• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

10. dubna 2017 
@verik2 no nevím jestli jsou holky na prdíky lepší...já bych spíš řekla, že je to prcek od prcka... Vaneska měla prdy jak píšeš i po vodě :-/ nemohla jsem jíst pomalu nic a i tak měla prdy a kapali jsme kapičky a rourkovali rektární rourkou,aby se trošku ulevilo. Kamarádka má holku i kluka a oba měli prostě do 3.měsíce prdy jak hrom.

@teok Vaneska se taky pořád muchluje s bříškem a říká, že budeme mít kluka Terezku :grinning: tak si vyber. Ale jinak si myslím, že budeme mít kluka a zkoušela jsem i prstýnek a taky vychází na kluka...to jsem zvědavá co na nás vykoukne :grinning:
19. říj 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Hnízdění asi fakt ne :grinning: Bylo to už asi 17 DC. Napřed jsem si myslela, že by to mohlo být od ovu, protože jsem měla takové mírné píchání na jedné straně... Navíc doktor se vyjádřil, že "nález odpovídá období cyklu". Jenže teď měřím teplotu a hodnoty mi přijdou dost nízké na poovulační období (jenže měřila jsem tento cyklus napřed novým digitálním teploměrem a ten byl úplně na nic - když jsem se třeba změřila 2x hned po sobě, rozdíl byl několik destin, tak jsem se zase vrátila ke skleněnému - tím pádem ale nejsou naměřené hodnoty vypovídající pro toto období). Vůbec nevím, jestli už ovu byla nebo ne, to mě štve... Navíc špinění na dva dny zmizelo a včera se slabounce objevilo zase, dnes malinko taky... :frowning2:
19. říj 2014 v 19:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 hm, tak to ti nevim. No uvidis co z toho nakonec vyleze :wink:
19. říj 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No, ač nerada,a le asi vždycky musím mít něco extra...
A co ty? Nebráníte se případnému přirozenému otěhotnění nebo zatím ano? A čeká tě tedy IVF nebo IUI?
19. říj 2014 v 19:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak ono to je nejhorší u 3 roku.pak už se to trošičku zlepšuje. Ale občas mě taky hrabe. Teď nechávám Ondraska trochu vybrecet, chce chovat a to teda fakt ne.pak nic neudělám. A to nejde. No ono u Patrika jsem taky myslela, že holka je lepší... No ale jo 1 holka se dá a každá máma si přeje dcerku. Vím,že máš radost,já taky za tebe. A za 20 týdnů budeš uzlicek držet v ruce.ach porod už nezaziju a mrzí mě to.ten poslední byl strašně rychlej, že jsen si ho ani neucila a už rodila....
19. říj 2014 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj prdy to je děs. Hele na mě prstýnek sedí, vyšli mě podle měj 3 děti 4 už nic.to už stalo :grinning: naštěstí. Už ditko fakt nechci jsem vylecena :grinning: ale po kopancich a bříšku se mi bude stýskat :frowning2: ach jo a porod,porodnice.....njn co se dá dělat. Teď už budu jen stárnout.ve 30 jsem si porodila vysněného Ondru.
19. říj 2014 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Ted mi konci druha porevizni MS, takze prave resim dilema zda tento cyklus uz to nechat byt a nebo se stale chranit a jit pak do IVF. IUI urcite ne, to nechci ztratit jeden mesic, i kdyz nam vyslo hned prvni. Bud to prubneme uz ted a kdyz to vyjde, usetrime si vse okolo IVF, nebo jeste nic (jak nam doporucovali dr.), ale to by znamenalo, ze pujdeme rovnou na IVF. Ja nejak furt nevim. Plodne dny mi vyjdou, ze akorat budeme u manzelovo rodicu, tak to bude mozna vyresene, tam ty snahy ani nepujdou. Pak mame termin 29.10. v te Immunii, tak mozna pockam co mi tam reknou a kdyz ok, ze bychom to zkusili. Ale to bychom museli asi jeste ten den hned :grinning:
19. říj 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jj bude hůř no jsem zvědavá kdy to příjde :slight_smile: Pak asi budu taky vzpomínat na bříško a kopanečky. ale to si povíme zachvilku :slight_smile:

@teok ještě pak ze sestřičky bude poprděnej a bude velký brácha :slight_smile: :grinning: no my máme milion hader a všechno růžové a to jsem nic nechtěla :grinning: ale všichni okolo nosí a dávají nám jen růžovo :grinning:
19. říj 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 snad budu mit tez rychlej a hlavne bezbolestnej potod :grinning: teda ja jsem naivka,sem pobavila ted sama sebe :grinning:... i my teja netahali a byla jsem rada, naucil se sam usinat, ja si v klidu uklidila, uvarila, horsi to bylo, kdyz zacal lezt :grinning:... ted jak je ve skolce, tak je mazlivej, coz mi dela dobre, do te doby o to nestal :frowning2:...
19. říj 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ja mam plno hadru po neterich, tak nic nekupuju :frowning2:... musim to probrat a aspon jddny dupacky koupit :grinning:... nevim zda nebudume mit akorat tak velkou zarlivku nez brasku :frowning2: :grinning:
19. říj 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no me vysli 2 deti. Prvni holka a druhej kluk...tak se nechame prekvapit. No a treti uz stoji...rikala jsem si skoda...treti by se me i manzelovi libilo, ale byl by to mazec a ted myslim spis financni. Jj kopkani si uzivam a taky mi bude smutno.
20. říj 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to jsme na tom uplne stejne... Vaneska je mazliva a tuliva...byla vzdy, ale co chodi do skolky, tak jeste vic a si to uzivam :slight_smile:
20. říj 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mam za sebou prvni odber na cukrovku, roztok vypitej a cekam na druhej odber a pak treti a hura se nabastit. Muzu se jit projit, ale venku je tma a ani obchod zadnej neni otevrenej, tak sedim v cekarne a zatim koukam co noveho na netu.
20. říj 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin todle ti nezávidím já akorát kojím zase po hodině. To se mi zase rozjede mliko a mě slehne. No uvidim. Já jdu dneska s klukama na prohlídky. Tak jsem zvědavá kolik má Ondráš. Ale kolem 5 kilo asi jo, je děsně těžkej. No tak čekáš kluka. Prstýnek mi u nikoho nelhal. Takže to tak bude a co jména? Jaký máte vybraný?
20. říj 2014 v 07:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ono to jde.hele já byla v patek v porodnici v sobotu termín a ona na mě no v pondělí nástup a max utery vyvolavane a já úplně v klidu? V pondělí mě vezl manžel do porodnice,nervózní a já nic....to že budu rodit mě nedocházelo ani náhodou? A od 00-04 hodin ty nepravidelný slabý bolesti, no tomu se bolesti říkat nedalo. Ve 4 jsem přišla na sál a byl fofr.a pak maminko máte kluka :grinning: :grinning: a ještě jsem se smála, jsem přišla na sál a ona zachvili porodite s tím jak se otevíráte a já no jasně a půlhodinu na to bylo po všem a já cumela jak vyvorana myš :grinning: no bylo to super. Uvidis podle strachu? Vždy jsem ho měla a když nebyl, tak porod super.
20. říj 2014 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no opravdu zachvilku. Já si pamatuji, že na konci už jsem chtěla mít po od za sebou a teď mě to moc chybí. Ale ten konec byl desnej? Ondráš mi dával zabrat. A teď strašně rychle roste.ale krásné se rozsypame. To se tu byde hemzit jen fotkami miminek. To bude krásný.
20. říj 2014 v 07:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak drzim palce, at mas vse ok. Sis zrovna vybrala spatny den, je osklivo, tak na venek to moc neni. No ja kdyz vcera slysela predpoved, ze v utery 20 a v patek 8, tak teda nic moc vyhlidky.
Jak jsi to vlastne mela s pohlavim pri tech utz, screening a tak. Vim, ze chcete prekvapko, ale to jsi musela dr. vzdy upozornovat, aby to nerikala?
20. říj 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ahoj holka, tak jak to s tebou vypada, vse ok? Uz mas hladiny normalni?
20. říj 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no zatim mame jen holcici...Vaneska chce Terezku a nam se taky libi...ale kluka...to je zatim tabu...nejak se nemuzeme domluvit :slight_smile:
20. říj 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia upozornovat nemusim...me spis pripada, ze kdyz se nezeptas tak ti to nepovi....na prvnim screeningu manzel upozornil, ze pohlavi vedet nechceme a dr. ho servala, ze mu to stejne nerekne, ze je na to brzy...moje dr. to neresi a ted u druheho screeningu nam dr. rekla, ze pohlavni organy jsou v poradku a tim to koncilo. A ja ani pomalu nevim, ze pres ne jezdila a tak jsem si ani nevsimla co mezi nozkama skryva.
20. říj 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam za sebou druhy odber a za hodinku posledni a hura snidat. Holky musim rict, ze tentokrat to je nejaka pohoda. Roztok mi chutnal, byl nejaky s citronem a lepsi jak minule pul litr do caje...to byl hnus. Muzu jit ven se projit, ale je tqm hnusne tak se tu valim na gauci v cekarne a kratim si cas na telefonu. Takze nejaka pohoda. Asi je to i tim, ze je to rozlozene na odbery po hodince a sla jsem takhle brzy rano...
20. říj 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak muj gyn. to rika bezne, asi si neuvedomuje, ze to nekdo fakt nechce vedet a pak si to taky zapisuje do karty a do prukazky. U male mi rikal, ze se splete tak jednou, max. 2x do roka.
20. říj 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.... ja co jsem chodila k doktorovi do Prahy, tan taky nerikal, jen na zeptani. Mel zastani, ze prekvapeni je pekne a tak pohlavi rikal na pozadani a moje dr.se me na to ani neptala a tak jsem se neptala ani ja :slight_smile:. No snad se nikde nikdo neprokecne :slight_smile:.
20. říj 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o víkendu jsem byla chvílemi smutná... Melu jsme v sobotu rodinnou sešlost z manželovi strany. Když si tam hrál s dětmi a nosil toho 2 letního a byl tak strašně šťastný, bylo mi hrozně líto, že to nevyšlo :frowning2:
20. říj 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Tak to jsme mely depku spolecne :frowning2: Ja tu mela celou sobou a nedeli jeste deti od segry, takze celkem 4, tudiz se stale neco delo, ale i tak se v mysli objevilo mistecko na to vzpomenout si. Ach jo, tak snad se brzy zadari a bude zase lepe.
Vy si ted pekne odpocinete na dovce a to snazeni pak pujde samo :wink:
20. říj 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no to je to co mi pomáhá vydržet ty 3 MS. A těším se na cestování a vím že tou dovolenou je nepřijatelné snažit se dřív :slight_smile: přeci jen malárie nebo horečka dengue by na těhotenství nebyla zrovna nejlepší... Takže si tam odpočinem a třeba až budeme finišovat u moře se třeba začneme snažit :slight_smile: takže až na nový rok :wink:
20. říj 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, dík za optání, jeden jaterní enzym stále zvýšený, tak chodím každý týden na odběry, ale dál se to zatím neřeší...já se cítím dobře :slight_smile: Pořád Vás tady sleduju a moc držím palečky!!!
20. říj 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jsi statečná,mě na cukrovku nedostanou ani párem volů :grinning:

Jinak holky u nás vše v pořádku, už si přeji ať čas rychleji utíká.
20. říj 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to je dobre, ze jsi pod kontrolou a koukam, ze uz to mas take za par. Neuveritelne. Kdyz si vzpomenu jak jste tu nestastne z kraje roku psaly jak stale nic a podivej, za chvilku budes mamca :sweat_smile:
20. říj 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Utíká to strašně rychle a za pár dníby měl být Honzík na světě...Snad všechno dobře dopadne, už se na něj šíleně těším :slight_smile:
20. říj 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek