá až tak přesně určit), ale hlavně otevírat! V době menstruace čípek "zaniká" a zůstane jen větší otvor přímo do dělohy.

V době ovulace má čípek poměrně stejný tvar jako normálně - tzn. trčí do pochvy, jen malinko změkne a hlavně se otvor asi tak na dva dny otevře.

Pokud se žena snaží otěhotnět, je již před termínem MS značně nervozní a lítá do lékárny pro testy na potvrzení těhu, které většinou stejně nic neukážou, protože je ještě brzy. Pokud budete mít svůj čípek dostatečně nastudovaný, poznáte těhu i bez testů. Stačí si tak dva dny před termínem položit bříško prstu na čípek a ucítíte, zda se otevírá či zůstává uzavřený.
teok
16. led 2014
@lupinpupin ja teda piju i kdyz spim 🙂, taky beham curat v noci, simuz ani nepamatuji, kdy jsem spala celou noc 😃
lupinpupin
16. led 2014
@ircas1978 strašně špatně jsem ho hledala a nemohla jsem nahmatat tu "dirku" ted už ho nahmátnu...je teda taky dost v zadu,ale nahmatám ho
ircas1978
16. led 2014
@lupinpupin a mas ho otevreny nebo zavreny?
teok
16. led 2014
Asi jsem blb, ale ja ten cipek nemuzu najit 😃 😃 😃
lupinpupin
16. led 2014
@teok to jsem měla při kojení...měla jsem pořád šílenou žízen a chlastala jak duha,ale ted už ne...loknu si trošku před spaním a pak až ráno... Když bych ještě chodila pít a ještě sem tam k malé,tak bych toho v noci moc nenaspala 🙂
teok
16. led 2014
@lupinpupin ja mam piti u postele 😃, tak nebeham nikam 😃 jen na zachod 😃 a musim pit od te laryngitidy hodne, ale litam kazdoz noc nehlede na piti |-|
lupinpupin
16. led 2014
@ircas1978 joooo to nevím, nevím jak poznat jestli je otevřený a nebo zavřený,ale předpokládám, že zavřený když je test pozitivní...
Někde jsem četla, že u druhého těhotenství se už to uzavření a otevření hůř sleduje protože je to po tom prvním už trošku jiné..
lupinpupin
16. led 2014
@teok 😃
teok
16. led 2014
@lupinpupin co tu je k smichu :-p
lupinpupin
16. led 2014
@teok at děláš co děláš vždy v noci čůráš 😃
teok
16. led 2014
@lupinpupin jo, to je pravda 😃 a pri prvnim tehu jak jsem litala, tak zacala se mnou litat i nase fenka, jsem rada, ze to po ke nevyzaduje i ted 😃
monikaklosova
16. led 2014
Holky tady to máte s návodem i obrázky 😉 http://www.rodina.cz/clanek3775.htm mě hodně pomohl
lupinpupin
16. led 2014
@monikaklosova super, a ten jak jak je v období ovulace je i jako když otěhotníš? Řekla bych že to sedí a konečně pořádné stránky kde jsou obrázky a dá se to představit 🙂
lupinpupin
16. led 2014
Holky, mě tak chybí vařící sprcha...miluju ji večer na prohřátí,ale ted s tím mám útrum 😕 ,ale co bych pro mimíska neobjetovala, to je jasné 😉
maice
16. led 2014
@eviks No pokud to nevyjde,tak znova clostil a pregnyl 😉 kontrolni odbery atd...
monikaklosova
16. led 2014
http://www.extra.cz/kalendar-uplnku-pro-cely-ro... a ještě neco pro nás co zrovna máme plodné období 😃
senoritapetra
17. led 2014
@monikaklosova A já zas četla na Womenzone: Děložní čípek signalizuje těhotenství tím, že je na dotek měkký jako ret, tzv. Goodellovo znamení, tak nevím 🙂 a jsem zmatená 😃
lupinpupin
17. led 2014
@maice urcite to vyjde uvidis 🙂 drzim palecky!
lupinpupin
17. led 2014
@monikaklosova jj mesic sviti jak k*ava 😃
lupinpupin
17. led 2014
Holky to je uplne prvni testik a dnesni testik...nejak jsem neodolala 🙂
mmarsik
17. led 2014
@lupinpupin no to je ale nááádhera, čárka pěkně sílí. Nezapomeň nám poslat vše jeden těhu bacil 🙂
lupinpupin
17. led 2014
@mmarsik bacil uz je poslany 😉
jen odvaha zavolat k dr. zatim neni 😃
ircas1978
17. led 2014
@lupinpupin no tak zvedni telefon a volej mudr.... 😃 😃 to je uplne jasny krásne ti síllíííííí
mmarsik
17. led 2014
@lupinpupin jen volej, aspoň co nejdřív uvidíš svoje-vaše semínko 😉
lupinpupin
17. led 2014
@ircas1978
@mmarsik
holky abych rekla pravdu, jsem z toho nervoznejsi jak u prvniho tehu 😃
mmarsik
17. led 2014
@lupinpupin nebuď a neváhej 🙂
ircas1978
17. led 2014
@lupinpupin jo tak to ja jsem nervozni taky ..... 😃 ale volej rekne ti kdy mas prijit je to
teok
17. led 2014
@lupinpupin i my by jsme jeden bacil prosily, staci poslat za tyden,to budou plodne dny 😉. Dekuji mooooc 😃
lupinpupin
17. led 2014
Tak jo 31.1. Ve 12 hodin 🙂jeee to jsem na to zvedava 😃

Začni psát odpověď...

Odešli