• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@teok jdu na to kouknout,ale myslím, že ne.
16. říj 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak jsem to tam nenešla.... mám všelijaké měření kostí....ale hmotnost ne.
16. říj 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha,tak to jo.No já byla ráda, že 3 porod sel přirozeně, skoro nebolel a 4 ministehy pohoda. A rekonvalescence byla rychlá. Stehy během 3 týdnů vypadly a pohoda. Není nad přirozený porod a v poradnej porodnici se budou, pokud bude vše v pořádku tak to povedou přirozeně. A bude to lepší pro tebe i mimco. Ale termín ti dobře soupaji. Budeš si hrát na slonici a budeš březí 2 roky? :grinning: :grinning:
16. říj 2014 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt diky za vás. Jsme tu skvělá parta super lidiček, vsichci si tu rozumíme, nikdo do sebe nenavazi. V 1 skupině se jedná na něco zeptá, já napíšu svůj názor a hned se do mě jedna pusti. Prej jsen podle ní jednoduchá a blba jak tago.... Nevím, zda jsem na ni moc chytrá a nebo fakt blba s blvyma napadama a přístupem. A nebo se mi bojíte říct to samy? :grinning: :grinning: :grinning: já fakt nevím. Co si o tom mám myslet. To jsen opravdu tak jednoduchá? A nebo jsem si dovolila říct blbej názor, který jedna nechápe a je to největší blbost co existuje? Nevím mozek mi to nebere. A doufám, že dnešní noc bude lepší. Včera nás trápily prdici. Fakt děs. Id 3 jsen už nespala, takže jsem vyčerpaná a nemam nic čím bych se povzbudila. To že jiný do sebe cpou kofejn a kojí nechápu. Mě nedělá dobře na žaludek. Nesnesu kolu,kafe ani energit nápoj. Asi na něj budu mít alergii :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2014 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 taky některý debaty a lidi nechápu... Ale chce to přejít a vypustit :wink: a kávu a energie drinky nepiju ani teď :grinning: nechutná mi to a navíc mi to nikdy nepomohlo, jsem po tom stejně usnula jak špalek B-)
17. říj 2014 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka :grinning: mámy 2 manžel si udělal kafe, usnul u něj a pak pil ledovou kávu. :grinning:a oni ti některý napíšou, že kofejn s nima nic nedělá. Ale srdíčko mimca nevidí. :frowning2: je to blbý no. A navíc kofejn je brany jako lehká droga pokud vím. Já teda kafe nemůžu ani cítit, je mi zle i z toho smradu. No jo lidi..... To je něco. Občas ty debaty a pak něco řekneš a oni tě ukamenujou. Tady u nás nikdo. Vše je v klidu. Jsme se tu sešly dobře. Jak ti jinak je? Moc na tebe myslím. To víš já mám co dělat a zjišťují,že manžel na 3 děti občas už nemá. Nervy bude zachvili asi sedivej. Některý věci si neuvědomuje. I když ona hodně dělá jeho postižená máma. Z ty rostu já. Je horší jal dítě. No asi mu promluvim do duše, ať se mu rozsvítí. Musí pochopit, že Ondrášek a kojení má přednost před ukliznim. Nemůžu mít dokonale pedantsky uklizeno jak by chtěl :grinning: nejsem superzena
17. říj 2014 v 07:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :slight_smile: tak ať ti s úklidem pomůže :slight_smile: já chodím z práce dost pozdě, tak v 7-8 večer a manžel je doma v půl páté, takže uklízí on :wink:
Já se mám fajn. Jsem ráda že přišla už ta první menstruace, Teda bolí mě to zas děsně, už jsem se nádorová ibalginen :slight_smile: ale jsem ráda. Aspoň nám vyjde ten příští víkend v Budapešti. Jo a včera jsme koupili letenky na prosinec... Vídeň - Abu Dhabi - Bangkok a pak busem přejedeme do Kambodži. Začneme plánovat, už se těším :slight_smile:
Jo a musím poskládat fotoknihy, happyfoto má teď v říjnu akci za 199 :slight_smile:
17. říj 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj koukala jsem,přišlo mi to taky možná něco poskladame dětem. No jo ty cestovatelko :grinning: jj on uklízí, jen by chtěl mít furt dokonale uklizeno, což se 3 detma fakt nejde,takže hračky jsou občas po celém pokoji. On nechápe, že je lepší uklidit až co jdou děti spat,dřív yo nemá cenu no hurá, včera jsem do jídla dala kmín a malej už začíná prdet, taky noc byla lepší, ale teď zase počasí. Se mi to otočilo když jsem byla těhotná, tak když pršelo mě bylo fajn a dneska mám nizkej tlak, motá se mi hlava ještě, že mám vareno, ale musím prát a pak zehlit :wink:
17. říj 2014 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 @verunka_korunka Ahoj holky,tak jsem konecne hezky vyspata, Márinka usla v 10 a probudila se ve 3, sice plakala po kojeni,asi by si jeste dala, takze po pul hodine sel manzel ohrat mlicko co jsem jeste mela odsate ale usnula kdyz to ohříval, takže ve čtvrt na 5 už jsem zase spala a až do půl 9 :o) pusinka. Dneska jdeme na kyčličky, @ verik2 bylas v Bene na nich? Jinak co se tyce toho navážení se do sebe v diskusích, tak myslím, že tu neprobíráme výrazně ožehavá témata a až na dávnou diskuzi o tom že někdo z nás chtěl odmítnout test na cukrovku nevím o ničem ožehavém:slight_smile: ale holky, musim se přiznat, že tu colu jsem si občas v těhotenství dala. Teď mám strach, ale mám na ní děsnou chuť. Rozpustný kafe nemusím a ani teď nemám chuť, spíš si dám caro. A korunko, moc ti přeju tu kambodžu, ráda bych se tam někdy kukla,i když spíš jsem latinsko-americká...
17. říj 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jo my se také snažíme a také zatím bez úspěšného v březnu jsem potratila a od ty doby se my nedaří otěhotnět, :frowning2: už došlo i na ovu testy,ale tem moc nerozumíme udělala jsem si jich šest a všechny pozitivní ,sem s toho blba..... :fearful:
17. říj 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj jezdím na ne do Benešova. My půjdeme až příští týden asi. Musím se juknout do papíru. Já teda kojím furt. A je to vtipný projdu kolem morčat Nikita kojí a jdu kojit taky.Ta kojí taky furt :grinning: :grinning: :grinning: no caro je bez kofejn to můžeš :grinning: ale některé pijou logrovy kafe. No tady řešíme všechno. Ale jedná hol a ka má nazvalauchylnou jen proto, že jsem kojila 2 roky a Ondraska budu kojit dokud bude chtít. Doktoři rikaji klidně o do 4 let.. No co, ale jiný se děsně dotklo, když jsem řešila zda mi odesla či neodesla hlenova zátka. Jiný holky to řešily,ale já nemůžu? No tak mě nazvala blbou? Ale 2 se mě tam zastaly. Jenže teď se jedná na něco ptala,já ji odpověděla a ona hned, že mě se na to nikdo neptal. Blbla no? Ale asi odejdu už mě to tam nebaví
17. říj 2014 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek to je blbost. Pozitivní ovu test můžeš mít max 2 dny, ale pozor za pozitivní se bere jen ten,kdy je ta druhá čárka stejně či tmavší než ta testovací. Pokud je slabší, tak je test negativni. Má se dělat odpoledne a 2 hodiny nepít.ale pokud vše dodrzuhes. Takhle a jsou opravdu pozitivní jde možná o těhotenství vím, že to holky často psaly, že měli s tehu pozitivní i ovu test :wink:
17. říj 2014 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,za odpověď to vis zatím jim moc nerozumíme Já nemám moc zkušeností s nimi vlastně žádný. Tak sem trochu zmatena
17. říj 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Tak co holka, jak se vede?
17. říj 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mne rekly,ze se ma jit behem prvnich 2 tydnu. Jedna kyclicka je horsi, doporucili siroke baleni a za 6 tydnu kontrola a pak ev. Ta perinka anebo trminky no doufam ze ty pleny to spravi. Stejne jsem chtela latkovat, ale zatim budu davat pres jednorazovku. Trochu nevim jak moc siroke jdu pobrouzdat po netu. Ach jo. No nemuze byt dokonala holt;o)
17. říj 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, díky za optání... No, nic extra vlastně, cyklus po první porevizní ms je nějaký divný, vše vypadalo ok, ale cca 17 dc jsem začala malinko špinit, trvalo to pár dní, šla jsem raději i k dr v pondělí a nic špatného na mě nenašel, řekl, že to může být od ovu (ale trvalo to pak celkem asi 4 dny, což mi přijde dlouho - většinou čtu, že špinění při ovu bývá tak dva dny, nevím, nikdy jsem to při ovu neměla). Jinak jsem ale nepozorovala ten hlavní znak, co u mě značil před revizí ovu - citlivé bradavky... Takže si spíš myslím, že to je hormonálmní nerovnováha, což taky dr zmínil jako možnost... Teď jsem 23 DC, tak uvidím, jak se to bude dál vyvíjet. Taky jsem četla na nějakém zahraničním webu, že snad bylinky můžou způsobit špinění, když začnou ovlivňovat cyklus - a já jela teď kontryhel, gynex i drmek...
A ty už jedeš "další kolo", jsem tu četla? Tak to je super, závidím takový cyklus :slight_smile:
17. říj 2014 ve 20:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Jeee, gratuluji k holčičce :slight_smile:
17. říj 2014 ve 20:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no ms dorazila ted ten 28dc, ale zase jsem mela 5 dni predem to spineni, takze tak uplne ok cyklus taky nemam
no a jak se stavis ke snazeni? jak dlouho budes cekat?
17. říj 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no to nemůže a neboj se toho. No já byla ve 2 týdnů a pak taky za 6 týdnů, ale řekl, že je vše v pořádku, takže stačí 1 plenka. Ale já mám papírový, látkový fakt ne.a i tak jsem dceru naučila na nočník fakt brzo. Takže v lete byla bez plen venku a v prosinci si začala krásné říkat... A ta 1 plena na noc byla pakarna ; :confounded: tak jsem zvědavá na Ondrase. Jak mu to půjde. -)
17. říj 2014 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha... pomalu každá tady máme něco, viď... já od vysazení taky mívám trochu špinění před ms, ale tak dva dny - dříve jsem toto vůbec nemívala... vždycky jsem trošku rozpačitá, jak počítat začátek ms

no, popravdě už jsme se "snažili" trochu, ale, jak říkám, vůbec teď tomu cyklu nerozumím...
17. říj 2014 ve 21:44  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 hele a nemohlo to spineni byt hnizdeni? :wink:
17. říj 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jé, tak se ti přání splnilo a bude holčička. Moc ti to přeju a co tvoje zdrav. problémy? dobrý?
17. říj 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no mě děsí ta peřinka či třmínky,tak budem dávat poslušně 2 pleny zatím pres jednorazovku a uvidime. Ted se probudila,spala od 19 hod,prsa uz jsem musela pred hodinou odstrikat jinak by praskla. A ted prdikuje.no aspon ze ji to jde s tou vrstvou plen. . . Zitra jdem na vylov rybnika mnam rybicky...tak at to ma Ondras v poradku.
18. říj 2014 ve 03:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 je Holly jsou na prdiky lepší, Tynka taky neměla problém. Ale Ondráš ty kolíky má občas to je děs. Hlavně kojení v noci. Nejdřív po 4 hodinách,pak za 1 hodinu a pak po 3 :grinning: fakt hrozně nepravidelný. Chudáci prsa ty si dají, ale už pojmou víc mlika, tak neodtrikavam...jednou za čas ve vaně, když to teče a chci ven, tak musím :grinning:
18. říj 2014 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle dekuji :slight_smile:, ted jsrm zdrava jako rybicka :wink:... tehotenstvi mi dela celkem dobre, kdyz odmyslim nevolnosti, bolesti kycli, tlaky kak tam koni princerna:grinning:
@baya66 dekuji :slight_smile:
18. říj 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no vidiš to, tak to je dobře!!! já už se sotva valim a jsem šíleně unavená a vše mě bolí, tak se těším, až už bude malá venku :slight_smile: chodím už jak kdybych měla housera :grinning: a to jsem moc nenabrala a břísko mám malé,ale šíleně mě bolí už záda a třísla a pipka :grinning:
18. říj 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jejda, nastrsti to mas uz za par, ja si pripadam jako vorvan uz ted a o bolestech mi ani nemluv, take na to trpim a bude hur :frowning2:... nejhorsi to je, kdyz si lehnu, se s velkou bolesti pak otacim a nevim cemu driv ulevovat, ale jinak mi je fajne a snazim se tehu uzivat :grinning:
19. říj 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já jsem do teď byla ok,ale teď uý bolest neustupuje a nejradši bych chodila s hůlkou :grinning: když se o něco opírám tak je to lepší. A tak jsi šťastná že ti řekli holčičku? Malý Teo bude malou sestřičku opatrovat a ochraňovat :slight_smile:
19. říj 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle počkej tak týden před porodem :grinning: bude hůř. Ale závidím ti to bříško. A kopance.jediný po čem se mi nestyska je pálení záhy,poslicci,lítání na záchod a pipinka a záda mě taky boleli. Jinak holka dobrý. Jen u toho posledního jsem ráda za kluka.
@teok holky ono jsou lepší na prdiky u Tynky jsem mohla jist vsechno a nevadilo ji nic.Ondrase nadyma snad i voda! Do 2 let super, ale pak to začne.líp se učí mluvit na záchod, ale období vzdoru je bourlivejsi. Se na ni jen podívám a spustí jecak jako blázen.tak doufám, že jí to brzo přejde.Jako mít holku, tak manžela odvezou. Občas už na děti nemá. Já to zatím dávám :grinning: jo chlap holt tolik Nevydrží
19. říj 2014 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
@verik2 tesim se moc na holku a uvidime jak bude Tejo reagovat, zatim hladi brisko, ale miminko nechce :grinning:... ja mam pocit, ze je Teo trochu holka co se tyce place, furt a kvuli bsemu breci a vzteka se, tak mam pocit, ze horsi uz to nemuze byt :grinning:
19. říj 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek