• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia no ja jsem sla na prvni screening do centra, ale to nebyl gennet a moc jsem nebyla spokojena s pristupem, tak ted jsem sla do gennetu a ten mame zase lip na letnou. :wink: . Ted jsem dorazila k me dr. A vypada to na pekne cekani...no to se neda nic delat. Hlavne at je vse ok.
15. říj 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok drzim palce!!! Ja byla vcera :slight_smile:
15. říj 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj to my si nechavame prekvapeni :slight_smile: . No jestli mi budou ten termin porad posouvat, tak budu jak slon :slight_smile: a rodit budu kdo vi kdy :slight_smile:. Vcera mluvila totiz uz o terminu na 11.3. To je jak teok :slight_smile:. Ale kdyz jsem zadala do kalkulacky termin ovulky, tak by to tak i celkem vychazelo.
15. říj 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a nechatesi rict co to bude nebo opet prekvapko??? Ja jdu dnes a za tyden na kontrolu srdicka a dalsi tyden kontrola, takze ted budu videt prdolku kazdy tyden, juhuuuu:hearts::hearts::hearts::hearts:
15. říj 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nenechame, budeme mit prekvapko. Kdyz by byl zase cisar at mame prekvapko. Ja videla mimouse vcera a dneska se na nej uz zase tesim. Prave jsem prosla sestrickou a dostala zadanku na cukrovku :-/ bleee pujdu co nejdriv at to mam za sebou, tak asi pristi tyden kdyz bude mit muzik odpoledni.
15. říj 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin fuuuj, ta me tez cekam. Tak pekne pokoukani po mimiskovi :wink:...
15. říj 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, pekne me postuchuje :slight_smile:. Vcera stouchal do sondy :slight_smile: sranda. A ty uz citis pohyby?
jo a o bacilech mi ani nemluv...uz asi 3dny cejtim krk a trochu ryma...modlim se aby se to vic nerozjelo. Mala zatim skolku drzi, tak snad ji neskolim ja nebo manzel. Davam teda vitaminy na imunitu, tak se snad k necemu budou.
15. říj 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uz me obcas kopne, nic extra, ale vim o nem :wink:... u nas to prinesl Teo ze skolky, ale tam chrmla kazde dite :frowning2:...
15. říj 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, taky jsem rikala, ze mam asi zafixovane ty velke stouchance kdy mala byla uz vetsi...ze ted je to o proti tomu takove lechani :slight_smile:.
Jo skolky...u nas to tam taky chrchla ze vsech stran.
15. říj 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jee, 11.3. tak to je skoda, ze me to nevyslo, ja mela mit termin 13.3. tak to jsme mohly vsechny 3 treba rodit ve stejny den
15. říj 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak na 99% budemd mit holcicku, juhhuu a je zdrava :hearts::hearts::hearts:
15. říj 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok no neke, to je skvele, moc gratuluji a moc ti to preji. Umim si predstavit tu radost, ja si ji podruhe take moc prala, takze vim... Se mi normalne radosti hrnou slzy do oci :dizzy_face:
15. říj 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ty jsi beruska, neboj,take se dockas dveho vysneneho mimiska, jsem o tom presvedcena :hearts::hearts::hearts::hearts:
15. říj 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no super!!! Gratuluji k holcicce! A termin ti nechali?
15. říj 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, posouvaji mi to jak slonovi, ale moje dr.mi termin neposouva...tak uvidime.
15. říj 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, super že vše v pořádku :slight_smile: @lupinpupin ; @teok
Já byla v úterý na kontrole, zítra končím 23tt a paní doktorka ani slovo o těstu na cukrovku, jupí :grinning: Za měsíc až tam půjdu už bude určo pozdě a nepošle mě už nikam.
Jinak všechno v pořádku, pupek malý ale roste a kopance pořád denně už dva tři týdny :slight_smile:
15. říj 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já vám to těhu závidím... No nic, mělo to tak být... Ale dneska mám pozitivní zprávu, můžu si vzít týden před a po vánocích, takže budeme mít 4 týdny na cestování a vypadá to na Vietnam a Kambodžu. Jdu hledat letenky, když mi šéf slíbil dovolenou :wink:
15. říj 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to já se na cukrovku vrhnu hnd příští týden, ať to mám co nejdřív za sebou. Je dobře, že je u tebe taky vše v pořádku. Počkej kopance...to teprve budou perdy :wink:
15. říj 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka No, nejsi sama, to ja taky. Sice samozrejme v dobrem, ale zavidim, taky bych...
Takze byste na dovcu jeli i pres svatky? No super destinace, tak preji uspesne hledani, i kdyz to urcite uz mas zmakle a tesim se na fotky :slight_smile:
15. říj 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka neboj, brzy se také dočkáš. Teda ty si cestovatelka. :slight_smile:
15. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no však někdy už kope až moc moc nepříjemně :grinning: Mám se dobře, jen do práce se mi chce čím dál míň ale ještě musím dva měsíce vydržet.
15. říj 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin o terminu nemluvil :grinning:,tak asi jo...sem zkoukla zpravu moc rychle :wink:...
15. říj 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jo když se mrňous treí třeba do močáku,tak to je fajné... A s tou prací se nedivím...taky by se mi nechtělo.
15. říj 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin je, cestovatelka jsem, strašně mě to baví a těším se. Jedeme přes svátky schválně, ve dvou jsou ty Vánoce na houby a ještě víc, když jsem si už představovala že budou dárečky pro prcka :frowning2: tak je raději ani nechci. A chci se hlavně vyhnout dotazům babiček, kdy už to přijde a ze už čekají dlouho a ze moc obalíme... Už jsem si to vyslechla minulý rok, tak tento fakt nechci.
A neboj, závidím taky v dobrém :wink: a aby mi to nebylo líto, tak si to vynahradit cestovanim
16. říj 2014 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a kolik jste vezilina utz :wink:? My mame 295g uz :grinning:
16. říj 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak ted zavidim ja tobe to cestovani, ale samo take v dobrem :grinning:
Nee, ted vazne - naprosto s tebou souhlasim a jen si to pekne uzijte, at mate v duchodu vnoucatum co vypravet :grinning: Takove zazitky vas urcite obohati a prijedete s cistou hlavou, plni dojmu a pak se dusevne odpocati vrhnete na miminko.
16. říj 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, asi právě začala první porevizní MS :slight_smile: docela brzo... Jen 3 týdny po druhé revizi :slight_smile:
16. říj 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak ono to asi budes mit mirne posunute, kdyz jsi mela 2 po sobe. takze fajn, telo funguje :wink:
me se dnes rozjela druha porevizni, presne 28 den.
16. říj 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok jooooo, tak to nevím...to nám neříkala :slight_smile:
16. říj 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a ve zprave si to nemela napsane?
16. říj 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek