• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@ivet1987 twntokrat to byla uplna pohoda...mela jsem z toho strach protoze u holky mi z toho bylo nic moc a dneska super...hoad jsem nemela, nuda nebyla, roztok byl dobrej a vcelku chutnej. :wink:
20. říj 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Pupik 37tt :slight_smile: uz rosteme :slight_smile:
20. říj 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@donia Tak uvidis - on to osud nejak zaridi:slight_smile:
20. říj 2014 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj to byl u. Náš taky problém domluvit kluka, ale msnze má Patrik
21. říj 2014 v 00:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice pupik peknej, takovej ja mela vzdy tak nekdy v pulce uz :grinning:
21. říj 2014 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice krásné bříško...nejdřív nic nic a teď užíváš viď :wink: . Co žebra už tě nechají vyspat?
21. říj 2014 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Je to mnohem lepší od té doby, co se otočil hlavickou dolu :slight_smile: Ale už se stejně těším až ho budu mít u sebe :slight_smile:
21. říj 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice a v jakem tydnu se ti otocil hlavickou dolu? My otoceny nejsme a scenar zatim mame stejny jak s holkou a ta se ani neracila otocit. Manzel rika, ze mame chytre deti, ze vi, ze se chodi hlavou nahoru :slight_smile:
21. říj 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice teda hezké bříško, tiše závidím. Užívej si posledních par dni tehulkovani. Pak je porod, úžasná věc,ráda na něj vzpomínám a kdy kojení a to si zatraceně užívám. Budu opět kojit dlouho. 1 syn už byl převážně na sunaru v 7 týdnech a Ondřeje stále plně kojím. Ten se na ty prsa vždycky vrhne,že místo 6 týden laktační krize jsem měla laktační přebytek :grinning: :grinning: :grinning:
@lupinpupin času dost na otočení. Pátá byl hlavou dolů furt,dcera se mi hlavou dolů otočila ve 37 tt 2 dny před porodem a Ondrášek 32 tt,taky furt čekali a pak se otočil.
22. říj 2014 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak děvčata v noci tu byl peknej ficak, že se dělali 2 cm velké cunamy na louží :grinning: :grinning: :grinning: fakt síla. A v Kauflandu mají ve slevě gravimilk. Včera jsen si jich koupila 5 abych měla vitaminky do mlíčka Ondraskovi a asi mu chutná. Dneska dokonce super noc.v 9 sek spat nakojenej, vstával až ve 2 a pak až v 6, takže prsa mám jak šutr :grinning: :grinning:
22. říj 2014 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Já myslím,že uplně otočený byl kolem 30tt, ještě na to máš čas :slight_smile:
22. říj 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice jj casu jeste dost...nechame se prekvapit jak tentokrat.
22. říj 2014 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsem tady asi jediná ještě netěhotná co??? Snaha od prosince 2013 a marná :frowning2:
24. říj 2014 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga Nejsi :slight_smile: ještě jsem tu já - snažíme se od října 2013 a bez úspěchu...ms mám pravidelnou a ovu každý měsíc..... a @majdlena @lenkasaf @lefik02 se taky ještě snaží.....takže nejsme samy, neboj :wink:
24. říj 2014 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mikracek jé, tak to se mi ulevilo... teda na jednu stranu... i když je to hrozně náročný na psychiku, co? Já už z toho asi blbnu nebo co :grinning:
24. říj 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga no já to od srpna nějak vypustila z hlavy.....sice se pokaždé snažíme podle ovulačních testů, ale už na to od toho srpna skoro vůbec nemyslím, ani nevím, jak se mi to podařilo......teď mi doktor nasadil hormony - clostilbegyt (na 3 měsíce) a uvidíme, co se bude dít....
24. říj 2014 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Já hormony kvůli diagnoze BRCA1 nesmím, takže jediné co dělám je, že baštím multivitamínové doplňky. Ovulaci nevím, jestli mám takovou, jak má být, nemám ani plodnej hlen... nebo o něm nevím. Sexujeme skoro denně, teď teda spíš podle toho jak se chce mně :slight_smile: A na početí se snažím nemyslet tak poslední měsíc.
24. říj 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga a kolikaty DC teď máš? :slight_smile: já bych měla být cca 4DPO..
24. říj 2014 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Kočko netuším, vím že jsem 15 DC, ale kdy u mně probíhá ovulka nevím. Poslední cyklus se snažím pozorovat víc signály svého těla, takže když jsem měla opravdu velkou chuť se milovat, tak to bylo 12 DC, takže kolem toho bych měla tak nějak ovulovat
24. říj 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga
@mikracek Ahoj holky :slight_smile: no jo, jsem tu taky...už mně to přestalo bavit přemýšlet o tom, poslední měsíc na to opravdu nemyslím, ani jsem nesledovala, kolikátý DC jsem, a stejně nic. Tak už nevim, asi to je ve hvězdách :sunglasses: já už neužívám nic, místo Nosifolu a ovu testů jsem si radši koupila něco na sebe. :sunglasses: Možná budu mít i novou hezkou práci, tak uvažuju, že to třeba úplně zabalím...

A také chci všechny tady pozdravit, doufám, že všechna rostoucí i narozená miminka se mají hezky k světu :slight_smile:
24. říj 2014 ve 12:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majdlena Vítej, no, já myslím, že se svým postojem k celé věci jsi na nejlepší cestě otěhotnět :slight_smile: přeji mnoho štěstí a ať ti ten pozitivní přístup vydrží :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena @enalga no, mě zatím přestat myslet na těhu nepomohlo, ale nějak už se tím netrápím ....ono to přijde, až to bude mít přijít a my s tím nic nenaděláme :slight_smile: a můžeme na to myslet každou minutu nebo třeba vůbec, a ono si to mimi stejně přijde samo, až bude chtít :slight_smile:
24. říj 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek
@enalga Ještě jsem tu já a @donia :slight_smile: Ale já se začnu zase snažit až od prosince :frowning2: Jsem si dneska uvědomila, že je to 6týdnu přesně od první revize a 4 týdny a den od druhé :grinning: a snad už je vše v pořádku a jsem a jsem 9DC :grinning:. Jak jsi na tom ty @donia?
24. říj 2014 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka ja mam po druhe porevizni ms, jsem ted 10DC, uz to nechavame byt, kdyz to vyjde, tak to vyjde, ale vzhledem k tomu, ze na plodne dny budem na navsteve, tak to asi nehrozi. Takze nas pri dalsi ms ceka stimulace na IVF.
25. říj 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no tak uvidíš, třeba se zadání s žádná stimulace nebude :wink:
Já se mám teď sice parádně. Jsme v té Budapešti, ale už 5 dni mám zablokované záda. Jestli to v lázních nepovolí, tak budu muset na rehabilitační :frowning2: je to fakt des a dopuju se ibalginem
25. říj 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera nakojila Ondru v 9 večer a ten brouček spal až do 2 nového času. Čili 6 hodin. To se mi nikdy nestalo. Taky jsme trosku tredcasne oslavili Patrikovo 5 narozeniny, oslava byla krásná, přijela i máma a tiše zavidela a asi fakt pochopila a vidí to,že děti finančně zvládáme a mlčí. Neřekla ani slovo o tom jak je draho a td. A když viděla jaké kluk dostal dárky a viděla co se tu změnilo a ze to vypadá dobře, tak fakt ani nexekla. Tak hurá budu mít klid. A to už hypotéku platím v plné výši. Jdu spát, malej už dokecal a dotlacil, tak zduchnu do manžela, aby přestal chápat a jdu počítat ovečky :grinning: krásné nedělní ranko.
26. říj 2014 ve 02:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek přesně tak přírodě neporucis a jen tak ji neoblbnes. Já mám sice blbe to:|,že jsem abnormálně chytlavá. Otehotnim i v údajné neplodnosti kdy podle doktora nebyla ani ovulace.... :grinning:no byla, když jsem otěhotněla, ale teď mam horší problém. Řešit jak neotehotnet. 4 děti už fakt nechci ani náhodou. Takže ve středu jdu na gyndu po 6 ti neděli, akorát dřív neměla čas a budu řešit vhodnou antikoncepci. A účinnou. Prášky nechci, přes ty otehotnim velice jednoduše a navíc po kojících furt krvacim, nesnesu je. Tak co teď???
26. říj 2014 ve 02:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak mně malinká spí taky dobře, ťukyťuk vše se může změnit.ale máme problém s usínáním mezi pul7 a 10 hod vecer mam asi malo mlika a nestaci ji to, chce se patrne nadlabnout pred noci. Ted to vychazi bez nutrilonu vecerniho, pac jak se v noci nebudi tak to ja jo a odstrikam si cca 80 ml. Jen vzdy tuhnu, treba ted jsem nakojila a stacil ji jeden prs tak odsavam z druheho abych mela navecer a bojim se ze se jeste probere a bude chtit vic, ze ji jako slehne. No ale odpadla dostatecne to vypadalo. Ale je nevyzpytatelna. Jsem rada ze to vypada ze tvoje mamka to pochopila, no snad to vydrzi vid. To by bylo prima kdyby byla pozitivni. Tak jeste ta tchyne, ale to bude spis stejne.
26. říj 2014 v 05:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 na tu antikoncepci se taky musim pripravit, prasky taky nechci. U tebe by mohlo pripadat v ucahu telisko, kamaradka si to moc pochvaluje. To ja ne, je to tak na cca 5 let a to druhy bychom chteli driv. Teda ted si dalsi nedokazu predstavit, jsem dost vypleskla z holky nasi ted.
26. říj 2014 v 05:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. říj 2014 v 07:45 • nellyverca
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek